• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler

Sonuçlar

Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler - Ithalat/Ihracat

 1. LEGEARD SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LEGEARD SAS, yılında kurulan ve Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tinchebray, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TEAM SPORT DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  TEAM SPORT DIS TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Spor ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, kauçuk karolar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. FLEXAL SPRINGS UK LTD

  Birleşik Krallık

  FLEXAL SPRINGS UK LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. WAFA KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  WAFA KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Elektrik ve telefon kablo ve telleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HANSON SPRINGS LTD

  Birleşik Krallık

  HANSON SPRINGS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochdale, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALGAHDIR WIRE ROPE

  Iran

  ALGAHDIR WIRE ROPE, yılında kurulan ve Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Tehran, Iran 'de bulunmaktadır.

 2. JOHN STANIAR & CO LTD

  Birleşik Krallık

  JOHN STANIAR & CO LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. J E S MANUFACTURING CO LTD

  Birleşik Krallık

  J E S MANUFACTURING CO LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. J T ADAMS (SPRINGS) LTD

  Birleşik Krallık

  J T ADAMS (SPRINGS) LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, West Bromwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. MESH SUPPLIES & FABRICATIONS

  Birleşik Krallık

  MESH SUPPLIES & FABRICATIONS, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Billingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. JOHN BINNS & SON (SPRINGS) LTD

  Birleşik Krallık

  JOHN BINNS & SON (SPRINGS) LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skipton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. RED ROSE

  Birleşik Krallık

  RED ROSE, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blaydon-On-Tyne, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. C NORRIS SPRING SPECIALIST LTD

  Birleşik Krallık

  C NORRIS SPRING SPECIALIST LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochdale, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. EURO SPRINGS

  Birleşik Krallık

  EURO SPRINGS, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dungannon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. MARINECO LTD

  Birleşik Krallık

  MARINECO LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torpoint, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. SPRINGMASTERS LTD

  Birleşik Krallık

  SPRINGMASTERS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redditch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. PRIME WIRE LTD

  Birleşik Krallık

  PRIME WIRE LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chesterfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. BARNFATHER WIRE LTD

  Birleşik Krallık

  BARNFATHER WIRE LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wednesbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. BLENDOLOGY

  Birleşik Krallık

  BLENDOLOGY, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. SPRINGMAKERS (REDDITCH) LTD

  Birleşik Krallık

  SPRINGMAKERS (REDDITCH) LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ross-On-Wye, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. HY-TEN WELDED MESH CO LTD

  Birleşik Krallık

  HY-TEN WELDED MESH CO LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolverhampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. DB SPRINGS LTD

  Birleşik Krallık

  DB SPRINGS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redditch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. HILL & SONS

  Birleşik Krallık

  HILL & SONS, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, High Peak, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. G BOPP & CO LTD

  Birleşik Krallık

  G BOPP & CO LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alfreton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. N S T WELDING

  Birleşik Krallık

  N S T WELDING, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. STEVENAGE SPRING CO LTD

  Birleşik Krallık

  STEVENAGE SPRING CO LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stevenage, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. WIRE MESH FABRICATIONS

  Birleşik Krallık

  WIRE MESH FABRICATIONS, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wigan, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. PETER PERKS LTD

  Birleşik Krallık

  PETER PERKS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crawley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. D FAULKNER

  Birleşik Krallık

  D FAULKNER, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chichester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. PORTLAND WIRE PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

  PORTLAND WIRE PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burntwood, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz