• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kazein

Sonuçlar

Kazein - Ithalat/Ihracat

 1. LACTOLAND TROCKENMILCHWERK GMBH

  Almanya

  1989'dan beri Lactoland Trockenmilchwerk GmbH şirketi Münsterland bölgesinin Dülmen şehrinde süt endüstrisinin üretim ve ticari şirketi olarak faaliyet göstermektedir. 90 çalışan dünyadaki tüm gıda endüstrisi müşterilerinin en yüksek kalitede süt tozu almalarını sağlamaktadır. Dülmen'deki fabrikadan yılda 40.000 ton süt tozu ürünü çıkmaktadır. 1995 yılından beri Lactoland şirketi Bergisch Gladbach merkezli Krüger grubuna aittir. Ürünlerimiz: Süt proteinleri, yoğurt tozu, süt tozu, krema tozu

 2. DAIRYCO LLC

  Ukrayna

  DAIRYCO LLC, yılında kurulan ve Konsantre süt; süt tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kazein, Kazein, süt ve türevleri, asit kazein, kazeinat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lutsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. HANS J. HEINEMANN IMPORT - EXPORT GMBH

  Almanya

  HANS J. HEINEMANN IMPORT - EXPORT GMBH, yılında kurulan ve Kazein sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Stade, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PE DJIVALDIS

  Ukrayna

  PE DJIVALDIS, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tereyağı, Peynir, Kazein, Tereyağı, Peynir, Kazein, asit kazein sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nova Ushytsia, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. TANGER-OST SP. Z O.O.

  Polanya

  TANGER-OST SP. Z O.O., yılında kurulan ve Kazein sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Warsaw, Polanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BIANCHI ORIZZONTI SRL

  İtalya

  BIANCHI ORIZZONTI SRL, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. pastörize taze süt, çiğ süt, kazein sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pollena Trocchia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MEDIACOM

  Ukrayna

  MEDIACOM, yılında kurulan ve Konsantre süt; süt tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. süt, kazein, asit kazein sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kremenets, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. ПРАТ "НОВОМИКОЛАЇВСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД"

  Ukrayna

  ПРАТ "НОВОМИКОЛАЇВСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД", yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kazein, asit kazein, Kazein sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Новомиколаївка, Новомиколаївський Район, Запорізька Обл, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. MOLOKIJA

  Ukrayna

  MOLOKIJA, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt, Kazein, yoğurt, tereyağı, Süt, Kazein sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ternopil, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. SHANGRI-LA KANGMEI DAIRY PRODUCTS CO.,LTD

  Çin

  SHANGRI-LA KANGMEI DAIRY PRODUCTS CO.,LTD, yılında kurulan ve Kazein sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kunming, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. OKTOBBE

  Hollanda

  OKTOBBE, yılında kurulan ve Peynir üretimi için makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kazein sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schiedam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. SYRY VOLYNY

  Ukrayna

  SYRY VOLYNY, yılında kurulan ve Kazein sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. HERBIGNAC CHEESE INGREDIENTS - HCI

  Fransa

 2. KAZEIN '95 KERESKEDELMI KFT.

  Macaristan

 3. HASAL TARIM URUNLERI SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Hasal 1930 yılında İzmir'de kurulmuş bir aile şirketi olup 1954 yılından bu yana Et, Sos; Bakery ve Süt sanayisi için Ham ve Modifiye nişastalar, Glikoz şurubu, İzoglikoz, Fruktoz şurubu, Dekstroz, Maltodekstrin, Sitrik Asit, Soya Proteinleri, Bitkisel Lifler, Hidrokolloidler, Doğal renk ve ekstraktlar, Rennet Kazein ve fonksiyonel gıda maddelerinin ithalat ve ihracatını yapmaktadır. İzmir gıda çarşısında finans ve satış departmanlarımızın olduğu iki ofisimiz, Ege serbest bölgede bir karışım tesisimiz, İzmir Kemalpaşa Ulucak'ta hammadde depolarımız ve Macaristan'da bir ofisimiz bulunmaktadır.

 4. SLAVA DAIRY PRODUCTS

  Türkiye