• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kazma makineleri

Sonuçlar

Kazma makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. RHIN SAHARA EXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  RHIN SAHARA EXPORT, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kazma makineleri, tarım traktörleri için aküler, traktör aksesuarları , traktör kamyonlar, Kazma makineleri, kendinden hareketli biçme makinaları, traktör, tarım traktörleri, budama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schiltigheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ARNETOLI MOTOR SRL

  İtalya

  Arnetoli Motor ot biçme makineleri için küçük aletler, ot biçme makineleri, elektrikli ot biçme makineleri, ot biçme makinesi kabloları, ot biçme makinesi yedek parçaları, fabrikasyon ot biçme makinesi başlıkları, çim biçici başlıkları, hızlı özel başlıklar, ISO 9001 sertifikalı evrensel başlıklar üretiminde 1998'den beri piyasanın İtalyan lideridir, üretimimizi yurt içinde yaparak ve "İtalyan Malı" ürünlerle kendimizi göstererek daima kusursuz bir kalite sağlamayı istemişizdir.

 3. TALLERES CORBINS

  İspanya

  Zirai teknoloji. Tarım makineleri. Makine onarım. Kompresörler. Kaldıraçlar

 4. RINIERI SRL

  İtalya

  RINIERI SRL, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kazma makineleri, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, budama aletleri, Kazma makineleri, Üzüm yetiştirme makine ve ekipmanları, dilme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forlì, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PRINZ DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  PRINZ DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Kazma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal doğrama makinelerinin aletleri, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Ağaç yetiştirme makine ve ekipmanları, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Ağaç yetiştirme makine ve ekipmanları, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haselbachtal, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ROUSSEAU

  Fransa

  ROUSSEAU, yılında kurulan ve Kazma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik makineleri, Çiftlik makineleri, özel orman işleri makinalarının kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuville Sur Sâone, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ETS JACOBY

  Lüksemburg

  ETS JACOBY, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kazma makineleri, yatak aksesuarları, bahçe traktörleri, Kazma makineleri, elektrikli kesme taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boevange/attert, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. FERRI FRANCE

  Fransa

  FERRI FRANCE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Kazma makineleri, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, öğütücüler, tırmık makinası, Kazma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rabastens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BG MAT

  Belçika

  BG MAT, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Taşınabilir aletler, Motorsuz el aletleri, Kazma makineleri, Taşınabilir aletler, Motorsuz el aletleri, endüstriyel tarım malzemeleri, Kazma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baileux, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. PUBERT (SA)

  Fransa

  PUBERT (SA), yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kazma makineleri, Kazma makineleri, tarım için çalı temizleme makineleri, motorlu çapalar, elektrikli kesme taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chantonnay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CALDERONI ROLANDO & C. SNC

  İtalya

  CALDERONI ROLANDO & C. SNC, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik makineleri, Kazma makineleri, Çiftlik makineleri, Kazma makineleri, dilme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forli', İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MONSTER GROUP UK LTD

  Birleşik Krallık

  MONSTER GROUP UK LTD, yılında kurulan ve Kazma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, York, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ETS-STANY GILLET

  Lüksemburg

  ETS-STANY GILLET, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kazma makineleri, yatak aksesuarları, elektrikli kesme taşı, Kazma makineleri, ormanlık biçme makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bastogne, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. F.LLI ROSSINI DI ROSSINI CORRADO & C

  İtalya

  F.LLI ROSSINI DI ROSSINI CORRADO & C, yılında kurulan ve Kazma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ot bıçağı, yükleme küreği, sap ezme makinesi, yol kenarı çim biöme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Città Di Castello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FACOMA 2005, SL

  İspanya

  FACOMA 2005, SL, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kazma makineleri, rulo, Kazma makineleri, tarımsal diskli tırmık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santaella, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. GARAGE DE KEHLEN GDK

  Lüksemburg

  GARAGE DE KEHLEN GDK, yılında kurulan ve Taşıt onarım atölyeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Taşıt hizmetleri, Bahçe aletleri, Kazma makineleri, Taşıt hizmetleri, Bahçe aletleri, kendinden hareketli biçme makinaları, Kazma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kehlen, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. BËSCH AN GAARDEN ZENTER MERSCH

  Lüksemburg

  BËSCH AN GAARDEN ZENTER MERSCH, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kazma makineleri, kütük yarıcılar, Kazma makineleri, elektrikli kesme taşı, motorlu çapalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mersch, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 6. KUHN AUDUREAU SOCIETE ANONYME

  Fransa

  KUHN AUDUREAU SOCIETE ANONYME, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bahçıvanlık traktörleri, Kazma makineleri, traktör, Bahçıvanlık traktörleri, Kazma makineleri, tarım için çalı temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Copechagnière, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. GHEDINI ING. FABIO & C. SNC

  İtalya

  GHEDINI ING. FABIO & C. SNC, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kazma makineleri, salınımlı plakalar, Alüminyum redüktörler, Kazma makineleri, delme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Maria Codifiume (FE), İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. HENGTAI INTERNATIONAL CO., LTD.

  Çin

  HENGTAI INTERNATIONAL CO., LTD., yılında kurulan ve Kazma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. NINGBO E.T.D SUGE TOOLS CO., LTD.

  Çin

  NINGBO E.T.D SUGE TOOLS CO., LTD., yılında kurulan ve Kazma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. su pompaları, bahçe ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. DVOŘÁK, SEKAČKY-PILY.CZ - SEKAČKY NA TRÁVU

  Çek Cum.

  DVOŘÁK, SEKAČKY-PILY.CZ - SEKAČKY NA TRÁVU, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kazma makineleri, Kazma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Benešov, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. ZHEJIANG CHAOLI MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  ZHEJIANG CHAOLI MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD, yılında kurulan ve Kazma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bahçe ekipmanları, Pens başlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taizhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. MARTIN ZIMA - PRODEJ MOTOROVÝCH PIL STIHL

  Çek Cum.

  MARTIN ZIMA - PRODEJ MOTOROVÝCH PIL STIHL, yılında kurulan ve Taşınabilir elektrikli testereler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kazma makineleri, Kazma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 8-Libeň, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. GESIOS LEVANTE

  İspanya

  GESIOS LEVANTE, yılında kurulan ve Kazma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Estivella, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. MASKINFABRIKKEN KUNI A/S

  Danimarka

  MASKINFABRIKKEN KUNI A/S, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Kazma makineleri, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Kazma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silkeborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. J. + V. REIF GMBH & CO. KG

  Almanya

  J. + V. REIF GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pratik havalandırma sistemi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Kazma makineleri, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Kazma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Landshut, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. WUYI XINRUI TOOLS MANUFACTURE CO.,LTD

  Çin

  WUYI XINRUI TOOLS MANUFACTURE CO.,LTD, yılında kurulan ve Ağaç temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kazma makineleri, Kazma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuyi, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. LAIMET LAITILAN METALLI LAINE OY

  Finlandiya

  LAIMET LAITILAN METALLI LAINE OY, yılında kurulan ve Kazma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laitila, Finlandiya 'de bulunmaktadır.

 10. ZHEJIANG HEXUN TOOL CO.,LTD

  Çin

  ZHEJIANG HEXUN TOOL CO.,LTD, yılında kurulan ve Kazma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Quzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz