• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kesilmiş et

Sonuçlar

Kesilmiş et - Ithalat/Ihracat

 1. HOREMEAT

  Belçika

  Verified by europages badge

  HOREMEAT, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kesilmiş et, Dana eti, Domuz eti, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kesilmiş et, Dana eti, Domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. AŞSAN GIDA A.Ş.

  Türkiye

  1987 yılında kurulan AŞSAN GIDA A.Ş. Bölgesinin en köklü gıda kuruluşlarından biridir.Zaman içinde artan talepler doğrultusunda 2019 yılı itibariyle Türkiye genelinde 3 üretim tesisi ve 500 üzerinde yetişmiş personeliyle hizmet vermektedir. www.as-san.com www.aydilimi.com

  Tüm ürünler arasında "kesilmiş et"
 3. OPTIMEAT LTD.

  Romanya

  Optimeat domuz, dana, koyun/kuzu ve kümes hayvanları ve çiğ et ve taze, soğutulmuş ve dondurulmuş perakende paketleri ile ilgilenmektedir. Optimeat tarafından gerçekleştirilen satış hacminin çoğu et işleyicilerine, kesim tesislerine ve konserve et fabrikalarına giden işlenecek ham etten oluşmaktadır. Bu hacim bütün olarak satılan şu parçalardan meydana gelmektedir: karkaslar, kemikli ve kemiksiz anatomik parçalar, kesim artığı, yağ ve sakatat. Toptancı sektörüne, kesim sonunda elde edilen farklı cinsteki etler, spesiyaliteler, farklı paketlerin yanı sıra yukarıda bahsedilen ürünler de tedarik edilir. Süpermarketler, outletler, restoranlar, oteller ve yemek şirketleri gibi perakende piyasa için karkas ve kesimlerin kemiklerinin temizlenmesi, bölüştürülmesi ve paketlenmesi Optimeat Grubu'nun AB tarafından onaylı kesme ve paketleme tesisinde gerçekleştirilir. Optimeat Grubu'nun Bükreş'in merkezinde AB onaylı bir soğuk hava deposu ile dağıtım için lojistik sistemi bulunmaktadır. Optimeat'in amaç ve hedefi, en taze ürünlerle toplumun ihtiyaçlarını karşılamak ve özel kesimler ve en uygun fiyatlarla sizin OPTIM MEAT kaynağınız olmaktır.

 4. SARL MARASSÉ

  Fransa

  SARL MARASSÉ, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Layrac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. HOEGGER ALPINA FRANCE

  Fransa

  HOEGGER ALPINA FRANCE, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Sainte-Marie-Aux-Mines, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. INICIATIVAS COMERCIALES DADYMA SL

  İspanya

  INICIATIVAS COMERCIALES DADYMA SL, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ribarroja Del Turia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. WILDHANDEL VERMEERSCH

  Belçika

  WILDHANDEL VERMEERSCH, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kesilmiş et, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kesilmiş et, hazır av etleri, av hayvanı şerküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. QUALITY MEAT RENMANS

  Belçika

  QUALITY MEAT RENMANS, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sığır eti, Kesilmiş et, kasaplık, taze kasap ürünleri, Sığır eti, Kesilmiş et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Symphorien, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. P&M EIFELER FLEISCHVERTRIEB

  Belçika

  P&M EIFELER FLEISCHVERTRIEB, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. sığır eti, domuz eti, şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sankt Vith, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. AGNEAUX MACQUET

  Fransa

  AGNEAUX MACQUET, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuzular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fruges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MEAT ASSISTANCE

  Belçika

  MEAT ASSISTANCE, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Soğutuculu antrepolar, Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Kesilmiş et, endüstriyel hijyen, Soğutuculu antrepolar, Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Kesilmiş et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sautin, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. GOOD MEAT

  Belçika

  GOOD MEAT, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır eti, Kesilmiş et, Sığır eti, Kesilmiş et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. WORLD-TRADE

  Belçika

  WORLD-TRADE, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Canlı çiftlik hayvanı satışı, et, sığır eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleurus, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. FRESH CONCEPT

  Belçika

  FRESH CONCEPT, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Et ve şarküteri, parlak tel, Et ambalajları, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marcinelle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. CONDROZ GIBIER

  Belçika

  CONDROZ GIBIER, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, av etleri, geyik eti, Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ciney, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. CONTINENTAL DESOSS

  Fransa

  CONTINENTAL DESOSS, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. mezbahalar, Tavuk kesme, Domuz mezbahaları, taze et ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bourg En Bresse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ABATTOIR ETTELBRUCK

  Lüksemburg

  ABATTOIR ETTELBRUCK, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, mezbahalar, Mezbahane eti, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ettelbruck, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 6. BOUSQUET VIANDE

  Fransa

  BOUSQUET VIANDE, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Domuz eti, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Koyun eti, Domuz eti, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, sığır eti, Koyun eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luc La Primaube, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. LIMOPLAST

  Bosna Hersek

  LIMOPLAST, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal, kesim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gradacac, Bosna Hersek 'de bulunmaktadır.

 8. FOOD 2000 S. L.

  İspanya

  FOOD 2000 S. L., yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. domuz eti, küçük şişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peñacastillo-Cantabria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SANDRA SP.ZO.O

  Polanya

  SANDRA SP.ZO.O, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvansal üretim, tavuklar, kesimlik kümes hayvanları, kümes hayvanları, Hayvansal üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lędziny, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. BOUSQUET A. SARL

  Fransa

  BOUSQUET A. SARL, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesilmiş et, Kesilmiş et, toptan et, et kesme ve dilimleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luc La Primaube, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DISPOSABLENET

  Hollanda

  DISPOSABLENET, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Eldivenler, Tıbbi malzemeler, toptan et, diş hekimi, Eldivenler, Tıbbi malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krimpen A/d Ijssel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. L-B-VIANDES

  Fransa

  L-B-VIANDES, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Domuz eti, Dana eti, Kesilmiş et, Domuz eti, Dana eti, Kuzu eti, Kesilmiş et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ploeren, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. NET NEUE ENERGIETECHNIK GMBH

  Almanya

  NET NEUE ENERGIETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesilmiş et, Kesilmiş et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. A. LONHIENNE

  Belçika

  A. LONHIENNE, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kesilmiş et, mezbahalar, Kuzu eti, Kesilmiş et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liège, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. BEAUVAL

  Belçika

  BEAUVAL, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesilmiş et, Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Kesilmiş et, Kuzu eti, taze kasap ürünleri, Kurumsal yerler için kıyma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lessines, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. HACILAR FLEISCHGROSSHANDELS GMBH

  Almanya

  HACILAR FLEISCHGROSSHANDELS GMBH, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir. Mezbahane eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. URBI DE GROOF

  Belçika

  URBI DE GROOF, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Leeuw-Saint-Pierre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. CITY SÜDL. FEINKOST GMBH

  Almanya

  CITY SÜDL. FEINKOST GMBH, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kasaplık et laboratuarları, kümes hayvanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz