• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • katı yakıtlar

Sonuçlar

Katı yakıtlar - Ithalat/Ihracat

 1. GEBETEX TRI NORMANDIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  GEBETEX Tri Normandie, çeşitli kategorilerde tekstil, ev teksili ve ayakkabı ayıklama ve satışında uzmanlaşmış bir Fransız ve Hollanda ortak şirketidir. Bizim becerimiz tanınmaktadır çünkü Hollanda'dan genel ayıklama yöntemlerine ve uzmanlığına dayanmaktadır. Size farklı ev tekstili ve ayakkabı kategorileri sunabiliriz : Ekstra (üstün kaliteli), retro ve ihracat ikinci el mağazası. Ayrıca geri dönüşüm için ürünler hazırlıyoruz (silme ve yıpranma bezleri). Mükemmel ve sürekli kaliteyi sağlamak için tarafımızdan titizlikle seçilen ürünler ile çalışıyoruz. Ürünlerimizi pazardaki kısıtlamalara, modaya ve müşterilerimizin özel isteklerine uyarlamak için her gün çalışıyoruz. GEBETEX Tri Normandie Eco-TLC ekolojik kuruluşu tarafından onaylanmıştır. Çevreye saygı bizim önceliklerimizden biridir ve vatandaşlık yaklaşımıyla tekstillerin değerlenmesini teşvik ediyoruz.

 2. BRASAS VIVAS UNIP LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  Brasas Vivas, dünyadaki tek ekolojik olarak sürdürülebilir odun kömürü olan Marabu odun kömürü ticaretinde uzmanlaşmış bir Portekiz şirketidir. Bu, ağaçların kesilmesine bağlı olmadığı için çevre dostu bir çözümdür. Kömürümüz yağlı veya yağlı ızgaralar için mükemmeldir çünkü öyledir: -kolay yanar -uzun ömürlüdür -duman çıkarmaz -yüksek sıcaklıklara ulaşır -aromatiktir Marabou odun kömürü geleneksel olarak Marabù çalılarının dal ve gövdelerinden üretilir ve ağaç kesimine bağlı değildir. Ekolojik olarak sürdürülebilirdir. Neden Marabu kömürü seçilmeli? - muazzam kalorifik güç - yüksek süre, - düşük kül içeriği Ekonomi, dayanıklılık, sıcaklık, temizlik, kolay ateşleme ve düşük depolama hacmi, beklenmedik müşteri artışları ortaya çıktığında bile ızgaraların talebe göre daha iyi yönetilmesini sağlar. Size profesyonel ve yerli ürün hatları sunuyoruz. Yakıtımız restoran ızgaraları için idealdir. Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, İtalya, İspanya, Almanya, Lüksemburg, Lübnan, Türkiye, Yunanistan, İsrail ve daha fazlası başta olmak üzere dünya çapında ihracat yapmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimizle iletişime geçin!

 3. SIBSTAR GROUP

  Kırgızistan

  Verified by europages badge

  SIBSTAR Group, 2019 yılından bu yana termal kömür tedarikinde güvenilir ortağınızdır. "D", DPK, DOMSSH, LOW VOL PCI, TOMSSH, "G" ve "T" sınıfı taş kömürünün ana tedarikçisiyiz. Ev ihtiyaçları için yakıt olarak yaygın olarak kullanılmasının yanında, dökümhanelerin çalışması için gereklidir ve termik santraller tarafından elektrik üretimi için kullanılır. En iyi hizmeti ve en uygun çözümleri sunarak müşterilerimiz ve ortaklarımızla uzun vadeli ve karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler için çalışıyoruz. Güvenilir ortaklıklarımız ve geniş lojistik ağımız sayesinde, ürünlerimizin dünyanın her yerine zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini garanti ediyoruz. Enerji sevkiyatları en büyük üretim devlerine yapılmaktadır. En önemli iş ortaklarımız Çin, Hindistan ve Türkiye'nin büyük sanayi kuruluşlarıdır. Tedarik edilen ürünlerin yapısının yanı sıra işbirliği coğrafyasını da genişletiyoruz. Amacımız, üretim süreçlerinizi devam ettirmek için istikrarlı tedarik sağlamaktır. Petrol ürünleri tedarikini geliştirme sürecindeyiz.

 4. KRUK LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  KRUK LLC, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren bir tarım işletmesidir ve öncelikle yem karışımlarının üretiminde uzmanlaşmıştır: yağ, küspe ve tam yağlı ekstrüde soya dahil olmak üzere soya ürünlerinin işlenmesi. Yüksek protein içeriğine sahip yüksek kalorili bir ürün olan soya, her tür hayvan, kuş ve balık için evrensel bir yemdir ve hayvancılığın ekonomik verimliliğini önemli ölçüde artırır. 2018 yılında, KRUK LLC'ye dayalı olarak gurme salyangoz yetiştiriciliğinde uzmanlaşmış salyangoz çiftliği 'FERMA EKO' kuruldu. Ayrı bir alan ise, hem Ukrayna'da hem de sınırlarının ötesinde tüketici bulan yakıt briketlerinin üretimidir. KRUK LLC, 30 yıllık geçmişi boyunca güvenilir bir üretici ve iş ortağı olarak statüsünü sürekli olarak teyit etmektedir. Şirketin yüksek çalışma seviyesi, ISO 22000 kalite yönetim sistemi ve çok sayıda ödül ile onaylanmıştır; bunlar arasında:

 5. TEMKOM PELLET

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Temkom Elektronik A.Ş 2007 yılında kurulmuştur. Yıllardır ağırlıklı olarak tüketici elektroniği ithalat ve ihracat işleriyle uğraşmaktayız. Beş yıldır biyokütle teknolojilerini araştırıyoruz. Temel olarak ekolojik ve %100 saf çevresel ve verimli üretim süreçlerine odaklanan kendi gelişmiş teknolojilerimizle ahşap pelet üreticisiyiz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HANS ENGELKE ENERGIE

  Almanya

  Verified by europages badge

  HANS ENGELKE ENERGIE, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BEKOM CO

  İtalya

  Verified by europages badge

  BEKOM CO, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biyolojik kitle enerjisi - imalât, ısınma yakıtı ihracatı, BEKOM, soba yakacakları, Biyolojik kitle enerjisi - imalât, işlenecek tahta, kereste, yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HOLZENERGIE RHEIN-MAIN INH. DIPLOM FORSTWIRT K.-U.GERHARDT

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOLZENERGIE RHEIN-MAIN INH. DIPLOM FORSTWIRT K.-U.GERHARDT, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Münster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ÖKOBRENNSTOFFE FÖRSTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ÖKOBRENNSTOFFE FÖRSTER GMBH, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kirchberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BRENNSTOFFE-SAARLANDE.DE MÜHLE ECKERT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BRENNSTOFFE-SAARLANDE.DE MÜHLE ECKERT GMBH, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Tholey, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ENERGIEHOLZ VEST E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENERGIEHOLZ VEST E.K., yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Datteln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. G.F. SERVICE SRL PELLET

  İtalya

  Verified by europages badge

  G.F. SERVICE SRL PELLET, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yakacak odun, uygun üretimler, soba yakacakları, Yakacak odun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. EMEX ENERGY HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EMEX ENERGY HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KYN GLOBAL TRADING DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  KYN GLOBAL TRADING, Türkiye ile dünyadaki diğer ülkeler arasındaki ticareti kolaylaştırma konusunda uzmanlaşmış bir Türk ihracat-ithalat şirketidir. Merkezi Türkiye / Konya'da bulunan şirket, yerel pazar hakkında derin bir anlayışa ve geniş bir tedarikçi ağına sahiptir, bu da onu çeşitli sektörlerdeki işletmelere geniş bir ihracat-ithalat hizmetleri yelpazesi sunmak için iyi bir konuma getirmektedir. Şirketin ana odak noktası, müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunarken, aynı zamanda onların özel ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunmaktır. KYN GLOBAL TRADING, güvenilir ve profesyonel hizmet sunmanın yanı sıra müşteri memnuniyetine sarsılmaz bir bağlılığı sürdürerek müşterileriyle uzun süreli ilişkiler kurmuştur. KYN GLOBAL TRADING, tarım ürünleri, tekstil, makine, inşaat malzemeleri, Ahşap Peletler , gıdalar , Asansörler ve diğerleri dahil olmak üzere çok çeşitli ürünlerle ilgilenir. Şirket, tedarikten nakliyeye kadar her şeyi kapsayan kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunarak müşterilerinin ürünlerini zamanında ve uygun maliyetli bir şekilde teslim almalarını sağlar. Bir Türk ihracat-ithalat şirketi olarak KYN GLOBAL TRADING, uluslararası ticaretle ilgili düzenlemeler ve gereklilikler konusunda bilgili olup, müşterilerine etkin ve sorunsuz hizmet sunmasını sağlar. Şirketin Türkiye pazarındaki uzmanlığı, kalite ve müşteri memnuniyeti taahhüdü ile birleştiğinde, onu ithalat-ihracat faaliyetleri yoluyla küresel varlığını genişletmek

  Tüm ürünler arasında "katı yakıtlar"
 3. BOL-AY TARIM - DEHA ISI SISTEMLERI

  Türkiye

  2000 yılından bu yana 'DEHA ISI SİSTEMLERİ' markasıyla, katı yakıtlı kalorifer kazanı imalatına başlayan BOL-AY TARIM, Türkiye'nin dört bir tarafındaki ve balkanlardaki bayileri ile sektörün lideri konumundadır. Inverter teknolojisini imal ettiğimiz kazanlarda başarı ile uygulamaktayız. Otomatik ateşleme, patentli pota (yanma odası) modelleri, yakıtı parçalamadan potaya süren helezon sistemi ve 5 yıl garantili mekanik aksamları ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyoruz. Siteler, apartmanlar, daireler, müstakil evler, ofisler, fabrikalar ve depolar, seralar, civcivhane, tavuk çiftlikleri ve kurutma tesisleri hizmet verdiğimiz alanlardır. Kömürle birlikte pellet yakımına da olanak sağlayan kazanlarımız 5 yıl mekanik, 2 yıl elektronik aksam garantilidir. *İç ve dış pazarlarında oluşturduğumuz ‘kaliteli ürün’ kabulümüzün sürekliliğini sağlayacak çalışmalarda bulunmaya devam ediyoruz. *Sürekli eğitim, gelişim ve iyileştirme için çalışanlarımızın bir ekip ruhu içerisinde katılımı ile Kalite Yönetim Sistemini işletmemizde sürdürmeye devam ediyoruz. *Ulusal ve uluslararası standartlar ile yasal ve mevzuat şartlarına uygun ürünleri / hizmeti sağlıyor ve sürekli iyileştirme faaliyetlerine devam ediyoruz.

 4. BAGETA, UAB

  Litvanya

  8000 m2'yi aşkın üretim ve yönetim alanına sahip olan fabrikamız, tahta kütükleri etkin şekilde palet yakalarına dönüştürmektedir. Bu durum fiyatlarımızı mümkün olabildiğince rekabetçi kılıyor. Üretim sürecinin baştan sona kadar her adımı kalite kontrol tarafından dikkatle kontrol edilmektedir. Böylece ürünlerimizin kalitesinden son derece emin oluyoruz. Yılda 1.5 milyon palet yakasına erişen üretim kapasitemiz, böylelikle siparişinizin miktarı ne olursa olsun tamamlanacağını garanti etmektedir. Yüksek kaliteli ahşap palet ve palet yakası üretimi. Talaş peleti üretimi. Siparişlerin vakitlice yerine getirilmesi ve dünyadaki her ülkeye teslimat. İhracata yönelik ahşap üretim, ISPM15 uluslararası standardına göre ısıl işlem uygulamasından geçer ve IPPC (Uluslararası Bitki Koruma Konvansiyonu) damgasıyla işaretlenir.

 5. ANATOLIA ADVICE

  Türkiye

  Nous sommes une entreprise spécialisée dans le sourcing et l'import-export basée en Turquie. Forts d'un réseau de professionnels répartis sur l'ensemble du territoire, nous proposons des produits certifiés conformes aux normes européennes et américaines. Nos équipes se mobilisent pour vous trouver les produits conformes à vos attentes disponibles en Turquie : marbres, matériaux BTP, textile, matières premières, etc. Notre société a développé des partenariats avec les meilleurs logisticiens du pays afin de vous garantir des livraisons dans les meilleurs délais au meilleur prix en toute sécurité. Ainsi, nous pouvons livrer vos marchandises sur l'ensemble de l'Europe et en Afrique de l'Ouest. Nos équipes répondent à vos attentes en français, anglais, espagnol et arabe. Pour plus de renseignements, n'hésitez pas à nous contacter. Nous sommes joignables : - Par téléphone : Standard Turquie : +90.542.221.45.33 Standard France : +33.644.69.46.56 - Par courriel : anatolia.advice@gmail.com

 6. KADIOGLU

  Türkiye

  Müşterilerine en üst düzeyde değerler yaratarak onların memnuniyetini ve başarılarını artırma vizyonuyla yola çıkan KADIOĞLU Madencilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1982 yılında döküm sektörüne döküm kumu katkı maddesi olan Taşkömür Tozu’nu imal etmek üzere kurulmuştur.Pulvarize kömür tozu ( taş kömür tozu ) Döküm fabrikalarında, döküm parça yüzeyi kalitesini artırmada, yüzde yanıcı maddeyi ayarlamak için kullanılır. Firmamızın mikronize kömür tozu konusunda edindiği bilgi birikimi, teknik personel ve teknik ekipmanlar sayesinde döküm tesislerinin talepleri doğrultusunda üretim yapması, uygun ve makul fiyat politikası, kullanım desteğinin eksiksiz sağlanması, Türkiye’nin belli başlı döküm firmaları tarafından tercih edilmemizi sağlamaktadır. Kuruluşundan bu yana üretimini TSE standartlarına uygun olarak üreten firmamız, 1995 yılından itibaren Türk Standarlarına Uygunluk Belgesi’ne sahiptir. 2002 yılında Kalite Yönetim Sistemini kurmuş ve Bureau Veritas (BV) firmasından ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi almıştır. Firmamız üretimini bu standartlar çerçevesinde üretmeye ve tüketiciye sunmaya devam etmektedir.

 7. PT INDO JAYA TERIGU

  Endonezya

  Sıkma Pres kömür, Biriket kömür, Press mangal kömürü, Odun kömürü, meşe, mangal kömürü, mangal, kömür, çıra, odun, ızgara, şiş, maşa, istanbul, kaliteli kömür, piknik, mese, mese ticaret, mese mangal, mese mangal komuru, meşe mangal, meşe mangal kömürü, kömürcüler, barbekü, kömür alımı, şiş, yelpaze, ocakbaşı, lokanta, et, et pazarı, kebap, kebapçı, kebabcı, kebab, cız bız, cızbız, mangalcılar, mangalcı, mangal alımı, mangal satımı, kömür toptancıları, mangal keyfi, piknik kömürü, mangal kömürü, kömür, toptan briket kömür, toptan pres kömür, kömürcü, döner ocağı kömürü, ızgara, ızgara kömürü, indonesia, endonezyada , malezya, hindistan cevizi kömürü, gross market, sıkma kömür,

 8. YAKUT CHARCOAL BRIQUETTES

  Türkiye

  Çeşitli meyve çekirdeği ve kabuklarından briket mangal kömürleri üretiyoruz. Yakut briket mangal kömürü' nün sabit karbon oranı % 77, 75 - 85, 20 (orijinal - kuru) aralığında olup, kalorisi 6994 - 7664 kcal/kg olarak mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Yakut briket mangal kömürünün kül oranı sadece ve sadece % 2, 9 - 3, 2 (orijinal - kuru) olarak ölçülmüştür. Bu rakamlar dünya standartların çok altında özel sonuçlardır. Sert bir yapıya sahip olan ürünlerimiz, yandıktan sonra tükenene kadar dağılmadan briket şeklini korur. Uzun süre (ortalama 5 saat) briket şeklini koruyarak dağılmadan yanar. % 100 çevre dostu ürünlerimiz yenilenebilir enerji kaynakları arasında yer alan fındık, ceviz ve kayısı çekirdeği kabukları gibi biokütlelerden üretilmektedir.

 1. CARBONES REINARES

  İspanya

  Carbones Reinares şirketi 25 yıldan fazla bir süre önce kurulmuş bir aile şirketi ve katı yanıcılar sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Otelcilik, sanayi, kolektif konutlar ve şahıslar için bitkisel kömür ve türevleri dağıtımında uzmanız.

 2. ITALIAN STONE DI BENEDETTO SILVIO

  İtalya

  Italian Stone Luzerne taşını ve zeminler, kaplamalar, merdivenler, balkon dekorasyonları, cam kenarları, kapı eşikleri, lentolar, kapı ve pencere çerçeveleri, kaplamalar, şömine kaplamaları, balkon taşları, çatı kiremitleri için her tip doğal taş ticareti yapan aile şirketidir. Ürünlerimizi Fransa, Almanya, İngiltere, doğu ülkelerinde satışa sunmak istemekteyiz. www.italianstone.org ve www.lusernapietre.com sitelerimizi ziyaret ediniz.

 3. ORHAN BAYRAKÇEKEN

  Türkiye

  Firmamız toptan Kömür satış konusunda deneyimlerini yurt dışı satışları ile ilğili paylaşmak isteyip bu alanda 10 yıllık bir deneyime sahiptir.Şirketimiz Türkiye yurt içi pazarında kendini geliştirip ıspatlamış bir yapıya sahiptir.Yeni pazarlar arayıp kendimizi geliştirmek tedarikçi boyutunda rekabetçi olarak katılım sağlamak istiyoruz.

 4. ARTI KAZAN BOYLER IMALATI INŞAAT MAKINA

  Türkiye

  boyler, kalorifer kazanı , buhar kazanı, kızgın yağ kazanı

 5. KEYIF MANGAL SOBA IMALATI

  Türkiye

  mangal kömürütozundan pres mangal kömürü imalat ve satışıaynı zamanda aynı toz mangal kömüründen nargile kömürü imalatı

 6. GURCAN MADENCILIK

  Türkiye

  Fi̇rmamiz ayda 200 ton zeytin pelleti uretmektedir

 7. NAPARPELLET

  İspanya

  NAPARPELLET, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Etxarri-Aranatz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. HANDELSAGENTUR VITALI SATIR

  Almanya

  HANDELSAGENTUR VITALI SATIR, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. PALLAVISINI LEGNAMI S.R.L.

  İtalya

  PALLAVISINI LEGNAMI S.R.L., yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kesilmiş ve planyalanmış/rendeyle yontulmuş tahta, yakacak odun, Kesilmiş ve planyalanmış/rendeyle yontulmuş tahta, kereste sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moimacco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. BRÜNING-EUROMULCH GMBH

  Almanya

  BRÜNING-EUROMULCH GMBH, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ottersberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Katı yakıtlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.911 Şirketler