• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kauçuk kalıp makineleri

Sonuçlar

Kauçuk kalıp makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. WINDUS ENTERPRISES INC.

  Çin

  Verified by europages badge

  1998 yılında kurulan WINDUS, Su Arıtma, Tarım, Açık Deniz Petrol Üretim, İnşaat, Demiryolu ve Otomotiv gibi farklı sektörlerde döküm, metal presleme, fabrikasyon ve işlenmiş parçaların yanı sıra montaj ve testlerde mükemmellik sağlayan küresel bir OEM/ODM güç merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kaliteye olan bağlılığımız, 2003 yılında TÜV tarafından verilen ISO9001 akreditasyonu ile kanıtlanmıştır. İşletmemizde ERP sistemi ve Ofis Otomasyon sisteminin uygulanması, işimizi ve iş akışımızı kolaylaştırarak şirket içi verimliliği ve müşteriye çözüm sunma hızımızı önemli ölçüde artırmıştır. Titiz denetim gereksinimleri Kalite Bilgi Sistemimize titizlikle kaydedilerek performansımızı ölçmemize ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmemize olanak sağlar. Deneyimli bir mühendislik ve servis ekibi tarafından desteklenen WINDUS, 'tek noktadan hizmet' sağlayıcınızdır. Tasarım desteği ve 3D hızlı prototiplemeden üretim yöntemleri, mühendislik ve proje yönetimine kadar kapsamlı bir hizmet paketi sunuyoruz. Kanban ve Konsinye gibi esnek iş yaklaşımlarını benimseyerek, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Yıllar boyunca, kalite ve değere olan sarsılmaz bağlılığımız bize müşterilerimizin, sektörel derneklerin ve toplulukların övgülerini kazandırmıştır.

 2. MAPLAN

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAPLAN, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk kalıp makineleri, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Sıkıştırma presleri, Kauçuk kalıp makineleri, lastik kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chambery, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PHILPLAST LTD.

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  PHILPLAST LTD., yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas kalıplar, ekstrüzyon üfleme kalıbı, Hassas kalıplar, üflemeli biçimlendirme makineleri, enjeksiyonla kalıplanmış ürünler, enjeksiyon döküm, plastik malzemelerle üflemeli üretim yapılması, plastik ürün birleştirme, vites üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yagodovo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. HAITIAN INTERNATIONAL GERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAITIAN INTERNATIONAL GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ebermannsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. QINGDAO XINCHENG YIMING RUBBER MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  QINGDAO XINCHENG YIMING RUBBER MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MASCHINEN-HANDEL.EU

  Almanya

  MASCHINEN-HANDEL.EU, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik takviye kalıpları, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik takviye kalıpları, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwaigern/stetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MAPAG MASCHINEN AG

  İsviçre

  MAPAG MASCHINEN AG, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bern, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. CHRISTMANN KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH SERVICE UND VERTRIEB BABYPLAST

  Almanya

  CHRISTMANN KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH SERVICE UND VERTRIEB BABYPLAST, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kierspe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ROEMAC MAKINE

  Türkiye

 5. ABDECT

  Fas

  ABDECT, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kauçuk, lastik vulkanizasyon presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, El Jadida, Fas 'de bulunmaktadır.

 1. KC KESICI TAKIM

  Türkiye

  KC KESICI TAKIM, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kesme aletleri, matkap, nokta zımbaları, Kalıp bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. QINGDAO ENCHENG RUBBER CO., LTD

  Amerika Birleşik Devletleri

  QINGDAO ENCHENG RUBBER CO., LTD, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastik işleme makina ve ekipmanları, lastik karıştırma makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 1. JETMOLD GMBH DEUTSCHLAND

  Almanya

  JETMOLD GMBH DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. enjeksiyon döküm, alet yapımı, Enjeksiyon kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Empfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. INTERCARAT

  Fransa

  INTERCARAT, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve türevleri, Kauçuk kalıp makineleri, Kauçuk ve türevleri, Kauçuk kalıp makineleri, lastik diyaframlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duppigheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. HANS ARNOLD GMBH

  Almanya

  HANS ARNOLD GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Kauçuk kalıp makineleri, Plastik parçalar, Otomobiller için plastik parçalar, Plastik enjeksiyon makineleri, Kauçuk kalıp makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mühlhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SUZHOU BESTAR BLOW MOLDING MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  SUZHOU BESTAR BLOW MOLDING MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastiğe üfleyerek şekil verme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk kalıp makineleri, Plastik malzeme kalıplama, Plastik takviye kalıpları, Hassas kalıplar, Kauçuk kalıp makineleri, Plastik malzeme kalıplama, Plastik takviye kalıpları, Hassas kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhangjiagang City, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. SILGEM S.R.L.

  İtalya

  SILGEM S.R.L., yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk silikon sızdırmazlık malzemeleri, silikon, silikon diyaframlar, teknik malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Val Della Torre, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BERND GRIGAT GMBH

  Almanya

  BERND GRIGAT GMBH, yılında kurulan ve Plastik enjeksiyon makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk kalıp makineleri, enjeksiyon ile plastik madde kalıplama işleri, hava arıtma tesisatı, Kauçuk kalıp makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pegnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. WITTMANN BATTENFELD GMBH

  Avusturya

  WITTMANN BATTENFELD GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Kauçuk kalıp makineleri, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Plastik enjeksiyon makineleri, Kauçuk kalıp makineleri, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kottingbrunn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. FERROMATIK MILACRON GMBH

  Almanya

  FERROMATIK MILACRON GMBH, yılında kurulan ve Plastik enjeksiyon makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk kalıp makineleri, enjeksiyon ile plastik madde kalıplama işleri, Kauçuk kalıp makineleri, plastik malzemelerin kalıplanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malterdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CEREN

  Türkiye

  CEREN, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalıplama, lastik işleme makina ve ekipmanları, lastik kalıplama makina ve ekipmanları, lastik kalıplama makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ISTANBUL, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. TIANJIN JINFAN MOULD CO., LTD.

  Çin

  TIANJIN JINFAN MOULD CO., LTD., yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tianjin, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. PROFILE DEFLASHING COMPOUNDS LTD (DIEBLAST)

  Birleşik Krallık

  PROFILE DEFLASHING COMPOUNDS LTD (DIEBLAST), yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, ELLESMERE PORT, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. SUMMIT ENGINEERS AND CONSULTANTS PVT LTD

  Hindistan

  SUMMIT ENGINEERS AND CONSULTANTS PVT LTD, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nashik, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 5. DAYWELL MOULD CO., LTD

  Çin

  DAYWELL MOULD CO., LTD, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. basınçlı döküm kalıp tasarımları, plastik malzemeden dolu çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. ZHEJIANG ZHONGYA INDUSTRIAL CO., LTD

  Çin

  ZHEJIANG ZHONGYA INDUSTRIAL CO., LTD, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taizhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. DONGGUAN PALUM CO.,LTD

  Çin

  DONGGUAN PALUM CO.,LTD, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. KAIAO RAPID MANUFACTURING CO., LIMITED

  Çin

  KAIAO RAPID MANUFACTURING CO., LIMITED, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, ShenZhen City, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. AWM PLASTPACK AG

  İsviçre

  AWM PLASTPACK AG, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muri, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. CME

  Fransa

  CME, yılında kurulan ve Kauçuk kalıp makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Compiegne, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz