• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri

Sonuçlar

Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hassas ağırlıkta kesimden, salam, sucuk, pastırma, et ve peynirin hassas şekilde yüklenmesi ve paketlenmesine kadar: Weber Maschinenbau şirketi, dilimleme uygulamaları için önde gelen sistem sağlayıcılarından ve gıda işleme endüstrisi için en önemli adreslerden biridir. Ürün yelpazemiz çok geniştir ve tüm gereksinimler ve uygulama alanları için mükemmel çözümler sunmaktadır. Dünya çapında yaklaşık 1.500 çalışanımızla dünya pazar lideri ve en iyi işvereniz! Weber Maschinenbau 35 yılı aşkın süredir salam, sucuk, pastırma, et, peynir ve diğer yiyeceklerin işlenmesi ve rafine edilmesi için öncü sistemler üretmektedir. Merkezi Almanya'nın Hessen eyaletindeki Breidenbach kentinde bulunan Weber şirketler grubu, ve 18 ülkedeki 22 tesisiyle, son derece çeşitlilik gösteren benzersiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır - dünyanın her yerindeki memnun müşterilerimiz, bu kalite ve teknik bilgi bileşimini takdir etmektedir.

 2. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Anodize alüminyum alaşımından üretilmiş S220/AF model dilimleme makinesi, hızlı bakım ve mutlak bir hijyen ile eşanlamlıdır. Son derece hassas olan kesme kalınlığı düzenleyicisi ile isteğinize göre 0 ile 15 mm arasındaki kalınlıkları milimetrenin onda biri değerine kadar ayarlayabilirsiniz. Bileyleyicinin montajı son derece kolaydır, böylece kullanıcının işi basitleştirilmiş olmakta ürünün ilerleyen zaman içinde de mükemmel kesimler yapması garanti altına alınmış olmaktadır.

 3. URSCHEL DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  URSCHEL DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ober-Mörlen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ORVAC MAKINA

  Türkiye

  Mevcut kaynakları ve teknolojiyi verimli şekilde kullanarak, müşteri isteklerini en kaliteli biçimde karşılamanın yanında, başarımızı sektörde sürekli kılmak ve beklentileri en üst düzeyde karşılamak. Bütün müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için dünyanın hızla gelişen teknolojisine ve uluslararası standartlarına uygun, mekaniği, dijital elektroniği ve teknolojisi ile müşterilere büyük kolaylıklar sağlayan kaliteli ve verimli makineler üretmek. Servis imkanlarıyla kaliteyi yakalamak. CE emniyet gereklerini titizlikle uygulayarak kaliteli nitelikli ürünleri üretmek ve bu yolla müşteri memnuniyeti sağlamak. İşletmenin etkinliğini ve verimliliğini yükseltmek amacıyla müşteri taleplerini en kaliteli biçimde karşılamaktır. Ürettiğimiz ve üretmeyi hedeflediğimiz makinelerle sektörde lider olmak. Müşteri kitlemizin önerileri ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteden hiçbir zaman ödün vermemek. Müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak, çalışanlarımızı sürdürmek. Projelendirme ve makine imalatı alanında güvenilir hizmet sunmak. Müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk ve çevreyi koruma prensipleri sürekli ve değişmeyen ilkelerimizdir.

 5. AG. WORK SOLUTION DI GALASSI CLAUDIO

  İtalya

  AGWS ve AG. WORK SOLUTION şirketlerinin amacı, TASARRUFU ihmal etmeden, İtalyan evlerine ve şirketlerine PROFESYONELLİK ve KALİTE getirmektir. AGWS mükemmel bir fiyatla yüksek rekabet gücüne sahip ürünler sunan, bunları zamanında teslim eden ve geniş bir destek ve iletişim hizmetiyle birleştiren iş çözümleri sayesinde bunu başarmaktadır. AGWorkSolution doğru seçimdir, yüz kadar müşteri şimdiden ürünlerimizden ve hizmetlerimizden yararlanmakta olup, hepsi tamamen memnundur.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. POWINOX

  Türkiye

  30 yılı aşkın tecrübemiz gıda et işleme makine ve ekipmanları sektöründe öncü bir firma olmamızı sağladı bu değeri bize veren her müşterimize saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

 2. E.E.G. SLACHTHUIS MECHELEN

  Belçika

  E.E.G. SLACHTHUIS MECHELEN, yılında kurulan ve Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kasaplık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ALL FOOD MACHINES

  Belçika

  ALL FOOD MACHINES, yılında kurulan ve Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nazareth, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. CARNES MURCIA 1981

  İspanya

  CARNES MURCIA 1981, yılında kurulan ve Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, La Vall D'uixó, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. FABER SERVICE

  İtalya

  FABER SERVICE, yılında kurulan ve Teraziler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, ticari elektronik terazi, kesim makineleri, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, satış sonrası onarım ve servis sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ITALIAN SLICERS

  İtalya

  ITALIAN SLICERS, yılında kurulan ve Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Cura Carpignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LA COUTELLERIE SUÉDOISE

  Belçika

  LA COUTELLERIE SUÉDOISE, yılında kurulan ve Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, kasap bıçağı, kasap satırları, Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gingelom, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. MANCONI & C. S.R.L.

  İtalya

  MANCONI & C. S.R.L., yılında kurulan ve Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli jambon kesme makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sumirago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CORTAFIAMBRES LONCHER

  İspanya

  CORTAFIAMBRES LONCHER, yılında kurulan ve Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kıyma makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Quirze Del Valles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. VETTA MACCHI SRL

  İtalya

  VETTA MACCHI SRL, yılında kurulan ve Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kesim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oggiona Con Santo Stefano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ROMANO MASSIMO

  İtalya

  ROMANO MASSIMO, yılında kurulan ve Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. teraziler, kesim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. POLZOT GIUSEPPE

  İtalya

  POLZOT GIUSEPPE, yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belluno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SALURE

  Hollanda

  SALURE, yılında kurulan ve Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gouda, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. SIRMAN S.P.A.

  İtalya

  SIRMAN S.P.A., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Curtarolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MAVIC S.R.L.

  İtalya

  MAVIC S.R.L., yılında kurulan ve Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kurumsal yerler için kıyma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oggiona Con Santo Stefano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S.

  İtalya

  BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casale Monferrato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FUSI DI FUSI GABRIELE

  İtalya

  FUSI DI FUSI GABRIELE, yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lucca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CAVAZZA CARLO

  İtalya

  CAVAZZA CARLO, yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sasso Marconi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CAGNONI ENRICO S.R.L.

  İtalya

  CAGNONI ENRICO S.R.L., yılında kurulan ve Kurumsal yerler için bulaşık yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallarate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE

  İtalya

  DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE, yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verbania, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. GEBR. GRAEF GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Almanya

  GEBR. GRAEF GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arnsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. A.C.R. S.R.L.

  İtalya

  A.C.R. S.R.L., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallarate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. VE.BA. S.N.C.

  İtalya

  VE.BA. S.N.C., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. SAMMARTANO GIANLUCA

  İtalya

  SAMMARTANO GIANLUCA, yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MEETING S.R.L.

  İtalya

  MEETING S.R.L., yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pollenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz