• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kesiciler

Sonuçlar

Kesiciler - Ithalat/Ihracat

 1. WONDAY

  Fransa

  Verified by europages badge

  WONDAY, yılında kurulan ve Destekli seyyar merdivenler/eğik merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Yük vagonları, El arabaları, Kağıt deliciler, Yapışkan şeritler, Kırtasiye - Okul gereçleri, Ofiste kullanılan etiketler, Ofis - Levazım, Ofis zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lezoux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. EURAMAC BV

  Belçika

  Verified by europages badge

  EURAMAC BV, yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Otoklavlar/basınçlı kaplar, endüstriyel soğutucular, dikey tornalar, lazerli kesme makinaları, ikinci el makineler, hidrolik presler, endüstriyel makineler, kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, De Panne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. SLICE GMBH (EUROPE)

  Almanya

  Slice firması 2008 yılında TJ Scimone tarafından kuruldu. Sürekli yeni fikirler peşinde koşan bu girişimci, ünlü tasarımcılarla birlikte çalışarak gündelik kesme ürünlerini yeniden tasarlar ve hem daha güvenli hem de daha basit hale getirdi. Kurulduğundan bu yana Slice ödüllü güvenli bıçaklardan oluşan bir koleksiyon yarattı ve bu ürünlerle verimliliği arttırma, maliyetleri düşürme ve her şeyden önemlisi yaralanmaları azaltma fırsatı sundu. Slice aletleri bugün tüm dünyada en önemli endüstrilerde kullanılmaktadır. Scimone Slice'ı kurarken otistik oğlunun bakımını uzun vadeli olarak finanse etmeyi de umuyordu. Slice'ın tüm satışlarının yüzde biri otizm araştırmalarına ayrılıyor. Slice olarak neyin önemli olduğunu biliyoruz. Güvenliğe, yenilikçiliğe, kaliteye, basitliğe ve topluma önem veriyoruz. Bu temel değerler, alet tasarımından müşteri hizmetlerine kadar tüm alanlarla kendini gösteriyor.

 4. OBAMA GROUP FOREIGN TRADE LTD

  Türkiye

  Obama Group is a consulting firm specialized in international expansion. The in operation for more than 15 years, we now have three offices in Turkey, Cameroon, and Somalia. We are experts in market entry strategies, business development, incubation and subsidiary management, international acquisitions and investments, and the promotion of international trade fairs. We are known to offer operational solutions to produce practical results. We have helped more than 300 customers find new markets or consolidate market share where they were already present. We are your right hand in foreign markets, helping you operate on the ground. We are also your eyes and ears, keeping up with the latest in your industry. We are often asked to carry out market research, prospect new clients, recruit employees and to structure the activities in the local market, represent companies commercially, and manage local offices. We constantly aim to produce concrete and measurable results. Rightly said by the great Benjamin Franklin “if you fail to plan you are planning to fail”. Planning is important if you want to see your business thriving in your target market. You need to hold a pen in your fingers, pick paper sheets, put them on table, and pull your chair and the start writing your business plan. If you can’t write it by your own, then seek help from an expert and draft your business plan down.

 5. YUTA TEKNIK MAKINA MÜHENDISLIK

  Türkiye

  Ülkemizin imalat sanayinde seri, ucuz ve kaliteli üretim sürecine girmesiyle, talaşlı üretimin temeli kesici takımlar ve hassas takım tutuculara talep hızla artmıştır. Bu hızlı talep artışına cevap vermek gayesiyle, müessesemiz büyük bir titizlikle yapılan araştırmalar sonucunda, ürünleri dünya çapında birçok firma tarafından tercih edilen üreticilerinden; Alman (Tahrikli Takımlar, Modüler Tahrikli Takımlar, HSK/T, HSK-AT, CAPTO Takımlar) EWS, Alman (HSK/MAS403BT, DIN69871 Tutucu Takımlar, Hidrolik Tutucular, VDI Hidrolik Tutucular, Isıtmalı Tutucular, Geweflex) GEWEFA, Alman (Standart Pensler, Özel Pensler, Sıkma Ekipmanları, Özel Sıkma Ekipmanları) NANN, Alman (Modüler Sistemler, Baralama Takımları, Kanal Açma Takımları, İnsertler, Sıkma Takımları, Özel Takımlar) WOHLHAUPTER, Alman (DIN2080, DIN69871 AD/B, JISB6339 MAS403 BT, DIN69893HSK, DIN69880 VDI) GİSS, İspanya (Açılı Ayarlanabilir Takım Tutucular, Hız Kafaları, Elektrikli Spindle, Çoklu Kafalar) MADAULA firmaları bünyemizde yer almaktadır

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AKS CUTTING TOOLS-KESICI TAKIMLAR

  Türkiye

  AKS kesici takımları ; ağaç işleme makinaları ve kompozit makinaları konusunda Avrupa’da lider firmalarla çalışmaktadır ayrıca firmamız ahşap işleme sektöründe kullanılan her tür kesici takım ( testereler, freze bıçakları, matkap uçları, CNC freze bıçakları, jiletler, corian işleme kesici takımları, alüminyum kesim testereleri, takım tutucular, mandrenler, pensler vb. ) ithalatını ve Türkiye geneli satşını da gerçekleştirip, teknik servis , bileme ve onarım konularındada müşterilerine tam bir hizmet sunmaktadır. Bu doğrultuda firmamız ürün geliştirme, kurumsal yapılanma ve üretim kalitesi bakımından dünyada genel kabul görmüş ISO-9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi ve CE standartlarına sahiptir. Firmamiz bugün Türkiye'de kesici takımlar konusunda uzmanlaşmış genç ve dinamik kadrosu ile iç piyasaya % 100' lük bir hizmet verirken, müşterilerinin dışa bağımlı olması da tamamen ortadan kalkmıştır. Firmamız, kesici takımların onarımını ve yenileştirilmesini de üstlenmiş ve hizmet dışı kalmış, yıpranmış kesici akımlarını en son sistemle yenileştirerek, müşterinin tekrar üretimde kullanmasını sağlamaktadır. Misyonumuz tasarımdan teknik servis, satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, gelişen dünyamızda farklılaşan gereksinimlere uygun çözümler sunmaktır.

 2. TUGAYHAN FIBER LASER CUTTING MACHINES CO. LTD.

  Türkiye

  TUGAYHAN FIBER LASER CUTTING MACHINES CO. LTD., yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. CMT CUTTING MACHINE TOOLS CO.,LTD

  Çin

  CMT CUTTING MACHINE TOOLS CO.,LTD, yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. JV LA FRANCAISE INTERNATIONAL

  Fransa

  JV LA FRANCAISE INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. doğrama makineleri, Kesiciler, et kesme ve dilimleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MARTOR SARL

  Fransa

  MARTOR SARL, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gundershoffen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. C-URT GMBH

  Almanya

  C-URT GMBH, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kesiciler, Endüstriyel bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OZKAYALI MACHINERY CO. LTD. STI.

  Türkiye

  OZKAYALI MACHINERY CO. LTD. STI., yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkma penseleri, sıkma çeneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. WUHAN LANSUN TECHNOLOGY CO,LTD

  Çin

  WUHAN LANSUN TECHNOLOGY CO,LTD, yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuhan, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. EURO-LEDER GMBH & CO. KG

  Almanya

  EURO-LEDER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ayakkabılar - Endüstri makineleri, Ayakkabı cilası, Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar, Ayakkabılar - Endüstri makineleri, Ayakkabı cilası, Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları, Sentetik yapışkanlar/yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Georgsmarienhütte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ZDT TOP PORĘBA SP. Z O.O. SP.K.

  Polanya

  ZDT TOP PORĘBA SP. Z O.O. SP.K., yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. endüstriyel tornalar, matkaplar, freze makineleri, kama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poręba, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. GUIZHOU AVIC INTERNATIONAL LOGISTICS CO., LTD.

  Çin

  GUIZHOU AVIC INTERNATIONAL LOGISTICS CO., LTD., yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Guiyang, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. TENGZHOU JIANDA CNC MACHINE CO., LTD

  Çin

  TENGZHOU JIANDA CNC MACHINE CO., LTD, yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. VICSIGN(CHINA)

  Çin

  VICSIGN(CHINA), yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. KUNSHAN JST INDUSTRY CO., LTD.

  Çin

  KUNSHAN JST INDUSTRY CO., LTD., yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. basınçlı kalıp dökümevleri, metal tespitleme malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kunshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. CHENGDU KILOWOOD CO.,LTD.

  Çin

  CHENGDU KILOWOOD CO.,LTD., yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. takım çantası başlığı, çilek kesicisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chengdu, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. NINGBO XINGWEI PLASTIC PRODUCT CO., LTD.

  Çin

  NINGBO XINGWEI PLASTIC PRODUCT CO., LTD., yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cutter, balıkçı hançeri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. WLY TRANSMISSION CO.,LTD

  Çin

  WLY TRANSMISSION CO.,LTD, yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tieye, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. DIYUAN UNITED INDUSTRIAL CO., LTD

  Çin

  DIYUAN UNITED INDUSTRIAL CO., LTD, yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. NANJING HEZHAN PRECISION TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  NANJING HEZHAN PRECISION TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nanjing, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. HONGSENG PLASTIC INDUSTRY CO., LTD

  Çin

  HONGSENG PLASTIC INDUSTRY CO., LTD, yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chang'an Town, Dongguan City, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. WENZHOU BOYUAN WELDING&CUTTING TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Çin

  WENZHOU BOYUAN WELDING&CUTTING TECHNOLOGY CO.,LTD., yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhejiang Provice, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. HEJIAN RUIDA PETROLEUM MATERIAL CO.LTD

  Çin

  HEJIAN RUIDA PETROLEUM MATERIAL CO.LTD, yılında kurulan ve Kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Canghou, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. LEWIS INDUSTRIAL PRODUCTS LIMITED

  Birleşik Krallık

  LEWIS INDUSTRIAL PRODUCTS LIMITED, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesiciler, Suni ve sentetik fiber/elyaf, Kesiciler, Suni ve sentetik fiber/elyaf sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Austell, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. TOOLSTODAY ROUTER BITS AND SAW BLADES

  Amerika Birleşik Devletleri

  TOOLSTODAY ROUTER BITS AND SAW BLADES, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kesiciler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Kesiciler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cedarhurst, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 10. COREMANS B.V.

  Hollanda

  COREMANS B.V., yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Kesiciler, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rilland, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kesiciler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.492 Şirketler