• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • katlama makineleri - makine aletleri

Sonuçlar

Katlama makineleri - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. FLP MICROFINISHING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FLP MICROFINISHING GMBH, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katlama makineleri - Makine aletleri, sistem hizmeti, Katlama makineleri - Makine aletleri, zımparalama ve polisaj ürünleri, metal polisajı, Yüzey işleme, mikro bileyleme, Metal işleme, endüstriyel taşlama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zörbig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. POINT MAKINA ELEKTRONIK SANAYI TICARET LIMITED STI

  Türkiye

  Point Makina İstanbul’daki modern tesislerinde temizlik kağıdı konfeksiyon makinaları imalatı yapmaktadır. Point Makina sarım, dilme, masura, kesme makinaları ve akümülatör üretimi konusunda odaklanmış, otomatik yüksek hızlı Non-Stop Tuvalet Kağıdı ve Havlu Üretim Hatları kurmaktadır.Ayrıca endüstriyel ürünler için çeşitli makinanlar , peçete makinaları, dispanser havlu üretim hatları yapmaktadır.Ürünlerimizi görmek için Ürünler sayfasına bakabilirsiniz.Tüm makinalarımız şirket bünyesindeki profesyonel kadrolar tarafından tasarlanmakta, Opus Ve Technology Point Makina tescilli markalarımız altında üretilmektedir.Point Makina her türlü yedek parça ve uzman kadrolarıyla teknik servis hizmeti vermektedir.

 3. DNCR GROUP/DINCER MAKINE MÜHENDISLIK

  Türkiye

  Di̇ncer maki̇ne mühendislik produces box cardboard folding machines. 4 Models are available. Di̇ncer 70-di̇ncer 90-di̇ncer 110-di̇ncer 150. 20 Mm thickness main bodies. Precision movement with 3 point and (4-6 point option) linear motors and servo motors. Camera control system. Speed max 400 mt / speed. Box carton counter and hitch. Bridge systems designed for easy adjustment. Positioning the 4-6 point system without the need to disassemble the lift. Boxed cardboard initial movement supporting red straps. Green belts ensuring box progression and walk on linear line. Various auxiliary elements (nail, poz, rods, etc.) To fold the box. Motorized press system. Box crushing roller and belt inside the press system that can adjust the corrector. Box alignment system, box correction system.

 4. DOGANER MAKINE IMALAT SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Türkiye

   Our company was established in 1997 by manufacturing machines for different sectors. After our researches in 1999, we started to manufacture mechanical, hydraulic and electronic CNC pipe bending machines. We as Doğaner Makina İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti., proud of our self by leading our sector. Doğaner Makine is the leading manufacturer of tube bending machines and has the largest range of all-electric tube benders on the market, from 1/2″ to 10″. We manufacture pipe benders for the aerospace, automotive, marine, oil & gas, energy, and many additional heavy-duty applications The Present Manufacturing Program Includes; CNC Tube Bending Machines     Tube End Forming Machines    Tube Cutting Machine    Wheelbarrow Welding Machine    Wheelbarrow Tray Edge Curling Machine,    Wheelbarrow Drilling and Stamping Machine Doğaner Makine İmalat San. Ve Tic Ltd. Şti, 1997 yılında kurulup farklı sektörlere makina imalatı yaparak ve aynı zamanda teknik konularda araştırmalarımız sonrası 1999 yılında mekanik, hidrolik ve elektronik birleşimi CNC boru bükme makinaları imalatına başladık. ÜRÜN GRUPLARIMIZ ;   CNC Boru Bükme Makinesi   Boru Ucu Form Verme Makinesi Boru Kesme Makinesi   El Arabası Kaynak Makinesi   El Arabası Teknesi Kenar Kordon Makinesi   El Arabası Tekne Delme ve Damgalama Makinesi , Flanş Kaynak Makinesi . Makinelerimiz otomotiv, denizcilik, havacılık, inşaat, ısıtma-soğutma, enerji, petrokimya, savunma sanayisi gibi küresel ekonomiye yön veren pek çok aland

 5. PRECISION SURFACING SOLUTIONS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Uzun yıllarddan beridir, tüm PRECISION SURFACING SOLUTIONS markaları, genişleyen satış ve servis ofisleri ağı aracılığıyla ince taşlama, profil ve ağır taşlama, delik honlama ve bitirme, parlatma ve metalografik pazarlar için uygun maliyetli işleme çözümlerini başarılı bir şekilde geliştirme konusunda dünya çapında kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Precision Surfacing Solutions, gelişmiş malzemeler için hassas taşlama, parlatma, çapak alma ve işleme ekipmanlarının yaygın olarak kullanıldığı çok çeşitli endüstrilerdeki üreticileri destekler. Peter Wolters markası, yüzyıllardır çeşitli malzemelerin yüzey işlemlerine yönelik yüksek performanslı hassas makineler ve sistemler için pazarda varlığını sürdürmektedir. Ürünlerimiz, yüzey kalitesi, düzlem paralelliği, düzlük ve boyutsal doğruluk gibi en yüksek taleplerin verimli bir şekilde uygulanması gereken her yerde başarıyla kullanılmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BIERTHER SUBMIKRON GMBH

  Almanya

  BIERTHER SUBMIKRON GMBH, yılında kurulan ve Katlama makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cila tozu, elektronik forkliftler, metroloji, Elmas tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bretzenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PERFECBORE AG

  İsviçre

  PERFECBORE AG, yılında kurulan ve Katlama makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Port, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. STÄHLI LÄPP-TECHNIK GMBH

  Almanya

  STÄHLI LÄPP-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Katlama makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weil im Schönbuch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. STAHLI

  Fransa

  STAHLI, yılında kurulan ve Katlama makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. düz doğrultucular, silindir şeklinde rektifiye tezgahı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Paul En Jarez, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. NANO ABRASIVES GMBH

  Almanya

  NANO ABRASIVES GMBH, yılında kurulan ve Katlama makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal polisajı, zımparalama ve polisaj ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harbke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MELCHIORRE S.R.L.

  İtalya

  MELCHIORRE S.R.L., yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katlama makineleri - Makine aletleri, Hassas mekanik işleme, Makine aletleri - Metal İşleme, Katlama makineleri - Makine aletleri, Hassas mekanik işleme, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bollate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PALMECA

  Fransa

  PALMECA, yılında kurulan ve Katlama makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, cilalama, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Metaller - İşleme, pütürleme işlemleri (iri taneli kumlama) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eaubonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. GRENOBLE RODAGE INDUSTRIE

  Fransa

  GRENOBLE RODAGE INDUSTRIE, yılında kurulan ve Katlama makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rives, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. COPIER BEVELMACHINES

  Hollanda

  COPIER BEVELMACHINES, yılında kurulan ve Katlama makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şevlime makineleri, boru büzme makineleri, boru büzme, Kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giessen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. LISKA RECTIFICATION

  Fransa

  LISKA RECTIFICATION, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katlama makineleri - Makine aletleri, rektifiye işlemleri, cnc taşlama aletleri, metal rodajı, Katlama makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montesson, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. KOVO KÖRNER S.R.O.

  Çek Cum.

  KOVO KÖRNER S.R.O., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Demir - Dövme, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Deniz mühendisliği, Katlama makineleri - Makine aletleri, Demir - Dövme, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Deniz mühendisliği, Katlama makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Šumperk, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. STÄHLI LÄPP TECHNIK AG

  İsviçre

  STÄHLI LÄPP TECHNIK AG, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Katlama makineleri - Makine aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Katlama makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pieterlen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. MICRO ABRASIVES GMBH

  Almanya

  MICRO ABRASIVES GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Katlama makineleri - Makine aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Katlama makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steinenbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LAPMASTER WOLTERS

  Almanya

  LAPMASTER WOLTERS, yılında kurulan ve Katlama makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rendsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. NS - MÁQUINAS INDUSTRIAIS, LDA

  Portekiz

  NS - MÁQUINAS INDUSTRIAIS, LDA, yılında kurulan ve Katlama makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal işleme için hassas polisaj ve zımbalama makinaları, zımpara makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gondomar, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. BOTZIAN-KIRCH GMBH

  Almanya

  BOTZIAN-KIRCH GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Parlatıcı ekipman ve materyaller, Bileyici makineleri - Makine aletleri, Katlama makineleri - Makine aletleri, Parlatıcı ekipman ve materyaller, Bileyici makineleri - Makine aletleri, Katlama makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergisch Gladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. COSTA LEVIGATRICI S.P.A.

  İtalya

  COSTA LEVIGATRICI S.P.A., yılında kurulan ve Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. EFFECIEMME ( S.N.C. )

  İtalya

  EFFECIEMME ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bernareggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DAMEC SRL

  İtalya

  DAMEC SRL, yılında kurulan ve Katlama makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aşındırıcı taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nerviano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FEMI S.P.A.

  İtalya

  FEMI S.P.A., yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları, Katlama makineleri - Makine aletleri, Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları, Katlama makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castel Guelfo Di Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BOGNÁR OTTÓ EGYÉNI VÁLLALKOZÓ

  Macaristan

  BOGNÁR OTTÓ EGYÉNI VÁLLALKOZÓ, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Katlama makineleri - Makine aletleri, Katlama makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Györ, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 7. FIAR DUE S.R.L.

  İtalya

  FIAR DUE S.R.L., yılında kurulan ve Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, Katlama makineleri - Makine aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pasiano Di Pordenone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. LVD LTD

  Birleşik Krallık

  LVD LTD, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katlama makineleri - Makine aletleri, Katlama makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Banbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. WYTWARZANIE SEGMENTOW SCIERNYCH KRZEMEX G W GUSTYNSCY SPOLKA JAWNA

  Polanya

  WYTWARZANIE SEGMENTOW SCIERNYCH KRZEMEX G W GUSTYNSCY SPOLKA JAWNA, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katlama makineleri - Makine aletleri, Katlama makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zywiec, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. MINAVER S.A.S.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Katlama makineleri - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

359 Şirketler