• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaynak bağlantılı ( çivisiz ) zincirler

Sonuçlar

Kaynak bağlantılı ( çivisiz ) zincirler - Ithalat/Ihracat

 1. THOFEHRN HEBEZEUGE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  THOFEHRN HEBEZEUGE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kaynak bağlantılı ( çivisiz ) zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Langenhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. STOP GRUP

  Türkiye

  STOP GRUP, yılında kurulan ve Parmaklıklar ve giriş kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parmaklıklar, Kaynak bağlantılı ( çivisiz ) zincirler, muhafazalı direkler, kapı ve duvarların zımpara kağıdıyla cilalanması, Parmaklıklar, Kaynak bağlantılı ( çivisiz ) zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. HENSSGEN INTERNATIONAL

  Almanya

  HENSSGEN INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kaynak bağlantılı ( çivisiz ) zincirler, Gerici/Uzatıcı vidalar, Vinç ve köprüler için kabinler, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Kaynak bağlantılı ( çivisiz ) zincirler, Gerici/Uzatıcı vidalar, Vinç ve köprüler için kabinler, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bocholt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DAI HAN ANCHOR CHAIN MFG.CO.,LTD

  Güney Kore

  DAI HAN ANCHOR CHAIN MFG.CO.,LTD, yılında kurulan ve Kaynak bağlantılı ( çivisiz ) zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Incheon, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 5. METAL CHAIN FACTORY, JLLC

  Beyaz Rusya

  METAL CHAIN FACTORY, JLLC, yılında kurulan ve Kaynak bağlantılı ( çivisiz ) zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaynaklı zincirler, zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soligorsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TEVERE BRUNO RAPPRESENTANZE FUNI METALLICHE

  İtalya

  TEVERE BRUNO RAPPRESENTANZE FUNI METALLICHE, yılında kurulan ve Kaynak bağlantılı ( çivisiz ) zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. metal teller, özel yapım dövme parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cardito, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BKC ZINCIR LTD.

  Türkiye

  BKC ZINCIR LTD., yılında kurulan ve Kaynak bağlantılı ( çivisiz ) zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. SACHS AG

  İsviçre

  SACHS AG, yılında kurulan ve Kaynak bağlantılı ( çivisiz ) zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir ve çelik zincirler, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Battwil-Fluh, İsviçre 'de bulunmaktadır.