• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. MOOSHAMMER HYGIENE & TECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Motivasyonu yüksek çalışanlarımız sayesinde, ürünlerimizin kalitesi ve müşterilerimize verdiğimiz optimum servis hizmetinin yanı sıra bilgi ve deneyimimize güveniyoruz. Bunun ön koşulu, atık su teknolojisi, kapılar, konteynerler, tanklar, taşıma ekipmanları ve bileşenlerinden, komple hijyen yönetimine, sıhhî tesis sistemlerine, özel makine ve ekipmanlara kadar uzanan kapsamlı bir ürün yelpazesidir. Atık su teknolojisine ek olarak, ürün yelpazesinin temel direği, müşterinin bireysel ihtiyaçlarına göre planlanan ve uyarlanan konveyör, depolama ve söküm teknolojisidir. İşletme ekipmanlarına ek olarak, planlama ve hizmetler ile yerinde montaj da üstlenilmektedir. Ana faaliyet alanımız gıda sanayisidir. Yıllardır et işleme alanı, kesimhaneler, süthaneler, fırınlar, gıda ticarethaneleri, mandıralar, bira fabrikaları ve benzerleri gibi gıda sanayisinde faaliyet gösteren işletmelerin yanı sıra içecek sanayisi balık ve kümes hayvanları endüstrisi, baharat işleme ve kimya sanayisinde de iyi bir üne sahibiz.

 2. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hassas ağırlıkta kesimden, salam, sucuk, pastırma, et ve peynirin hassas şekilde yüklenmesi ve paketlenmesine kadar: Weber Maschinenbau şirketi, dilimleme uygulamaları için önde gelen sistem sağlayıcılarından ve gıda işleme endüstrisi için en önemli adreslerden biridir. Ürün yelpazemiz çok geniştir ve tüm gereksinimler ve uygulama alanları için mükemmel çözümler sunmaktadır. Dünya çapında yaklaşık 1.500 çalışanımızla dünya pazar lideri ve en iyi işvereniz! Weber Maschinenbau 35 yılı aşkın süredir salam, sucuk, pastırma, et, peynir ve diğer yiyeceklerin işlenmesi ve rafine edilmesi için öncü sistemler üretmektedir. Merkezi Almanya'nın Hessen eyaletindeki Breidenbach kentinde bulunan Weber şirketler grubu, ve 18 ülkedeki 22 tesisiyle, son derece çeşitlilik gösteren benzersiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır - dünyanın her yerindeki memnun müşterilerimiz, bu kalite ve teknik bilgi bileşimini takdir etmektedir.

 3. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Anodize alüminyum alaşımından üretilmiş S220/AF model dilimleme makinesi, hızlı bakım ve mutlak bir hijyen ile eşanlamlıdır. Son derece hassas olan kesme kalınlığı düzenleyicisi ile isteğinize göre 0 ile 15 mm arasındaki kalınlıkları milimetrenin onda biri değerine kadar ayarlayabilirsiniz. Bileyleyicinin montajı son derece kolaydır, böylece kullanıcının işi basitleştirilmiş olmakta ürünün ilerleyen zaman içinde de mükemmel kesimler yapması garanti altına alınmış olmaktadır.

 4. VELATI - TECNOLOGIE ALIMENTARI DAL 1867

  İtalya

  Verified by europages badge

  Velati Şirketinin uzun bir tarihi vardır. Kurulduğunda, sektörün küçük ve orta ölçekli şirketleri için kıyma makineleri üretirdi, daha sonra geniş bir seri et işleme makineleri sunarak gelişmiştir ve sosis, mortadelle peyniri, Frankfurt sosisi, hamburger dönüştürme için komple hatlar üreten ve birleştiren bir şirket olarak pazarda yer alır. Günümüzde, Velati karmaşık projeler geliştirebilir

 5. PAULUS STUART SPRL

  Belçika

  Verified by europages badge

  TenderStar, 25 yılı aşkın bir süredir profesyoneller için kasapçılık makineleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Geniş bir et döveceği, et tokmakları ve kıyma makinesi serisi geliştirdik. Özellikle, Hijyen, bakım ve güvenlik açısından kaliteyi çok yüksek bir önem veriyoruz. CE standartlarına uyumlu cihazlarımız, paslanmayı önlemek için paslanmaz çelik ve polietalden üretildiği için sağlamlığı ve dayanıklılığı ile bilinmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CABINPLANT DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CABINPLANT DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hermsdorf/thüringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. THIELEMANN TRADING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  THIELEMANN TRADING GMBH, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schönau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FESSMANN GMBH UND CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FESSMANN GMBH UND CO KG, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. klima tesisatları, besin endüstrisi sektöründe danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winnenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. REINER GÜNTHER

  Almanya

  Verified by europages badge

  REINER GÜNTHER, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rudersberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PARS SOGUTMA

  Türkiye

 1. VE.MA.C. SRL

  İtalya

  Vemac çiğ, yarı pişmiş ve baharatlandırılmış etlerin işlenmesi için otomatik hatların tasarımı ve üretimi alanının lideri konumunda olan kuruluştur. Etlerin donduruculara yüklenmesi için otomatik makine ve sistemler, şarküteri ürünlerinin imalatına yönelik tam otomatik imalat hatları, Jambon imalatı için et işleme hatları, Vemac, et işleme endüstrisinin ihtiyacı olan et hazırlama, işleme ve ambalajlama hatlarına yönelik her türden makine ve sistemlerde tam müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.

 2. EUROFOOD TRADING SARL

  Fransa

  Eurofood trading zirai gıda sanayileri için ekipman satmaktadır: Et, peynir, çikolata, bisküvi, şekerleme, konserve ve unlu mamulleri sanayisi. Hizmetlerimize ilave olarak MULTIVAC, HANDTMANN, Wolfking CFS, BONGARD gibi çok çeşitli markalara ait yeni ve ikinci el malzeme sağlıyoruz

 1. INDUSTRIAL FUERPLA SL

  İspanya

  INDUSTRIAL FUERPLA SL, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Benetusser, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. DÜKER-REX FLEISCHEREIMASCHINEN GMBH

  Almanya

  DÜKER-REX FLEISCHEREIMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Laufach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NITA HYGIENE GMBH

  Almanya

  NITA HYGIENE GMBH, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wilnsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EBOLUTION GMBH METALLBAU - FÖRDERSYSTEME

  Almanya

  EBOLUTION GMBH METALLBAU - FÖRDERSYSTEME, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lenggries, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ROVOM

  İtalya

  ROVOM, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et terbiyesi ekipmanları, etten kemik ayırma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, et endüstrisi için çalışma tezgahları, Et terbiyesi ekipmanları, mezbahalarda işleme için raylı sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Basilicanova-Montechiarugolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FOOD TECHNOLOGY THIELEMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  FOOD TECHNOLOGY THIELEMANN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neckarsteinach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MIVEG GMBH AFS EUROPEAN

  Almanya

  MIVEG GMBH AFS EUROPEAN, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Röttenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FLEISCHEREIBEDARF G. STEGMILLER

  Almanya

  FLEISCHEREIBEDARF G. STEGMILLER, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Langweid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HINTERKOPF GMBH

  Almanya

  HINTERKOPF GMBH, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eislingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FRANS VERMEE GMBH

  Almanya

  FRANS VERMEE GMBH, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Remagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HOBART GMBH

  Almanya

  HOBART GMBH, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Offenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SKAGINN 3X

  İzlanda

  SKAGINN 3X, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Akranesi, İzlanda 'de bulunmaktadır.

 5. KRONEN KÜCHENGERÄTE GMBH

  Almanya

  KRONEN KÜCHENGERÄTE GMBH, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willstätt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MATERIEL ALIMENTAIRE PRODUCTION

  Fransa

  MATERIEL ALIMENTAIRE PRODUCTION, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Valenton, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. INOX MECCANICA SRL

  İtalya

  INOX MECCANICA SRL, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. et ve paketlenmiş ürün işçilikleri için tesisat ve ekipmanlar, sosis makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solarolo Di Goito, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. EMSENS

  Fransa

  EMSENS, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fraisses, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. GIMAR ITALIA S.R.L.

  İtalya

  GIMAR ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kasaplık işleri için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spinea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. GROSSMANN MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  GROSSMANN MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Waffle ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.496 Şirketler