• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaynak makineleri

Sonuçlar

Kaynak makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. AS SCHWEISSTECHNIK GMBH ARNHOLD

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schüssler AS-Schweißtechnik GmbH 15 çalışanı bulunan bir aile şirketidir. 900 metrekarelik bir üretim alanında 1980 yılından beri saplama kaynak ekipmanları, aksesuarları, saplama kaynak otomasyonu ve kaynak saplamaları üretmekteyiz. 1980 Hans-Joachim Arnhold tarafından kuruluş 1980-1990 Yeni ekipman teknolojisinin geliştirilmesi ve iş alanlarının genişletilmesi 1990 Mevcut ana binanın yönetim, ekipman üretimi ve saplama deposu olarak inşa edilmesi 1998 Özel sistemler için bir depo ve üretim tesisi olarak yeni bir binayı içerecek şekilde tadilat 2000 Martin Arnhold ile şirkette ailenin 2. neslinin görev alması 2008 ISO 9001 kalite standardının başlatılması 2013 Aralık: Şirket kurucusu Hans-Joachim Arnhold'un, şirketi oğlu Martin'e devrederek, hak ettiği emekliliğe başlaması. Dünya çapında 50'den fazla ülkede faaliyet göstermekteyiz.

 2. PEMAT S.C.

  Polanya

  Verified by europages badge

  2017 yılından bu yana, çevrimiçi mağazamız kaynak meraklıları ve metal işçileri için güvenilir bir merkez olarak gururla hizmet vermektedir. Her türlü ihtiyacınızı karşılayacak çok çeşitli kaynak ekipmanı ve aksesuarları sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Mükemmellik konusundaki kararlılığımız, sektörün önde gelen üreticilerinden seçtiğimiz üst düzey ürünlerde açıkça görülmektedir. Kaynak ekipmanı dünyasında gezinmek karmaşık olabilir, bu nedenle uzmanlığımızı size sunuyoruz. Özverili ekibimiz, benzersiz gereksinimlerinizle sorunsuz bir şekilde uyumlu ekipman seçmenize yardımcı olmak için size özel rehberlik sağlar. İster deneyimli bir profesyonel olun ister yeni başlıyor olun, seçimlerinizin zanaatınızı güçlendirmesini sağlamak için buradayız. Kapsamlı ürün yelpazemiz, çeşitli kaynak makineleri, kaynak elektrotları, kesme aletleri ve metal işleme yolculuğu için gerekli diğer temel malzemeleri kapsar. Ürünlerimizin saf kalitesinin ötesinde, aynı zamanda makul fiyatlı ve dayanıklı bir şekilde inşa edilmişlerdir. Değer ve performans arasında mükemmel bir denge kurmaya inanıyoruz. Faaliyetlerimizin ülke çapındaki kapsamını benimseyerek, ülke geneline yayılan hızlı ve güvenli teslimat sanatını mükemmelleştirdik. Taahhüdümüz satışla sona ermiyor; kapsamlı teknik desteğimiz, başarınıza olan bağlılığımızın bir kanıtıdır. Zengin endüstri deneyimi ve kaynak ve metal işleme için gerçek bir tutkuyla desteklenen ekibimiz, en titiz müşteriler için bile duruma göre yükselir.

 3. RONIX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ronix 2004 yılında Almanya'da kurulmuştur. Şirketin işleri büyümeye devam ettikçe, iki popüler iş merkezinde yeni ofisler açtık: B.A.E (Dubai) ve Çin'de. "Üstün kaliteli" araçlar sunmaya kararlıyız. Araştırma ve geliştirme ekibimiz, müşteri ihtiyaç analizi, kalite standardı belirleme ve gerçek hayattaki ürün testlerinin tüm aşamalarını ele almaktadır. Tüm inşaat ve bakım ihtiyaçlarınızda yanınızda olmayı seviyoruz ve 2000'den fazla farklı tipte alet ve 34000 çeşit yedek parça ile neredeyse her işin üstesinden gelmeye hazırız. Makul bir fiyata geniş bir yelpazede yüksek kaliteli takımlar sunmak Ronix'in amacıdır. Kalite, çeşitlilik, uygun fiyatlar, müşteri hizmetleri ve ekip üyelerimize ve müşterilerimize karşı sorumluluk; tüm Ronix üyelerinin her zaman tamamen bağlı olduğu beş temel değerdir. Mükemmellik için çabalıyoruz, bunun için yorulmadan çalışıyoruz. Hedefimiz bir: performans ve inovasyon söz konusu olduğunda ilk akla gelen olmaktır.

 4. ALSEN SERVICES LDA.

  Portekiz

  Verified by europages badge
 5. MESSER CUTTING SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MESSER CUTTING SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak hamlaçları, plazma kesme makinaları, Plazmalı kesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Groß-Umstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MIGATRONIC SCHWEISSMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MIGATRONIC SCHWEISSMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BASARAN WELDING AUTOMATION SYSTEMS

  Türkiye

 3. STAR BAGLANTI ELEMANLARI POMPA VE ENDUSTRIYEL URUNLER SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  STAR fasteners company PUMP AND INDUSTRIAL PRODUCTS in TURKEY, We have been working in the fastener industry for over 30 years (Blind Rivet, Rivet Nuts, Welding Stud, Self Clinching etc. diaphragm pumps) Our customer group consists of automotive, white goods, electronics industry, chemical, energy, mining, pharmaceutical, and more. heating, cooling, lighting, telecommunication and system cabinet manufacturers. STAR BAĞLANTI ELEMANLARI, sektörde 30 yıllık tecrübeye sahip, müşteri bazlı özel çözümler sunabilen uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Ana faaliyet alanımız bağlantı elemanları, montaj ekipmanları, pompalar ve saplama kaynak makineleridir. Pop perçinler, somun perçinler, insert somunlar, pres çakma civatalar, perçin tabancaları, saplama kaynak civataları, saplama kaynak makineleri, havalı ve elektrikli montaj ekipmanları, vida, pul, somun ve teknolojik ekipmanlar kalite, hız, güven duygusuyla tedarik edilmektedir. Ülkemize katkı yapma hedeflerimiz doğrultusunda, üst düzey teknik bilgiye sahip bir ekip ile Türkiye’ nin en hafif trafolu saplama kaynak makinesini üretmiş olmanın gururuyla, müşterilerine çözüm sunmaktadır. “ Sektörün Parlayan Yıldızı ”

 4. OZMAKSAN MEGAFUZYON LTD.

  Türkiye

  Flange, steel pi̇pe, weldi̇ng machi̇ne, we made i̇t many thi̇ng for pi̇pe and pi̇pe fi̇tti̇ngs. Our fi̇rm i̇s creat all product by self. Alinkaynak maki̇neleri̇, flanşlar, boru ve ek parçalari, flanş, boru, sulama alt yapilari, yapi i̇nsaat malzemeleri̇, tüm bu ürünler kendi̇ üreti̇mi̇mi̇zdi̇r.Fi̇yat ve kali̇te opti̇mi̇zasyonu sağlar.Güveni̇li̇r ve satiş sonrasi hi̇zmetleri̇yle müşteri̇ odakli çalisan fi̇rmamiz tek seferli̇k deği̇l i̇şletmeni̇n sürekli̇li̇ği̇ni̇ kavramis ve i̇çselleşti̇rmi̇ş bi̇r kurumdur. Merkezi̇mi̇z ankara ostim de bulunan fi̇rmamizda sulama alt yapi si̇stemi̇yle i̇lgi̇li̇ herşeyi̇ bulabi̇li̇rsi̇ni̇z.Pompa çeşi̇tleri̇, kaynak maki̇neleri̇, geçi̇ş malzemeleri̇ hi̇zmeti̇ sunulur. Kisaca fi̇rmamizi tanimlamak gereki̇rse; güven, kali̇te, uygunluk, i̇sti̇krar ve hizli i̇şlem si̇stemi̇ üzeri̇nde konumlanmiş di̇yebi̇li̇ri̇z.Prensi̇pleri̇mi̇z dogrultusunda sadece aliş-satiş deği̇l dostuk bağiyla i̇şlemleri̇ni̇ yürütür. Ürünler: flanşlar, çeli̇k di̇şli̇ler, boru ve ekparçalari, alin kaynak maki̇neleri̇, pompa, hi̇drafor çeşi̇tleri̇, vana ve hi̇drantlar.Hdpe boru çeşi̇tleri̇, sulama hortumlari, dogalgaz borulari

 5. COMPANY TOR

  Rusya

  "TOR" şirketi 1992 yılında kuruldu. En başından beri, şirketin yönetimi, dünyadaki gelişmelere sadece eşit değil, aynı zamanda üstün kalitede cihazlar üretmeyi planladı. Torus-200 kaynak makinesi, Rus yapımı ilk invertörlerden biriydi. Teknik parametreleri, Avrupa üretiminin yabancı analoglarından daha düşük değildi ve fiyat çok daha düşüktü. Şu anda üretim kapasitesini artırmayı başardık, bu da üretim hacimlerini artırmamıza ve Torus cihaz hattını evsel kullanımdan sanayiye yaymamızı sağladı. Büyük hükumet projeleri güçlü kaynak ekipmanı gerektirir. "Viking"markası altında başka bir kaynak ekipmanı hattının patentini aldık ve seri üretimine başladık. TORUS ve VIKING kaynak invertörlerinin tüm üretimi ve montajı Rusya'da yüksek nitelikli ve özenle seçilmiş personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Kalite kontrol, inşaat sürecinin her aşamasında gerçekleştirilir.

 1. MESHWELD

  Türkiye

  13 yılı aşkın otomasyon geçmişinin ardından makine alanında faaliyetlere başlayan firmamız, Meshweld markası ile çelik hasır kaynak makineleri üretimine devam etmektedir. Mekanik tasarımımız, imalat ekibimizin tecrübesi ve Türkiye'de ki makine üreticileri içerisinde en iddialı ve en tecrübeli otomasyon ekibimiz ile beraber siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en verimli makinelerini sunmayı hedeflemekteyiz. Meshweld olarak yurtiçi ve yurtdışına makine satışlarımızı sürdürmekteyiz. Çelik hasır kaynak makinelerimiz, Türkiye ve yurtdışında bu alanda faaliyet gösteren büyük şirketlere hizmet vermiştir ve vermeye devam etmektedir. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, yedek parça temini ve satış sonrası desteğimiz ile hizmetinizdeyiz.

 2. ELMA OTOMASYON MAKINE IMALATLARI

  Türkiye

  Türkiye nin Amasya ili Merzifon ilçesinde faaliyetlerini gösteren firmamız, özel makine imalatları ve otomasyon alanlarında 25 yıllık tecrübeye sahiptir. Özellikle Ankastre - Beyaz Eşya sektörüne yaptığımız özel makineler ve hatlar ile diğer sektörlere de özel makine imalatları yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti ön planda tutan firmamız, kaliteli malzeme kullanarak yetenekli personelleri ile ortaya çıkardığımız makine ve otomatik hatlarımız Dünya standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Yapmış olduğumuz özel makine ve hatlarda İş Güvenliğine son derece dikkat etmekteyiz. Özellikle aspiratör, davlumbaz, fırın ve ocak üretimlerinde hızlı, kaliteli ve standart üretim makineleri yaparak bu sektördeki müşterilerimizin memnuniyetini görmek bizlere ayrı bir keyif vermektedir. Yaptığımız her makine ve hatların, bir sonraki üretimi için, daha hızlı üretim daha iyi kalite ile enerji verimliliğini ön planda tutmakta ve Ar-Ge ekibimiz bu yönde çalışmaktadır. Müşterilerimizin öneri ve tavsiyelerini her zaman dikkate alarak bir ekip olduğumuzu ve müşterilerimize çözüm ortakları olduğumuzu göstermek bize her zaman gurur vermiştir. Tasarım, İmalat, Montaj ve Progralama tamamen kendi bünyemizde yapıldığından üretimlerimizi her zaman daha hızlı ve daha kaliteli olmaya çalışılmıştır.

 1. HOLCH SCHWEISSBRENNER GMBH

  Almanya

  Holch şirketi, 70'li yıllardan bu yana inert gaz kaynak torçları ve yedek parça üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Geleceğe yönelik çalışmalarımız ve MIG / MAG ve TIG kaynak torçlarının sürekli, hedeflenen geliştirilmesi sayesinde, Almanya içi ve yurt dışında bulunan kaynak alanında uzmanlaşmış şirketler için yüksek performanslı bir iş ortağıyız. Müşterilerimiz dünya çapındaki makine üreticileri ve kaynak alanında uzmanlaşmış şirketlerdir. Torçlarımızın yüksek kalitesi ile birlikte yenilikçi tasarımı, azami kullanım ömrünü ve aşırı yükler altında bile sorunsuz çalışmayı sağlar. Talep üzerine farklı soğutma sistemleri de üretmekteyiz. hortum paketlerinin müşteriye özel tasarımları, özel uzunluktaki torç gövdeleri, logo baskılı tutamaklarımız da ürün yelpazemizin bir parçasıdır. Talebiniz ister kısa teslimat süresi, sorunsuz sipariş verme veya iyi danışmanlık, isterse de DUMAN emicili en kullanışlı torçlar gibi yeni ürünler veya ürün yelpazesinin kapsamı olsun, biz sizin için buradayız

 2. ROKAS WELD

  Türkiye

  Kaynak makinaları üretiminde geçmişten gelen birikimiyle sektörün lideri… Sürekli AR-GE çalışmalarıyla müşteri ihtiyaçlarına dönük en gelişmiş ürünleri sunan Rokas Weld, iç dinamiklerinde sahip olduğu enerji, estetik ve teknolojisini ürünlerine yansıtıyor. Rokas Weld uzun ömürlü ve estetik, ergonomik dizayna sahip ürünlerini tüketicinin beğenisine sunuyor. Rokas ürünlerindeki yüksek kaynak performansı ve kullanım kolaylığı ve bakır trafolar sayesinde ulaşılan üstün ürün kalitesi, Özen ürünlerinin tercih edilmesinin başlıca nedenleridir. Türkiye’de yaygın dağıtım kanallarına, servis ağına sahip olan Rokas Weld, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Deneyimli satış ekibi ile satış öncesinde tüketicinin ihtiyacına uygun ürünleri öneren ve ihtiyaçları eksiksiz ve zamanında yerine getiren Rokas Weld, aynı titizliği satış sonrasında da gösteriyor ve yedek parçada sınırsız desteklediği servis ağı ile müşterisini yalnız bırakmıyor. Rokas Weld ayrıca müşterilerine satış sonrası eğitim ve çözüm ortaklığı konusunda işbirliği alternatifleri sunmaktadır. Gelişen pazar şartları içinde, büyük bir pazar payına sahip olan ve teknolojiye hızla adapte olan Rokas Weld ; Ar-Ge çalışmaları ile daha iyiye ulaşmanın gayreti içerisindedir. Kalite ve güvene verdiği önemi ürünlerine yansıtan Rokas Weld, ISO 9001 kalite güvence sistemi kapsamında TSE ve CE kalite belgeli ürünler üretmektedir.

 3. SNS PLAZMA VE KAYNAK TEKNOLOJILERI SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  İlk olarak 1995 yılında Türk sanayisine giriş yaptığında siz değerli müşterilerine yalnızca servis, yedek parça ve sarf malzeme temini için çalışıyordu. Daha sonra müşteri portföyünün artması ve artan makina ihtiyacını karşılamak amacı ile ilk makinasını 1997 yılında imal etti. Artık ENDKA endüstriyel bazda her türlü kaynak makinasını imal eder bir konumdadır. Amaç sektörümüzde gelişimine adaptasyonu kolay aynı zamanda güçlü makinaları kullanıma sunmaktır. Sürekli gelişen teknolojiye ve müşteri isteklerine uyumu kolaylaştırmak için opsiyonel paketlerimiz en uygun çözüm sunmaktadır.. Hedefimiz sektörümüz içerisinde endüstriyel kaynak makinaları konusunda satış ve servis ağımızı geliştirmek, bu ağı siz değerli müşterilerimizle paylaşmak ve devamlılığını sağlamaktır. ÜRETTİĞİMİZ ÜRÜNLER OTOMOTİV, MOBİLYA DEKORASYON FİRMALARI, HURDALIKLAR, TERSHANELER KISACASI PASLANMAZ, ALÜMİNYUM, DEMİR VE ÇELİK İÇEREN ÜRÜN GRUPLARININ İMALATINDA KULLANILAN KAYNAK VE KESME MAKİNELERİDİR, AYRICA ÜRETİLEN BU MAKİNELERE AİT YEDEK PARÇA VE SARF MALZEMELERDE ÜRÜN GAMIMIZDA MEVCUTTUR. ÜRETTİĞİMİZ VE BAYİSİ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLER İÇİN LÜTFEN WWW.KAYNAKMARKETİM.COM ADRESİNİ İNCELEYİNİZ.

 4. MESSER CUTTING SYSTEMS

  Belçika

  Messer Cutting sistemleri, R&D, CNC otojen makine üretimi ve satışı, saclar ve eğimli borular için plazmalar ve lazerler, kesim için manüel yakıcılar, kaynak ve lehim, alevde ısıtma ve düzeltme de 900 den fazla iştirakler. Su ve su altı haricinde aynı zaman işaretleme, delme, kılavuz çekme, delme, zımpara çekme, kumlama, kuru kesim için. Omniwin program, masalar, filtreler, otomasyon (yükleme, boşaltma, ayırma). D-Gross Umstadt, Çin, Hindistan, Brezilya ve Amerika'da üretim.

 5. GOLDEN SPOT INDUSTRY INC.

  Tayvan R.O.C.

  1979' dan beri Golden Spot, Asya-Pasifik bölgesinde punta kaynak makineleri konusunda lider bir işletmedir. Tasarımdan makine işlemlerine kadar üretim sürecinin her aşamasında yapılan ayrıntılı kalite kontroller aynı çatı altında gerçekleşmektedir. Birçok kaynak aletleri üretmekteyiz, örneğin: Tel kaynak makinesi, Truss/Ladder kaynak makinesi, Bird Spike kaynak makinesi, Multi-point kaynak makinesi, vs. Uygulamalar: inşaat, çit üretimi, tel raf üretimi, endüstri teli ve ev.

 6. Z PUNTA MACHINE AND WELDING AUTOMATION

  Türkiye

  Z Punta Makina, 1994 yılından bu yana, punta makina sektörüne getirdigi çözümler ve imal ettigi ürünler sayesinde sektörde saygınlık kazanmıştır. Punta kaynak sektöründe farklı ürünler geliştiren, tasarlayan ve imal eden firmamız işinizin gerekliliğine uygun makinalar üreterek iş gücünüzü arttırmayı başarmıştır.

 7. WELDUST

  Türkiye

  Weldust - Due to bring new and innovative ideas in ventilation technologies and to contribute updated systems to ventilation sector that the company was set up in Bursa here. Our company has been in the sector a decade already that we successfully completed our projects with a dynamic team that we put a value into the our customer’s businesses and to secure the work of the welding jobs, we produce innovative welding dust colleting systems.

 8. OTTOTIPS

  Türkiye

  Firmamız Gazaltı Kaynak Makinalarında ullanılan Kontak Meme imalatı yapmaktadır. E-Cu ve CuCrZr kalitelerinde m6 ve m8 kalite ürünler üretmekteyiz.

 1. GENSAC METAL MAKINE SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  GENSAC METAL MAKINE SAN. TIC. LTD. ŞTI., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. abkant büküm, Lazer kesimi, Alüminyum kaynaklı parça, metal parça montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. BIREL MUHENDISLIK MAKINA SAN. VE TIC.A.S.

  Türkiye

  BIREL MUHENDISLIK MAKINA SAN. VE TIC.A.S., yılında kurulan ve Kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. konumlandırma anahtarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. KEY PLANT AUTOMATION LTD

  Birleşik Krallık

  KEY PLANT AUTOMATION LTD, yılında kurulan ve Kaynak robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak makineleri, Kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leek, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. 2K WELDING TECHNOLOGY MACHINE MANUFACTURING

  Türkiye

  2K WELDING TECHNOLOGY MACHINE MANUFACTURING, yılında kurulan ve Kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomatik kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arifiye, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. PRONAHT, S.R.O.

  Slovakya

  PRONAHT, S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaynak makineleri, yapı iskelesi, sac ve boru işleme, kaynak ve montaj işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dolný Kubín, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 6. GEBR. GLOOR AG

  İsviçre

  GEBR. GLOOR AG, yılında kurulan ve Medikal/tıbbi amaçlı gaz - Ekipman ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak makineleri, gaz supapları, teknik gazlar, Kaynak makineleri, ultra saf gaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. THIMONNIER

  Fransa

  THIMONNIER, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. poşet paketleme, sürgülü vanalar, doldurma makinaları, Kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Germain Au Mont D'or, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. COPIER BEVELMACHINES

  Hollanda

  COPIER BEVELMACHINES, yılında kurulan ve Katlama makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şevlime makineleri, boru büzme makineleri, boru büzme, Kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giessen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. GCE MUJELLI S.P.A.

  İtalya

  GCE MUJELLI S.P.A., yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak makineleri, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Kaynak makineleri, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, mobil öğütücü, basınç redüktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Martino Buon Albergo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. KOLARC MAKINE IMALAT SANAYI VE TICARET A.S

  Türkiye

  KOLARC MAKINE IMALAT SANAYI VE TICARET A.S, yılında kurulan ve Kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kaynak makineleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.265 Şirketler