• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - gıda sanayi için makineler

Sonuçlar

Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - gıda sanayi için makineler - Ithalat/Ihracat

 1. NUOVA DARIMPIANTI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  NUOVA DARIMPIANTI SRL, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Yüzer pompalar, manyetik tahrikli pompalar, asit pompaları, Pompalar, su tesisatları için yatay ve dikey pompalar, Yüzer pompalar, gıda ve konserve endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, kimya endüstrisi için ajitatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NUOVA DARIMPIANTI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  NUOVA DARIMPIANTI SRL, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Yüzer pompalar, manyetik tahrikli pompalar, asit pompaları, Pompalar, su tesisatları için yatay ve dikey pompalar, Yüzer pompalar, gıda ve konserve endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, kimya endüstrisi için ajitatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PONIMAK MACHINES

  Türkiye

  Our company started to produce bakery and pastry machines in 2000 and now serves to the bakery and pastry sector with its expert staff. PONIMAK has proven itself in the domestic market in the bread slicing, planet mixer, spiral mixer, dough kneading and sifting machines and continuously increases its international market share current range of our mixers includes models from 6 kg to 300 kg of dough, including different solutions suitable for many sectors such as: domestic, artisanal laboratories, pizzeria, bakery and industry. Thanks to our planning team, always projected to future and innovation, we are constantly dedicated to research and development of new solutions; this can improve the combination between quality and design, always in perfect balance between reliability and durability, in which aesthetics becomes functionality.

 4. SINOKS MAKINE MUHENDISLIK METAL SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Firmamız Gıda, Tekstil, Kozmetik ve Kimya firmalarına Mikserler, filtreler, yıkama tank ve makinaları, pişirme tankları, pastörizasyon tankları, soğutma tankları, soğuk hava depoları, depolama siloları üretebilmekte olup tesisat borulamalarıyla anahtar teslim ruhsat dahil tesis yapıyoruz. Mekanik Tesisat, borulama işleriKimyasal tesis üniteleri ve basınçlı karıştırma kazanları. Çelik Konstrüksiyon işleri.

 5. EDELMAK MAKINE SANAYI VE TICARET A.S.

  Türkiye

  EDELMAK MAKINE SANAYI VE TICARET A.S., yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. süt işletmeleri tesisatı, süt işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TERLET B.V.

  Hollanda

  TERLET B.V., yılında kurulan ve Gıda hülâsası - makinalar ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Pirinç işleme makine ve ekipmanları, Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zutphen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. DEZINTEGRATOR CO

  Bulgaristan

  DEZINTEGRATOR CO, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, farmasötik sektör için donanımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stara Zagora, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. MASCHINENBAU KALTENBACH GMBH

  Almanya

  MASCHINENBAU KALTENBACH GMBH, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuenburg/zienken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DAIRY MACHINERY UK

  Birleşik Krallık

  DAIRY MACHINERY UK, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Derby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. PICCOLA PIZZERIA

  Almanya

  PICCOLA PIZZERIA, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VAIHINGER GMBH

  Almanya

  VAIHINGER GMBH, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, endüstriyel kullanım için krema, krem çırpma makinası, endüstriyel krem şanti makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Camberg-Erbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OZSTARMAKINA

  Türkiye

  OZSTARMAKINA, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kavrulmuş yer fıstıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. PROXES GMBH

  Almanya

  PROXES GMBH, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hameln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GREC S.R.L.

  İtalya

  GREC S.R.L., yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap karıştırıcıları, gıda endüstrisi için karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Binasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FOOD MACHINERY ONLINE LTD

  Birleşik Krallık

  FOOD MACHINERY ONLINE LTD, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Gıda hülâsası - makinalar ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, ikinci el makineler, Gıda hülâsası - makinalar ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grimsby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. ADVANCED POULTRY SERVICES

  Birleşik Krallık

  ADVANCED POULTRY SERVICES, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, kümes hayvanları ve kanatlı hayvan kesimi için tesisat ve ekipmanlar, kümes hayvanları, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, dondurulmuş kümes hayvanı etleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hereford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. PT. JUPITER MITRA SETIA

  Endonezya

  PT. JUPITER MITRA SETIA, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jakarta Barat, Endonezya 'de bulunmaktadır.

 6. MBS SRL

  İtalya

  MBS SRL, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. boru demeti tipi ısı eşanjörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ALMER LTD

  Bulgaristan

  ALMER LTD, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. süt işleri için tesisat ve ekipmanlar, süt endüstrisi için homojenizasyon makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 8. NESFRITE SNC

  Fas

  NESFRITE SNC, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 1. IFOODS-INTERNATIONAL FOOD DISTRIBUITION LTD

  Makao

  IFOODS-INTERNATIONAL FOOD DISTRIBUITION LTD, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. derin dondurulmuş etler, piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Macau, Makao 'de bulunmaktadır.

 2. KYOEI ENGINEERING CO.,LTD

  Japonya

  KYOEI ENGINEERING CO.,LTD, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Minami-Kamata, Ota-Ku, Japonya 'de bulunmaktadır.

 3. WENZHOU SENBO LIGHT INDUSTRY MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  WENZHOU SENBO LIGHT INDUSTRY MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wenzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. SINITECH INDUSTRIES

  Hırvatistan

  SINITECH INDUSTRIES, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sisak, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 5. WUHAN HIGHBLE TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  WUHAN HIGHBLE TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuhan, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. GENERALE MECANIQUE APPLIQUEE

  Fransa

  GENERALE MECANIQUE APPLIQUEE, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Makine aletleri - Metal İşleme, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poligny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. T.O.C. ALIMENTAIRE - TRANSPORT PAR CITERNE

  Kanada

  T.O.C. ALIMENTAIRE - TRANSPORT PAR CITERNE, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Saint-jean-sur-richelieu, Kanada 'de bulunmaktadır.

 8. MAKINAKON

  Türkiye

  MAKINAKON, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Selçuklu/konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. PIPERAILTROLLEY

  Türkiye

  PIPERAILTROLLEY, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. ELABORADOS INDUSTRIALES MEDITEC, S.L.

  İspanya

  ELABORADOS INDUSTRIALES MEDITEC, S.L., yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alberic, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz