• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kauçuğun vulkanizasyonu kükürtle sertleştirilmesi - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Kauçuğun vulkanizasyonu kükürtle sertleştirilmesi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. ERO JOINT .TANALS

  Fransa

  Verified by europages badge
 2. HEMOGUM

  Sırbistan

  Verified by europages badge

  HEMOGUM, yılında kurulan ve Kauçuk - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kauçuk ve plastik malzeme ithalat ve ihracatı, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk - Yapı/bina ürünleri/maddeleri, Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler, Kauçuk contalar, Kauçuk ve plastik malzeme ithalat ve ihracatı, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Čačak, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 3. SAFKAN GROUP PLASTIK KAUÇUK SAN.TIC.A.Ş

  Türkiye

  Safkan Group şirketler topluluğunu sizlere tanıtmak bu vesile ile hizmet ve ürünlerimiz ile tedarikçiniz olmak isteriz. Safkan Group Kauçuk , Silikon , EMI Korumalı Konektör Contaları, Plastik ana üretici olması adına kurulmuş olan fizibilite çalışmaları yapılmış büyük projeler üzerinde imalat ve tasarım yapan firmadır. Aynı zamanda ise savunma sanayi ve Enerji Sektörü firmalarına yan sanayi olarak hizmet vermektedir. Üretimlerimizde sizlerle de doğrudan çalışmak isteriz. Özel imalat , Kalıp imalatı , Kauçuk Plastik Üretimi yanı sıra Fason Parça, Talaşlı İmalat, Kaynaklı İmalat, Kesim – Büküm imalatlarıyla firmanıza katkı sağlamak isteriz.

 4. TKS KAUCUK METAL SANANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  TKS KAUÇUK VE METAL olarak 10 yılı aşkın tecrübemiz ve çalışmalarımızla kauçuk sektörünün içinde olan firmamız bugüne kadar bir çok alanda farklı başarılı şekilde üretim faaliyetlerinde bulunmuş ve bulunmaya devam etmektedir. Kauçuk parçalarınız için farklı shor(sertlik) da farklı malzemeler örneğin Tabi kauçuk Epidiem, RSS3, SVR gibi ham maddelerde üretim yapabilmekteyiz.Endüstiriyel kafes, otomotiv yedek parça, tren ve metro gibi araçların körük, takoz ve diğer kaucuk malzemeleri, iş makinelerinde kullanılan körük, takoz ve diğer kauçuk malzemeleri ve bu malzemlerin metalli parçaları kaucuk kaplanması ya da üretimini sağlamaktayız. İstediğiniz ürünün teknik resim, ebat, malzeme ve shorunu söylediğiniz takdirde ihtiyacınız olan kauçuk ürünlerin üretimi sağlamaktayız. Fiyat ve diğer bilgiler için iletşime geçiniz.

 5. GERLACH MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Ekstra kalitede yenilikçi vulkanizasyon teknolojisi. 40 yıldan uzun süredir sektörlere iş ortağı olarak hizmet veriyoruz ve teknolojik olarak iddialı vulkanizasyon sistemlerini Düsseldorf yakınlarındaki kendi üretim tesislerimizde imal ediyoruz. Sürekli ve müşteri odaklı araştırma ve geliştirme çalışmalarımız ve yenilikçi yöntemlerimiz sayesinde Gerlach makine üretim şirketi kauçuk profillerin sıcak havayla vulkanizasyonu alanında teknoloji liderliğine ulaşmıştır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NORKA GT D.O.O.

  Slovenya

  NORKA GT D.O.O., yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Kauçuk - Motorlu araçlar ve taşıma araçları için ürünler/maddeler, lastik contalar, Kauçuk - borular ve hortumlar, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Kauçuk - Motorlu araçlar ve taşıma araçları için ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lenart, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. JOSEF L. RAMECKERS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  JOSEF L. RAMECKERS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nettetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NILOS GMBH & CO. KG

  Almanya

  NILOS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kauçuk bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar, makina mühendisliği, Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hilden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA

  Fransa

  MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA, yılında kurulan ve Zımba telleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar, Taşıyıcı bandlar, kayışlar, Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar, Taşıyıcı bandlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Chamond, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LIGERTEX

  Fransa

  LIGERTEX, yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve türevleri, Lateks, kalıplama, Kauçuk ve türevleri, Lateks sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mazeyrat D'allier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. KLÖCKNER DESMA ELASTOMERTECHNIK GMBH

  Almanya

  KLÖCKNER DESMA ELASTOMERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fridingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VULCAX

  İspanya

  VULCAX, yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kauçuk bağlar, yüzyüze lastik yapıştırma işlemi, kauçuk için absorbanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bilbao, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. HANGZHOU BOOM SPECIAL RUBBER CO., LTD.

  Çin

  HANGZHOU BOOM SPECIAL RUBBER CO., LTD., yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ebonit, plastik hassas malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hangzhou., Çin 'de bulunmaktadır.

 2. RUBBELT WULKANIZACJA TAŚM PRZENOŚNIKOWYCH

  Polanya

  RUBBELT WULKANIZACJA TAŚM PRZENOŚNIKOWYCH, yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurdeleler, kablo makarası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Przeworsk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. DEGUMA-SCHÜTZ GMBH

  Almanya

  DEGUMA-SCHÜTZ GMBH, yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kullanılmış kauçuk endüstrisi makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geisa, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ATOS BESANA S.P.A.

  İtalya

  ATOS BESANA S.P.A., yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. silikonlu kauçuk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesano Boscone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CAMOPLAST SOLIDEAL

  Çin

  CAMOPLAST SOLIDEAL, yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. QINGDAO XIANGJIE RUBBER MACHINERY CO., LTD

  Çin

  QINGDAO XIANGJIE RUBBER MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalıplı lastik döküm malzemeler, metal şekillendirme için hidrolik presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. UVSMT

  Güney Kore

  UVSMT, yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gyeonggi-do, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 8. QINGDAO SHUN CHEONG MACHINERY CO., LTD

  Çin

  QINGDAO SHUN CHEONG MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalıplı döküm kauçuk ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. COLMEC S.P.A.

  İtalya

  COLMEC S.P.A., yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busto Arsizio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. RODWELL BROTHERS COMPANY PLC

  Kanada

  RODWELL BROTHERS COMPANY PLC, yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. özel durum alım-satımı, kauçuk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterloo, Kanada 'de bulunmaktadır.

 3. HERBERT MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  HERBERT MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hünfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ABDULWAHHAB FOR TYRE RECYCLING.EST

  Mısır

  ABDULWAHHAB FOR TYRE RECYCLING.EST, yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, New Salhia City,sharqia, Mısır 'de bulunmaktadır.

 5. CONCEPTO LABELS SRL

  Arjantin

  CONCEPTO LABELS SRL, yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, San Martin, Arjantin 'de bulunmaktadır.

 6. LIGHT SPEED GROUP ROMANIA

  Romanya

  LIGHT SPEED GROUP ROMANIA, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar, Freze ve trapan kirişleri, Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar, Freze ve trapan kirişleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oradea, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. SHANGHAI KAIJU INDUSTRY&TRADE CO.,LTD

  Çin

  SHANGHAI KAIJU INDUSTRY&TRADE CO.,LTD, yılında kurulan ve Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. IAO S.R.L.

  İtalya

 9. HUTCHINSON INDUSTRIAS DEL CAUCHO SA

  İspanya

 10. SHAW ALMEX DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz