• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kartonlama - makineler

Sonuçlar

Kartonlama - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. KEYMAC PACKAGING SYSTEMS LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  2005 Yılında kurulan Keymac, paketleme makineleri üreticisi olarak ün kazanmıştır. Ürün yelpazemizin sürekli gelişimi, müşterilerimize paketleme makineleri ve montaj hizmetleri sunmamızı sağlamakta.Ürün yelpazemiz aşağıdaki makineleri içermektedir: PLASTİKSİZ ambalajlarda taze ürünlerin ambalajlanması için makineler.Montajcılar: Bir kilitleme ucu mekanizması veya tutkal kullanarak düz boşluklardan karton oluşturmak için paketleme makineleri. Şekillendirme kafası başına dakikada 60 devire kadar hız.Kapatıcılar: Dolu kartonların otomatik kapanması için paketleme makinesi.Üç kanat veya tek kanat stili.Dakikada 200 kartona kadar hız.Kartonerler. Yarı ve Tam Otomatik Yatay Kartoner: Dakikada 120 kartona kadar oran.Kaplayıcılar: Machines for inserting a tray or a pot into a pre-glued sleeve. Dakikada 80 pakete kadar hızda kullanılabilir.Ürün Ambalajlama: Besleme sistemleri, konveyörler ve döner tablalar. Tüm ambalaj projelerinizi incelemek için hizmetinizdeyiz.

 2. TEDMAK DANISMANLIK VE MAKINE SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Standartlara Uygun Kaliteli Hizmet TEDMAK Danışmanlık ve Makine San. Tic. Ltd. Şti. 2010 yılında, paketleme makineleri, otomasyon sistemleri ve teknik danışmanlık alanlarında hizmet vermek üzere, konusunda uzman kadrosu ile kurulmuştur. Şirketimiz, Türkiye'nin köklü sanayi kuruluşlarına güçlü kadrosuyla, anahtar teslim tesis, üretim ve paketleme hatları, tam otomasyon ve mühendislik projeleri, robot destekli sistemler ve teknik danışmanlık hizmetleri vermektedir. Vizyonumuz ve Misyonumuz: Uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimimizle, hizmet verdiğimiz firmalara üretim, bakım, işçilik ve enerji maliyetlerini düşürmek; çözüm odaklı özel projelerimizle, firmaların uluslararası standartlara uygun, kaliteli ve yüksek performansla üretim yapmalarını sağlayarak artan rekabet ortamında kalıcı olmalarına destek vermektir. Karşılıklı güven ortamında, iş ortaklarımıza eksiksiz ve zamanında hizmet sunmak ana politikamızdır.

 3. WHITE STEEL GMBH

  Almanya

  Biz önde gelen makine ve üretim hatları üreticisiyiz. BU NEDENLE TÜM ÜRETİM HATLARINIZ İÇİN ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ. Ayrıca White Steel GmbH, ilaç, kimya ve gıda üretim endüstrileri ve çeşitli diğer endüstriler için en büyük teknoloji tedarikçilerinden biridir. White Steel GmbH şirketi geniş bir hizmet portföyüne sahiptir. Kendi üretim süreçlerinizi geliştirme konusundaki muazzam deneyimimizden yararlanın. Türkiye ve Almanya'daki lokasyonlarımızdan dünya çapında faaliyet gösteriyoruz. Makinelerimiz bölgenin nihai kullanıcısı tarafından doğrudan kullanılabilecek önemli ürünler üretmektedir. (Gıda, medikal ürünler vb.) Büyük projelerimizde bölgesel altyapıyı kullanmaya ve güçlendirmeye özen gösteriyoruz. Bu şekilde, ihaleleri verirken çevredeki bölgeyi tanıtıyor ve aynı zamanda. örneğin ulaşımı en aza indirerek çevreye ve sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyoruz.

 4. BASIS, LLC

  Ukrayna

  BASIS, çeşitli gıda ve gıda dışı endüstri alanları için basit ve güvenilir paketleme ekipmanı üreticisidir. Hatlar, kolileme makinelerine, dikey paketleme makinelerine ve yardımcı ekipmanlara dayanmaktadır. Basis LLC, 1996 yılından bu yana paketleme ve paketleme ekipmanı pazarında başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. 24 yıllık gelişimimiz ve paketleme ve lojistik ekipmanı uygulamalarımız, kuruyemiş, bakkaliye ürünleri ve şekerleme ürünlerinden dondurulmuş ve gıda dışı ürünlere kadar çeşitli endüstriler için üretim çözümlerinde büyük bir deneyim biriktirmemizi sağladı. Şirketin portföyünde hem standart hem de bireysel uygulama olmak üzere binden fazla proje bulunmaktadır. Her müşteriye bireysel yaklaşım ve projeler oluşturmak için modern teknolojiler, her müşterinin özel hedeflerine yönelik çözümlerle sağlanmaktadır. Uzmanlarımız, teknik bir görevin detaylandırılmasından başlayıp teslimat, kurulum ve devreye almaya kadar komple proje desteği sunmaktadır.

 5. TECMA PACK

  Fransa

  TECMA PACK, makine ve ambalaj hatları tasarımı ve üretimi, ondüle karton yapıştırma ile ambalajlama ve otomatik yükleme. Birçok sektöre yönelik üretim yapan TECMA PACK Fransa içinde ve dışında, tarım ve gıda, süt sanayi sektörlerinde uzman kuruluştur. TECMA PACK, ön şekil verilmiş, ısı ile şekillendirilmiş ve üflemeyle şekillendirilmiş kapların üretimi konusunda paletleme de dahil komple tesis olarak sistemler sunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VERPAMA AG

  İsviçre

  VERPAMA AG, yılında kurulan ve Kartonlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karton şekillendirme makineleri, korton işleri, karton kutu ve ambalaj, Kartonaj üretimi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freienbach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. SOMIC VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  SOMIC VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kartonlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomatik paketleme, Eksenel rulmanlar , paketleme hattı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amerang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. 3S PACTEC GMBH

  Almanya

  3S PACTEC GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj sanayi için karton sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kartonlama - Makineler, Global ambalajlama çözümleri, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kartonlama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dietmannsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BAMATEC GMBH SÖMMERDA

  Almanya

  BAMATEC GMBH SÖMMERDA, yılında kurulan ve Kartonlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, pullama makinesi, denk çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sömmerda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ITAL PAL S.R.L.

  İtalya

  ITAL PAL S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kartonlama - Makineler, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Kartonlama - Makineler, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, depaletizörler, ambalaj biçimlendiricileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alessandria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TRANS-PAK AG FACHGROSSHANDEL FÜR VERPACKUNGSMITTEL

  Almanya

  TRANS-PAK AG FACHGROSSHANDEL FÜR VERPACKUNGSMITTEL, yılında kurulan ve Kartonlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ambalaj için dolgu maddeleri, Kopolimer, Paketleme makineleri, yapışkan bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solms, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROBOT MULTIPROJECT SRL

  İtalya

  ROBOT MULTIPROJECT SRL, yılında kurulan ve Kartonlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Besnate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PENTA SERVIS

  Çek Cum.

  PENTA SERVIS, yılında kurulan ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kartonlama - Makineler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kartonlama - Makineler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. AVERCON

  Belçika

  AVERCON, yılında kurulan ve Kartonlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eeklo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. BOXON GMBH

  Almanya

  BOXON GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj sanayi için karton sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kartonlama - Makineler, Kartonlama - Makineler, kondisyonlu ürünler ve ambalajları etiketlemek ve damgalamak için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TRAMANN & MEINEN MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Almanya

  TRAMANN & MEINEN MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH, yılında kurulan ve Kartonlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesmoor, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BAC À BEC CARTON

  İspanya

  BAC À BEC CARTON, yılında kurulan ve Depolama tankları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kartonlama - Makineler, Karton kutular, Lojistik depolar, Kartonlama - Makineler, Karton kutular, Lojistik depolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellvell del Camp, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. BOIX EUROPE BV

  Almanya

  BOIX EUROPE BV, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kartonlama - Makineler, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kartonlama - Makineler, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waging Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BOBST MEX SA

  İsviçre

  BOBST MEX SA, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kartonlama - Makineler, Kartonlama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lausanne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. IST.BOX

  Türkiye

  IST.BOX, yılında kurulan ve Kartonlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. G TECNICA S.R.L.

  İtalya

  G TECNICA S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kartonlama - Makineler, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Kartonlama - Makineler, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arcore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TECHNIPES S.R.L.

  İtalya

  TECHNIPES S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kartonlama - Makineler, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Kartonlama - Makineler, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santarcangelo Di Romagna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. STUDIOPACK S.R.L.

  İtalya

  STUDIOPACK S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kartonlama - Makineler, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Kartonlama - Makineler, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MEYPACK VERPACKUNGSSYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  MEYPACK VERPACKUNGSSYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kartonlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nottuln-Appelhülsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PFM S.P.A.

  İtalya

  PFM S.P.A., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kartonlama - Makineler, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Kartonlama - Makineler, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torrebelvicino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SOCO SYSTEM A/S

  Danimarka

  SOCO SYSTEM A/S, yılında kurulan ve Kartonlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ambalajlama - Makineler, Ambalaj ve dış ambalaj - makineler, Ambalajlama - Makineler, Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taastrup, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. TEAMAC S.R.L.

  İtalya

  TEAMAC S.R.L., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kartonlama - Makineler, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Kartonlama - Makineler, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budrio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. DONG GUANG CANG HAI PACKING MACHINE CO.,LTD

  Çin

  DONG GUANG CANG HAI PACKING MACHINE CO.,LTD, yılında kurulan ve Kartonlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fleksografi baskı grupları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, cang zhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. G.N.A.

  İtalya

  G.N.A., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kartonlama - Makineler, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Kartonlama - Makineler, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ozzano Dell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SC AMC LIGHT PACK SRL

  Romanya

  SC AMC LIGHT PACK SRL, yılında kurulan ve Kartonlama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri, kılıfa yerleştirme, Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bragadiru, Romanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz