• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kazıcılar

Sonuçlar

Kazıcılar - Ithalat/Ihracat

 1. WSM CAN MAKINA LCC.

  Türkiye

  Our company is active and producing Heavy Machinery Parts since 1995. Our company is based on manufacturing and selling Heavy Machinery Buckets, Backhoe Loaders, Heavy Machinery Attachments, Excavators and Mini-Excavators. We are producing parts of those brands like JCB, HIDROMEK, MST, CAT, CASE, VOLVO, NEW HOLLAND, TEREX, BOBCAT, KOBELCO, TAKUCHI, YANMAR, KUBOTA, HYUNDAİ. Additionay, we have a spare parts of JCB and they are avaliable for sale.

 2. MAGNETOR GMBH I. L.

  Almanya

  MAGNETOR GMBH I. L., yılında kurulan ve Matkaplar - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kazıcılar, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lauenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GEOFINAL

  Çek Cum.

  GEOFINAL, yılında kurulan ve Kazıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, Jeoteknik- delme ve sondaj sistemleri, Matkaplar - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trinec, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. KRAFT-EHRLICH GMBH & CO KG

  Almanya

  KRAFT-EHRLICH GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Kazıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tesisatçı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. OUDIA BOHREXPRESS (OB-EXPRESS) UG(HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  OUDIA BOHREXPRESS (OB-EXPRESS) UG(HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Kazıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. XUZHOU HANLIN TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  XUZHOU HANLIN TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Kazıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. ITM CONSULTANCY LIMITED

  Birleşik Krallık

  ITM CONSULTANCY LIMITED, yılında kurulan ve Kazıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. temel direkleri, sondaj işleri için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. TALLERES P.C.J.

  İspanya

  TALLERES P.C.J., yılında kurulan ve Kazıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, La Puebla de Alfindén, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. TANGSHAN JINSHI SUPERHARD MATERIAL CO., LTD.

  Çin

  TANGSHAN JINSHI SUPERHARD MATERIAL CO., LTD., yılında kurulan ve Kazıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tangshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. BARBERO POZZI DI BARBERO ANDREA E C. S.A.S.

  İtalya

  BARBERO POZZI DI BARBERO ANDREA E C. S.A.S., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kuyu inşaatları, Kazıcılar, Kuyu inşaatları, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cherasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CO.ME.TRI.A. S.R.L.

  İtalya

  CO.ME.TRI.A. S.R.L., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kazıcılar, Vinçler, Kazıcılar, Vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MORI S.R.L.

  İtalya

  MORI S.R.L., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kazıcılar, Vinçler, Kazıcılar, Vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campofilone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. RIGSERV LTD

  Birleşik Krallık

  RIGSERV LTD, yılında kurulan ve Kazıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Vinçler, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aberdeen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. TECNO. PAL.CON. S.R.L.

  İtalya

  TECNO. PAL.CON. S.R.L., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kurma işleri, Kazıcılar, Kurma işleri, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cherasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. KANN TOOLS CO., LTD

  Çin

  KANN TOOLS CO., LTD, yılında kurulan ve Kazıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. GEOMARC S.R.L.

  İtalya

  GEOMARC S.R.L., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kazıcılar, Vinçler, Kazıcılar, Vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.)

  İtalya

  TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.), yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kuyu delme izleme hizmetleri, Kazıcılar, Kuyu delme izleme hizmetleri, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montebello Della Battaglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. GEOMATECH

  Fransa

  GEOMATECH, yılında kurulan ve Kazıcı ve sıkıcı işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kazıcılar, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Longjumeau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ARTESIAN POZZI ( S.N.C. )

  İtalya

  ARTESIAN POZZI ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuyu inşaatları, Kazıcılar, Kuyu inşaatları, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fiume Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L.

  İtalya

  SB OIL TOOL SUPPLY S.R.L., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kazıcılar, Vinçler, Kazıcılar, Vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pescara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PETRIND S.R.L.

  İtalya

  PETRIND S.R.L., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kazıcılar, Vinçler, Kazıcılar, Vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni Teatino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. F.LLI GARAU PERFORAZIONI S.R.L.

  İtalya

  F.LLI GARAU PERFORAZIONI S.R.L., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kazıcılar, Vinçler, Kazıcılar, Vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casalbordino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BARLETTA GIUSEPPE

  İtalya

  BARLETTA GIUSEPPE, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Kuyu delme izleme hizmetleri, Kazıcılar, Kuyu delme izleme hizmetleri, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ispani, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ADRIATECH S.R.L.

  İtalya

  ADRIATECH S.R.L., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kazıcılar, Vinçler, Kazıcılar, Vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pescara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VANNINI CARLO

  İtalya

  VANNINI CARLO, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kuyu inşaatları, Kazıcılar, Kuyu inşaatları, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poggio A Caiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SIME S.R.L.

  İtalya

  SIME S.R.L., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuyu delme izleme hizmetleri, Kazıcılar, Kuyu delme izleme hizmetleri, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monopoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PERSICHETTI MARCO ( S.N.C. )

  İtalya

  PERSICHETTI MARCO ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kuyu inşaatları, Kazıcılar, Kuyu inşaatları, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fiume Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MADONIA NICOLA

  İtalya

  MADONIA NICOLA, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Toprak analizi, Kazıcılar, Toprak analizi, Kazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cammarata, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. DRILLMEC S.P.A.

  İtalya

  DRILLMEC S.P.A., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kazıcılar, Vinçler, Kazıcılar, Vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Podenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. TRIVELPOZZI M. & D. MERCURI S.R.L.

  İtalya

  TRIVELPOZZI M. & D. MERCURI S.R.L., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kazıcılar, Vinçler, Kazıcılar, Vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paduli, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz