• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kar kanonları

Sonuçlar

Kar kanonları - Ithalat/Ihracat

 1. RPM TECH

  Kanada

  RPM TECH, yılında kurulan ve Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kar kanonları, Kar kanonları, kardan arındırma için kara atma makinası ve aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St-Valerien-De-Milton, Qc, Kanada 'de bulunmaktadır.

 2. DEMACLENKO IT SRL

  İtalya

  DEMACLENKO IT SRL, yılında kurulan ve Kar kanonları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chiusa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SNOWMAX

  Polanya

  SNOWMAX, yılında kurulan ve Kar kanonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kar jeneratörü, kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Żywiec, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. SNOWTECH

  Güney Kore

  SNOWTECH, yılında kurulan ve Kar kanonları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chungcheongbuk-do, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 5. PRINOTH S.P.A.

  İtalya

  PRINOTH S.P.A., yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kar kanonları, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Kar kanonları, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VIPITENO, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. REDEN HERMANN S.R.L.

  İtalya

  REDEN HERMANN S.R.L., yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kar kanonları, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Kar kanonları, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campo Tures, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MISTRAL SOCIETA' COOPERATIVA

  İtalya

  MISTRAL SOCIETA' COOPERATIVA, yılında kurulan ve Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jimnastik ve fiziksel idman ekipman ve gereçleri, Kar kanonları, Jimnastik ve fiziksel idman ekipman ve gereçleri, Kar kanonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Opera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GMR MASKINER A/S

  Danimarka

  GMR MASKINER A/S, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kar kanonları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Kar kanonları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Horsens, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. FRESIA S.P.A.

  İtalya

  FRESIA S.P.A., yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kar kanonları, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Kar kanonları, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LINYI YASHENG MECHANICAL & ELECTRICAL ENGINEERING CO., LTD

  Çin

  LINYI YASHENG MECHANICAL & ELECTRICAL ENGINEERING CO., LTD, yılında kurulan ve Kar kanonları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Linyi City, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. ANGELO BOMBELLI COSTRUZIONI METALLICHE S.R.L.

  İtalya

  ANGELO BOMBELLI COSTRUZIONI METALLICHE S.R.L., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Kar kanonları, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Kar kanonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SABELL'S SNOW PLOWING & LANDSCAPING SERVICE INC

  Amerika Birleşik Devletleri

  SABELL'S SNOW PLOWING & LANDSCAPING SERVICE INC, yılında kurulan ve Kar kanonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Denver, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 1. MASKINFABRIKKEN HYDROMANN A/S

  Danimarka

  MASKINFABRIKKEN HYDROMANN A/S, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kar kanonları, Kar kanonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lem, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. ZHENGZHOU HARVEST IMPORT&EXPORT TRADE CO., LTD

  Çin

  ZHENGZHOU HARVEST IMPORT&EXPORT TRADE CO., LTD, yılında kurulan ve Kar kanonları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. INTERCOM DR. LEITNER S.R.L.

  İtalya

 4. ENGO S.R.L.

  İtalya

 5. PELAZZA

  İtalya

 6. NIVIS S.R.L.

  İtalya

 7. FAVERO SNOW TECH S.R.L.

  İtalya

 8. CHIAPPONE GIOVANNA

  İtalya

 1. ALPINA S.R.L.

  İtalya

 2. FAVERO LORENZO S.A.S. & C.

  İtalya

 3. M.B. DI CLAUDIO MARTIN & C. S.A.S.

  İtalya

 4. KUSCH S.N.C.

  İtalya

 5. VITA S.R.L.

  İtalya