• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaynaklanmış tel ağlar

Sonuçlar

Kaynaklanmış tel ağlar - Ithalat/Ihracat

 1. MAISHI WIRE MESH

  Çin

  Verified by europages badge

  Maishi Wire Mesh, 1986 yılında kurulan ve Çin merkezli yüksek teknolojili tel örgü ürünlerinin lider üreticisidir. Müşteri odaklı inovasyona olan bağlılığımız ve 30 yılı aşkın gelişimimiz sayesinde MAISHI ürünleri 95'ten fazla ülkeye ihraç edilmiş ve en büyük 500 işletmenin 30'undan fazlasına hizmet vermiştir. MAISHI'nin vizyonu, her müşterinin daha iyi bir gelişim elde etmesine destek olmaktır. Üretimdeki deneyim ve uzmanlığımızdan yararlanarak MAISHI, en kaliteli ürünleri üretir ve müşterilerin pazar kazanmasını sağlayan yeşil çözümler yaratır. Neden bizi seçmelisiniz? - 35 yılı aşkın geçmiş - ISO9001 sertifikası- Özelleştirilmiş üretim - Zamanında teslimat - Yeterli stok- Üçüncü taraf denetimleri - Video konferanslar - Onur ödülleri - Mesleki sertifikalar

 2. O.M.A.F. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.M.A.F. şirketi, INOXLINE paslanmaz çelikten kafes teli ve çit, endüstriyel kullanıma ve inşaatlara yönelik metal kafes telleri ve çitlerin üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Tüm kafes tellerimiz tam otomatik makine ve sistemlerde üretilmektedir. Ayrıca O.M.A.F. inşaatlarda kullanılmaya yönelik geniş bir ürün ve aksesuar kataloğuna da sahiptir: paslanmaz çelik lağım ve rögar kapakları, kuyu örtme ızgaraları ve diğer tip metalik ızgara ve kafesler.

 3. P.T. POST EISENHANDEL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  P.T. POST EISENHANDEL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Langenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SABAN REKLAM A.Ş.

  Türkiye

  We are a design & manufacturing company mainly supporting multinational companies & brands.Our ideal location in Istanbul makes us perfect solution provider for Europe, East Europe and Middle East and North Africa.After having the feedbacks and approval of the prototypes, the work begins with project management and manufacturing to meet time constraints of our promise.We initiate our production process by using a wide range of materials including plastic, wood, metal, cardboard. The results are the perfect visual display solutions for your brands.PRODUCTION•Metal Fabrication•Sheet metal fabrication•Die casting•CNC tube & wire bending•CNC sheet bending•TIG & MIG welding•Spot welding•Robot welding•Laser cutting•Powder Coating•Plastic Fabrication•Injection moulding•Vacuum forming•Silk Screen printing•Digital & Flat Bed Printing•Litho Printing•Wood & Timber•Corrugate & Cardboard•Production Management•Quality Contro

 5. TELSAN WIRE MESH PRODUCTS AND GALVANIZATION INDUSTRIES

  Türkiye

  1940'lı yıllarda bugün için İstanbul'un en güzide semti Ortaköy'de, Boğaziçi kıyısında demir çekme haddehanesi olarak temelleri atılan kuruluşumuz, elli yıla yakın bir süre Topkapı'daki fabrikamızda faaliyet göstermiştir. 2000'li yılların başından itibaren ise ülkemizin değerli kuruluşlarının üretim yaptığı Gebze Organize Sanayi Bölgesinde (GOSB) 22000m2 arazi üzerinde olan binasında tel ve tel ürünleri imalatına devam etmektedir. Seksen yıla yakın bir süredir varolan Kuruluşumuz bu alanda sektörün en eskisi olma özelliğini korumakta olup, üretimi ve satışlarıyla da ülkemizin liderlerindendir. Sanayicimizin ve bu ürünlere ihtiyaçları olan halkımızın hizmetinde olan Şirketimiz ürünlerinin bir kısmınıda ihraç etmektedir. Tel üretimi konusunda 80 yıla yaklaşan birikim ve tecrübemizle dürüst satış ve üstün kalite'den ödün vermeden, üç nesildir faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Teknolojinin takipçisi olarak ürün gamımızı arttırmak amacımızdır. Meslektaşlarımız olarak gördüğümüz rakiplerimizin maliyetlerini düşürüp kar oranlarını yükseltmek için kaliteden ödün vererek yaptıkları üretim şekli hiç bir zaman bizim düşüncemiz olmamıştır ve olmayacaktır. Ürünlerimizi tercih edip satış ve pazarlamalarını yapan çok değerli müşterilerimizin, kullanıcıların memnuniyeti ve mutluluğu bizlerin ve çalışanlarımızın hedefidir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GRIOS S.R.O.

  Çek Cum.

  Metal üretimi, tel programı, kaynaklama, CNC bükme, robotlu kaynaklama MIG/MAG, ticari alan kiralama, tanıtıcı stantlar ve şirket stantları, mağaza ekipmanı, boru yapıları, anahtarcılık

 2. HUSE & PHILIPP GMBH & CO. KG

  Almanya

  HUSE & PHILIPP GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KROPP-STAHL GMBH

  Almanya

  KROPP-STAHL GMBH, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Vreden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. JACOB KIERDORF GMBH

  Almanya

  JACOB KIERDORF GMBH, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bergisch Gladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. THROM GMBH

  Almanya

  THROM GMBH, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Büdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PRJSC DNEPROMETIZ

  Ukrayna

  PRJSC DNEPROMETIZ, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. DÜNNEWALD STAHLHANDEL GMBH & CO. KG

  Almanya

  DÜNNEWALD STAHLHANDEL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Münster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PRIVATE COMPANY VOSTOKMETALLTORG

  Ukrayna

  PRIVATE COMPANY VOSTOKMETALLTORG, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. PESEN GALVANIZE

  Türkiye

  PESEN GALVANIZE, yılında kurulan ve Demir çelik ürünleri ticareti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kaynaklanmış tel ağlar, Çelik tedarikçisi, Vakumlu torbalar, tavlı teller, Kaynaklanmış tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul / Kartal, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. DMA ARMATURES AQUITAINE

  Fransa

  DMA ARMATURES AQUITAINE, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynaklanmış tel ağlar, yük sapanları, armatürler, kirişler, Kaynaklanmış tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Croissy-Sur-Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DEMMA WELDED WIRE MESH CO.

  Türkiye

  DEMMA WELDED WIRE MESH CO., yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Parmaklıklar, çevreleme için metal hasırlar, çevreleme için metal hasırlar, Parmaklıklar, bina iskeleti için metal hasırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ISTANBUL, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. MASHTRONICS D.O.O

  Sırbistan

  MASHTRONICS D.O.O, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mladenovac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 6. AYES CELIK HASIR VE CIT

  Türkiye

  AYES CELIK HASIR VE CIT, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. DOKUMENTE REGISTRIERTE ONLINE

  Almanya

  DOKUMENTE REGISTRIERTE ONLINE, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. avrupa fildişi sanat eserleri, bankaların onayıyla kuruluşlar için finansman, onlıne yatırım fonları idaresi ve yönetimi hizmeti, makine hizmetleriyle birlikte taşeron ambalaj ve kondisyon işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mauerstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ETS VANDEVOORDE XAVIER

  Belçika

  ETS VANDEVOORDE XAVIER, yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kaynaklanmış tel ağlar, Çelik boru ve tüpler, Sürgülü kapı aksesuarları, Yuvarlak takviye çubukları, Kaynaklanmış tel ağlar, Çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boussu Lez Walcourt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. RIVA ACIER SA

  Fransa

  RIVA ACIER SA, yılında kurulan ve Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynaklanmış tel ağlar, Kaynaklanmış tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gargenville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. NEPTUN STAHLHANDEL GMBH

  Avusturya

  NEPTUN STAHLHANDEL GMBH, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Teesdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. FENNE STAHL GMBH

  Almanya

  FENNE STAHL GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaynaklanmış tel ağlar, Yuvarlak takviye çubukları, Kaynaklanmış tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dorsten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. STROYSETKA

  Ukrayna

  STROYSETKA, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. koruma ağı, güvenlik parmaklıkları, metalik kafes, Çit çekme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. SARL ARCM 26

  Fransa

  SARL ARCM 26, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynaklanmış tel ağlar, metalik armatür, Kaynaklanmış tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romans-Sur-Isère, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SARL ARMAPLAN

  Fransa

  SARL ARMAPLAN, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynaklanmış tel ağlar, beton armatürleri, Kaynaklanmış tel ağlar, metalik armatür sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sorigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. EDS EMS-DOLLART-STAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Almanya

  EDS EMS-DOLLART-STAHLHANDEL GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Emden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ANCORA SCM

  Romanya

  ANCORA SCM, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, çelik teller, Tel ağlar, Tel sarma çiviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galati, Romanya 'de bulunmaktadır.

 9. WIRE TRADE

  Bulgaristan

  WIRE TRADE, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Roman, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 10. CK CABLE TRAY SYSTEMS

  Türkiye

  CK CABLE TRAY SYSTEMS, yılında kurulan ve Kaynaklanmış tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Welded Wire Mesh, Wire Mesh Cable Tray, Stainless steel grids, Gabion Grids sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz