• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kesiciler için keskiler

Sonuçlar

Kesiciler için keskiler - Ithalat/Ihracat

 1. WINTERHOFF PICARD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WINTERHOFF PICARD GMBH, yılında kurulan ve Kesiciler için keskiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambalaj makinaları için lamalar, Dişli bıçaklar, delici bıçaklar, Plastik işleme için bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BILEMECI KESICI TAKIMLAR

  Türkiye

  As BILEMECI CUTTING TOOLS, we are manufacturing solid carbide cutting tools that you have sold. We have a production capacity of standard and non-standard solid carbide cutting tools between Ø0.4mm and Ø32mm. In addition to these product groups, we manufacture Solid Carbide Thread Mills and Solid Carbide Taps. The standard and non-standard cutting tools that you have sold are constantly in our stocks so as not to disrupt your supply process. We are happy to work with you as a partner in order to alleviate your difficulties a little bit due to the increasing costs all over the world and to minimize your expenses. If you have detailed information and any questions, you can contact me at any time. BİLEMECİ KESİCİ TAKIMLAR firması olarak satışını gerçekleştirmiş olduğunuz Solid karbür kesici takımlar İMALAT imalatını yapmaktayız. Ø0.4mm ile Ø32mm arasında standart ve standart dışı Solid karbür kesici takım üretim kapasitemiz bulunmaktadır. Bu ürün gruplarına ek olarak Solid karbür diş frezesi ve Solid karbür Klavuz imalatımız bulunmaktadır. satışını yapmış olduğunuz standart ve standart dışı kesici takımları, sizlerin tedarik sürecini aksatmayacak şekilde sürekli olarak stoklarımızda bulunmaktadır.

 3. PRECISE POWER - UAB TSILA

  Litvanya

  PRECISE POWER - UAB TSILA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bıçaklar, Kesiciler için keskiler, nokta zımbaları, zımbalama makinaları için matrisler, Endüstriyel bıçaklar, Kesiciler için keskiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 4. ULLMER GMBH

  Almanya

  ULLMER GMBH, yılında kurulan ve Kesiciler için keskiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir testereleri ve kesme makineleri, Çapak temizleme aletleri, Demir testereleri ve kesme makineleri, Çapak temizleme aletleri, Sert metal aletler, aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wehrheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KADUR

  İspanya

  KADUR, yılında kurulan ve Kesiciler için keskiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel bıçaklar, Düz bıçaklar, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, Düz bıçaklar, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, lamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellar Del Vallès - Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MBM - MASSICOTS BEUVANT MOERMAN

  Fransa

  MBM - MASSICOTS BEUVANT MOERMAN, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Kesiciler için keskiler, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Kesiciler için keskiler, masiko sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roubaix, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. RICO

  Portekiz

  RICO, yılında kurulan ve Metaller için sanayi presleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesiciler için keskiler, Kesiciler için keskiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foz Do Sousa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. CNC SLIJPSERVICE

  Hollanda

  CNC SLIJPSERVICE, yılında kurulan ve Kesiciler için keskiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. cnc düzeltmeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Doetinchem, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. ALPHA MACHINE KNIFE CO. LTD

  Birleşik Krallık

  ALPHA MACHINE KNIFE CO. LTD, yılında kurulan ve Kesiciler için keskiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biçme/kesme makine aletleri, kesim bıçakları, Endüstriyel bıçaklar, Biçme/kesme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotherham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. WELLERSHAUS MASCHINENMESSER GMBH

  Almanya

  WELLERSHAUS MASCHINENMESSER GMBH, yılında kurulan ve Kesiciler için keskiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. düz lamalar, şerit testere, Şerit demir testereleri - kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eislingen/fils, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EUROLAME INDUSTRIE

  Fransa

  EUROLAME INDUSTRIE, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesiciler için keskiler, Isıya dayanıklı malzemeler, daire sel testereler, Kesiciler için keskiler, metalürji, Isıya dayanıklı malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Libercourt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CUTTING UNITED GMBH

  Almanya

  CUTTING UNITED GMBH, yılında kurulan ve Kesiciler için keskiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HESS & SCHOFIELD AG

  İsviçre

  HESS & SCHOFIELD AG, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, Kesiciler için keskiler, Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, Kesiciler için keskiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. BERGSTAHL MASCHINENMESSER INH. ULRICH WESTHOFF

  Almanya

  BERGSTAHL MASCHINENMESSER INH. ULRICH WESTHOFF, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, Kesiciler için keskiler, Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, Kesiciler için keskiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. IMABT GMBH & CO.KG

  Almanya

  IMABT GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, Kesiciler için keskiler, Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, Kesiciler için keskiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hollfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHILLER MASCHINENMESSER GMBH

  Almanya

  SCHILLER MASCHINENMESSER GMBH, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, Kesiciler için keskiler, Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, Kesiciler için keskiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kürten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WILHELM BILSTEIN KG SPEZIALFABRIK F. MASCHINENMESSER UND KOMPRESSORVENTILE

  Almanya

  WILHELM BILSTEIN KG SPEZIALFABRIK F. MASCHINENMESSER UND KOMPRESSORVENTILE, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesiciler için keskiler, Kesiciler için keskiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Overath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. REMS SCANDINAVIA A/S

  Danimarka

  REMS SCANDINAVIA A/S, yılında kurulan ve Kesiciler için keskiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Makine araçları için kesiciler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Makine araçları için kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koege, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. PRO-PRINT SP. Z O.O.

  Polanya

  PRO-PRINT SP. Z O.O., yılında kurulan ve Kesiciler için keskiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Leoncin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. FRAEFEL VAERKTOEJSFABRIK A/S

  Danimarka

  FRAEFEL VAERKTOEJSFABRIK A/S, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Kesiciler için keskiler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Kesiciler için keskiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haderslev, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. KARL STURSBERG KG

  Almanya

  KARL STURSBERG KG, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesiciler için keskiler, Kesiciler için keskiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haan, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. C B BLADES S.N.C. DI LONGONI SILVIA & C.

  İtalya

 3. NWS GERMANY PRODUKTION W. NÖTHEN E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  1973 yılında NWS (Nöthen Werkzeugqualität Solingen) şirketini kurmuş olan Willibald Nöthen'in başarı kavramı, profesyonel kullanıcıya, ilave işlevlere ve çekici bir tasarıma sahip, en yüksek kalitede "Made in Germany“ aletler sağlama felsefesine dayanmaktadır. NWS tesislerinde, en yüksek standartlardaki ısmarlama el aletleri insanlar tarafından insanlar için üretilmektedir. Kanıtlanmış manüel üretim ve modern teknolojik işleme yöntemleri akıllı etkileşim birinci sınıf kaliteyi garantiler ve gelenek ve yenilik arasındaki dengeyi olanaklı kılar! Emniyet ve ergonomi, sağlık ve çevresel sürdürülebilirlik, yüksek kaliteli malzeme ve yaratıcı detay çözümlerinin kullanımı, aletlerimizin üretimi sırasında göz önünden ayırmadığımız hususlardır. Optimize edilmiş bir işleme, yüksek kalite ölçütleri ve standartlara bağlılığın yanı sıra özenle yapılan son kontroller NWS aletlerinin özel standardını garanti eder.