• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaynak robotları

Sonuçlar

Kaynak robotları - Ithalat/Ihracat

 1. ATOM KARINCA LASER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Türkiye'nin İstanbul şehrinde 1996 yılında kurulan Atom Karınca, mühendislik ve Lazer Kesim sektörlerinde fason üretim hizmeti veren öncü bir şirkettir. Mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımız, siz değerli müşterilerimiz için kusursuz üretim sağlamak üzere 3000 M2 fabrika alanımızı, modern makine parkurumuzu ve 24 saat vardiyalı çalışılabilen konusunda uzman 60 çalışandan oluşan ekibimizi içeren son teknoloji işletme yapımızla dışarı yansımaktadır. 1996 yılında kurulduğu günden itibaren gelişimine devam eden şirketimiz, stratejik bir hamleyle 2005 yılında Lazer Kesim sektörüne girmiştir. Devam eden yatırımlarımız ve sürekli kendimizi geliştirme girişimlerimiz ilerlemeye olan tutkumuzu açığa çıkarmaktadır. Kapsamlı Hizmetlerimiz şunları içerir: •Lazer Kesim •Sac Büküm •Silindir Büküm •Kaynaklı Parça İmalatı •Elektrostatik Toz Boyama •Montaj Hizmetleri •Sac Satış Hizmeti Makine Parkuru: LAZER KESİM MAKİNE PARKURUMUZ 6 KW Kesme Gücü | 4000x2000mm Sac İşleme Alanı 6 KW Kesme Gücü | 3000x1500mm Sac İşleme Alanı 4 KW Kesme Gücü | 3000x1500mm Sac İşleme Alanı 2, 5 KW Kesme Gücü | 2500x1250mm Sac İşleme Alanı SAC BÜKÜM MAKİNE PARKURUMUZ 7 Eksenli CNC Sac Büküm Makinesi 5 Eksenli CNC Sac Büküm Makinesi 4 Eksenli CNC Sac Büküm Makinesi Atom Karınca olarak, dünya genelinde müşterilerimize hizmet vermek için coğrafi sınırları aşıyoruz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir ve uzman ekibimiz ile işletmenize özel gereksinimleri anlamayı ve buna uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz. Sizin başarınız bizim taahhüdümüzdür.

 2. ASP GERMANY

  Almanya

  Verified by europages badge

  1988'den beri ASP (Atelier Systèmes de Protection), robotlar için kapak tasarımı, üretimi ve montajı konusunda uzmanlaşmıştır. Modüler çözümlerimiz size en iyi kaliteyi sunmak için standartlara uygun olarak özel olarak üretilmiştir. Tecrübesi ve bilgisi sayesinde firmamız bugün Avrupa çapında varlığa ek olarak uluslararası bir üne sahiptir. Otomotiv veya havacılık gibi farklı sektörlerde çalışıyoruz.

 3. AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  AXE-S-ONE ROBOTIQUE INDUSTRIELLE, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaynak robotları, Montaj robotları, Boyama robotları, Kaynak robotları, Montaj robotları, Boyama robotları, Robot uygulamaları, endüstriyel makine robot sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pannes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. STIRWELD

  Fransa

  Verified by europages badge

  STIRWELD, yılında kurulan ve Kaynak robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. işlem vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rennes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SCHNELLDORFER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHNELLDORFER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Kaynak robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaynak tesisatı, Alüminyum borular, kaynaklı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schnelldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. IBS AUTOMATION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IBS AUTOMATION GMBH, yılında kurulan ve Kaynak robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomatik pilot ekipmanları, robotize kaynak s, otomatizasyon tesisatları, Robot otomasyonu, endüstriyel yerleşme yönetimi, Otomatik pilot ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ESAB-ARCOS-GEORG HARTNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ESAB-ARCOS-GEORG HARTNER GMBH, yılında kurulan ve Kaynak robotları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OKB SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OKB SONDERMASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Kaynak robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schönebeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SRDR ROBOTIK A.S.

  Türkiye

  SRDR Robotik , Tarım , Otomotiv, Kimya, Savunma , Enerji, Gıda, İlaç, Metal, Kozmetik, Kırtasiye, Enerji, Tekstil, Ahşap, Ziraat, Plastik, Beyaz Eşya, Parfümeri , Matbaa, Klima, Gemi sektörlerinde , Akıllı Robotik Toplama , Akıllı Robotik Paketleme, Akıllı Robotik Paletleme, Akıllı Robotik Makine Besleme, Akıllı Robotik Kaynak, Akıllı Robotik Isıl İşlem, Akıllı Robotik Kesme , Akıllı Robotik Montajlama, Akıllı Robotik Görüntü İşleme uygulamalarında 25 yıl ve 300’ü aşkın proje deneyimi ile sizin için en iyi uygulamayı önerir ve yapar, doğru robotik çözümü bulmak üzere SRDR Robotik tam aradığınız çözüm ortağınızdır. Robot teknolojisindeki yenilikçi çözümleri, kanıtlanmış proje yönetimi, ekipman entegrasyonu, tecrübeli mühendislik yaklaşımıyla yüksek teknoloji gerektiren projelerde siz değerli müşterilerine değer yaratmaya devam etmektedir. Uygulamanız için bize güvenebilirsiniz, projenin başında neyin yapılabilir olduğunu size açıklar ve yapılamayacak işler için dürüstlüğümüzden taviz vermeden işin başında söyleriz ve sözümüzü tutarız. Amacımız, verimliliğinizi artırarak, bakım maliyetlerinizi düşürerek ve iş gücünüzü optimize ederek operasyonlarınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olmak, sorunu çözmek, endüstriyel 4.0 ve dijitalizasyon çağında daha çok karlı üretim elde etmenize çözüm ortaklığı sağlayarak operasyonlarınızı basitleştirmenize yardımcı olmaktır.

 5. KAMESH WELDING AUTOMATION SYSTEMS

  Türkiye

  Firmamız, 1990 yılında kaynak otomasyon makinaları sektöründe imalat faaliyetine başlayarak, Türkiye'nin sanayi şehri Konya'da kurulmuştur. Yıllarca ülkenin bütün illerine Kaynak Otomasyon Makinaları L Tipi Pozisyoner, Hidrolik Pozisyoner, Dişlili Pozisyoner, Maşon Kaynatma Makinası, Zincirli Çevirici, Boru Çevirici, Kolon Bom Sistemleri, Dairesel kaynak sistemleri satışı yapmış ve yurt dışında birkaç ülkeye ihracatı olmuştur. Farklı sektörlerin imalat portföylerinden ihracatları olan kaynak otomasyon makinelerinin eksiklerini keşfedip bu konuda derin çalışmalar yapmıştır. 2006 yılından itibaren Kamesh Welding adı altında kaynak otomasyon makineleri imalatına başlamıştır. Dinamik tüm kadrosu ile Türkiye genelinde ve yurt dışında kendi sektöründe otomasyona yönelmek hedef olmuştur. Gelişen pazar şartlarında iç ve dış piyasada yerini bir numara olarak almak isteyen Kamesh Kaynak Otomasyon Makineleri sürekli teknolojiyi takip ederek bütün sektörlere iyi sunmaktadır.

 1. NEURA ROBOTICS GMBH

  Almanya

  NEURA Robotics'in misyonu, robotlar ve insanlar arasındaki boşluğu kapatmak ve böylece robotları herkes için erişilebilir kılmaktır. 2019 yılında kurulan şirket, bu amaç için şimdiden üç robot serisi geliştirmiştir. Yüksek performanslı kobot LARA, MAV adlı akıllı bir AMR ve piyasada bulunan ilk bilişsel robot MAiRA. Özellikle sezgisel çalışmasıyla öne çıkan MAiRA, hafif robotik, çevresel algı sensörleri ve yapay zekanın tek bir üründe birleştirildiği geleceğin robotiğinin bir simgesidir. NEURA Robotics'te, insanların, insan doğasının özünde yatan şeyi yapabilmesi gerektiğine inanıyoruz. İnsanlar, toplumda hala çok yaygın olan sağlıksız ve monoton işler yapmak yerine yaratıcılıklarını ifade etmeli ve sosyal etkileşimlere daha fazla odaklanmalıdır. Bu nedenle yaptığımız her şey “İNSANLIĞA HİZMET VERMEK” sloganı altında toplanmaktadır.

 2. UNIROB ROBOTIK OTOMASYON LTD ŞTI.

  Türkiye

  UNIROB 2013 Mayıs ayında, endüstriyel robotlu otomasyon uygulamaları konusunda faaliyet göstermek üzere Bursa’da kuruldu. Uzun zamandır sektör içerisinde olan çalışma arkadaşlarımız ile beraber edindiğimiz deneyimleri ve bilgileri, sunduğumuz hizmetlere yansıtıp müşterilerimize alternatif çözümler sunarak, hizmet kalitemiz ve güven veren duruşumuz ile yolumuzda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Endüstri ve sanayi alanında, robotik otomasyon ve robot programlama ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler üreterek, ülkemizi yurt içinde ve yurt dışında en iyi şekilde temsil etmeye devam etmekteyiz. Esnek robot uygulamaları, özel makinalar, konveyör teknolojisi ve tesis imali, punta kaynağı, gazaltı kaynağı, parça taşıma, yükleme & boşaltma ve paketleme & paletleme konularında en hızlı, en güvenilir ve en kaliteli şekilde sizlere yardımcı olarak özel çözümler geliştiriyoruz. Amacımız yıllardır süregelen bilgi birikimimizi sanayimizin hizmetine sunmak ve bu amaçla yeni teknolojiler üreterek ülkemizin sanayisine destek olmaktır. Endüstriyel robot uygulamaları ve buna bağlı otomasyon sistemleri, robot programlama alanlarında sizlerin ihtiyaç duyacağı her uygulamada çözüm ve destek sunmayı amaçlıyoruz. Satış, servis, devreye alma ve bakım konuları dışında, robotlarınızı farklı bir amaç için yeniden programlama konusunda da her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.

 1. MÜLLER OPLADEN GMBH

  Almanya

  MÜLLER OPLADEN, 1919'da kurulmuş, sahibi tarafından yönetilen, geleneksel bir Alman makine mühendisliği şirketidir. ABD'li uzman WATTS, 2016'dan beri MÜLLER OPLADEN şirketler grubunun bir parçasıdır. MÜLLER OPLADEN, Leverkusen-Opladen'deki Almanya lokasyonunda ve Seattle yakınlarındaki ABD lokasyonunda, yuvarlak borular, kaplar, bombeli uçlar, kare borular ve çelik kirişler için 3D profil kesme makinelerinin yanı sıra uzunlamasına ve çevresel kaynak gibi mekanize kaynak sistemleri üretmektedir. Tek makineden, işlemeli otomatik üretim sistemlerine kadar, verimli, güvenilir ve uzun hizmet ömrüyle çalışan çözümler yaratılır. 70'den fazla ülkede müşterileriyle petrol ve gaz endüstrisinde, konteyner ve enerji santrali yapımında, gemi yapımı endüstrisinde, çelik konstrüksiyon ve tesis yapımında katkıda bulunmaktadır. Almanya, ABD, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Singapur ve Brezilya'daki hizmet merkezleri, pazarlar için doğrudan desteği garanti ediyor.

 2. WICON ROBOTICS AND WELDING AUTOMATION SYSTEMS INCO. CO.

  Türkiye

  We produce solutions in the field of robotic and welding automation as a company that established in 1985.We are big family as Wicon, and we are looking for companies who want to reduce their costs, increasing their quality and increasing their productivity. WICON Product Range; Robotic welding systems, robot front positioners and sliders, Positioners with 50-20.000 kg capacity, Conventional and Self-Adjusting Rotators capable of 5-160 ton capacity turning, Column & Boom Systems which can be designed according to customer's request and different dimensions, Longitudinal Welding Machines for products with a length of 1-9m, Circular Welding Systems for products with a length of 1-6m, Welding Systems Suitable for submerged and gas Welding, Chassis Positioners, Upright Positioners, L Positioners, Boom Welding Systems, Beam Welding Systems, Boiler Welding Systems, Pendulum and Linear Oscillation Systems.

 3. WOLVES ENDUSTRIYEL OTOMATIK KAPI SISTEMLERI SAN.LTD.STI

  Türkiye

 4. SMT SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  SMT Systemtechnik GmbH tüm yaygın kaynak prosesleri için robot sistemleri üzerinde uzmanlaşmıştır. Odaklandığımız diğer alanlar kesme, elleçleme ve paletleme robot tesisleridir. Ürünlerimiz: Robot kaynak tesisleri, kaynak robotları, robot sistemleri, robot kesme sistemleri, endüstriyel robotlar dahil elleçleme sistemleri, paletleme robotları, döner tablalar, robot uygulamaları, endüstriyel robotlar, montaj robotları

 5. UNIVERSAL ROBOTS (GERMANY) GMBH

  Almanya

  Universal Robots, 2005 yılında Danimarka'da kuruldu ve ticari amaçlı kullanılabilen işbirlikçi robotları üreten ilk firma oldu. Böylece firma sektörün tamamını dönüştürme görevini üstlendi.

 6. KEY PLANT AUTOMATION LTD

  Birleşik Krallık

  KEY PLANT AUTOMATION LTD, yılında kurulan ve Kaynak robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak makineleri, Kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leek, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. EKO WELDING & MACHINE AUTOMATION SYSTEMS

  Türkiye

  EKO WELDING & MACHINE AUTOMATION SYSTEMS, yılında kurulan ve Kaynak robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ark kaynağı, otomatizasyon ve robotik, elektronik kaynak makinaları, boru kaynak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yenimahalle, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. ALL EMBEDDED GMBH & CO. KG

  Almanya

  ALL EMBEDDED GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kaynak robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kiel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HELDER RAMIRES, LDA - MAPROC

  Portekiz

  HELDER RAMIRES, LDA - MAPROC, yılında kurulan ve Makine mühendisliği ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Kaynak robotları, Hidrolik katlama presleri, endüstriyel lazer, Kaynak robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nossa Senhora De Fátima, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. PRIVATE JSC "KINOTEHPROM"

  Ukrayna

  PRIVATE JSC "KINOTEHPROM", yılında kurulan ve Kaynak robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel ve özel karoseri hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chernigov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. PANASONIC CONNECT EUROPE GMBH

  Almanya

  PANASONIC CONNECT EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Kaynak robotları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neuss, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ACOS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  ACOS MAKINA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., yılında kurulan ve Kaynak robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kolon Bom Çevirici Manipulator, Kaynak otomasyonu, Tank Kaynak Pozisyoner, Şasi Kiriş Kaynak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. COMASUR 2000

  İspanya

  COMASUR 2000, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Taşıyıcı bandlar, Kaynak robotları, Taşıyıcı bandlar, Kaynak robotları, enerji beslemeleri, platformlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, MOLINA DEL SEGURA - MURCIA, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. IGM ROBOTIQUE SARL

  Fransa

  IGM ROBOTIQUE SARL, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak robotları, Kaynak robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rousset, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. RICHTER AUTOMATION DEGGENDORF GMBH

  Almanya

  RICHTER AUTOMATION DEGGENDORF GMBH, yılında kurulan ve Kaynak robotları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Deggendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ARO WELDING TECHNOLOGIES

  Belçika

  ARO WELDING TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Kaynak robotları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, elektronik için lehim makinaları, dikey kıskaçlı kaynak makineleri, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. EXTOR GMBH

  Almanya

  EXTOR GMBH, yılında kurulan ve Lojistik depolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak robotları, 3D yazıcılar, Kaynak robotları, 3D yazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. AUTOMAZIONI INDUSTRIALI S.R.L.

  İtalya

  AUTOMAZIONI INDUSTRIALI S.R.L., yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Servomekanizmalar, Kaynak robotları, Robotik, Servomekanizmalar, Kaynak robotları, Robotik, robotik adalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nave, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz