• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaynak ve pirinç - makineler ve malzemeler

Sonuçlar

Kaynak ve pirinç - makineler ve malzemeler - Ithalat/Ihracat

 1. DIM SCHWEISSMATERIAL MANFRED SCHIERMANN

  Almanya

  Verified by europages badge

  0, 1 / 0, 15 / 0, 2 / 0, 3 / 0, 35 / 0, 4 / 0, 5 / 0, 6 / 0, 7 / 0, 8 / 1, 0 mm lazer kaynak telleri, çubukları ve bobinleri. Yüksek alaşımlı özel malzeme. Takım imalatı, tıbbî teknoloji / ilaç sanayisi / kimya ve gıda sanayisi / uzay ve havacılık / yakıt hücreleri için makine ve cihazlar için

 2. KÖSTER & CO. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Köster, kendi saplama kaynak makineleri ve donanımı ile, kaynak saplaması, başlı cıvata ve soğuk şekillendirilmiş parça üreticisidir. KÖCO, çeşitli endüstrilerdeki her türlü uygulama için geniş bir çözüm yelpazesi sunmaktadır: Bina inşaatı / çelik konstrüksiyon / köprü inşaatı, enerji santrali / elektrik üretim tesisleri inşaatı, otomotiv / demiryolu araçları inşaatı, tesis yapımı / makine yapımı, gemi yapımı, refrakter inşaatı. Sağlam teknik bilgi birikimimiz ve inovasyon cesaretimiz sayesinde emniyetli ve verimli çözümler üretmekteyiz. Saplama ve saplama kaynak teknolojimiz dünya çapında kullanılmaktadır, çünkü saplama kaynak teknolojisinde güvenilir iş ortağınızız. Kapsamlı malzeme, ürün ve süreç bilgi birikimimiz sayesinde gerekli emniyeti garanti etmekteyiz. İlgili uygulama için doğru KÖCO ürünlerinin kullanıldığından emin olmak için, memnuniyetle yerinde uygulama desteği sağlamaktayız.

 3. PEMAT S.C.

  Polanya

  Verified by europages badge

  2017 yılından bu yana, çevrimiçi mağazamız kaynak meraklıları ve metal işçileri için güvenilir bir merkez olarak gururla hizmet vermektedir. Her türlü ihtiyacınızı karşılayacak çok çeşitli kaynak ekipmanı ve aksesuarları sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Mükemmellik konusundaki kararlılığımız, sektörün önde gelen üreticilerinden seçtiğimiz üst düzey ürünlerde açıkça görülmektedir. Kaynak ekipmanı dünyasında gezinmek karmaşık olabilir, bu nedenle uzmanlığımızı size sunuyoruz. Özverili ekibimiz, benzersiz gereksinimlerinizle sorunsuz bir şekilde uyumlu ekipman seçmenize yardımcı olmak için size özel rehberlik sağlar. İster deneyimli bir profesyonel olun ister yeni başlıyor olun, seçimlerinizin zanaatınızı güçlendirmesini sağlamak için buradayız. Kapsamlı ürün yelpazemiz, çeşitli kaynak makineleri, kaynak elektrotları, kesme aletleri ve metal işleme yolculuğu için gerekli diğer temel malzemeleri kapsar. Ürünlerimizin saf kalitesinin ötesinde, aynı zamanda makul fiyatlı ve dayanıklı bir şekilde inşa edilmişlerdir. Değer ve performans arasında mükemmel bir denge kurmaya inanıyoruz. Faaliyetlerimizin ülke çapındaki kapsamını benimseyerek, ülke geneline yayılan hızlı ve güvenli teslimat sanatını mükemmelleştirdik. Taahhüdümüz satışla sona ermiyor; kapsamlı teknik desteğimiz, başarınıza olan bağlılığımızın bir kanıtıdır. Zengin endüstri deneyimi ve kaynak ve metal işleme için gerçek bir tutkuyla desteklenen ekibimiz, en titiz müşteriler için bile duruma göre yükselir.

 4. AURALL SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz özel ahşaplar ve kaynak-pirinç kaynağa yönelik ürünler üretmektedir. 1974'de kurulmuş olup sürekli gelişmektedir. İtalyan, Avrupa ve dünya piyasasında mevcut bulunmaktayız. Ürünlerimiz yüksek derecede teknik kaliteye sahip olup kusursuz hizmetler sunmaktadırlar. Geniş ürün gamımız şu ürünleri içermektedir: gümüş alaşımları (kaplamalı ya da kaplamasız baretler, şeritler, halkalar, tozlar), kadmiyumsuz alaşımlar, gümüşlü ya da gümüşsüz bakır-fosfor alaşımları, kalay alaşımları, her tür oksijen gidericiler, elektrotlar.

 5. ORBITEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Orbitec 1984 yılında kuruldu.. Şirketin faaliyet alanı orbital kaynak için ekipman geliştirme, imalat, kiralama ve dünya çapında dağıtımdır. Orbitec'in amacı makul bir fiyat yapısında yüksek kaliteli ve kullanımı kolay ürünler sunmaktır. Orbitec ekipmanının ana uygulama alanları arasında: ilaç, biyoteknoloji, yarı iletkenler, yiyecek ve içecek ve havacılık endüstrileri vardır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BERKENHOFF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BERKENHOFF GMBH, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heuchelheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SER ELEKTRONIK & SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SER ELEKTRONIK & SCHWEISSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Seevetal-Ramelsloh, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MTA ROBOTICS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MTA ROBOTICS AG, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, dozaj sistemleri, Dozaj pompaları, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, lehimleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gals, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO

  İtalya

  Verified by europages badge

  VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO, yılında kurulan ve Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Bakır ve alaşımlar, kaynak gereçleri, elektrot, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, kaynak maskeleri, Bakır ve alaşımlar, şalumeli metal kaynak makina ve tesisleri için malzemeler, bronz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volvera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CAPILLA®SCHWEISSMATERIALIEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CAPILLA®SCHWEISSMATERIALIEN GMBH, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leopoldshöhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. STAR BAGLANTI ELEMANLARI POMPA VE ENDUSTRIYEL URUNLER SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  STAR fasteners company PUMP AND INDUSTRIAL PRODUCTS in TURKEY, We have been working in the fastener industry for over 30 years (Blind Rivet, Rivet Nuts, Welding Stud, Self Clinching etc. diaphragm pumps) Our customer group consists of automotive, white goods, electronics industry, chemical, energy, mining, pharmaceutical, and more. heating, cooling, lighting, telecommunication and system cabinet manufacturers. STAR BAĞLANTI ELEMANLARI, sektörde 30 yıllık tecrübeye sahip, müşteri bazlı özel çözümler sunabilen uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Ana faaliyet alanımız bağlantı elemanları, montaj ekipmanları, pompalar ve saplama kaynak makineleridir. Pop perçinler, somun perçinler, insert somunlar, pres çakma civatalar, perçin tabancaları, saplama kaynak civataları, saplama kaynak makineleri, havalı ve elektrikli montaj ekipmanları, vida, pul, somun ve teknolojik ekipmanlar kalite, hız, güven duygusuyla tedarik edilmektedir. Ülkemize katkı yapma hedeflerimiz doğrultusunda, üst düzey teknik bilgiye sahip bir ekip ile Türkiye’ nin en hafif trafolu saplama kaynak makinesini üretmiş olmanın gururuyla, müşterilerine çözüm sunmaktadır. Üretimin aksamaması için sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, gelen siparişler “ Just in Time ” olarak yapılır. Satış sonrası servis ve yedek parça hizmetiyle uzun soluklu işbirliği sağlanır. “ Sektörün Parlayan Yıldızı ”

