• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • karayolu traktörleri

Sonuçlar

Karayolu traktörleri - Ithalat/Ihracat

 1. AASE LANDBRUK AS

  Norveç

  AASE LANDBRUK AS, yılında kurulan ve Paletli traktörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bağcılık traktörleri, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Karayolu traktörleri, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bağcılık traktörleri, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Karayolu traktörleri, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sandnes, Norveç 'de bulunmaktadır.

 2. DALBY MASKINCENTER A/S

  Danimarka

  DALBY MASKINCENTER A/S, yılında kurulan ve Karayolu traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik traktörleri, Bahçıvanlık traktörleri, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Çiftlik traktörleri, Bahçıvanlık traktörleri, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jægerspris, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. FLINT KAUBANUS OU

  Estonya

  FLINT KAUBANUS OU, yılında kurulan ve Tarım makinaları kiralama ve tamiri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Paletli traktörler, Karayolu traktörleri, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Paletli traktörler, Karayolu traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viljandi Maakond, Estonya 'de bulunmaktadır.

 4. ARSAGO ACM GMBH

  Almanya

  ARSAGO ACM GMBH, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Karayolu traktörleri, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Karayolu traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LANDTECHNIK HEINZ FINK E.K.

  Almanya

  LANDTECHNIK HEINZ FINK E.K., yılında kurulan ve Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Karayolu traktörleri, Karayolu traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marlow, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MASCHINENFABRIK DEXHEIMER GMBH

  Almanya

  MASCHINENFABRIK DEXHEIMER GMBH, yılında kurulan ve Bağcılık traktörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karayolu traktörleri, Karayolu traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wallertheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FARMER 2000 E A D

  Bulgaristan

  FARMER 2000 E A D, yılında kurulan ve Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Karayolu traktörleri, Karayolu traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stara Zagora, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. REINHARDT MASKIN AS

  Norveç

 4. MUNSTERMAN B.V.

  Hollanda

 5. JOHN DEERE HATTAT ENDUSTRI A S

  Türkiye

 1. VIBROMART-ANADOR S.L.

  İspanya

 2. TRANSPORTS HENRI WILLEMS

  Belçika

  TRANSPORTS HENRI WILLEMS, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kamyon nakliyesi, Alüminyum kaplar, Otomotiv filmi, traktör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. CHMELA SERVIS

  Çek Cum.

  CHMELA SERVIS, yılında kurulan ve Paletli traktörler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Karayolu taşıma hizmetleri, Kazma işleri, Karayolu taşıma hizmetleri, Kazma işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. DAM MORAVA, S.R.O.

  Çek Cum.

 3. JIRÍ KOZINA - ZEMTRANS

  Çek Cum.

  JIRÍ KOZINA - ZEMTRANS, yılında kurulan ve Kazma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paletli traktörler, Karayolu taşıma hizmetleri, Paletli traktörler, Karayolu taşıma hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krupka, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. OKD, DOPRAVA,AKCIOVÁ SPOLECNOST

  Çek Cum.

  OKD, DOPRAVA,AKCIOVÁ SPOLECNOST, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ağır objelerin karayolu ile taşınması, Kazma işleri, Paletli traktörler, Uluslararası kuryeler ve dağıtım hizmetleri, Ağır objelerin karayolu ile taşınması, Kazma işleri, Paletli traktörler, Uluslararası kuryeler ve dağıtım hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrava , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. SNAP S.R.O.

  Slovakya

  SNAP S.R.O., yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. İş makineleri, Paletli traktörler, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, İş makineleri, Paletli traktörler, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krupina , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 6. JOTA SPOL.S R.O.

  Çek Cum.

  JOTA SPOL.S R.O., yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Uluslararası taşıma acentaları, Paletli traktörler, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, Kazma işleri, Uluslararası taşıma acentaları, Paletli traktörler, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, Kazma işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrava-Kuncice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. LOCATRANS

  Belçika

  LOCATRANS, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Traktörler, yük araçları, kamyon kiralama, Otomotiv filmi, Traktörler, yük araçları, yarı-römorklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olsene, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. NINATRANS

  Belçika

  NINATRANS, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Traktörler, yük araçları, kamyon nakliyesi, Traktörler, yük araçları, agence de transports sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leuven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. TAURE AS

  Estonya

  TAURE AS, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Türi, Estonya 'de bulunmaktadır.

 2. HÜGLI BAUTENSCHUTZ

  İsviçre

  HÜGLI BAUTENSCHUTZ, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Kaba inşaat, Karayolu taşıma hizmetleri, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Kaba inşaat, Karayolu taşıma hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürensdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. PHS-LOHNUNTERNEHMEN GMBH

  İsviçre

  PHS-LOHNUNTERNEHMEN GMBH, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Karayolu taşıma hizmetleri, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Karayolu taşıma hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. SINDETRANS

  Belçika

  SINDETRANS, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Traktörler, yük araçları, Depo Yönetim Sistemi, Traktörler, yük araçları, yarı-römorklar, ağır vasıta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Houthulst, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. PÉTERFI & SZABÓ KFT.

  Macaristan

  PÉTERFI & SZABÓ KFT., yılında kurulan ve Traktörler, yük araçları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sıcaklık kontrollü taşıma hizmetleri, Karayolu taşıma hizmetleri, Uluslararası sevkiyat, Sıcaklık kontrollü taşıma hizmetleri, Karayolu taşıma hizmetleri, Uluslararası sevkiyat, uluslararası teslimat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Röszke, Macaristan 'de bulunmaktadır.