• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kek karışımı

Sonuçlar

Kek karışımı - Ithalat/Ihracat

 1. CENTRE DE FORMATIONS CBC & BUSINESS

  Fransa

  Verified by europages badge

  CENTRE DE FORMATIONS CBC & BUSINESS, yılında kurulan ve Hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kek karışımı, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Diplomalar, unvanlar ve sertifikalar, gıda sektörü eğitim kursları, pastacılık, profesyonel pastacılık kursları, uzaktan eğitim diploması, pastacılık okulları, ekmek, bisküvi ve pasta üretimi için kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Compiègne (60200), Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. THE FRENCH CAKE COMPANY

  Belçika

  Verified by europages badge

  THE FRENCH CAKE COMPANY, yılında kurulan ve Kek karışımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş hediyeleri, Kurumsal hediyeler , İş hediyeleri, Kişiselleştirilebilir şirket ve kurumsal hediyeler, reklam malzemeleri yaratımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braine-Le-Château, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. DRIESSEN UNITED BLENDERS

  Almanya

  Verified by europages badge

  DRIESSEN UNITED BLENDERS, yılında kurulan ve Kek karışımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BURCAK FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BURCAK FRANCE, yılında kurulan ve Baharatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kek karışımı, Salçalar, soslar, Hamur işleri, Kakao ve çikolata, kahve, Kek karışımı, Salçalar, soslar, sirke, kırmızı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Livry Gargan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. APM

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FELIZATA HOLDING

  Rusya

  Felizata Holding LLC, Rusya menşeli olarak diyet, doğal ürünler ve kilo kaybına yönelik takviyeleri üretmektedir. Şirket sofra tatlandırıcıları ve diyet gıda ürünleri üretmekte, perakende zincirlerine, kafelere, restoranlara, otellere ürün tedarik etmekte ve bunları çevrimiçi mağazalar aracılığıyla satmaktadır. Felizata Holding, 2000 yılından bu yana gıda hammaddeleri üzerine çalışmaktadır. Şirket, sağlıklı gıda bileşenleriyle başladığı faaliyetlerinde kendi prebiyotik tatlandırıcı üretimine dönmüştür. Üretim kapasitesi günde 40 bin paket ürüne ulaşmaktadır. Üretim sürecinde, HACCP ve ISSO 22000 kalite kontrol sistemlerini uygulamaya koymuştur. Felizata Holding, şekerleme ürünlerinin üretiminde, sıcak ve soğuk içeceklerin hazırlanmasında kullanılmak üzere tatlandırıcı maddeler sunmaktadır. Üretilen ürünlerin çoğu prebiyotiklerle (inülin, laktuloz) zenginleştirilmiştir. Bu ürünler düşük glisemik indekse sahip oldukları için diyabetik gıdalar olarak kullanılabilmektedir.

 2. ITALDECOR DI PAPA VINCENZO SAS

  İtalya

  ITALDECOR, pastaneler, dondurmacılar ve restoranlar için süslemelerinin kalitesi ile tanınmıştır. Logolar ve pasta isimleri gibi kişiselleştirilmiş şeker süsleri imalatında kendini göstermiştir. Reklamınızın etkisini garanti ederek, mükemmellik ile ticari pazarlama ihtiyaçlarının artılarını birleştirir.

 3. BGS BASARAN FOOD DOMESTIC AND FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY

  Türkiye

  BGS BASARAN FOOD DOMESTIC AND FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharatlar, Hazır kekler ve hamur işleri, sos ve çeşniler, Baharatlar, Hazır kekler ve hamur işleri, baharat karışımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. ALTINOGULLARI GIDA TEKSTIL MAK PAZ SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  ALTINOGULLARI GIDA TEKSTIL MAK PAZ SAN VE TIC LTD STI, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kek karışımı, çikolatalar, pastane, gıda jöleleri, Kek karışımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. DAPEPPA

  Hollanda

  DAPEPPA, yılında kurulan ve Kek karışımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurabiyeler, tuzlu bisküviler, Kurabiyeler, popcorn sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. DEFFLAND BACKTECHNIK GMBH

  Almanya

  DEFFLAND BACKTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kek karışımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Birstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PFAHNL BACKMITTEL GMBH

  Almanya

  PFAHNL BACKMITTEL GMBH, yılında kurulan ve Kek karışımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ettringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BACKALDRIN SUISSE AG

  İsviçre

  BACKALDRIN SUISSE AG, yılında kurulan ve Kek karışımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Winterthur, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. HEOLBIO

  Fransa

  HEOLBIO, yılında kurulan ve Kek karışımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pastaneler için baz besin hazırlığı, biyolojik ürün sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baud, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BSM ENDUSTRIYEL TAHIL GIDA A.S.

  Türkiye

  BSM ENDUSTRIYEL TAHIL GIDA A.S., yılında kurulan ve Kek karışımı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. pastacılar için yarı hazır ürünler, ekmek üreticileri için yarı hazır ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. ECO BIO ALIMENTARE

  İtalya

  ECO BIO ALIMENTARE, yılında kurulan ve Kek karışımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Organik - gıda, aperitif, kahvaltı ve ihtiyatlık yiyecek için tahıllar, organik gıdalar, Organik - gıda, enerjetik bar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giorgio In Bosco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BAKEART LTD

  Birleşik Krallık

  BAKEART LTD, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kek karışımı, pasta garnitürü, çikolatalar, Kek karışımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Port Talbot, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. CANDYMAN GMBH

  Almanya

  CANDYMAN GMBH, yılında kurulan ve Kek karışımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ladbergen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SILLY BELGIUM SA/NV

  Belçika

  SILLY BELGIUM SA/NV, yılında kurulan ve Kek karışımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. somun ekmek, pralin ve çikolata ile mutfak dekorasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jette, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. PROMIX SRL

  İtalya

  PROMIX SRL, yılında kurulan ve Kek karışımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ekmek üreticileri için yarı hazır ürünler, pastacılar için yarı hazır ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guardiagrele, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DISIO SRL

  İtalya

  DISIO SRL, yılında kurulan ve Kek karışımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurmacılar için yarı hazır ürünler, pastacılar için yarı hazır ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caltanissetta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CANOL SUD DI SILICATO ORAZIO

  İtalya

  CANOL SUD DI SILICATO ORAZIO, yılında kurulan ve Hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kek karışımı, SicilyaCannolo su, cannolı, Kek karışımı, sanatsal aynalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camporotondo Etneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CNUDDE

  Belçika

  CNUDDE, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kek karışımı, Bisküviler, Kek karışımı, pastalar, Bisküviler, pralin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kuurne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. PATISSERIE RICHARD

  Belçika

  PATISSERIE RICHARD, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, Kek karışımı, diyabetik gıdaları, diyet ekmeği, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Kek karışımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Châtelineau, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ABEL UND SCHÄFER KOMPLET BÄCKEREIGRUNDSTOFFE GMBH & CO KG

  Almanya

  ABEL UND SCHÄFER KOMPLET BÄCKEREIGRUNDSTOFFE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kek karışımı, Kek karışımı, ekmek ve pastane ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Völklingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MIGUELITOS RUIZ GRUPO EDELBIO

  İspanya

  MIGUELITOS RUIZ GRUPO EDELBIO, yılında kurulan ve Kek karışımı sektöründe faaliyet gösteren bir. pastacılık, pastalar, assorti kremli pastalar, sanatsal pastacılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Roda-Albacete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. DECKER UND MÖNCH GETREIDEMÜHLE GMBH & CO. KG

  Almanya

  DECKER UND MÖNCH GETREIDEMÜHLE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kek karışımı, un, Kek karışımı, tohumlar, müsli sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mönsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HEIDELORE KNIRR GMBH EUROPEAN GOURMET EXPORT

  Almanya

  HEIDELORE KNIRR GMBH EUROPEAN GOURMET EXPORT, yılında kurulan ve Hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kek karışımı, ekmek ve pastane ürünleri, Kek karışımı, fırın ürünleri için aromalar, ekmeklik un sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt A.m., Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. HEALTHY CAKES S.L.

  İspanya

  HEALTHY CAKES S.L., yılında kurulan ve Kek karışımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, La Pobla De Vallbona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. CARL KÜNKELE ZUR SCHAPFENMÜHLE GMBH & CO. KG

  Almanya

  CARL KÜNKELE ZUR SCHAPFENMÜHLE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kek karışımı, alman buğdayı, Kek karışımı, pastacılık ve makarnalar, Organik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz