• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kauçuk ve plastik bükme

Sonuçlar

Kauçuk ve plastik bükme - Ithalat/Ihracat

 1. MMOTORS JSC

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  MMOTORS JSC, yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yelpazeler, Isı rejeneratörleri, Kauçuk ve plastik bükme, elektrikli motor imalatı, Elektrikli vinçler, endüstriyel hava vantilatörleri, Tavan vantilatörleri, aksial vantilatörler, Sanayi-tavan vantilatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Etropole, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. UKRHIMPLAST

  Ukrayna

  UKRHIMPLAST, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. ÖZEN TEKNIK PLASTIK

  Türkiye

  ÖZEN TEKNIK PLASTIK, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eskisehir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. CINTRATLANTIC

  Fransa

  CINTRATLANTIC, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sainte-Soulle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SEAL SK S.R.O

  Slovakya

  SEAL SK S.R.O, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. marokencilik için deri ve hamderi baskı makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dolný Kubin, Slovakya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OUEST CINTRAGE

  Fransa

  OUEST CINTRAGE, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Change, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA, 1996 yılında kurulmuş bir Portekiz şirketidir ve hassas mekaniklerin üretimi ve imalatı için en iyi dış kaynak ortağı olarak uzmanlaşmıştır – 3, 4 veya 5 parçalı kesim (alüminyum, çelik veya paslanmaz çelik. Tüm Orta ve Kuzey Avrupa'ya CNC hassas işleme, kaynak, ölçüye göre projeler, ısmarlama dış kaynak kullanımı, orta serilerde üretim, metalik alaşımlarda bileşenlerin hassas CNC işlemesi, proje geliştirme ve montaj sağlıyoruz. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO, şirketinize tüm yolculuk boyunca hızlı gecikmeler ve müşteri desteği sağlayan uzmanlardan oluşan bir teknik ekibe sahiptir. Daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın!

 3. HÄFNER GMBH

  Almanya

  CNC damgalama · kesme · kaynak · biçimlendirme · lazerleme · tasnif ve kontrol · taahhüt işleri. Kapsamlı sac şekillendirme ve metal işleme hizmetlerine mi ihtiyacınız var? Dermbach, OT Diedorf / Rhön'den Häfner GmbH, tam olarak bu alanda için bir uzmandır. Spesifikasyonlarınıza göre çelik sac, alüminyum, galvanizli sac veya paslanmaz çelikten özel damgalı ve bükülmüş parçalar üretiyoruz. Ayrıca istek üzerine diğer malzemeleri de işliyoruz. Delme, katlama, kenar kesme, bükme, kaynaklama ve lazerle kesme - bizim için sorun değil. Endüstriyel müşteriler, zanaat şirketleri veya özel müşteriler için tek seferlik bir üretim veya küçük seri / büyük seri olup olmadığına bakılmaksızın işleyebiliyoruz. Üretilen parçaların kaplanması ve yüzey işlemi, talep üzerine ortak şirketlerde yaptırılabilir. Fason iş olarak sizin için montajları yapıyor, plastik ve kauçuk parçaları el ile tasnif ve kontrol ediyoruz.

 4. ORMAKSAN MOLD MACHINE INDUSTRY

  Türkiye

  Firmamız Ormaksan Kalıp Makine olarak siz değerli sektör yetkilileri ile ticari işbirliği içinde olmayı arzu etmekteyiz. Firmamız kurulduğu 1994 yılından bu güne İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde otomotiv, beyaz eşya , ısıtma soğutma, raylı sistemler , ambalaj, mobilya, enerji & elektrik endüstrisi, endüstriyel mutfak ekipman üreticileri , denizcilik sektörü ve diğer çeşitli sektörler için plastik enjeksiyon kalıpları, alüminyum ve metal enjeksiyon kalıpları, sac kalıpları, laminasyon kalıpları, sıvama kalıpları, derin çekme kalıpları, delme -kesme - bükme kalıpları, progresif kalıplar, kauçuk kalıplar, fikstür ve işleme aparatları,  özel aparatların tasarım ve üretimini yapmaktadır. Kalıphane bölümümüzde birçok değişik sektör için yüksek hassasiyete sahip teknolojik kalıplar da üretmekteyiz. Kalıp üretiminin yanı sıra talaşlı imalatta kullanılan yedek parçaların da üretimini gerçekleştirmekteyiz. Kaynaklı imalat, talaşlı imalat, boyahanemiz , cnc torna tezgahlarımız ile tedariklerimize yüksek kapasitede hızlı bir şekilde yanıt vermekteyiz.Yurt içi satışlarımızın yanı sıra Almanya, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan , İngiltere'ye de ihracatımız devam etmektedir. Farklı sektörler için konteyner parçalarından tekerlekler, tekerlek setleri, menteşeler, yatak milleri, kaldırma plakaları gibi yedek parçaları da üretmekteyiz.

 5. ORMAKSAN MAKINE KALIP SANAYI LTD.ŞTI.

  Türkiye

  . Firmamız Ormaksan Kalıp Makine olarak siz değerli sektör yetkilileri ile ticari işbirliği içinde olmayı arzu etmekteyiz. Firmamız kurulduğu 1994 yılından bu güne İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde otomotiv, beyaz eşya , ısıtma soğutma, raylı sistemler , ambalaj, mobilya, enerji & elektrik endüstrisi, endüstriyel mutfak ekipman üreticileri , denizcilik sektörü ve diğer çeşitli sektörler için parça işlemei seri imalat, plastik enjeksiyon kalıpları, alüminyum ve metal enjeksiyon kalıpları, sac kalıpları, laminasyon kalıpları, sıvama kalıpları, derin çekme kalıpları, delme -kesme - bükme kalıpları, progresif kalıplar, kauçuk kalıplar, fikstür ve işleme aparatları,  özel aparatların tasarım ve üretimini yapmaktadır. Kalıphane bölümümüzde birçok değişik sektör için yüksek hassasiyete sahip teknolojik kalıplar da üretmekteyiz. Kalıp üretiminin yanı sıra talaşlı imalatta kullanılan yedek parçaların da üretimini gerçekleştirmekteyiz. Kaynaklı imalat, talaşlı imalat, boyahanemiz , cnc torna tezgahlarımız ile tedariklerimize yüksek kapasitede hızlı bir şekilde yanıt vermekteyiz. Yurt içi satışlarımızın yanı sıra Almanya, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan , İngiltere'ye de ihracatımız devam etmektedir. Farklı sektörler için konteyner parçalarından tekerlekler, tekerlek setleri, menteşeler, yatak milleri, kaldırma plakaları gibi yedek parçaları da üretmekteyiz.

 1. PROGRESS SILICONES

  Fransa

  Verified by europages badge

  PROGRESS SILICONES, 1985'ten beri sanayi ve medikal sektör için silikon ve diğer elastomer parça üretiminde uzmanlaşmıştır. PROGRESS SILICONES en zorlu sanayi sektörleri için silikon parça tasarlar, üretir ve pazarlar. Aşağıdaki sektörler gibi : tarım-gıda, nükleer, kozmetik, Havacılık, ilaç ve biyomedikal. Tek parçadan büyük serilere, kalıplama, üst kalıplama, ekstrüzyon, ko-ekstrüzyon, imalat ve kesim ile her türlü parçayı gerçekleştiriyoruz. Tüm bu ürünler spesifikasyonlarınıza göre özel işaretleme ve paketleme işlemleri ile birleştirilebilir. Tıbbi ve farmasötik ürünlerin üretimi için uygun, ISO 7 ve ISO 8'de sınıflandırılmış toplam 550 m2'lik 2 temiz odamız bulunmaktadır. Kalite yönetim sistemimiz ISO 9001 ve ISO 13485 sertifikalıdır.

 2. PLASTFIT PVC PROFILE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Plastfit PVC Profil, Türkiye'de 30 yılı aşkın süredir PVC, TPE ve TPV'den ekstrüde sızdırmazlık çözümleri üreten ve hızla büyüyen bir şirkettir. Şirket, İstanbul Hadımköy'deki fabrikasında iç oda kapıları, dış kapılar, yangın kapıları ve pencereler başta olmak üzere onlarca farklı alanda kullanılan conta çeşitlerinin tasarım ve üretimini gerçekleştiriyor. Şirket, çok boyutlu düşünmesini ve birçok sızdırmazlık çözümü için hızlı bir şekilde belirli sonuçlara ulaşmasını sağlayan çözüm odaklı bir iş modeli geliştirmiştir. Plastfit'in önceliği, müşterilerinin en kritik uygulamaları için en doğru sızdırmazlık çözümlerini hayata geçirmektir. Ancak Plastfit, ürünlerinin her birinin nihai ürün için ne kadar önemli olduğunu anladığı için misyonuna bağlıdır ve her ürünü bütünün bir parçası haline getirmeye çalışır. Plastfit, müşterilerine tutarlı ürün kalitesi sunmak ve en son yenilikleri sürekli olarak geliştirmek için makine ve üretim hattını sürekli olarak güncellemektedir. Temel değer olarak hassas sızdırmazlık çözümleri sunma ilkesini kullanan şirket, uzun vadeli ortaklıklar için güvenilir bir tedarikçi olmayı hedeflemektedir. Şirketin vizyonu, tecrübemizi her zaman modernize edecek şekilde güncelleyerek ihtiyaç duyulan tüm noktalara sürdürülebilir sızdırmazlık çözümleri getirmektir. Plastfit sızdırmazlık çözümleri sektörü adına hizmet verdiği sürece, işinize uyum sağlamayı garanti ediyoruz. #wefitanywhere

 1. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  iMed, en önemli sektörlerde kullanılmak üzere küçük, orta ve büyük lotlarda, plastikten yapılmış teknik hassas parça ve bileşenlerin yetkin bir tedarikçisidir. iMed, bir sistem tedarikçisi olarak, on yıldan daha uzun tecrübeye sahiptir. Bu deneyim sadece bir sanayi kolu ile sınırlı değildir. Sadece en modern teknolojilerin kullanılması, memnun, uzun süreli müşterilerin iMed'in üretim kalitesine güven duymasını sağlamamıştır. Mükemmel çalışanlarımız her ürüne ilk geliştirme aşamasından seri üretime kadar eşlik etmektedir. iMed, yeni işe alımların yanı sıra sürekli olarak meslek içi temel ve geliştirme eğitimleri ve yoğunlaştırılmış kursların desteklenmesine özel bir önem vermektedir. Bu nedenle şirketimizdeki uzmanlarımız, müşterilerimizin bünyesinde çalışan uzmanlar ile aynı düzeyde bir profesyonellik içinde çalışırlar.

 2. AYBERKSAN PLASTIK KALIP SANAYI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  AYBERKSAN Plastik Kalıp Sanayi 2004 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kalıp imalatı ile hizmet vermeye başlamıştır. Kalite ve müşteri memnuniyetinin eş değer olduğu gerçeğinden dolayı kısa sürede yurt içi ve yurt dışında farklı sektörlerden birçok başarılı projeye imza atmıştır. Kaliteye olan duyarlılığını sahip olduğu sertifikalarla gösterirken en büyük yatırımı insan kaynaklarına ve teknolojik gelişmelere verdiği önem olmuştur.\n\nKalıp üretimine sektörün ayrılmaz parçalarından biri olan plastik enjeksiyonu ekleyerek vizyonunu genişletmiş ve savunma sanayinden medikal sanayisine, otomotiv sanayinden mobilyaya, park ve bahçe grubundan sondaj sanayine kadar binlerce ürün ve hizmeti bir araya getirmiştir. Plastik enjeksiyon ve enjeksiyon kalıplama alanında müşterilerinin taleplerine en uygun çözümü sunmayı misyon edinmiştir. Doğru ve etkin bilgi aktarımı, ticari ilkelerinin başında gelmektedir. Teknik kapasitesi, Ar-Ge konusundaki hassasiyeti ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile her zaman dinamik kalmayı başarmıştır.

 3. INTERNORM KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Grimme Grubu'nun bir şirketi olarak, kurum içinde yüksek kaliteli plastik ürünler imal etmekteyiz: Poliüretandan rulolar ve rulo kaplamaları, kalıplar ve enjeksiyon döküm ürünler. Franz Grimme, şirketi 1987 yılında Damme'de (Güney Oldenburg) kurmuştur. Modern ve yüksek performanslı ürünlerle, küçük bir işletme olarak faaliyete başlayan şirket orta ölçekli bir işletme haline geldi. Bugün uluslararası pazara kapsamlı, özel çözümler sunmaktayız. Bu sırada da birçok farklı alanda faaliyet göstermekteyiz.

 4. ZIMMER GMBH KUNSTSTOFFTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Geliştirme, prototipler, kalıp yapımı, seri üretim, el aleti nakletme. Projeniz hangi noktada olursa olsun sizinle ilgileniyoruz. Her yönüyle sorunsuz paket. THE KNOW-HOW FACTORY olarak, dijital dönüşüm çağında, teknolojik liderliğe giden yolda dünya çapındaki müşterilerimize eşlik ediyoruz. Kendimizi sadece teknolojik açıdan lider bir şirket ve tek elden donanım ve yazılım üreticisi olarak değil, aynı zamanda araştırma ve geliştirme alanında yetkin bir ortak olarak görüyoruz. Zimmer Group, aile şirketi, tutku, yenilikçilik, tutarlılık, bilgi birikimi ve geleceğin tam kapsamlı tedarikçisi olarak müşterilerimizin büyümesini güvence altına alma vizyonu anlamına gelir.

 5. CONSTAB POLYOLEFIN ADDITIVES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Çift eksen oryantasyonlu polipropilen (BOPP) filmler için masterbatch üretiminde pazar liderlerinden biriyiz. Ambalaj folyoları (BOPP, CPP, PE), polikarbonat levhalar, tarımsal folyolar ve türevleri, biyopolimer ve alev geciktirici uygulamalar, borular, elyaflar, keçeler, nonwoven üretim sektörlerinin yanı sıra, ekstrüzyon şişirme ve enjeksiyonlu döküm işlemlerindeki yüksek kaliteli nihaî ürünlerin imalatı için kullanılan masterbatch çözümleri sunmaktayız. Yardımcı maddeler olarak, plastiklerin işlenmesini kolaylaştırır veya katkı maddeleri şeklinde gerekli ürün özelliklerine ulaşmalarını sağlarlar. 2003 yılından bu yana şirket hisseleri %100 olarak KafritGroup'a aittir. Bizim ve KafritGroup'un üretmekte olduğu masterbatch'ler tüm dünyada kullanılmaktadır. Kendimizi Dortmund yakınlarındaki Rüthen'de bulunan yenilikçi, orta ölçekli bir Alman şirketi olarak görmekteyiz. Bu üretim yerinde yaklaşık 120 personel çalışmaktadır.

 6. RUDOLF STÖFFL GES.M.B.H. TECHNISCHE PRODUKTE

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Yenilikçi, yetkin ve adil ... Bu ilkeleri kılavuz edinen, Rudolf Stöffl liderliğindeki küçük bir ekip, 1989 yılında Avusturya'da RUDOLF STÖFFL GmbH şirketini kurmuştur. Holzhausen merkezli, sürekli büyüyen şirket, pazarda vazgeçilmez bir oyuncu olarak adını daha ilk günlerde duyurmuştur. Stöffl GmbH şirketi, esas olarak ticaret ve endüstri için çok çeşitli kauçuk-metal bileşiklerinin dağıtımı ve geliştirilmesi konularında faaliyet göstermektedir. Sağlıklı büyüme ve artan pazar kabulü, yeni ürün gruplarının verimli bir şekilde genişlemesi için gerekli koşulları yaratmıştır. Şu andan itibaren müşterilerinize şunları sunmaktayız: PVC kenar koruma şeklindeki profiller, sızdırmazlık profilleri, köpük kauçuk, döküm boru tapaları veya kilitleme elemanları gibi plastik parçalar, kulplar / tutamaklar gibi standart parçalar, kablo manşonları ve vidalı bağlantılar, konveyör sistemleri için özel bileşenler. Ürün gruplarımız, plastik hortumları, poliüretan ürün ve koruyucu profilleri ve kauçuk paspasları içerecek şekilde genişletilmektedir.

 7. ACKOR MOULD LIMITED

  Çin

  Verified by europages badge

  Dongguan, Çin'de 2003 yılında kurulan Ackor Mould Limited, son yirmi yılını enjeksiyon aletleri ve kalıplama ürünleri için en uygun çözümleri sunmak üzere müşterilerle yakın işbirliği yapmaya adamıştır. Kapsamlı hizmetlerimiz kalıp imalatı ve enjeksiyon kalıplama üretiminden nihai ürün montajına kadar her şeyi kapsamaktadır. Değerli müşterilerimizin bize duyduğu güven sayesinde sağlam ortaklıklar kurduğumuz kilit pazarlar arasında Japonya, AB ve Amerika yer almaktadır. Otomotiv, medikal, elektronik, kozmetik ve elektrik gibi çeşitli sektörleri kapsayan kapsamlı deneyimiyle Ackor Mould Limited, güvenilir bir tedarikçi olarak ortaya çıkmıştır. Uzmanlığımız enjeksiyon takımlarının ötesinde CNC işleme, Silikon Kalıplama, Kauçuk Kalıplama, Metal Presleme ve Plastik Vakum Şekillendirme gibi hizmetlere kadar uzanmaktadır. Ackor Mould Limited, mütevazı başlangıçlardan itibaren kalite ve rekabetçi fiyatlandırma temel ilkelerine bağlı kalarak önemli ölçüde büyümüştür. Taahhüdümüz, müşteri gereksinimlerini karşılama ve ilk sorgulamadan üretime ve zamanında teslimata kadar en yüksek standartlarda uygun maliyetli ürünler sunma konusundaki amansız arayışımızda açıkça görülmektedir. Yirmi yılı aşkın bir süredir enjeksiyon kalıbı takım yapımında uzmanlaşan Ackor Mould, yurtiçi ve yurtdışı enjeksiyon takımları endüstrisinde mükemmel bir itibar kazanmıştır. Uzmanlığımız, otomotiv, medikal, elektronik, kozmetik ve elektrik dahil olmak üzere hizmet verdiğimiz çeşitli sektörlerde sergilenmektedir.

 8. ALPIN RUBBER AND PLASTIC TECHNOLOGIES

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Yüksek kaliteli kauçuk ve plastik çözümleri için ilk adresiniz olan, Türkiye'de bulunan ALPIN Kauçuk ve Plastik Teknolojileri'ne hoş geldiniz. Kauçuk ekstrüzyonlardan plastik kalıplara kadar kapsamlı ürün yelpazemiz ihtiyaçlarınızı karşılar. Mükemmellik, yenilikçilik ve müşteri memnuniyetine odaklanarak, beklentileri aşmaktan gurur duyuyoruz. ALPIN Kauçuk ve Plastik Teknolojileri olarak, alüminyum, cam, nakliye, gıda, makine, otomotiv, vagon ve tarım makineleri sektörleri de dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için özel kauçuk ve plastik çözümler sağlama konusunda uzmanız. Uzmanlığımız, çeşitli uygulamalarda verimlilik, güvenilirlik ve güvenlik sağlar. Özel ürün yelpazemiz kauçuk ekstrüzyonlar, contalar, bağlantılar, profiller, körükler, plastik parçalar, ekstrüzyonlar, enjeksiyon ürünleri ve kalıpları içerir. Geniş ürün yelpazemize ek olarak, özel spesifikasyonlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılamak için özelleştirme seçenekleri sunuyoruz. Deneyimli mühendis ve teknisyenlerden oluşan ekibimiz, her müşteriyle yakın işbirliği içinde çalışarak özel ihtiyaçlarını karşılayan, benzersiz performans ve güvenilirlik sunan özel çözümler geliştirmektedir. Konseptten tamamlanmaya kadar her adımda size destek olmak için buradayız; kişiselleştirilmiş hizmet, zamanında teslimat ve memnuniyetinizi sağlamak için sürekli destek sağlıyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşabilirsiniz, hedeflerinize güvenle ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

 1. SACEL GROUP

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sacel, metal levha ve plastik için baskılar, termnoplastik baskı, sac levha kesimi, metallerin laser kaynak ile tutturulması ve otomasyon sistemleri yapımı alanında kırk yıllık tecrübeye sahip bir Ozegna'lı firmadır. Firma, ileri teknoloji ürünü pek çok sayıda makineye, müşterileri ile ürünün gelişim aşamasında işbirliği içerisinde bulunduktan sonra prosesleri tasarlayan ve gerçekleştiren bir Ar&Ge ekibine sahiptir. Sacel ekipmanların projelendirilmesinden parçaların müşterinin gereksinimlerine uygun bir şekilde teslimatına kadar tüm üretim fazlarını yönetir. Müşterilerimiz OTOMOTİV, MEDİKAL VE ELEKTRONİK sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Aşağıdaki ülkelerde yer alan şubelerimiz ile uluslararası platformda faaliyet göstermekteyiz: İtalya, Slovakya ve Meksika Slovakya Şubesi: SACELEST Juzna Trieda, 125 00401 Kosice Slovak Republic Tel: +421 557995541 info@sacelest.com Dünyadaki diğer ofislerimizi keşfetmek için internet sitemizi ziyaret edin Her türlü bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. GUST KUNSTSSTOFF- UND GUMMISPEZIALARTIKEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  Müşterilerimizle olan yakın temasımız, her bir görev için uygun bir çözüm bulmamızı sağlar. İster mevcut fikir ve planları hayata geçirip uygulanması olsun, isterse de, ürünleri kısmen veya tamamen geliştirilmesi olsun: Bize güvenebilirsiniz. Malınızın geometrisinin tanımlanmasında sizi destekliyoruz, istek üzerine, ilk fonksiyonel örneklerde yüksek bir üretim olgunluğu elde edebilmek için, süreç teknolojinizin yanı sıra iş akışlarınızı inceliyoruz. Kapsamlı makine parkımız hızlı ve esnek üretim süreçleri sağlamaktadır. CAD temelli mal tasarımının yanı sıra CNC kontrollü makinelerde yapılan üretim, azami boyutsal doğruluk, tekrarlanabilirlik ve hassasiyet sağlar. Bir yandan, hızlı yanıt süreleri ve son teslim tarihlerine yüksek bağlılıktan yararlanırken, öte yandan, ister münferit üretim isterse de küçük seri halinde olsun, fonksiyonel örnekler ve prototiplerle bile birinci sınıf kalite elde edersiniz.

 3. IBÉRICA DE MANGUERAS THOR

  İspanya

  Verified by europages badge

  Yüksek kaliteli kauçuk boru üretimi tamamen otomatiktir. Standart ürünlere ilave olarak, Thor çok özel kullanımlara yönelik standart dışı çaplara sahip borular da dahil olmak üzere geniş bir boru serisi üretir. Örneğin, denizcilik sektörü için borular, siderürji sanayisi için borular, cam elyafı ve silikat dış termik koruma donanımlı borular, ve çekime çok dayanıklı olan offshore petrol çıkarımı için borular üretiyoruz...

 4. GB SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  GB, müşterinin kendi tasarımına göre teknik kauçuk ürünlerin üretiminde uzman bir firmadır. Kendi kalıp atölyesine sahip en büyük kauçuk ve termoplastik conta üreticilerinden biriyiz. Her tip kauçuktan tasarım parçaları gerçekleştiriyoruz: ACM, EPDM, FKM, VMQ, FVMQ, CR, HNBR, NR, NBR, NBR/PVC, SBR, ve diğer çeşitli termoplastik malzemeler : ABS, PA6, PA6.6, cam elyaf takviyeli PA6.6, PBT, PC, POM, TPE, TPU. Yüksek ve düşük basınçlı sızdırmazlıklar için kauçuk parçalar üretiyoruz.

 5. MARIS FRATELLI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SBS/SEBS/TPV-PVC, bileşik-kompozit malzemeler, ahşap unu ve diğer unlar, cam elyafı, karbon elyafı ve doğal elyaflar, güçlendirilmiş kompozit malzemeler, organik ve inorganik pigmentler ve katkı maddeleri masterbatch'leri, sıcakta eriyen ve solvent bazlı yapıştırıcılar, doğal ve sentetik kauçuk bileşikleri, reaktif ekstrüzyon polimerleri, polimer alaşımları ve geri dönüştürülmüş malzemeler gibi malzemerden bileşik oluşturma ve granülasyonü için modüler kendi kendini temizleyen vidalara sahip birlikte dönen çift vidalı ekstrüderlerin lider üreticisi.

 6. COJEMA

  Belçika

  Verified by europages badge

  COJEMA, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik - işlemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Plastik malzeme - Elektronik sanayi ürünleri/maddeleri, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme - Medikal/tıbbi amaçlı ürünler/maddeler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Plastik enjeksiyon, Plastik malzeme - Elektronik sanayi ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roclenge Sur Geer, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD.

  Macaristan

  Verified by europages badge

  SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD., yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Kauçuk - ince borular ve tüpler, Kauçuk contalar, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, kalıplı lastik döküm malzemeler, Silikon ürünler, özel profil üretimi, kauçuk profiller, silikon profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pásztó, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 8. GEFICCA SA

  Fransa

  Verified by europages badge

  GEFICCA SA, yılında kurulan ve Kauçuk - Yarı işlenmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler, Kauçuk - Motorlu araçlar ve taşıma araçları için ürünler/maddeler, Kauçuk - Medikal/tıbbi amaçlı ürünler, Kauçuk, süngerler, Kauçuk ve plastik - işlemler, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler, Kauçuk - Motorlu araçlar ve taşıma araçları için ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cosne Sur Loire Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. IGPA RESIDUOS SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  IGPA RESIDUOS SL, yılında kurulan ve Plastik malzeme için granüller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, pvc, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, esnek plastik borular, Plastik enjeksiyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arenys De Mar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. MPO

  Fransa

  Verified by europages badge

  MPO, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri, Plastik enjeksiyon kalıbı, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, paslanmaz çelik sac işleme, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pluvigner, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kauçuk ve plastik bükme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.364 Şirketler