• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler makaralar

Sonuçlar

Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler makaralar - Ithalat/Ihracat

 1. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Blickle tekerlekler ve çarklar konusunda tüm dünyadaki lider üreticilerden biridir. Şirketin standart ürün yelpazesinde 30.000'in üzerinde ürün bulunmaktadır. Blickle, özel gereksinimler için özel çözümler geliştirmektedir. Bugün şirket yılda 15 milyondan fazla rulolar, sabit ve düz tekerlekler üretmektedir. Tekerlekler ve rulolar her türlü makinede ve taşıma cihazında, örneğin intralojistikte, makine ve tesis yapımında ve gıda endüstrisinde kullanılmaktadır. Şirket 1953 yılında kurulmuştur. Blickle başlangıçta el arabası tekerlekleri üretmekteydi. Burdan hareketle yüksek kaliteli tekerlekler, döner milli tekerlekler ve sabit tekerleklere yöneldi. 1967 yılında ilk yabancı satış şirketi kuruldu. Bugün Blickle, Avrupa, Kuzey Amerika, Asya ve Avustralya'da kendine ait 18 satış şirketiyle ve dünya çapında 120'den fazla ülkede seçkin temsilcilerle faaliyetini sürdürmektedir.

 2. VEGA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Merkezi Türkiye'de, İstanbul'da bulunan VEGA İstif Mak. Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti., 1978'den beri forklift, istifleme makineleri ve transpalet endüstrisinde lider bir şirkettir. İstifleme makineleri, transpaletler ile birlikte dizel ve LPG forkliftler, elektrikli forkliftler, elektrikli platform transpaletler, elektrikli paletler, manuel hidrolik araçlar, tam otomatik akülü tahrik makineleri, yarı otomatik akülü tahrik makineleri, manuel yükleme platformları dahil olmak üzere çeşitli yedek parçalardan oluşan geniş bir portföye sahibiz. Tüm ürün yelpazemizi web sitemizde keşfedebilirsiniz! Makina ürünlerimizin yanı sıra istif makinaları ve transpalet sektörü için polyamid tekerlekler, ruletler ve kauçuk plastikten tekerler de üretmekteyiz. Şirketimiz, tüm paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamak için müşteri memnuniyetinin yanı sıra etik ve ahlaki ilkeleri ön planda tutmaktadır. Müşterilerimizin en yüksek beklentilerini karşılayarak taşıma ve istifleme makinelerinde ayrıcalıklı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Vizyonumuz, yenilikçi yaklaşımlarla sektörün gelişimine katkıda bulunmak ve dünya çapında tüketicilerin ilk tercihi olmaktır. 41 yıllık tecrübemizle kaliteli ürünleri rekabetçi fiyat ve ödeme koşullarıyla, sorunsuz ve zamanında teslimatla, ekonomik, çevresel ve toplumsal duyarlılıkla kurumsal sürdürülebilirlik anlayışıyla sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  TECNO RUOTE GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, endüstriyel yollar, plastik tekerlekler, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, naylon tekerlekler, poliüretan tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brendola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GERHARD SCHWALB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GERHARD SCHWALB GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Allendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TOST GMBH FLUGZEUGGERÄTEBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  TOST GMBH FLUGZEUGGERÄTEBAU, yılında kurulan ve Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Fransa

  1976 yılında kurulmuş olan Rhône Elastomères şirketi, elleçlemeye yönelik aletler için her birinin faydalı yük taşıma ağırlığı 20 kg'dan 12 tona kadar olan tekerleklerin üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Rhône Elastomères, mükemmel bir kalite/fiyat oranına sahip, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklerde kapasitelerde, çeşitli uygulama alanlarına yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Rhône Elastomères, ağır ve çok ağır yüklere yönelik mekanik olarak kaynaklanmış çelik jant üzerine kauçuk, poliüretan tekerleklerin plana göre özel olarak üretimi alanında yılların deneyimine ve uzmanlığına sahip kuruluştur. Ölçüye göre özel sipariş üretimi küçük tekerleklerin üretimi, çok geniş bir ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli bir hizmet anlayışıyla Rhône Elastomères kısa sürede sektörünün ünlü ve saygın kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

 2. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Almanya

  İç malzeme akışı söz konusu olduğunda 30 yıldan uzun süredir en iyi ortağınızız. Tam 12 mm çaplı en küçük mobilya tekerinden, 15.000 kg'ye kadar taşıma kapasiteli ağır yük tekerine kadar endüstri ve endüstriyel kamyonlar için her türlü tekerlek ve teker sunuyoruz. Bunun yanında, verilerinize göre optimal malzeme akışı sistemleri ve taşıma tekerleri hazırlıyoruz. Ayrıca, verilerinize göre çok çeşitli tekerlek ve teker imal ediyoruz. Bu işlerde renk vb bir çok opsiyon, tarafınızdan seçilebilir. Benzersiz Rollfigurator®'ımızla hızlı ve kolayca arzu ettiğiniz uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgiyi www.rollfigurator.de adresinde bulabilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaktan zevk duyarız. Stein GmbH'daki teker tekniği ekibiniz. Not: Yeni hibrit teker serimizi gördünüz mü? Kaster ve makine ayağı tek üründe! Daha fazlası, web sitemizde: www.rollentechnik.de.

 3. NEUMÁTICOS Y CARCASAS PARA RECAUCHUTAR GM

  İspanya

  KAPLANACAK LASTİK alım-satımında uzman işletme. Stoklarımızda KAMYON, KAMYONET, ARAZİ ARAÇLARI VE 4X4 LASTİK KARKASLARI bulunur. LASTİK KAPLAMA FABRİKALARININ ihtiyaçlarına göre farklı kaliteler. Kullanılmış lastik ve ikinci el turizm araçları toptan satışı.

 4. NEUMÁTICOS RODACAN

  İspanya

  Lastik üreticisi, lastik kaplama, ekolojik lastikler.

 5. G. O. NILSSON GES.M.B.H.

  Avusturya

  G. O. NILSSON GES.M.B.H., yılında kurulan ve Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wals Bei Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. VULKANIZACIJA KOREN

  Slovenya

  VULKANIZACIJA KOREN, yılında kurulan ve Kauçuk - Motorlu araçlar ve taşıma araçları için ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk - Yarı işlenmiş, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk - Yarı işlenmiş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cirkovce, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. HESSENBRUCH SPREADING TECHNOLOGY

  Almanya

  HESSENBRUCH SPREADING TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk halkalar, laminaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RUEDAS ALEX

  İspanya

  RUEDAS ALEX, yılında kurulan ve Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, burçlar ve rulolar, Paslanmaz çelik tekerler, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, poliüretan tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fraga-Huesca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. AR.TRADE S.R.L.

  İtalya

  AR.TRADE S.R.L., yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, yol güvenliği, otomobil için profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quinzano D'oglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. EKO SISTEM

  Sırbistan

  EKO SISTEM, yılında kurulan ve Kauçuk - Yapı/bina ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, kauçuk karolar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, geri dönüşümlü kauçuk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Petrovaradin, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 4. LAR TRANSPORTNI SISTEMI D.O.O.

  Slovenya

  LAR TRANSPORTNI SISTEMI D.O.O., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Taşıma sistemleri, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Taşıma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lenart v Slov. Goricah, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. COMERCIAL BOLCASE SL

  İspanya

  COMERCIAL BOLCASE SL, yılında kurulan ve Lastikler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, endüstriyel araç lastikleri, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcañiz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. MARSIL

  Belçika

  MARSIL, yılında kurulan ve Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. poliüretan malzemeler, poliüretan lastik süsleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lanaken, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. MECANARTE - METALURGICA DA LAGOA, LDA

  Portekiz

  MECANARTE - METALURGICA DA LAGOA, LDA, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makaralı rulmanlar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, tekerlekler, jant, Makaralı rulmanlar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trofa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. DIPTAL

  Fransa

  DIPTAL, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chezery Forens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. STE BINDER ET JENNY

  Fransa

  STE BINDER ET JENNY, yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eckbolsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ELASTOMERI D.O.O. CELJE

  Slovenya

  ELASTOMERI D.O.O. CELJE, yılında kurulan ve Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Celje, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 3. HANSEN FÖRDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  HANSEN FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Motorsuz el aletleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Motorsuz el aletleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lindenfels, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. POLIKAV POLIÜRETAN KAUÇUK VE MAKINA SAN.

  Türkiye

  POLIKAV POLIÜRETAN KAUÇUK VE MAKINA SAN., yılında kurulan ve Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Poliüretan, merdane kaplamaları, silindir tasarımları, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Poliüretan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. BFS PRESSROOM SOLUTIONS

  Birleşik Krallık

  BFS PRESSROOM SOLUTIONS, yılında kurulan ve Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Calcot, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. WICKE GMBH + CO. KG

  Almanya

  WICKE GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auenwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MP PLAST A/S

  Danimarka

  MP PLAST A/S, yılında kurulan ve Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik tekerlekler, enjeksiyon döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ribe, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. HERBRAND TRANSPORTTECHNIK

  Almanya

  HERBRAND TRANSPORTTECHNIK, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wesseling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SCHIEL GMBH

  Almanya

  SCHIEL GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel yollar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neustadt b. Coburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD

  Birleşik Krallık

  BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döner küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Döner küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crownhill, Milton Keynes, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler makaralar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

298 Şirketler