• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kayağantaşı

Sonuçlar

Kayağantaşı - Ithalat/Ihracat

 1. ALLBOARDS FRANCE SARL

  Fransa

  Verified by europages badge

  ALLBOARDS FRANCE SARL, yılında kurulan ve Yazma tahtası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kayağantaşı, vinyetler, Kayağantaşı, ölçüye göre panolar, Ofis mobilyası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ELITE NAKLIYAT

  Türkiye

  Ankara nakliyat elite nakliyat; Elite nakliyat platformumuz sayesinde evden eve nakliyat işlemlerinizde profesyonel nakliye çözümleri sizleri bekliyor.https: //ankaranakliyat.web.tr/Ankara nakliyat; Ankara ilinde ikamet eden müşterilerin her hangi bir sebepten dolayı adreslerini değiştirmek istediklerinde Ankara nakliyat firmaları tarafından sağlanan hizmete Ankara nakliyat hizmeti denir.Ankara nakliyat işi sorumluluk gerektiren ve profesyonel nakliyeciler tarafından yapılması gereken zor bir süreçtir. Yapılacak aşınma süreci sonrası yaşanacak aksaklıklar ve sorunların yaşanmaması için kusursuz şekilde bir yol izlenmesi gerekir.Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Elite Nakliyat Platformunun ÖnemiAnkara evden eve nakliyat; müşterilerin taşınmaya karar verdiği ilk anda yapması gereken en önemli kural düzgün hizmet sağlayan bir Ankara evden eve nakliyat firmasıyla taşınması olacak. Tabi Ankara gibi büyük bir şehirde onlarca Ankara nakliyat firmasının olduğunu düşünürsek bu öyle kolay olacak bir işlem olmaktan çıkar. O kadar Ankara nakliyat firması içinden iyi olanını bulmak, doğru kararı vermek saatlerinizi, günlerinizi ve hatta haftalarınızı alır. Onlarca Ankara evden eve nakliyat arama terimi kullanır.

 3. PIEDRAS SEGOVIA

  İspanya

  CUBIERTAS SEGOVIA grubu her tür çatı işleri ve kaplamalar konusunda uzman şirketlerin birleşimidir, özellikle de arduvaz çatılar, arduvaz, bakır, kurşun ve çinko çatı iskeleti ile doğal taş kaplama ve döşemeleri ile bu malzemelerin satışında uzmandır. Yaptığımız işler: kaplamalar, arduvaz, kurşun, bakır ve çinko çatı ve iskeletleri.

 4. PIZARRAS LOMBA SL

  İspanya

  Şirketimiz 50 yıldan daha uzun süre önce kuruldu. Günümüzde Pizarras Lomba adı altında, dekorasyon yönelik arduaz taşlarını ocaktan çıkarmak, işlemek, üretmek ve satışa sunmak için en son ve en modern teknoloji ve yöntemleri kullanmaktayız.

 5. MÁRMOLES SAN CAYETANO MACAEL

  İspanya

  1965 yılında kurulan, kuvars taşları çıkarma, işleme ve montajı konusunda uzman bir aile şirketi.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SNSTONES

  Yunanistan

  SNSTONES, yılında kurulan ve Kayağantaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğal taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kavala, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş

  Türkiye

  EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş, yılında kurulan ve Granit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, Taş merdivenler, Kayağantaşı, Kiremit, Mermer ve doğal taşlar, Taş merdivenler, Kayağantaşı, Kiremit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gölbaşi/ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. T.V.H.

  Belçika

  T.V.H., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Granit, Kayağantaşı, Granit, beyaz taş, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peer, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. VANTO NATURAL STONES, S.R.O.

  Çek Cum.

  VANTO NATURAL STONES, S.R.O., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiremit, Kum taşı, Kayağantaşı, Kiremit, Kum taşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kunovice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. PIZARRAS LOS TRES CUÑADOS

  İspanya

  PIZARRAS LOS TRES CUÑADOS, yılında kurulan ve Kayağantaşı sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaplamalar için arduvazlar (dam taşları), Kaplamalar için arduvazlar (dam taşları), arduaz, arduaz işlemleri, arduaz çatılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, O BARCO DE VALDEORRAS - OURENSE, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. GRANITRANS - TRANSFORMAÇAO DE GRANITOS, LDA.

  Portekiz

  GRANITRANS - TRANSFORMAÇAO DE GRANITOS, LDA., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Granit, Kayağantaşı, Mermer, Granit, binalar için bazalt taşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Negrais, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. CUPA PIZARRAS

  Belçika

  CUPA PIZARRAS, yılında kurulan ve Kaplamalar için arduvazlar (dam taşları) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kayağantaşı, Kayağantaşı, arduaz çatılar, inşaatlar için arduaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tournai, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ARDOSIA SLATE

  Birleşik Krallık

  ARDOSIA SLATE, yılında kurulan ve Kayağantaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gunn, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. GRANILOURO

  İspanya

  GRANILOURO, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer, Granit, Kayağantaşı, Mermer, Granit, Kayağantaşı, iç kısım endüstriyel yer döşemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cerquido - Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. COMERCIALIZADORA DE PIEDRA Y ROCAS, S.L.

  İspanya

  COMERCIALIZADORA DE PIEDRA Y ROCAS, S.L., yılında kurulan ve Kayağantaşı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yapı malzemeleri, Doğal taş işi, Yapı malzemeleri, süs taşları ve çakılları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camponaraya, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. HIDEMOR

  İspanya

  HIDEMOR, yılında kurulan ve Mermer sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer ve doğal taşlar, Granit, Kayağantaşı, Bina dış yüzey taşaronları, Mermer ve doğal taşlar, Granit, Kayağantaşı, Bina dış yüzey taşaronları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castrelo-Cambados-Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. GALBANOX

  İspanya

  GALBANOX, yılında kurulan ve Kayağantaşı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ataşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, O Barco De Valdeorras-Ourense, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. PEREIRA GOMES & CARVALHO, LDA

  Portekiz

  PEREIRA GOMES & CARVALHO, LDA, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kayağantaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valongo, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Almanya

  KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kum taşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kum taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Painten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Almanya

  MÄRKER ZEMENT GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kireçtaşı sektöründe faaliyet gösteren bir. Kum taşı, Kayağantaşı, Endüstriyel tebeşir, Kum taşı, Kayağantaşı, Endüstriyel tebeşir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harburg , Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TESERA V.O.S.

  Çek Cum.

  TESERA V.O.S., yılında kurulan ve Endüstriyel zeminler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler, Mezarlık taşı, Kayağantaşı, Fayans çiniler ve tabanlar/döşemeler, Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler, Mezarlık taşı, Kayağantaşı, Fayans çiniler ve tabanlar/döşemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ceske Budejovice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. ADI ARDESIA DONDERO ITALIA S.N.C.

  İtalya

  ADI ARDESIA DONDERO ITALIA S.N.C., yılında kurulan ve Kayağantaşı sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Kaplamalar için arduvazlar (dam taşları), ham arduaz kerestesi, Kaplamalar için arduvazlar (dam taşları) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moconesi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HADDONSTONE LTD

  Birleşik Krallık

  HADDONSTONE LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Northampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. P M W QUARRIES LTD

  Birleşik Krallık

  P M W QUARRIES LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huddersfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. A.L.A. ARDESIE LIGURI ARTIGIANE

  İtalya

  A.L.A. ARDESIE LIGURI ARTIGIANE, yılında kurulan ve Çatı kaplama materyalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kayağantaşı, Çatı yapımı taşaronları, Kayağantaşı, Çatı yapımı taşaronları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moconesi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TRECARNE RUSTIC STONE QUARRY

  Birleşik Krallık

  TRECARNE RUSTIC STONE QUARRY, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Delabole, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. PATERSONS

  Birleşik Krallık

  PATERSONS, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lanark, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. MARBONYX LTD

  Birleşik Krallık

  MARBONYX LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. POWERSCREEN

  Birleşik Krallık

  POWERSCREEN, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dungannon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. STANCLIFFE STONE

  Birleşik Krallık

  STANCLIFFE STONE, yılında kurulan ve Endüstriyel tebeşir sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı, Endüstriyel kireçtaşı, Kayağantaşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matlock, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz