• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kemirgen ev hayvanları

Sonuçlar

Kemirgen ev hayvanları - Ithalat/Ihracat

 1. HUGRO GMBH

  Almanya

  HUGRO GMBH, yılında kurulan ve Kemirgen ev hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kemirgenler için malzemeler, ot yatak, küçük hayvanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saerbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FRED TEACUP HOME

  Amerika Birleşik Devletleri

  FRED TEACUP HOME, yılında kurulan ve Köpek sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kemirgen ev hayvanları, hayvan firmaları, köpek yetiştiriciliği, Kemirgen ev hayvanları, soyağaçlı köpek yavruları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 3. LODRINI ADDESTRAMENTO CANI DI LODRINI GIOVANNI

  İtalya

  LODRINI ADDESTRAMENTO CANI DI LODRINI GIOVANNI, yılında kurulan ve Kemirgen ev hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. evcil hayvan eğitimi, davranış sorunlarının önlenmesi, evde muayene, veterinerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castiglione Delle Stiviere, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DEHAMSTER

  İspanya

  DEHAMSTER, yılında kurulan ve Kemirgen ev hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, El Verger, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BELCOPET

  Belçika

  BELCOPET, yılında kurulan ve Evcil hayvan gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Akvaryumlar, aksesuarlar, Kemirgen ev hayvanları, Akvaryumlar, aksesuarlar, Kemirgen ev hayvanları, sürüngenler, evcil hayvanlar için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugge, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FUYOFON TRADING(SHANGHAI)CO.,LTD.

  Çin

  FUYOFON TRADING(SHANGHAI)CO.,LTD., yılında kurulan ve Kemirgen ev hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. MARLAZOO

  Polanya

  MARLAZOO, yılında kurulan ve Kemirgen ev hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Brodowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. INOX CENTER

  Romanya

  INOX CENTER, yılında kurulan ve Kemirgen ev hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. HK MAGNOLIA GROUP LIMITED

  Çin

  HK MAGNOLIA GROUP LIMITED, yılında kurulan ve Kemirgen ev hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. HERGARTEN-MEDIA GMBH

  Almanya

  HERGARTEN-MEDIA GMBH, yılında kurulan ve Kemirgen ev hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. köpekler, köpek yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heimbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ELEVAGE GIRARDOT

  Fransa

  ELEVAGE GIRARDOT, yılında kurulan ve Kemirgen ev hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tichey, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CHARLES RIVER LABORATORIES HUNGARY LTD.

  Macaristan

  CHARLES RIVER LABORATORIES HUNGARY LTD., yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kemirgen ev hayvanları, Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Kemirgen ev hayvanları, Hayvan yetiştirme - Hizmetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isaszeg, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 1. LES TROIS D

  Fransa

  LES TROIS D, yılında kurulan ve Kemirgen ev hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. zararlı imha ürünleri, farelerin yok edilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dijon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HARLAN NETHERLANDS B.V.

  Hollanda

  HARLAN NETHERLANDS B.V., yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kemirgen ev hayvanları, Kemirgen ev hayvanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melderslo, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. TOTAL O O D

  Bulgaristan

  TOTAL O O D, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kemirgen ev hayvanları, Plastik malzemeden ambalajlar, Kemirgen ev hayvanları, Plastik malzemeden ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pazardjik, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. TESTRR

  Fransa

  TESTRR, yılında kurulan ve Kemirgen ev hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PETPACK SIA

  Latviya

  PETPACK SIA, yılında kurulan ve Kemirgen ev hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. köpekler için gıdalar, kediler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jekabpils, Latviya 'de bulunmaktadır.

 6. GAOTANG HUITONG MACHINERY PROCESSING CO.,LTD

  Çin

  GAOTANG HUITONG MACHINERY PROCESSING CO.,LTD, yılında kurulan ve Kemirgen ev hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gaotang,liaocheng, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. DARGO EU LTD.

  Bulgaristan

  DARGO EU LTD., yılında kurulan ve Kemirgen ev hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gabrovo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 8. MAXIDISK COMPUTER SRL

  İtalya

  MAXIDISK COMPUTER SRL, yılında kurulan ve Kemirgen ev hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Vasanello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. E V THOMAS

  Birleşik Krallık

 2. E V BAILEY

  Birleşik Krallık

  E V BAILEY, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir. Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malmesbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. SOFRAM EV ÜRÜNLERI

  Türkiye

  SOFRAM EV ÜRÜNLERI, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Çiftlik hayvanları yemi, Besleyici yağlar ve yağlılar, Süt ürünleri, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Çiftlik hayvanları yemi, Besleyici yağlar ve yağlılar, Süt ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. BURCUM EV YEMEKLERI

  Türkiye

 5. MASCHINENRING ECKERNFÖRDE EV

  Almanya

  MASCHINENRING ECKERNFÖRDE EV, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Katı yakıtlar, Gaz ve petrol işleme, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Çiftlik hayvanları yemi, Katı yakıtlar, Gaz ve petrol işleme, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altenhof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FÖRDERVEREIN ZOO NEUWIED E. V.

  Almanya

  FÖRDERVEREIN ZOO NEUWIED E. V., yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Et ve salam konserveleri, Özel tadımlıklar, Çiftlik hayvanları yemi, Otel, Et ve salam konserveleri, Özel tadımlıklar, Çiftlik hayvanları yemi, Otel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuwied, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FLEISCHPRÜFRING BAYERN E.V

  Almanya

  FLEISCHPRÜFRING BAYERN E.V, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vierkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DEUTSCHE KERAMISCHE GESELLSCHAFT E. V.

  Almanya

  DEUTSCHE KERAMISCHE GESELLSCHAFT E. V., yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Et ve salam konserveleri, Gezi/Seyahat ve turizm, Seyahat acenteleri, Otel, Et ve salam konserveleri, Gezi/Seyahat ve turizm, Seyahat acenteleri, Otel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MASCHINENRING ALB-OBERSCHWABEN E.V.

  Almanya

  MASCHINENRING ALB-OBERSCHWABEN E.V., yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ACC WEIMAR E.V.

  Almanya

  ACC WEIMAR E.V., yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Et ve salam konserveleri, Özel tadımlıklar, Otel, Oyun sanatları - üretim ve dağıtımı, Et ve salam konserveleri, Özel tadımlıklar, Otel, Oyun sanatları - üretim ve dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weimar, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz