• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kasap eti ve taze kümes hayvanları

Sonuçlar

Kasap eti ve taze kümes hayvanları - Ithalat/Ihracat

 1. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 2. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Merkezi Rotterdam, Hollanda'da bulunan özel bir ticaret şirketi olan ÁRIK 21 - AGRO KFT'ye hoş geldiniz. Taahhüdümüz, dünya çapındaki müşterilere benzersiz iş çözümleri sunmaktır. Kaliteli markalı ürünleri uygun toptan fiyatlarla sunma konusunda uzmanız ve her büyüklükteki işletmeye hitap ediyoruz. Bunu tamamlayan kusursuz lojistiğimiz, zamanında teslimat sağlar. Önde gelen bir ticaret şirketi olarak, geniş bir ürün yelpazesi sunan bir toptancı ve distribütör olarak mükemmeliz. Portföyümüzde alkolsüz ve enerji içecekleri gibi içecekler, alkollü ve alkolsüz biralar, bebek sütü dahil süt ürünleri ve çikolata, şekerleme, birinci sınıf çay ve kahve gibi keyif verici ürünler bulunmaktadır. Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo ve Ferrero gibi tanınmış üreticilerle olan güçlü ortaklıklarımız, dünya çapındaki işletmelere mükemmellikle hizmet etmemizi sağlıyor. Mükemmelliğe olan bağlılığımız bizi büyüleyici niş kategorileri ve benzersiz markaları keşfetmeye yönlendiriyor. Tedarikçilerle güvenilir ilişkiler geliştirdik ve siparişlerin 48 saat içinde hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. ÁRIK 21 - AGRO KFT'nin merkezinde güven ve kalıcı ortaklıklara verdiğimiz değer yer almaktadır. Deneyimli ekibimiz, ticaret uzmanlığını vizyoner bir yaklaşımla birleştirerek verimli işlemler sağlamaktadır. Amacımız, karşılıklı büyümeyi vurgulayarak ilk siparişin ötesine geçen işbirliklerini teşvik etmektir.

 3. PROFIL EXPORT VIANDES

  Fransa

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT İsere’de yer alan aile şirketi, at kesimi, at işlenmiş ürünlerinde & at eti dönüştürmede uzmandır. At yetiştiriciliği, at mezbahası, kemik ayırma, at kesimi, at eti dönüştürme, vakumlu ambalaj, kapta ambalaj, kutu, konserve, dağıtım. Tüm Fransız at sektörünün idaresi. Üretim hattımızda IFS SERTİFİKASYONU.

 4. MAGUISA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Genel merkezi Guijuelo (Salamanca)'da bulunan MAGUISA (MATADERO GUIJUELO, S.A) kendisini neredeyse yalnızca İber domuzunun endüstriyel dönüşümüne adamıştır. Amacı bir kesim ve yağ eritme bölümüyle birlikte bir mezbaha kurup, endüstrisine yönelik domuzların kesimi ve bir eritme süreci yoluyla domuz yağının yağa dönüştürülmesi faaliyetlerini yürümekti, faaliyetinin başlangıcı 1982'ye çıkmaktadır.

 5. NANOY STAVROULA MON LTD

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  30 yılı şaan deneyimiyle, NANOS M. LTD., et işleme ve standardizasyon sektöründeki profesyonellere üstün kaliteli ürünler ve hizmetler sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, sektörün çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış geniş makine, aksesuar ve sarf malzemesi yelpazemizle gösterilmektedir. Endüstri standartlarını ve müşteri beklentilerini aşma konusundaki sarsılmaz kararlılığımızla gurur duyuyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COQ DES PRES

  Belçika

  Verified by europages badge

  COQ DES PRES, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taze tavuk ve piliç eti, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Yumurtalar, piliç eti ezmesi, biyolojik piliç, pasta kalıbı, piliç butları, Riletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fernelmont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CLOVER VALUE S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  CLOVER VALUE S.L., yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. iber yarımadası domuzu, iber yarımadası etleri, iber yarımadası usulü jambon, CARABINIERS, deniz ürünleri, ispanyol ürünleri, rafine bakkaliye ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. HOREMEAT

  Belçika

  Verified by europages badge

  HOREMEAT, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kesilmiş et, Dana eti, Domuz eti, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kesilmiş et, Dana eti, Domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ÖZTAS FLEISCHHANDEL & DÖNERPRODUKTION EK

  Almanya

  Verified by europages badge

  ÖZTAS FLEISCHHANDEL & DÖNERPRODUKTION EK, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Moers, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ERKAN KASAPOGLU

  Türkiye

  “ERKAN KASAPOĞLU” was formed by the combination of over 25 years of experience in the fast food industry. ŞENCİR GIDA AŞ's brand is “ERKAN KASAPOĞLU”; It is a 100% domestic retail and wholesale meat supply chain that offers "high quality, international hygiene standards, healthy and delicious meat production" products. Our brand "ERKAN KASAPOĞLU", which reflects all the experiences of the founding partners in the food industry, especially on "beef, lamb and chicken meats" and with different temperatures, produces world-class meat and meat products in accordance with the most important restaurant recipes offered in both the retail market. Our brand's products in the food industry are Target To create a boutique supply chain with a team power focused on natural, high quality, innovative flavors. Natural and additive-free meat and meat products obtained from our special farm calves and other livestock fed from nature are offered. In the regions, our true basic principles are that "ERKAN KASAPOĞLU" individuals and customer base are above all else.

 1. AŞSAN GIDA A.Ş.

  Türkiye

  1987 yılında kurulan AŞSAN GIDA A.Ş. Bölgesinin en köklü gıda kuruluşlarından biridir.Zaman içinde artan talepler doğrultusunda 2019 yılı itibariyle Türkiye genelinde 3 üretim tesisi ve 500 üzerinde yetişmiş personeliyle hizmet vermektedir. www.as-san.com www.aydilimi.com

 2. UMIXMART

  Birleşik Arap Emirlikleri

  Umixmart, her bütçeye uygun yüksek kaliteli gıda ürünleri sağlayarak müşterileriyle kalıcı ilişkiler kurmuş ve Orta Doğu ülkelerinde pazarını genişletmeyi hedefleyen bir gıda tedarikçisidir. Çeşitlerimiz ağırlıklı olarak Ukraynalı, Brezilyalı ve Arjantinli çiftçilerin ürünlerinden oluşmaktadır. Ortadoğu, Avrupa ve Asya ülkelerine ihraç ediyoruz. Tavuk ürün çeşitlerimiz: soğutulmuş veya dondurulmuş bütün tavuk, çeyrek but, kemiksiz tavuk (shawarma), tavuk baget, tavuk orta kanat, alt kanat, ayaklar vb. Müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz dana eti ürünleri arasında: antrikot, bavetta, incik, boyun, göz, kol, omuz ve sığır filetosu. Ayrıca rosto dana eti, kanat, döş eti, kaburga, kalem, işkembe, karaciğer ve kol da sunuyoruz. İnsanların refahını artıran sağlıklı ve besleyici yiyecekler sağlamak şirketimiz için çok önemlidir. Birleşik Arap Emirlikleri ve Orta Doğu ülkeleri pazarının ana yiyecek ve içecek tedarikçisi olan Umixmart, müşterilerinin artan sağlıklı gıda ürünleri ve malzemeleri talebini karşılamaktadır. Müslüman pazarı için Helal sertifikalı ürünler sunuyoruz.

 1. PORC MERCATUS APS

  Danimarka

  Porc Mercatus Avrupa pazarına Danimarka domuz yavruları ihraç etmektedir. Ana faaliyetimiz Avrupa pazarına 3 cins Danimarka domuz yavrusu ve kesmelik domuz ihracatıdır. Sağladığımız komple hizmet içinde taşıma, veteriner onayı, resmi kayıt işlemleri ve gereken ihracat dokümanlarının hazırlanması yer alır. Karşılıklı güven ve iş birliğine dayalı olarak sağladığımız mükemmel hizmet ve uzun dönemli ilişkilere odaklanan anlayışımızla müşterilerimiz için güvenilir ve ilham veren bir iş ortağıyız. Porc Mercatus, Danimarka'da üretilen canlı domuzların onaylı bir ihracatçısıdır. Kesim için küçük baş hayvan ya da domuz arıyorsanız, özel teklifler için lütfen bizimle irtibata geçin.

 2. RESDROB SP. Z O.O.

  Polanya

  Res-Drob modern bir tavuk mezbahası ve kümes hayvanları işleme tesisidir. Şirket 65 yıldan fazla sektörde faaliyet göstermektedir ve sürekli modernizasyon uygulayıp en yeni üretim teknolojilerini hizmete almaktadır. Res-Drob ürettiği etin %50'sini Fransa, Almanya, İngiltere, İrlanda, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Bulgaristan ve Romanya'ya, ayrıca Vietnam, Hong Kong ve Orta Afrika ülkelerine ihraç etmektedir. Şirket ünlü tedarikçilerle işbirliği içindedir.

 3. PORTALCONSA

  İspanya

  PORTALCONSA, geleneksel Chorizo ve soğanlı Chorizo, jambon, lard ve Cacheira (domuz kellesi), vb... gibi Galiçya'ya özgü ürünler ve onların yanında uzman ellerin bilgi birikimi ve teknolojik altyapımız sayesinde sunduğumuz ürünlerin lezzetine katkı yapan ögeleri ihmal etmeden topraklarımızda yetişen hayvanlardan elde edilen yüksek kaliteli etlerden dana kıyma, sosis ve Criolla gibi daha genel ürünleri sunmaktadır.

 4. LUALCO SL

  İspanya

  LUALCO S.L. et sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır, dondurulmuş ve şoklanmış taze et ticareti yapar. CEE onaylı kurumları Vilamoure Santiago de Saa (Lugo, İspanya'da) yer alır. Başlıca faaliyet ve ürünleri : kesim, şarküteri (chorizo de Galice, sosis, chicharrón, vs.), salamura (Galice jambonu, göğüs, vs.), kıyma, soğuk depo, mezbaha ve alt ürünler.

 5. CASTELLANA DE CARNES SA

  İspanya

  Castellana de Carnes S.A. KALİTELİ TAZE SIĞIR ETİ üretimi, yetiştiriciliği ve besisi, kesimi ve parçalanması konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Geleneksel olarak, hayvanlar daima ırkına özgü etinin kalitesine göre seçilirdi: Naturitycla, Debuey ve Ternera Castellana. Bugün, Castellana de Carnes taze kaliteli sığır eti satan başlıca ulusal şirketlerden bir tanesidir.

 6. DÜRÜMCÜ BABA YEŞILKÖY ONLINE DÜRÜM KEBAP SIPARIŞ

  Türkiye

  Ayhan ATAMAN tarafından 1989 yılında Yeşilköy'de kurulan Restoranımız, müşterilerimizden gelen ilgi ve talepler doğrultusunda bugün, 109 personel ve 2 kapalı 1 açık bahçemizle hizmet verir hale gelmiştir. Kurulduğu günden bugüne değişmeyen en önemli ilkemiz; hijyen, etin, sebzenin ve tüm malzemelerin en iyisini kullanarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 7. KIKAS OÜ

  Estonya

  Et, et ürünleri. Et ürünleri, kümes hayvanları ve aşçılık ürünlerinin toptan ve perakende satışı.

 8. ANTSAKATAT

  Türkiye

  Dünyanın her noktasına et ve sakatat ihracatımız var İşkembe - Kırkbayır - Kamış - Tendon - Gırtlak - Sırt Siniri - Kalp borusu - Tavuk ayağı ve midesi

 1. COURTIN HERVOUET

  Fransa

  COURTIN HERVOUET, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kaz ciğeri, Et ve şarküteri, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kaz ciğeri, helal ürün belgeleme, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GENERATIONSOUND COCKTAILSERVICE INH. PATRICK HAUSOTTER

  Almanya

  GENERATIONSOUND COCKTAILSERVICE INH. PATRICK HAUSOTTER, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Erdweg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SPITZER GASTRO-FOOD-SERVICE GMBH & CO. KG

  Almanya

  SPITZER GASTRO-FOOD-SERVICE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Recklinghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EUROVOLAILLES

  Fransa

  EUROVOLAILLES, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kaz ciğeri, kümes hayvanları, av etleri, Kaz ciğeri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. KIM PHI ASIAFOOD GMBH

  Almanya

  KIM PHI ASIAFOOD GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FRIGORÍFICO CÁRNICO PEDRO RODRÍGUEZ S.L.

  İspanya

  FRIGORÍFICO CÁRNICO PEDRO RODRÍGUEZ S.L., yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çiğ et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guijuelo-Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. MECKLENBURGER GASTRO GROSSHANDEL

  Almanya

  MECKLENBURGER GASTRO GROSSHANDEL, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Stralsund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ORIENT'HAL MARKET

  Fransa

  ORIENT'HAL MARKET, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. helal ürün belgeleme, fransız etleri, Kalite sertifikası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sainte-Luce-Sur-Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. ÁNGEL ARÉVALO

  İspanya

  ÁNGEL ARÉVALO, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutuculu antrepolar, Et ve şarküteri, Konaklama odası, Soğutuculu antrepolar, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. MONTES DE JABUGO SL

  İspanya

  MONTES DE JABUGO SL, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. et, İber jambonları, domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lebrija, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kasap eti ve taze kümes hayvanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

13.707 Şirketler