• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kauçuk ve plastik bükme

Sonuçlar

Kauçuk ve plastik bükme - Ithalat/Ihracat

 1. MAR-MAT SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  2004 yılında kurulan Mar-Mat Sp. z o.o. plastik enjeksiyon kalıplama konusunda uzmanlaşmıştır. Yılların deneyiminden yararlanarak, dünya çapında otomotiv, ev aletleri veya kozmetik ve ambalaj endüstrilerindeki büyük şirketlere alt tedarikçi olarak enjeksiyon kalıplama hizmetlerini başarıyla sağlıyoruz. SAĞLANAN HİZMETLER : Enjeksiyon İki bileşenli enjeksiyon kalıplama Montaj Alet (kalıp) yapımı + numune yapımı Şahsi ürün: kedi ve köpek mama kabı, yatağı ve kum kabı. MAKİNE PARKI : Makine parkımızda iki bileşenli enjeksiyon kalıplama makineleri de dahil olmak üzere 40 tondan 900 tona kadar 24 adet robot donanımlı enjeksiyon kalıplama makinesi bulunmaktadır. ÜRETİM VE HİZMET TEKLİFLERİ : Enjeksiyon kalıplama ile plastik ürünlerin üretiminin yanı sıra montaj hizmetleri de sunuyoruz. Ayrıca müşterinin talebi üzerine test ile birlikte kalıp yapma yeteneğine de sahibiz. Ayrıca, karmaşık bileşenlerin uzamsal ölçümüne izin veren bir cihazımız var. ISO 9001 sertifikalıyız. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. MMOTORS JSC

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  MMOTORS JSC, yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yelpazeler, Isı rejeneratörleri, Kauçuk ve plastik bükme, elektrikli motor imalatı, Elektrikli vinçler, endüstriyel hava vantilatörleri, Tavan vantilatörleri, aksial vantilatörler, Sanayi-tavan vantilatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Etropole, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. ACRYLIC DEPOT

  Kanada

  ACRYLIC DEPOT, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Toronto, Kanada 'de bulunmaktadır.

 4. BONYEA INDUSTRIAL LIMITED

  Çin

  BONYEA INDUSTRIAL LIMITED, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zaozhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. UKRHIMPLAST

  Ukrayna

  UKRHIMPLAST, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HENAN JUJIN IMPORT AND EXPORT CO.,LTD.

  Çin

  HENAN JUJIN IMPORT AND EXPORT CO.,LTD., yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. ÖZEN TEKNIK PLASTIK

  Türkiye

  ÖZEN TEKNIK PLASTIK, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eskisehir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. CINTRATLANTIC

  Fransa

  CINTRATLANTIC, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sainte-Soulle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SEAL SK S.R.O

  Slovakya

  SEAL SK S.R.O, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. marokencilik için deri ve hamderi baskı makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dolný Kubin, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 5. GUANGZHOU TECH-RUN RUBBER PARTS CO.,LTD

  Çin

  GUANGZHOU TECH-RUN RUBBER PARTS CO.,LTD, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastik rulolar, silikonlu kauçuk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. OUEST CINTRAGE

  Fransa

  OUEST CINTRAGE, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Change, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ZHEJIANG SANMEN HONGQIAO TRAFFIC FACILITIES CO, LTD.

  Çin

  ZHEJIANG SANMEN HONGQIAO TRAFFIC FACILITIES CO, LTD., yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taizhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. YIWU BONNOK INDUSTRY CO.,LTD

  Çin

  YIWU BONNOK INDUSTRY CO.,LTD, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kauçuk malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yiwu, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. XIANGSHAN FENGDE PLASTIC CO., LTD.

  Çin

  XIANGSHAN FENGDE PLASTIC CO., LTD., yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. DALIAN SECOND RUBBER AND PLASTIC MACHINERY CO., LTD.

  Çin

  DALIAN SECOND RUBBER AND PLASTIC MACHINERY CO., LTD., yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik bükme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dalian, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. HÄFNER GMBH

  Almanya

  CNC damgalama · kesme · kaynak · biçimlendirme · lazerleme · tasnif ve kontrol · taahhüt işleri. Kapsamlı sac şekillendirme ve metal işleme hizmetlerine mi ihtiyacınız var? Dermbach, OT Diedorf / Rhön'den Häfner GmbH, tam olarak bu alanda için bir uzmandır. Spesifikasyonlarınıza göre çelik sac, alüminyum, galvanizli sac veya paslanmaz çelikten özel damgalı ve bükülmüş parçalar üretiyoruz. Ayrıca istek üzerine diğer malzemeleri de işliyoruz. Delme, katlama, kenar kesme, bükme, kaynaklama ve lazerle kesme - bizim için sorun değil. Endüstriyel müşteriler, zanaat şirketleri veya özel müşteriler için tek seferlik bir üretim veya küçük seri / büyük seri olup olmadığına bakılmaksızın işleyebiliyoruz. Üretilen parçaların kaplanması ve yüzey işlemi, talep üzerine ortak şirketlerde yaptırılabilir. Fason iş olarak sizin için montajları yapıyor, plastik ve kauçuk parçaları el ile tasnif ve kontrol ediyoruz.

 5. ORMAKSAN MOLD MACHINE INDUSTRY

  Türkiye

  Firmamız Ormaksan Kalıp Makine olarak siz değerli sektör yetkilileri ile ticari işbirliği içinde olmayı arzu etmekteyiz. Firmamız kurulduğu 1994 yılından bu güne İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde otomotiv, beyaz eşya , ısıtma soğutma, raylı sistemler , ambalaj, mobilya, enerji & elektrik endüstrisi, endüstriyel mutfak ekipman üreticileri , denizcilik sektörü ve diğer çeşitli sektörler için plastik enjeksiyon kalıpları, alüminyum ve metal enjeksiyon kalıpları, sac kalıpları, laminasyon kalıpları, sıvama kalıpları, derin çekme kalıpları, delme -kesme - bükme kalıpları, progresif kalıplar, kauçuk kalıplar, fikstür ve işleme aparatları,  özel aparatların tasarım ve üretimini yapmaktadır. Kalıphane bölümümüzde birçok değişik sektör için yüksek hassasiyete sahip teknolojik kalıplar da üretmekteyiz. Kalıp üretiminin yanı sıra talaşlı imalatta kullanılan yedek parçaların da üretimini gerçekleştirmekteyiz. Kaynaklı imalat, talaşlı imalat, boyahanemiz , cnc torna tezgahlarımız ile tedariklerimize yüksek kapasitede hızlı bir şekilde yanıt vermekteyiz.Yurt içi satışlarımızın yanı sıra Almanya, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan , İngiltere'ye de ihracatımız devam etmektedir. Farklı sektörler için konteyner parçalarından tekerlekler, tekerlek setleri, menteşeler, yatak milleri, kaldırma plakaları gibi yedek parçaları da üretmekteyiz.

 6. ORMAKSAN MAKINE KALIP SANAYI LTD.ŞTI.

  Türkiye

  . Firmamız Ormaksan Kalıp Makine olarak siz değerli sektör yetkilileri ile ticari işbirliği içinde olmayı arzu etmekteyiz. Firmamız kurulduğu 1994 yılından bu güne İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde otomotiv, beyaz eşya , ısıtma soğutma, raylı sistemler , ambalaj, mobilya, enerji & elektrik endüstrisi, endüstriyel mutfak ekipman üreticileri , denizcilik sektörü ve diğer çeşitli sektörler için parça işlemei seri imalat, plastik enjeksiyon kalıpları, alüminyum ve metal enjeksiyon kalıpları, sac kalıpları, laminasyon kalıpları, sıvama kalıpları, derin çekme kalıpları, delme -kesme - bükme kalıpları, progresif kalıplar, kauçuk kalıplar, fikstür ve işleme aparatları,  özel aparatların tasarım ve üretimini yapmaktadır. Kalıphane bölümümüzde birçok değişik sektör için yüksek hassasiyete sahip teknolojik kalıplar da üretmekteyiz. Kalıp üretiminin yanı sıra talaşlı imalatta kullanılan yedek parçaların da üretimini gerçekleştirmekteyiz. Kaynaklı imalat, talaşlı imalat, boyahanemiz , cnc torna tezgahlarımız ile tedariklerimize yüksek kapasitede hızlı bir şekilde yanıt vermekteyiz. Yurt içi satışlarımızın yanı sıra Almanya, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan , İngiltere'ye de ihracatımız devam etmektedir. Farklı sektörler için konteyner parçalarından tekerlekler, tekerlek setleri, menteşeler, yatak milleri, kaldırma plakaları gibi yedek parçaları da üretmekteyiz.

 7. PROGRESS SILICONES

  Fransa

  Verified by europages badge

  PROGRESS SILICONES, 1985'ten beri sanayi ve medikal sektör için silikon ve diğer elastomer parça üretiminde uzmanlaşmıştır. PROGRESS SILICONES en zorlu sanayi sektörleri için silikon parça tasarlar, üretir ve pazarlar. Aşağıdaki sektörler gibi : tarım-gıda, nükleer, kozmetik, Havacılık, ilaç ve biyomedikal. Tek parçadan büyük serilere, kalıplama, üst kalıplama, ekstrüzyon, ko-ekstrüzyon, imalat ve kesim ile her türlü parçayı gerçekleştiriyoruz. Tüm bu ürünler spesifikasyonlarınıza göre özel işaretleme ve paketleme işlemleri ile birleştirilebilir. Tıbbi ve farmasötik ürünlerin üretimi için uygun, ISO 7 ve ISO 8'de sınıflandırılmış toplam 550 m2'lik 2 temiz odamız bulunmaktadır. Kalite yönetim sistemimiz ISO 9001 ve ISO 13485 sertifikalıdır.

 8. OSKAR PAHLKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Oskar Pahlke GmbH'ya hoş geldiniz! Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza memnuniyetle yanıt vereceğiz. Lütfen bize danışın! Ürünlerimiz: • Kaplanmış köpük malzemeler • Teknik köpük malzemeler • Köpükten polisaj diskleri • Fayans döşeme süngerleri • Köpük malzemeden bavul altlıkları • Köpük malzeme işleme • Poliüretan köpük ambalajlar • Köpük ambalajlar • Köpük sızdırmazlık parçaları • Poliüretan köpük sızdırmazlık parçaları

 1. PLASTFIT PVC PROFILE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Plastfit PVC Profil, Türkiye'de 30 yılı aşkın süredir PVC, TPE ve TPV'den ekstrüde sızdırmazlık çözümleri üreten ve hızla büyüyen bir şirkettir. Şirket, İstanbul Hadımköy'deki fabrikasında iç oda kapıları, dış kapılar, yangın kapıları ve pencereler başta olmak üzere onlarca farklı alanda kullanılan conta çeşitlerinin tasarım ve üretimini gerçekleştiriyor. Şirket, çok boyutlu düşünmesini ve birçok sızdırmazlık çözümü için hızlı bir şekilde belirli sonuçlara ulaşmasını sağlayan çözüm odaklı bir iş modeli geliştirmiştir. Plastfit'in önceliği, müşterilerinin en kritik uygulamaları için en doğru sızdırmazlık çözümlerini hayata geçirmektir. Ancak Plastfit, ürünlerinin her birinin nihai ürün için ne kadar önemli olduğunu anladığı için misyonuna bağlıdır ve her ürünü bütünün bir parçası haline getirmeye çalışır. Plastfit, müşterilerine tutarlı ürün kalitesi sunmak ve en son yenilikleri sürekli olarak geliştirmek için makine ve üretim hattını sürekli olarak güncellemektedir. Temel değer olarak hassas sızdırmazlık çözümleri sunma ilkesini kullanan şirket, uzun vadeli ortaklıklar için güvenilir bir tedarikçi olmayı hedeflemektedir. Şirketin vizyonu, tecrübemizi her zaman modernize edecek şekilde güncelleyerek ihtiyaç duyulan tüm noktalara sürdürülebilir sızdırmazlık çözümleri getirmektir. Plastfit sızdırmazlık çözümleri sektörü adına hizmet verdiği sürece, işinize uyum sağlamayı garanti ediyoruz. #wefitanywhere

 2. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  iMed, en önemli sektörlerde kullanılmak üzere küçük, orta ve büyük lotlarda, plastikten yapılmış teknik hassas parça ve bileşenlerin yetkin bir tedarikçisidir. iMed, bir sistem tedarikçisi olarak, on yıldan daha uzun tecrübeye sahiptir. Bu deneyim sadece bir sanayi kolu ile sınırlı değildir. Sadece en modern teknolojilerin kullanılması, memnun, uzun süreli müşterilerin iMed'in üretim kalitesine güven duymasını sağlamamıştır. Mükemmel çalışanlarımız her ürüne ilk geliştirme aşamasından seri üretime kadar eşlik etmektedir. iMed, yeni işe alımların yanı sıra sürekli olarak meslek içi temel ve geliştirme eğitimleri ve yoğunlaştırılmış kursların desteklenmesine özel bir önem vermektedir. Bu nedenle şirketimizdeki uzmanlarımız, müşterilerimizin bünyesinde çalışan uzmanlar ile aynı düzeyde bir profesyonellik içinde çalışırlar.

 3. AYBERKSAN PLASTIK KALIP SANAYI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  AYBERKSAN Plastik Kalıp Sanayi 2004 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kalıp imalatı ile hizmet vermeye başlamıştır. Kalite ve müşteri memnuniyetinin eş değer olduğu gerçeğinden dolayı kısa sürede yurt içi ve yurt dışında farklı sektörlerden birçok başarılı projeye imza atmıştır. Kaliteye olan duyarlılığını sahip olduğu sertifikalarla gösterirken en büyük yatırımı insan kaynaklarına ve teknolojik gelişmelere verdiği önem olmuştur.\n\nKalıp üretimine sektörün ayrılmaz parçalarından biri olan plastik enjeksiyonu ekleyerek vizyonunu genişletmiş ve savunma sanayinden medikal sanayisine, otomotiv sanayinden mobilyaya, park ve bahçe grubundan sondaj sanayine kadar binlerce ürün ve hizmeti bir araya getirmiştir. Plastik enjeksiyon ve enjeksiyon kalıplama alanında müşterilerinin taleplerine en uygun çözümü sunmayı misyon edinmiştir. Doğru ve etkin bilgi aktarımı, ticari ilkelerinin başında gelmektedir. Teknik kapasitesi, Ar-Ge konusundaki hassasiyeti ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile her zaman dinamik kalmayı başarmıştır.

 4. CONSTAB POLYOLEFIN ADDITIVES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Çift eksen oryantasyonlu polipropilen (BOPP) filmler için masterbatch üretiminde pazar liderlerinden biriyiz. Ambalaj folyoları (BOPP, CPP, PE), polikarbonat levhalar, tarımsal folyolar ve türevleri, biyopolimer ve alev geciktirici uygulamalar, borular, elyaflar, keçeler, nonwoven üretim sektörlerinin yanı sıra, ekstrüzyon şişirme ve enjeksiyonlu döküm işlemlerindeki yüksek kaliteli nihaî ürünlerin imalatı için kullanılan masterbatch çözümleri sunmaktayız. Yardımcı maddeler olarak, plastiklerin işlenmesini kolaylaştırır veya katkı maddeleri şeklinde gerekli ürün özelliklerine ulaşmalarını sağlarlar. 2003 yılından bu yana şirket hisseleri %100 olarak KafritGroup'a aittir. Bizim ve KafritGroup'un üretmekte olduğu masterbatch'ler tüm dünyada kullanılmaktadır. Kendimizi Dortmund yakınlarındaki Rüthen'de bulunan yenilikçi, orta ölçekli bir Alman şirketi olarak görmekteyiz. Bu üretim yerinde yaklaşık 120 personel çalışmaktadır.

 5. RUDOLF STÖFFL GES.M.B.H. TECHNISCHE PRODUKTE

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Yenilikçi, yetkin ve adil ... Bu ilkeleri kılavuz edinen, Rudolf Stöffl liderliğindeki küçük bir ekip, 1989 yılında Avusturya'da RUDOLF STÖFFL GmbH şirketini kurmuştur. Holzhausen merkezli, sürekli büyüyen şirket, pazarda vazgeçilmez bir oyuncu olarak adını daha ilk günlerde duyurmuştur. Stöffl GmbH şirketi, esas olarak ticaret ve endüstri için çok çeşitli kauçuk-metal bileşiklerinin dağıtımı ve geliştirilmesi konularında faaliyet göstermektedir. Sağlıklı büyüme ve artan pazar kabulü, yeni ürün gruplarının verimli bir şekilde genişlemesi için gerekli koşulları yaratmıştır. Şu andan itibaren müşterilerinize şunları sunmaktayız: PVC kenar koruma şeklindeki profiller, sızdırmazlık profilleri, köpük kauçuk, döküm boru tapaları veya kilitleme elemanları gibi plastik parçalar, kulplar / tutamaklar gibi standart parçalar, kablo manşonları ve vidalı bağlantılar, konveyör sistemleri için özel bileşenler. Ürün gruplarımız, plastik hortumları, poliüretan ürün ve koruyucu profilleri ve kauçuk paspasları içerecek şekilde genişletilmektedir.

 6. ZIMMER GMBH KUNSTSTOFFTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Geliştirme, prototipler, kalıp yapımı, seri üretim, el aleti nakletme. Projeniz hangi noktada olursa olsun sizinle ilgileniyoruz. Her yönüyle sorunsuz paket. THE KNOW-HOW FACTORY olarak, dijital dönüşüm çağında, teknolojik liderliğe giden yolda dünya çapındaki müşterilerimize eşlik ediyoruz. Kendimizi sadece teknolojik açıdan lider bir şirket ve tek elden donanım ve yazılım üreticisi olarak değil, aynı zamanda araştırma ve geliştirme alanında yetkin bir ortak olarak görüyoruz. Zimmer Group, aile şirketi, tutku, yenilikçilik, tutarlılık, bilgi birikimi ve geleceğin tam kapsamlı tedarikçisi olarak müşterilerimizin büyümesini güvence altına alma vizyonu anlamına gelir.

 7. SACEL GROUP

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sacel, metal levha ve plastik için baskılar, termnoplastik baskı, sac levha kesimi, metallerin laser kaynak ile tutturulması ve otomasyon sistemleri yapımı alanında kırk yıllık tecrübeye sahip bir Ozegna'lı firmadır. Firma, ileri teknoloji ürünü pek çok sayıda makineye, müşterileri ile ürünün gelişim aşamasında işbirliği içerisinde bulunduktan sonra prosesleri tasarlayan ve gerçekleştiren bir Ar&Ge ekibine sahiptir. Sacel ekipmanların projelendirilmesinden parçaların müşterinin gereksinimlerine uygun bir şekilde teslimatına kadar tüm üretim fazlarını yönetir. Müşterilerimiz OTOMOTİV, MEDİKAL VE ELEKTRONİK sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Aşağıdaki ülkelerde yer alan şubelerimiz ile uluslararası platformda faaliyet göstermekteyiz: İtalya, Slovakya ve Meksika Slovakya Şubesi: SACELEST Juzna Trieda, 125 00401 Kosice Slovak Republic Tel: +421 557995541 info@sacelest.com Dünyadaki diğer ofislerimizi keşfetmek için internet sitemizi ziyaret edin Her türlü bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 8. GUST KUNSTSSTOFF- UND GUMMISPEZIALARTIKEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  Müşterilerimizle olan yakın temasımız, her bir görev için uygun bir çözüm bulmamızı sağlar. İster mevcut fikir ve planları hayata geçirip uygulanması olsun, isterse de, ürünleri kısmen veya tamamen geliştirilmesi olsun: Bize güvenebilirsiniz. Malınızın geometrisinin tanımlanmasında sizi destekliyoruz, istek üzerine, ilk fonksiyonel örneklerde yüksek bir üretim olgunluğu elde edebilmek için, süreç teknolojinizin yanı sıra iş akışlarınızı inceliyoruz. Kapsamlı makine parkımız hızlı ve esnek üretim süreçleri sağlamaktadır. CAD temelli mal tasarımının yanı sıra CNC kontrollü makinelerde yapılan üretim, azami boyutsal doğruluk, tekrarlanabilirlik ve hassasiyet sağlar. Bir yandan, hızlı yanıt süreleri ve son teslim tarihlerine yüksek bağlılıktan yararlanırken, öte yandan, ister münferit üretim isterse de küçük seri halinde olsun, fonksiyonel örnekler ve prototiplerle bile birinci sınıf kalite elde edersiniz.

 9. IBÉRICA DE MANGUERAS THOR

  İspanya

  Verified by europages badge

  Yüksek kaliteli kauçuk boru üretimi tamamen otomatiktir. Standart ürünlere ilave olarak, Thor çok özel kullanımlara yönelik standart dışı çaplara sahip borular da dahil olmak üzere geniş bir boru serisi üretir. Örneğin, denizcilik sektörü için borular, siderürji sanayisi için borular, cam elyafı ve silikat dış termik koruma donanımlı borular, ve çekime çok dayanıklı olan offshore petrol çıkarımı için borular üretiyoruz...

 10. GB SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  GB, müşterinin kendi tasarımına göre teknik kauçuk ürünlerin üretiminde uzman bir firmadır. Kendi kalıp atölyesine sahip en büyük kauçuk ve termoplastik conta üreticilerinden biriyiz. Her tip kauçuktan tasarım parçaları gerçekleştiriyoruz: ACM, EPDM, FKM, VMQ, FVMQ, CR, HNBR, NR, NBR, NBR/PVC, SBR, ve diğer çeşitli termoplastik malzemeler : ABS, PA6, PA6.6, cam elyaf takviyeli PA6.6, PBT, PC, POM, TPE, TPU. Yüksek ve düşük basınçlı sızdırmazlıklar için kauçuk parçalar üretiyoruz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kauçuk ve plastik bükme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.407 Şirketler