 2. HOLCH SCHWEISSBRENNER GMBH

  Almanya

  Holch şirketi, 70'li yıllardan bu yana inert gaz kaynak torçları ve yedek parça üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Geleceğe yönelik çalışmalarımız ve MIG / MAG ve TIG kaynak torçlarının sürekli, hedeflenen geliştirilmesi sayesinde, Almanya içi ve yurt dışında bulunan kaynak alanında uzmanlaşmış şirketler için yüksek performanslı bir iş ortağıyız. Müşterilerimiz dünya çapındaki makine üreticileri ve kaynak alanında uzmanlaşmış şirketlerdir. Torçlarımızın yüksek kalitesi ile birlikte yenilikçi tasarımı, azami kullanım ömrünü ve aşırı yükler altında bile sorunsuz çalışmayı sağlar. Talep üzerine farklı soğutma sistemleri de üretmekteyiz. hortum paketlerinin müşteriye özel tasarımları, özel uzunluktaki torç gövdeleri, logo baskılı tutamaklarımız da ürün yelpazemizin bir parçasıdır. Talebiniz ister kısa teslimat süresi, sorunsuz sipariş verme veya iyi danışmanlık, isterse de DUMAN emicili en kullanışlı torçlar gibi yeni ürünler veya ürün yelpazesinin kapsamı olsun, biz sizin için buradayız

 1. YNC&CNR

  Türkiye

  2002 yılından bu yana sektörde bulunduğumuz hizmetlerimize faaliyet alanlarını genişleterek devam etmektedir. Temel değerlerimizin bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda, sunduğumuz hizmetlerden duyulan müşteri memnuniyeti bizim için büyük bir değer taşıyor. "YNC & CNR" ailesi olarak prensiplerimizin başında, siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarınızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini de göz önünde bulundurarak, memnuniyetleri en üst düzeyde tutmayı hedeflemiş, değerli müşteri ailemiz ile köklü bir çalışma sağlamak adına, geniş bir perspektif bakış açısıyla, güvenirlik, istikrar, rekabetçilik ve güçlü ekiple öne çıkarak sağlamayı sürdürebilmektir.

 2. SCHNEL LTD STI

  Türkiye

  Schnel Foreign Trade and Chemistry is mainly located in Istanbul, Turkey. It is specialized at Submerged Arc Welding. We have been providing welding goods, abressive goods, adhesive products, special robotic welding spare parts for biggest projects to Turkey and more than 10 countries all over the world for various industries like automative/wind turbine/shipyard. Our company aims to meet market demands with good quality product, competetive price as well as advantage of advantage of transportation .

 3. SAXONIA TECHNICAL MATERIALS GMBH

  Almanya

  Lehim teknolojisindeki iş ortağınız Umicore´s Business Line BrazeTec - Degussa Lehim teknolojisi kaynaklı - dünya çapında lider yüksek kaliteli lehim macunu, lehim ve lehim çözücü üretici. Ürünlerimiz, örneğin otomotiv sanayisi, tahrik sanayisi, tesis kurulumu, soğutma ve iklimlendirme teknolojisi ya da takım üretimi gibi çok çeşitli sektörlerde yer alan şirketler tarafından kullanılmaktadır. Metallerin sıkıca ve teknik açıdan güvenilir bir şekilde birbirine bağlamak söz konusu olduğunda, Avrupa, Güney ve Kuzey Amerika'daki üretim sitelerimizin yanı sıra dünyanın her yerindeki bayilerimizin oluşturduğu pazarlama, satış ve lojistik ağı sizin yanınızdayız. Metal malzemeler, sert metaller ve seramiklerin birleştirilmesine ilişkin özel müşteri talepleri için uygun çözümleri, münferit sektör ve uygulamaların lehim işlemlerinde uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimimizle, kendi Lehim Merkezi'mizde geliştiriyoruz

 4. STRECKFUSS SYSTEMS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Elektrik endüstrisindeki parça işlemesine yönelik yenilikçi lehim sistemleri, makineler ve düzenekler. STRECKFUSS SYSTEMS, lehimleme makinelerinin yanı sıra elektrik sanayisi için bileşen hazırlığı amaçlı makine ve cihazlar geliştirmektedir. Sistem üreticisi olarak 50 yıldan uzun süredir edindiğimiz tecrübeler bizi şu sonuçlara götürmüştür: Seviye fark yaratır – Yol gösterici olarak müşterilerimizle birlikte yüksek kalitede, uyarlama kabiliyetine sahip ürünler üretiyoruz - Tekli sistem üretimlerimiz de mevcuttur. Bir tesis yapımcısı olarak, STRECKFUSS SYSTEMS kendi fabrikalarının yanı sıra diğer üreticilerin tesisleri için de tüm servis ve bakım görevlerini üstlenmektedir. Ana iş kolumuz olan, baskılı devre kartları için lehimleme sistemlerinin imalatında, aşağıdaki sistem tiplerini sunmaktayız: - Dalgalı lehimleme sistemleri - Seçici lehimleme sistemleri - Lehim Geri Dönüşümü - Lehim fırçaları. Ayrıca, müşterilerimizi bileşen hazırlığı ve müşteriye özel imalat uygulamalarında da desteklemekteyiz..

 5. CARL STAHL KROMER - GERMAN MADE SPRING BALANCERS

  Almanya

  CARL STAHL KROMER - GERMAN MADE SPRING BALANCERS, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel halatlar, hava ekipmanı, Kalıp bileşenleri, dengeleme kolu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gottenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PASTORIZA SOLDADURA

  İspanya

  PASTORIZA SOLDADURA, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Oksijenle kesme - Makineler, Oksijenle kesme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo-Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. HANGZHOU RIYANG PLASTIC PIPE WELDING MACHINERY CO.,LTD.

  Çin

  HANGZHOU RIYANG PLASTIC PIPE WELDING MACHINERY CO.,LTD., yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. UNITED EAST PROJECTS

  Katar

  UNITED EAST PROJECTS, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. alüminyum kaynağı, metal için aşındırıcılar, ray kaynak makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Doha, Katar 'de bulunmaktadır.

 1. MIG-O-MAT MIKROFÜGETECHNIK GMBH

  Almanya

  MIG-O-MAT MIKROFÜGETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Burbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. P+P PRAGMA-TEC SÀRL

  İsviçre

  P+P PRAGMA-TEC SÀRL, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Yverdon-Les-Bains, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. PASSAPONTI METAL CLEANING TECHNOLOGY S.R.L.

  İtalya

  PASSAPONTI METAL CLEANING TECHNOLOGY S.R.L., yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, metal temizleme makina ve tesisatları, Temizlik makineleri parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scandicci, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PROTEC TRADING GMBH

  Avusturya

  PROTEC TRADING GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. SAFE TRADING BLACHOWSKI SP. Z O.O.

  Polanya

  SAFE TRADING BLACHOWSKI SP. Z O.O., yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hızlı rakorlar, çekvalfler, pnömatik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Świętochłowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. GOVONI GIORNO E C.

  İtalya

  GOVONI GIORNO E C., yılında kurulan ve Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, kazaya karşı koruyucu malzemeler, metal kaynağı elektronik makina ve tesisleri için malzemeler, Metal kesme makine aletleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argelato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. HORCKMANS

  Belçika

  HORCKMANS, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, gaz şişeleri, özel gazlar, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Gaz kaynağı - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. ESAB SALDATURA S.P.A.

  İtalya

  ESAB SALDATURA S.P.A., yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Oksijenle kesme - Makineler, Kalıp kesimi - Makineler, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Oksijenle kesme - Makineler, Kalıp kesimi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Locate Di Triulzi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. T.W.S. SRL

  İtalya

  T.W.S. SRL, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lehimleme, özel kaynak işleri, metal lehimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peschiera Borromeo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. LEISTER TECHNOLOGIES DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  LEISTER TECHNOLOGIES DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kaynak ve pirinç - makineler ve malzemeler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.163 Şirketler