• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kavurma ekipmanları - kahve kakao

Sonuçlar

Kavurma ekipmanları - kahve kakao - Ithalat/Ihracat

 1. R&R ROASTER AND ROASTER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  R&R ROASTER AND ROASTER, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, kahve değirmeni, Kahve-kavurma, Espresso kahve makinesi üretimi, Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. BRASIL MOKA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  BRASIL MOKA SRL, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Otomatik dağıtıcılar, İçecek dağıtıcılar, otomatik satış makineleri tesisatı, otomatik sıcak içecek dağıtıcıları, Otomatik dağıtıcılar, otomatik dağıtım makinalarının kiralanması, İçecek dağıtıcılar, espresso kahve makinaları, kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villa Di Tirano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CARBONE HANDELS GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARBONE HANDELS GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kevelaer Ot Kervenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ÖZSTAR KURUYEMIŞ MAKINA SAN. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Ozstar Nut Roasting Machine OzStar Nut Roasting Machine was established in 2000 and has evolved into one of the foremost machine industry’s leading manufacturers of dried nuts roasting machine products.http: //www.ozstarmakina.com/ Our core business is manufacturing of dried nuts roasting machines such as palletized roasting lines, salting, rotating roasting machines, screening, cooling, peeling, sieves, chickpea roasting machines, dipping, frying , candy coating machines. All our products are delivered with superior quality with commitment.http: //www.ozstarmakina.com/ Which is why, our priority towards customers, products, team and accountability, technology and environment takes precedence over everything else.http: //www.ozstarmakina.com/ Our Mission Our mission is to develop lasting relationships with our customers and communities based on human qualities: understanding their needs, doing business with integrity and honesty, and demonstrating a passion for exceeding expectations.http: //www.ozstarmakina.com/

 5. ELA TEŞHIR EKIPMANLARI

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KUBAN MACHINE DECORATION SAN.TIC.LTD.

  Türkiye

 2. SIGMA MAKINE SAN.TIC.LTD.

  Türkiye

 3. DNZ ROASTING MACHINE

  Türkiye

  DNZ RAF VE ROASTING MACHINE SAN TIC LTD STI , Türkiyenin incisi Ege bölgesinin Denizli il'inde 2014 yılında Magaza ekipmanları, Süper Market Raf, ları ve Depo Raf sistemleri üzerine imalat ve kuruyemiş makinaları ithalat ve ihracıtı üzerine faaliyet adımlarını başarılı ve deneyimli kadrosuyla başlamıştır, Müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda daha iyi hizmet verebilmek için kuruldugundan bir yıl sonra kuruyemiş makinaları imalatına da başlamıştır. Kuruyemiş Makinaları sektöründe dünyanın 18 ülkesinde kendini ispat etmiştir.

 4. CESELSAN MAKINA SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Türkiye

  Ceselsan Makina Sanayi Tic. A.Ş. tüm yaş meyve ve sebze kurutma, kuruyemiş kavurma fırınları sektöründe makine ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Kısa zamanda sektörün önde gelen firmalarına makineler imal ederek başarısını ispat etmiş, sektörde aranılan ve danışılan firma haline gelmiştir.Firmamız 12.000 m2 açık alan, 6000 m2 kapalı alan üzerinde son derece modern teknolojiye sahip olarak kurulmuştur.Üretimini bünyesinde istihdam ettiği alanında deneyimli uzman kadrosuyla gerçekleştirmekte, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle, sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Gıda sektöründe hizmet veren firmaların sorunları arasında en önemlileri; ürünlerdeki aroma kayıpları, enerjideki yüksek tüketim, kapasitedeki düşüklük, aşırı işçilik kaybı ve hijyen olmayan makine ekipmanlarıdır.Firmamız AR-GE departmanıyla dünyadaki son gelişmeleri takip etmekte, verimli olan sonuçları Ceselsan teknolojisiyle harmanlayıp yeni ürünleri ve çözümleri sektöre sunmaktadır.Bu çıkan sonuçlar sektördeki firmalara neler kazandırmaktadır? En az enerji tüketimi ile homojen kavurma sağlayarak ürünün aroması muhafaza edilmekte, böylece raf ömrü uzatılmakta, dünya gıda tüzüğüne uygun ve hijyenik bir ortam sağlanmakta, makinaların birbirine akuplesi ile işçilik kaybı önlenmekte ve tamamen AISI 304 Cr-ni paslanmaz çelik gövdeli fırınlar ve ekipmanları üreterek gıda sektörünün sorunlarını çözmektedir. Mehmet Selim KİTAPÇI Yönetim Kurulu Başkanı

 5. ELTES GIDA SAN. VE TIC . A.S.

  Türkiye

  Kahve demlemenin basit yolu! Gittikçe daha karmaşık hale gelen bir dünyada, misyonumuz, kahveyi basitleştirerek odaklanmak için daha fazla zamanınızın kalmasıdır. Kahve, hayat kadar karmaşık olmamalı" Makine yok. Temizlik yok. Her bardakta aynı tazelik ve %100 arabica kahve. Ofiste, evde, okulda, yolculukta, pratik kullanım. Sadece bardak, sıcak su ve DRİPESSO Dripesso Nedir? Dripesso, kahve demlemek için yeni, basit ve pratik bir yol. Tek kullanımlık özel filtrelerimizi dünya çapında birinci sınıf kahve çekirdekleri ile hazırladık. Tek yapmanız gereken paketi açıp, filtreyi bardağınıza yerleştirmek ve sıcak suyu dökmek.

 1. URANUS MAKINE SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  2018 yılında kurulan firmamız sektöre yeni teknolojiye uygun, kaliteli kuruyemiş makineleri üretmek amacıyla girmiştir.Sektörde deneyimli mühendis ve ustaları bünyesine katarak ürün çeşidini artırmıştır.Kahve kavurma makineleri ve paketleme makinelerininde üretimine başlayarak çeşitliliği artırmıştır.Kavurma makinelerinde 5 kg/saatlik üretimden başlayarak 3500 kg/saate kadar imalatımız vardır.Kahve kavurma makinelerinde 1 kg/saatlik üretimden 400 kg /saate kadar üretimimiz bulunmaktadır.Kullandığımız ürünler 304 kalite paslanmazdan imal edilmektedir.Ürün çeşitlerimiz arasında leblebi üretim makineleri ve draje kaplama makineleride bulunmaktadır.Ayrıca patates cips makinesi üretiminide yapmaktayız.

 2. EUROFOOD TRADING SARL

  Fransa

  Eurofood trading zirai gıda sanayileri için ekipman satmaktadır: Et, peynir, çikolata, bisküvi, şekerleme, konserve ve unlu mamulleri sanayisi. Hizmetlerimize ilave olarak MULTIVAC, HANDTMANN, Wolfking CFS, BONGARD gibi çok çeşitli markalara ait yeni ve ikinci el malzeme sağlıyoruz

 1. ERKAN AYDIN TURES ITHALAT IHRACAT

  Türkiye

  Firmamız 1957 den bu yana kuruyemiş ve kahve kavurma sistemleri üretmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hammaddeden başlayıp paketli ürüne kadar olan anahtar teslimi tesis kurulumu yapmaktayız. Şu an için yaklaşık 30 ülkeye ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.

 2. SEVVAL ROASTING AND PACKAGING SYSTEM

  Türkiye

  We are manufacturer for roasting and packing machine since 1941. We do export more than 55 countries. We are not selling machine we share our experinces for all prodcessing.

 3. ALFRED NOLTE GMBH

  Almanya

  ALFRED NOLTE GMBH, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hava temizleme, aksial vantilatörler, Duman vantilatörleri, kurutma filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reinbek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EKOROAST KMS

  Türkiye

  EKOROAST KMS, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuru yemiş kavurma işlemleri, Kahve-kavurma, çikolata kaplı kuru meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. NEUHAUS NEOTEC MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  NEUHAUS NEOTEC MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reinbek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. QUARANTA CAFFÈ

  İtalya

  QUARANTA CAFFÈ, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. italyan espresso kahve, toptan kahve, kavrulmuş kahve benzerlerinin ihracatı, üçüncü şahıs hesabına gıda ürünleri kavurma işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brindisi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BESCA ROASTERS.

  Türkiye

  BESCA ROASTERS., yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kavurma ekipmanları - kahve kakao, kahve kavurma makinaları, Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C.

  İtalya

  CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C., yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Kapsül kahve makineleri, Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Tane kahve karışımı, ortak kullanım için cafe expresso makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cremona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GARANTI ROASTERS

  Türkiye

  GARANTI ROASTERS, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. VALEOROSSI

  Ukrayna

  VALEOROSSI, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kavurma, Gıda endüstrisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. ALL4VENDING

  Polanya

  ALL4VENDING, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Radom, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. COFFE EXCLUSIVE

  Ukrayna

  COFFE EXCLUSIVE, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Charkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. MOKAFINA

  Belçika

  MOKAFINA, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Kavrulmuş ve öğütülmüş kahve, araçlar için kauçuk parçalar, Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wijnegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. BAZZARA SRL

  İtalya

  BAZZARA SRL, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Trieste, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DONKO'S KOFFIE

  Belçika

  DONKO'S KOFFIE, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. kahve ve çay, kahve, çay, kahve makineleri aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. PRIME BRASIL COFFEE

  İtalya

  PRIME BRASIL COFFEE, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kavrulmuş kahve, alaşım tel çekme çubuklar, Kavrulmuş ve öğütülmüş kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avezzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. PREDOM SERVICE FHU

  Polanya

  PREDOM SERVICE FHU, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. kahve cezveleri, kahve makinası için opsiyon ve aksesuar, çekilmiş kahveler, tane çiğ kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. FANCY BEANS

  Hollanda

  FANCY BEANS, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Enschede, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz