• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • karayolu taşıma hizmetleri

Sonuçlar

Karayolu taşıma hizmetleri - Ithalat/Ihracat

 1. ŠKOFIC PROMET D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  Škofic promet d.o.o. 1979 yılından beri faaliyet gösteren bir aile şirketidir. On yıllardır sıvı taşımacılığı alanında gelişmektedir. Şirketin ana faaliyetleri nakliye ve tank temizliğinin organizasyonu ve gerçekleştirilmesidir. Sıvı taşımacılığı alanında tüm lojistik hizmetleri sağlıyoruz. İş dünyasında Avrupa'nın önde gelen şirketleriyle işbirliği yapma ve AB içindeki ve dışındaki şirketlerle başarılı bir şekilde çalışma konusunda deneyim kazandık. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

 2. PLATINIUM TRANSPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  PLATINIUM TRANSPORT, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ürün nakliyatı, ekspres taşıma, taşınma, taşımacılık hizmetleri, Nakliye lojistik, Konteyner karıştırıcıları, uluslararası taşımacılık, ekspres teslimat, Ulusal ve uluslararası nakliyat hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. IMV SPEDITION LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  IMV SPEDITION K LTD, merkezi Sofya, Bulgaristan'da bulunan uluslararası gönderilerin organizasyonunda uzmanlaşmış bir nakliye şirketidir. İthalat-İhracat - nakliye araçları ve ulaşım ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcıyız. Ayrıca Uluslararası nakliye, Antrepolar ve gümrüklü antrepolar ve Uluslararası nakliye sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz. Misyonumuz siz müşterilerimize güvenilir ve emniyetli nakliye sağlamaktır. Farklı hizmet kategorileri sunuyoruz: Grupaj gönderileri, Komple gönderiler, Büyük boy kargolar, Sıcaklık koruması gerektiren mallar, Tehlikeli mallar (ADR). Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. RCM D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  RCM D.O.O, 1992 yılından beri lojistik hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Uluslararası ortamda, sevk hizmetleri ve aynı zamanda hava, karayolu ve deniz taşımacılığı hizmetleri ile birlikte malların paketlenmesi ve depolanması da dahil olmak üzere çok çeşitli lojistik çözümler sunuyoruz. Sevkiniz nereye olursa olsun, lojistiğinizin yönetimini basitleştirmenize ve malların ithalat ve ihracatına ilişkin özel prosedürleri gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. ISO 9001 standartlarına göre sertifikalandırılmış olmaktan gurur duyuyoruz..

 5. TRANSPORTS BAIL

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  TRANSPORTS BAIL dökme ve konteyner yüklerin karayolu taşımacılığında uzman işletmedir. İşletme Fransa (Valenciennes) ve Lüksemburg'da yerleşik durumdadır ve Fransa'dan/Fransa'ya ve Benelux ülkelerine yönelik kişiye özel taşımacılık çözümleri sunmaktadır. uzun mesafe dökme yük taşımacılığı, Anvers ve Zeebrugge limanlarına konteyner taşımacılığı, parsiyel veya grupaj, paletli veya genel yük taşımacılığı. Fransa - Lüksemburg - Belçika - Hollanda - Almanya - İngiltere - İtalya - İspanya.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. INTEROUTE

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  2013 yılında, farmasetik ürün dağıtımı için yılda teslim edilen 1 milyondan fazla koli ve palet ile Interoute nakliye konusunda Lüksemburg pazarında bir liderdir ve yenilikçi ve kişiselleştirilmiş çözümler sunar. InteRoute'un büyük bir gücü de, müşterilerine klasik teslimat hizmetlerini de kapsayan geniş bir hizmet serisi sunmak için pazarın gelişmelerine dikkat etmek ve müşterilerine dinlemektir.

 2. TRANSPORTS RABOUIN

  Fransa

  Verified by europages badge

  TRANSPORTS RABOUIN, yılında kurulan ve Taşıma hizmetleri - Araba ve karavanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Karayolu taşıma hizmetleri, oto taşıma kamyonları, bakır alımı , araç nakliyatı, Karayolu taşıma hizmetleri, Ticari araç taşıma, Otomobil filosu taşımacılığı, kamyon ile araç taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Cellier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DÉMÉNAGEMENTS GIRAUD

  Fransa

  Verified by europages badge

  DÉMÉNAGEMENTS GIRAUD, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektronik ekipman tasarımı, evden eve nakliye şirketi, Nakliye lojistik, laboratuarların taşınması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaulx En Velin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MOOIJ FORWARDING&LOGISTICS BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  MOOIJ FORWARDING&LOGISTICS BV, yılında kurulan ve Kombine taşıma hizmetleri - demiryolu/karayolu sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Karayolu taşıma hizmetleri, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Lojistik depolar, lojistik hizmetler, Karayolu taşıma hizmetleri, paslanmaz çelik, özel ve yaygın çelikler, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, ticari eşya antreposu, depolama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milsbeek, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. IFB - INTERNATIONAL FREIGHBRIDGE LE HAVRE

  Fransa

  Verified by europages badge

  IFB - INTERNATIONAL FREIGHBRIDGE LE HAVRE, yılında kurulan ve Deniz nakliyeciliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hava Çartırı, Karayolu taşıma hizmetleri, Mal taşımacılığı, Hava Çartırı, Karayolu taşıma hizmetleri, endüstriyel havalandırma, Çok modlu ulaşım, Gümrükten çekme, dökümhane modelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Havre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. STB TRANSPORT & LOGISTIQUE

  Fransa

  Verified by europages badge

  STB TRANSPORT & LOGISTIQUE, yılında kurulan ve Mal taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hızlı dağıtım hizmetleri, Karayolu taşıma hizmetleri, Soğutuculu taşıma hizmetleri, Hızlı dağıtım hizmetleri, Karayolu taşıma hizmetleri, Soğutuculu taşıma hizmetleri, lojistik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vendargues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. E-SPED OOD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  E-SPED OOD, yılında kurulan ve Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Lojistik depolar, Soğutuculu antrepolar, Karayolu taşıma hizmetleri, Havayolu taşımacılığı, Mal taşımacılığı, Lojistik depolar, Soğutuculu antrepolar, konteynerle taşıma, izotermik nakliye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. MCE EXPRESS

  Fransa

  Verified by europages badge

  MCE EXPRESS, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hızlı dağıtım hizmetleri, Hızlı dağıtım hizmetleri, Acil koli taşımacılığı, uluslararası ekpres taşımacılık, Sipariş hazırlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. 2M FRET

  Fransa

  Verified by europages badge

  2M FRET, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Lojistik depolar, Lojistik depolar, lojistik, Stearik asit, nakliye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tremblay-En-France, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. IWA GMBH - KOMPETENZ IN KLT REINIGUNG UND LOGISTIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  IWA GMBH - KOMPETENZ IN KLT REINIGUNG UND LOGISTIK, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Winnweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AUTRASPORTI MARCON G. & C. S.N.C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  AUTRASPORTI MARCON G. & C. S.N.C., yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. nakliye taşeronluğu, besleme sıvıları taşımacılığı, uluslararası taşımacılık, uluslararası taşımacılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oderzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AB TRANS LOG

  Fransa

  Verified by europages badge

  AB TRANS LOG, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mal taşımacılığı, Hacimli mal taşıma hizmetleri, Mal taşımacılığı, Hacimli mal taşıma hizmetleri, atık nakliyesi, tehlikeli mal nakliyesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lescheroux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. BUSCOM

  Fransa

  Verified by europages badge

  BUSCOM, yılında kurulan ve Pulman kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Karayolu taşıma hizmetleri, Gezi/Seyahat ve turizm, kiralık otobüs, Perdeleme, transfer hizmeti, nakliye şirketleri, büyük boyutlu turizm otobüsü kiralanması, uluslar arası turizm otobüsleri kiralanması, taşımacılık hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MARCUS TRANSPORT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARCUS TRANSPORT GMBH, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O., yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Karayolu ile uluslararası yük taşınması, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Uluslararası sevkiyat, Uluslararası navlun, Soğutuculu taşıma hizmetleri, Soğuk taşıma ekipmanları, Karayolu ile uluslararası yük taşınması, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Uluslararası sevkiyat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cirkovce, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. GRUPO TT TRANSPORTES TRANSITARIOS

  İspanya

  Verified by europages badge

  GRUPO TT TRANSPORTES TRANSITARIOS, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. nakliye, lojistik, ticari eşya dağıtımı, Çok modlu ulaşım, ulusal nakliyeci, uluslararası taşımacılık, tam dolu olarak kara yolu ile nakliyat, Uluslararası kara nakliyatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Naron-A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. LT TRANS'EXPRESS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LT TRANS'EXPRESS, yılında kurulan ve Paletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Karayolu taşıma hizmetleri, Hızlı dağıtım hizmetleri, Mal taşımacılığı, taşımacılık hizmetleri, kamyon nakliyesi, ülke içi taşıma, paletli taşıyıcılar, eşyaların kara yolu ile taşınması için servis, Karayolu taşıma hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuvilly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TRANSALPI DI BONTEMPI MARIO

  İtalya

  Verified by europages badge

  TRANSALPI DI BONTEMPI MARIO, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. eşyaların siloyla kara yoluyla nakliyatı, gıda nakliyesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cimadolmo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SGT TRANSPORTS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SGT TRANSPORTS, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mal taşımacılığı, Hızlı dağıtım hizmetleri, Mal taşımacılığı, Hızlı dağıtım hizmetleri, ürün nakliye ve teslimatı, genel yük taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. HUCATRANS - HUMANEZ Y CALACO S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  HUCATRANS - HUMANEZ Y CALACO S.L., yılında kurulan ve Tankerle içilebilir sıvı taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Karayolu taşıma hizmetleri, Karayolu taşıma hizmetleri, yağ taşımacılığı, süt taşımacılığı, sarnıç kamyonlar, sarnıç içinde ticari mal taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. COOPERATIVA DE TRANSPORTES DEL PUERTO DE PASAJES

  İspanya

  Verified by europages badge

  COOPERATIVA DE TRANSPORTES DEL PUERTO DE PASAJES, yılında kurulan ve Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Karayolu taşıma hizmetleri, Karayolu ile uluslararası yük taşınması, uluslararası taşımacılık, Özel nakliyat, Karayolu taşıma hizmetleri, eşyaların gruplu olarak kara yoluyla nakliyatı, Karayolu ile uluslararası yük taşınması, nakliye şirketi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donostia-San Sebastián-Guipúzcoa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. TRANSPORTS OGER

  Fransa

  Verified by europages badge

  TRANSPORTS OGER, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Prestijli araç nakliyesi, güneşlik aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Plessis Grammoire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. S.A.R. TRASPORTI SOCIETA' COOPERATIVA P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  S.A.R. TRASPORTI SOCIETA' COOPERATIVA P.A., yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kombine taşıma hizmetleri - demiryolu/karayolu, kamyonla taşıma, PVC borular, Kombine taşıma hizmetleri - demiryolu/karayolu, uluslararası sergi, eşyaların tank içinde kara yoluyla nakliyatı, eşyaların siloyla kara yoluyla nakliyatı, sarnıç içinde ticari mal taşımacılığı, adr normlarına uygun taşımacılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ravenna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. WEBSMART GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEBSMART GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dülmen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BERACA SAD TRANS S.R.L.

  Romanya

  Verified by europages badge

  BERACA SAD TRANS S.R.L., yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Konteynerler - Deniz taşımacılığı, Konteynerler - Deniz taşımacılığı, nakliye yönetimi, taşımacılık hizmetleri, nakliye şirketi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bacau, Romanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Karayolu taşıma hizmetleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

45.799 Şirketler