• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kerevit

Sonuçlar

Kerevit - Ithalat/Ihracat

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  30 yılı aşkın bir süredir Boulogne-sur-Mer merkezli Channel Sea Food, Avrupa'nın başlıca dondurulmuş deniz ürünleri ve etnik ürün tedarikçilerinden biri olmuştur: kabuklular, yumuşakçalar, balıklar, kafadanbacaklılar, kurbağa bacağı, meyveler, sebzeler ve işlenmiş ürünler… Fransa'ya vardıklarında ürünler özel bir depoda depolanır, bu da üretim çiftliğinden müşteriye kadar ürün izlenebilirliğine olanak tanır ve kombine sevkiyatlarda esneklik sunar.

 2. FISHERIES INTL

  Moritanya

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Biz bir balıkçılık şirketiyiz ve Moritanya'dan Dakhla'ya gemide dondurulmuş, karada dondurulmuş ve taze balık ihracatçısıyız. Moritanya - Batı Afrika ve Almanya'da bulunuyoruz. Balıkçılık alanlarınızdan Avrupa'ya balık tutuyor ve ihraç ediyoruz; Afrika; Arap ülkeleri ve Asya ve Kanada. Avrupa ve Amerika Birliği tarafından oylanan yaptırımlara saygı duyan bir şirketiz. Bu, Küba, Rusya, Venezuela gibi ekonomik yaptırım altındaki ülkelerle ticaret yapmadığımız anlamına gelir........ Gemide dondurulmuş balıklarımız, balıkçı gemilerinde dondurulmuş balıklarımız ve karada dondurulmuş balıklarımız, balıklar için önerilen işlemlere uygundur, tanklar ve soğutma tesisleri Avrupa düzenleyici gerekliliklerine uygundur. Balıklarımızın özellikleri aşağıdaki gibidir: - Protein: %60-70. - Yağ: %4-10. - Mineral tuz: %2-4. Tüm müşterilerin bize bir satın alma niyet mektubu (LOI) göndermeleri tavsiye edilir, bu mektupta şunları belirtmelisiniz: - Satın alınacak toplam miktar - Talep edilen balıkların tam boyutları - Son varış noktası - Balıkların bilimsel isimleri

 3. REFORM SU URUNLERI

  Türkiye

  canlı yılan balığı ile başladığımız ihracat faaliyetlerine yılan balığı anguilla anguilla (europaneel) yan ürünleri olan dondurulmuş butun , içi temizlenmiş ve dondurulmuş , dondurulmuş fleto yılan balığı şeklinde faaliyetlerimize devam ediyoruz , firmamız yurt dışından gelen taleplere bağlı olarak canlı sevkiyatlarını hava yolu ile 30-40 saat içinde muşterilerinin bulunduğu ülkeye canlı olarak teslimi için gereken butun taahutlerini yerine getirmektedir . buna ek olarak kotaya dahil olmayan türlerinin glass eel (yavru yılan balığı 5000-6000adet/kg) , elver (yavru yılan balığı (1000-1500 adet ve 200-250 adet/kg ) ve adult eel yetişmiş porsiyonluk yılan balığı (250-350 gram/adet şeklinde tedarik ve ihracatına ve ayrıca yurtiçinde yatırım yapabilecek yılan balığı çifliklerine tedarik sağlayabilmektedir firmamızın diğer ihracat ve tedarik ürünleri ise canlı ve dondurulmuş mavi yengeç ( blue crab), canlı ve dondurulmuş tatlı su ıstakozu (crayfish). We continue our export activities, which we started with live eel anguilla anguilla (europaneel) byproducts. We continue our activities in the form of frozen eelfillet , We supply and export another kind of eel (glass eel 5000-6000pcs / kg), elver (elvers eel (1000-1500 and 200-250 pcs / kg) and adult eel products in the form of 250-350 grams / pcs and also domestically. can supply baby eel to the farms that can invest. other export and supply products of our company is live and frozen blue crab, live and frozen crayfgish

 4. MARISCOS CASTELLAR

  İspanya

  Castellar ticari marka ve İspanyol gıda sektörünün en önemli deniz kabukluları pişirme evlerinden birinin bulunduğu yerdir. Pazarda büyük rağbet görmesi ve Jaén kırsalı dışından gelen ürün talebi Mariscos Castellar işletmesini taze ve ev yapımı bir ürünü endüstriyel bir üretime uyarlamaya ve taze ürünün özünü ve özelliklerini kaybetmemiş dondurulmuş bir ürün sunmaya yöneltti.

 5. BIANCO DI MAZARA SRL

  İtalya

  Bianco di Mazara Akdeniz kırmızı ve beyaz karidesleri tutar ve dağıtır. Bianco şirketinin balıkçılık gemileri filosu tarafından tutulan kırmızı ve beyaz karidesler doğrudan gemide işlenmektedir ve minimum 500 g kaplarda ambalajlanmaktadır. Büyük mağazalara, marketlere ve toptan satış yapan şirketlere dağıtım yapmaktadır. Bianco di Mazara, İtalya ve yurtdışına dağıtım ve ürün kalitesi garanti eder.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. APOLYONT

  Türkiye

  Kerevit sazan ve alabalık yetiştiriciligi yapmaktayım.

 2. MADANILLE - VANILLE DE MADAGASCAR

  Fransa

  MADANILLE - VANILLE DE MADAGASCAR, yılında kurulan ve Baharatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kerevit, Kerevit, saf vanilya özü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castanet Tolosan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE

  İspanya

  VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kerevit, derin dondurulmuş deniz ürünleri, Kerevit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aginaga-Usurbil-Gipuzkoa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. MEDIPESCA

  Tunus

  MEDIPESCA, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. derin dondurulmuş deniz kabukluları, kerevit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ariana, Tunus 'de bulunmaktadır.

 5. MARLITORA SEAFOOD

  İspanya

  MARLITORA SEAFOOD, yılında kurulan ve Dondurulmuş balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. langust, kerevit, saınt-jacques istiridyesi, ahtapot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huelva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. TECNO IMPIANTI INTERNATIONAL SRL

  İtalya

  TECNO IMPIANTI INTERNATIONAL SRL, yılında kurulan ve Kerevit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yumuşakçaların arıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riccione, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GLOBAL SEAFOOD

  Tunus

  GLOBAL SEAFOOD, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kerevit, yengeç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bizerte, Tunus 'de bulunmaktadır.

 1. CONFREMARCA

  Venezüela

  CONFREMARCA, yılında kurulan ve Balık ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. paketlenmiş tatlı su istakozları, kerevit, paketlenmiş karides sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maracaibo, Venezüela 'de bulunmaktadır.

 2. AKSU

  Belçika

  AKSU, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. deniz kabukluları, hazırlanmış yumuşakçalar, kerevit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wemmel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. PESCADOS Y MARISCOS CHICA SL

  İspanya

  PESCADOS Y MARISCOS CHICA SL, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. derin dondurulmuş deniz ürünleri, toptan dondurulmuş balık, kerevit, jumbo karides sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jaén, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. CPF EUROPE

  Belçika

  CPF EUROPE, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, paketlenmiş karides, kerevit, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, hazırlanmış yemek tedarikçisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterloo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. FISHCO STORE SRL

  Romanya

  FISHCO STORE SRL, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. derin dondurulmuş deniz kabukluları, kerevit, Toptan balık satışı, Balık fileto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. BORIMEX

  Belçika

  BORIMEX, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş balık, Dondurulmuş balık, kerevit, kurutulmuş domates, morina sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wommelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. HOOK MEAT SUPPLIES LIMITED

  Birleşik Krallık

  HOOK MEAT SUPPLIES LIMITED, yılında kurulan ve Salyangoz sektöründe faaliyet gösteren bir. Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, kerevit, Hassas makine parçaları, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Dondurulmuş somon balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. LEHNHERR S.A.

  İsviçre

  LEHNHERR S.A., yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tatlı su kereviti, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Kerevit, Tatlı su kereviti, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Kerevit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bevaix, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. SAARE FISHEXPORT OÜ

  Estonya

  SAARE FISHEXPORT OÜ, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir. Dondurulmuş balık, Dondurulmuş balık, kerevit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nasva, Saaremaa, Estonya 'de bulunmaktadır.

 2. JIU ZHOU FOOD

  Çin

  JIU ZHOU FOOD, yılında kurulan ve Balık konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kerevit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xiang Shan, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. MORUBEL

  Belçika

  MORUBEL, yılında kurulan ve Dondurulmuş balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş deniz mahsulleri, Dondurulmuş deniz mahsulleri, kerevit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostende, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. GARRUCHA SEA S.L.

  İspanya

  GARRUCHA SEA S.L., yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. deniz ürünleri, kerevit, gambero rosso’da mevcut sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garrucha, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. VISWAREN BONNET

  Belçika

  VISWAREN BONNET, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), kerevit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostende, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. SANUSA BAHARI

  Endonezya

  SANUSA BAHARI, yılında kurulan ve Balık ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kerevit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cimahi, Endonezya 'de bulunmaktadır.

 7. KLAAS PUUL

  Belçika

  KLAAS PUUL, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kerevit, Neon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruisbroek (Antw.), Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. UNION DE PRODUCTORES DEL ECUADOR, CIA, LTDA

  Ekvator

  UNION DE PRODUCTORES DEL ECUADOR, CIA, LTDA, yılında kurulan ve Dondurulmuş balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kerevit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quito, Ekvator 'de bulunmaktadır.

 9. FAIR FOOD 4 ALL

  Türkiye

  FAIR FOOD 4 ALL, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kerevit, şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. GROUP BEN ROMDHAN

  Tunus

  GROUP BEN ROMDHAN, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. deniz tarakları, kerevit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sousse, Tunus 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz