• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler

Sonuçlar

Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler - Ithalat/Ihracat

 1. FIEDLER MASCHINENBAU UND TECHNIKVERTRIEB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FIEDLER Maschinenbau und Technikvertrieb GmbH size belediye araçları ve traktörleri için çevre ve kış hizmetleri teknolojisinde eksiksiz bir ataşman ve ekipman yelpazesi sunar. ALMANYA'da üretilir - Geliştirmeden teste, üretimden kuruluma ve montaja veya nakliyeye kadar. Çalışanlarımız müşterilerin tamamen memnun olmasını sağlar.

 2. GARNERO - SOLUZIONI PER LA VIABILITA' INVERNALE

  İtalya

  Verified by europages badge

  GARNERO - SOLUZIONI PER LA VIABILITA' INVERNALE, yılında kurulan ve Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kardan arındırma için kara atma makinası ve aletler, kar atma ekskavatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgo San Dalmazzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. INDUSTRIEBEDARF PAULUS INH. CHRISTOPH PAULUS

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIEBEDARF PAULUS INH. CHRISTOPH PAULUS, yılında kurulan ve Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hermeskeil, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ZAUGG AG EGGIWIL

  İsviçre

  ZAUGG AG EGGIWIL, karayollarında, demiryollarında, havalimanlarında ve kar pistlerindeki karların temizlenmesi için ileri teknoloji ekipmanların geliştirilmesi ve üretiminde dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Belediye hizmetlerinde kullanılan özel teknolojik araçlar ve zemin temizliği için özel cihazlar ile ürün yelpazemiz tamamlanmaktadır. ZAUGG ürünleri olağanüstü İsviçre kalitesi, olağanüstü işletim emniyeti, eşsiz çalışma konforu, ortalamanın üzerinde kullanım ömrü ile bilinmekte ve böylece en yüksek seviyede (temizleme) performans ve ekonomi sunmaktadır. Sürekli yenilik ve müşteri ihtiyaçlarına uyarlanabilirliği sayesinde, şirket son yıllarda önemli ölçüde büyümüştür ve bugün Eggiwil ve Schüpbach'ta yaklaşık 160 personel istihdam etmektedir. Tamamen bölgesel olan iki kâr merkezi çerçevesinde ZAUGG AG EGGIWIL, ziraat mühendisliği ve inşaat hizmetleri (ısıtma / sıhhî tesisat) alanlarında da hizmet sunmaktadır.

 5. WESTA STAHLBEARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Kar küreme makineleri imalatı, dünya çapında satış, kesilmiş parçaların ve kaynaklı yapıların imalatı, 100 km çapında bölgesel satışlar. Sağlam bir şekilde inşa edilmiş kesici püskürtücülerimiz en yüksek taleplere ve yüklere dayanır - WESTA kar püskürtücüler, şehirlerde ve topluluklarda belediye kullanımındaki havalimanlarında ve çok sayıda özel kullanıcıda olduğu gibi, yüksek dağlarda geçitlerde ve aşırı koşullar altında aktiftir. Ürünlerin sürekli olarak daha da geliştirilmesi ve operatörlere mümkün olan en büyük yakınlık felsefemizdir. Müşteriye özel gereksinimlerin en modern bilgisayar destekli tasarım yardımıyla esnek şekilde uygulanması ve CNC kontrollü sistemlerde modern üretim, en yüksek verimliliğe ve en yüksek müşteri faydasına sahip ürünlerle sonuçlanır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KÄRCHER MUNICIPAL GMBH

  Almanya

  Faaliyetlerimiz net bir misyon tarafından belirlenir: En zorlu görevler için çok işlevli sistem araçlarının üretimi ve dünya çapında pazarlama, dağıtım ve satışı. Bunları yapmak için de, sürekli olarak şirketimizi daha büyütecek konular üzerinde odaklanmaktayız: Süreçler, ürünler ve hizmetlerde göze çarpan yenilikçilik avantajıyla yüksek kalite, çalışkanlık ve teknik mükemmeliyet. Bu avantajımızı güvence altına almak için, araştırma ve geliştirme çalışmalarının yanı sıra, çalışanlarımızın bilgi birikimine de sürekli yatırım yapmaktayız. 2008 yılından bu yana Holder yeniden Almanların elinde. Baden-Württemberg'li başarılı üç girişimci markayı yeniden eski gücüne kavuşturdu. Max Holder GmbH şirketi büyütecek konular üzerinde odaklandı: yüksek kalite, Suebyalı çalışkanlığı ve yenilikçi fikirler.Araçlar yine eskisi gibi, Suebya'nın Metzingen şehrinde üretilmektedir. Üretim yerimizin Almanya'da bulunması kurumsal felsefemizin bir parçası ve müşterilerimize verdiğimiz bir sözdür.

 2. TAHSIN CAN KAYA TUZU ISLETMECILIGI

  Türkiye

 3. TURKEY QUALITY

  Türkiye

 4. GORYNYCH LLC

  Almanya

  GORYNYCH LLC, yılında kurulan ve Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Teltow, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DORELECTROMAH LTD

  Beyaz Rusya

  DORELECTROMAH LTD, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarak makinesi, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, ticari otomobil, Tarak makinesi, ekskavatörler, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Smolevichi, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 1. RIKO RIBNICA D.O.O.

  Slovenya

  RIKO RIBNICA D.O.O., yılında kurulan ve Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sanayi süpürme makineleri, Sanayi süpürme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ribnica, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. EUROPE SERVICE

  Fransa

  EUROPE SERVICE, yılında kurulan ve Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şasi üzeri yol süpürme makineleri, zemin yıkama makinaları, tırmık makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aurillac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. KARCHER CENTER KERPOL

  Polanya

  KARCHER CENTER KERPOL, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, ev için yer silicileri, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, sulu yıkama makinaları, soğuk sulu yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szczecin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. ZAKŁAD METALOWY STALEX S.C.

  Polanya

  ZAKŁAD METALOWY STALEX S.C., yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, eşyalar ve metal işlemeleri, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wadowice Górne, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. KLG GMBH & CO. KG

  Almanya

  KLG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sulama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bağcılık traktörleri, Yol temizliği makineleri, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bağcılık traktörleri, Yol temizliği makineleri, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SICOMÉTAL

  Fransa

  SICOMÉTAL, yılında kurulan ve Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Tuz serpiciler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Tuz serpiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Claude, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. STRABO GMBH & CO. KG

  Almanya

  STRABO GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bonn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MTD MOTORGERÄTE GMBH

  Almanya

  MTD MOTORGERÄTE GMBH, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Endüstriyel ekipmanların kiralanması, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eislingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PRINOTH S.P.A.

  İtalya

  PRINOTH S.P.A., yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kar kanonları, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Kar kanonları, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VIPITENO, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MV TECHNIKS.R.O.

  Çek Cum.

  MV TECHNIKS.R.O., yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chotebor, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. F.M. MASKINER APS

  Danimarka

  F.M. MASKINER APS, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gesten, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. WINTERDIENST BEST

  Almanya

  WINTERDIENST BEST, yılında kurulan ve Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir. kardan arındırma için kara atma makinası ve aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SNEUNIVERSET

  Danimarka

  SNEUNIVERSET, yılında kurulan ve Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rødovre, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. GNOM SP. Z O.O.

  Polanya

  GNOM SP. Z O.O., yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lodz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. PELTI- JA METALLITYOT OM. VELJ. PASTUHOV

  Finlandiya

  PELTI- JA METALLITYOT OM. VELJ. PASTUHOV, yılında kurulan ve Fırçalar ve boya fırçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat çelikleri, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, İnşaat çelikleri, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaasa, Finlandiya 'de bulunmaktadır.

 6. TELLEFSDAL AS

  Norveç

  TELLEFSDAL AS, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıtlar için kar zincirleri, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Özel tekerlekler, Taşıtlar için kar zincirleri, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Özel tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sundebru, Norveç 'de bulunmaktadır.

 7. BSE BEROLINA SCHNEE- UND EISBESEITIGUNG RALF BLUHM

  Almanya

  BSE BEROLINA SCHNEE- UND EISBESEITIGUNG RALF BLUHM, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SCHMIDT HOLLAND B.V.

  Hollanda

  SCHMIDT HOLLAND B.V., yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holten, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. AGROMETALL, S. R.O.

  Çek Cum.

  AGROMETALL, S. R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Malların taşınması için motorlu yük arabaları, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hermanuv Mestec, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 10. REDEN HERMANN S.R.L.

  İtalya

  REDEN HERMANN S.R.L., yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kar kanonları, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, Kar kanonları, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campo Tures, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz