• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kauçuk biçimleyici makineler

Sonuçlar

Kauçuk biçimleyici makineler - Ithalat/Ihracat

 1. REP INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  REP International, kauçuk, termoplastik ve diğer polimer sanayisi için çözümler tedarik eder. REP International, kauçuk ve plastik kalıp için dikey ve yatay enjeksiyon presleri tasarımı, üretimi ve ticareti yapar. REP international aşağıdakiler gibi çeşitli sanayilere yönelik yüksek teknolojili enjekte presler üreten ISO9001 sertifikalı yüz yıllık bir şirkettir : otomobil, ev elektroniği, elektik, farmasetik ve ordu.

 2. EILHAUER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EILHAUER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk biçimleyici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Langenhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RPM KAUÇUK PLASTIK MAKINA SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  RPM Mach, kauçuk makineleri ve kauçuk prosesi konusunda profesyonel bir şirkettir. Kauçuk Proses Makineleri ve prosesi konusunda sektörde 25 yıldan fazla tecrübeye sahip RPM Mach ; Makine ve Ekipman dizaynlarını standartlara göre yapmaktadır, bu standartlardan bazıları , DIN EN1417 2015 C3 , EN1050, ISO13849, ANSI/RIA R15.06-1999, ANSI B11 TR3, ISO 14121, OSHA 3071, IEC 812 FMEA vb. Prosese özel Makine ekipman tasarımı ve imalatı yapmaktadır, İmalatını yaptığı makine ve ekipmanların yedek parça tedariğini min.10 yıl süre ile yapmaktadır, Yurt içi ve yurt dışında teknik servis hizmetlerini kendi ekibiyle gerçekleştirmektedir, Dünyada ilk defa dizayn edilen ve üretilen bir çok makine ve ekipman imalatını gerçekleştirmiş ve patentli olan bu makinelerini sektörün kullanımına sunmuştur. Almanya ve tüm Avrupa Ülkeleri Orta Doğu Ülkeleri Orta Asya Ülkeleri İngiltere Rusya Güney Afrika Yeni Zellanda Meksika gibi de makine satışı ve teknik destek sağlamaktayız. YOUTUBE : https: //www.youtube.com/channel/UCNUm3t4FkW3Oh3buA59YwFA INSTAGRAM : https: //www.instagram.com/rpmkaucukpl... TİKTOK : https: //www.tiktok.com/@rpmmach LINKEDIN : https: //tr.linkedin.com/in/rpm-mach-79177a193 FACEBOOK : https: //www.facebook.com/rpmmach TWITTER : https: //twitter.com/RpmMach

 4. LESCUYER ET VILLENEUVE

  Fransa

  LESCUYER ET VILLENEUVE, yılında kurulan ve Kauçuk biçimleyici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastik perdahlama elemanları, lastik karıştırıcıları, kauçuk için ekstruderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Epeigne Les Bois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ADVANCED DO BRASIL

  Brezilya

  ADVANCED DO BRASIL, yılında kurulan ve Kauçuk biçimleyici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Novo Hamburgo, Brezilya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ROTAKEM

  Türkiye

  ROTAKEM, yılında kurulan ve Kauçuk biçimleyici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastik karıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. RHODES MACHINERY

  Türkiye

  RHODES MACHINERY, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk biçimleyici makineler, alaşım jant, jant, Kauçuk biçimleyici makineler, yük kaldırıcı araç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. AMKON GMBH

  Almanya

  AMKON GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Kauçuk biçimleyici makineler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Kauçuk biçimleyici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilshofen an der Donau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PETER MÜLLER GMBH

  Almanya

  PETER MÜLLER GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuk biçimleyici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulzberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GTS RUBBER

  Sırbistan

  GTS RUBBER, yılında kurulan ve Kauçuk biçimleyici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Novi Sad, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 1. GUDA ELECTRONIC EQUIPMENT (SHANGHAI) CO., LTD.

  Çin

  GUDA ELECTRONIC EQUIPMENT (SHANGHAI) CO., LTD., yılında kurulan ve Kauçuk biçimleyici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. COLMEC S.P.A.

  İtalya

  COLMEC S.P.A., yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busto Arsizio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. OLBRICH - CZ, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  OLBRICH - CZ, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk biçimleyici makineler, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Kauçuk biçimleyici makineler, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plzen, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. MANFRED HOFFMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  MANFRED HOFFMANN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuk biçimleyici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirchheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. YINGKOU BOHAI MACHINERY EQUIPMENT MANUFACTURE CO., LTD

  Çin

  YINGKOU BOHAI MACHINERY EQUIPMENT MANUFACTURE CO., LTD, yılında kurulan ve Kauçuk biçimleyici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiangsu, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. ARBURG

  Fransa

  ARBURG, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuk biçimleyici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aulnay Sous Bois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. QINGDAO SHENGHUANG INDUSTRY SCIENCE & TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  QINGDAO SHENGHUANG INDUSTRY SCIENCE & TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Kauçuk biçimleyici makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. GDO B.V.

  Hollanda

  GDO B.V., yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuk biçimleyici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eygelshoven, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. STORK VECO B.V.

  Hollanda

  STORK VECO B.V., yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuk biçimleyici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eerbeek, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. MUNDIPLAS - PLASTICOS TECNICOS, LDA

  Portekiz

  MUNDIPLAS - PLASTICOS TECNICOS, LDA, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuk biçimleyici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. REP DEUTSCHLAND VERTIKALE GUMMINJEKTIONSPRESSEN GMBH

  Almanya

  REP DEUTSCHLAND VERTIKALE GUMMINJEKTIONSPRESSEN GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuk biçimleyici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wald-Michelbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DANTRUCK-HEDEN DANMARK A/S

  Danimarka

  DANTRUCK-HEDEN DANMARK A/S, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuk biçimleyici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uldum, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. KMK HOLDING, SDR. FELDING A/S

  Danimarka

  KMK HOLDING, SDR. FELDING A/S, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuk biçimleyici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soender Felding, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. IRION DICHTSTOFFE VERTRIEBS-GMBH

  Almanya

  IRION DICHTSTOFFE VERTRIEBS-GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuk biçimleyici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aschaffenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. OC FORM V/NIELS POUL NIELSEN

  Danimarka

  OC FORM V/NIELS POUL NIELSEN, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuk biçimleyici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koge, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. BOIS ET MATERIAUX DE CONSTRUCTION DU SUD EST

  Fransa

 7. CALA' FRANCESCO

  İtalya

 8. PUMATECH S.R.L.

  İtalya

 9. TECHNODRYING S.R.L.

  İtalya

 10. IAO S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz