• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kesimevi mezbahane makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Kesimevi mezbahane makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. CEMSAN MEZBAHA SISTEMLERI MAKINA VE EKIPMANLARI

  Türkiye

  CEMSAN deneyimi ve yetkinliği ile sayısız yılı geride bırakan geleneksel bir firmadır. 25 yıldan daha fazla süredir, Ankara’daki uzmanlarımız tarafından kurulan ve devreye sokulan Türkiye çapında 250’den fazla, dünya çapında 20’den fazla en modern Entegre Et tesisleri geliştirmekte, tasarlamakta ve üretmektedir. Dünyanın herv yerinden memnun müşterilerimiz, CEMSAN Makina’nın mesleki (profesyonel) bilgisine, yenilikleri geliştirmedeki kapasitesine, üretim kalitesine ve satış sonrası kusursuz hizmete güvenmektedirler. Dünya pazarındaki varlığı ve deneyimleri, CEMSAN’nın dünya çapında küçük ve büyük et işleme tesislerinin özel gereksinimlerini karşılamasından kaynaklanmaktadır.CEMSAN özelleştirilmiş ve çok yönlü mezbaha teknolojisinde uzman çözüm ortağınızdır.

 2. IMKATEK TEKNIK MAKINA

  Türkiye

  Firmamız Kesimhane Makinaları ve Ekipmanları konusunda 24 Yıllık , uzman Teknik Kadrosuyla siz Degerli Müşterilerimize İMKA TEKNİK MAKİNA Olarak Hizmet Vermekten Gurur Duyarız. Misyonumuz İşimizin en İyisini Yapmak Olup bu Misyondaki Çalışmalarımız Sonucunda Kendi Markamızı Kalitemizi Oluşturduk. Tek Amacımız İşimizi en iyi Şekilde Yaparak Müşteri Memnuniyetini Sağlamaktır. Firmanın amacı ” Yenilikçi , Yaratıcı Ürünlerini Tasarlamak ve Üretmek”tir, Kesimhane Makina ve Ekipmanları ana Ürünüdür.Modern Tasarımların hızla Alıcılara Sunulmasına, Pazara Erişme ve Müşteri Tercihlerini Yakından Takip Etmeye Katkıda Bulunmaktadır.Gelişen Türkiye’de Kesimhane Makinalarında, Avrupa Standartlarını göz Önünde Bulundurarak Teknolojiyi Yakından Takip Eden İMKA TEKNİK MAKİNA Plan Proje Konusunda Uzmanlaşmış bir Firmadır.

 3. SISTEM MONORAY

  Türkiye

  Sistem Monoray, kırmızı et sektöründe kesimhane, depolama ve taşıma alanlarında kullanım kolaylığı sağlayan et monoray yani ‘’ikiz ray” sistemini geliştirmiş ve sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla karkas transfer rayları üretimini birçok projede uygulamıştır. Çok amaçlı kullanılabilen “ikiz ray” sistemimimiz paslanmaz ve alüminyum hammaddelerden imal edilerek, hem manuel hem de otomatik konveyör şeklinde karkas transferlerinde kullanıma sunulmuştur. Sistem Monoray ikiz ray sistemini dizayn ederek ilgili alanlarda uygulamaya geçirmiş, gerek yurtiçi gerekse yurtdışında hem büyükbaş hem de küçükbaş olmak üzere birçok ikiz ray sistemini sektöre kazandırmıştır. Sistem Monoray, uzman kadrosu, profesyonel bakış açısı ve doğru partnerleri ile ihtiyaca uygun en ideal projeleri üretmekterdir.

 4. ALV TEKSTIL MAKINE GIDA VE HAYV UR.SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Şirketimizin farklı endüstri alanlarındaki çeşitliliği standartlara uygun olarak standart veya tesarik usulü olarak tasarlanmış Mezbaha sistemleri Mezbaha makine ve ekipmanlarının üretimi ve temini enerji ve metal işleme endüstrileri başta olmak üzere çeşitli sektörlerde birleştirme montaj ölçüm kalite kontrol uygulamaları hatlar ve sistemler tasarlamak tesis etmek.Yarırım fizibilite raporu ile sağlıklı yatırıma yön vermek.

 5. PERMIS DE CONDUIRE

  Fransa

  PERMIS DE CONDUIRE, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. permi başvurusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sainte Denise, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BANSS SCHLACHT- UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  BANSS SCHLACHT- UND FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Biedenkopf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TRANSNATIONAL AGRI PROJECTS B.V.

  Hollanda

  TRANSNATIONAL AGRI PROJECTS B.V., yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tavuk işleme, mezbaha makineleri, mezbahalar için tesisat ve ekipmanlar, kümes hayvanları mazbağ makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wissenkerke, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. NORMAN - NORMANDIE MANUTENTION

  Fransa

  NORMAN - NORMANDIE MANUTENTION, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vimoutiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LIMOS

  Slovenya

  LIMOS, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mezbaha makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Škofja Loka, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. B.R.E.

  Belçika

  B.R.E., yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. TRIANTAFYLLIDIS EQUIPMENT IKE

  Yunanistan

  TRIANTAFYLLIDIS EQUIPMENT IKE, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Skydra, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. TERMET SOLEFI

  Fransa

  TERMET SOLEFI, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Champagné, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. AMB FOOD TECH S.R.L.

  İtalya

  AMB FOOD TECH S.R.L., yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, et işleme, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Lazzaro Di Savena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SCERIA

  Fransa

  SCERIA, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sablé Sur Sarthe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BOBET MATERIEL

  Fransa

  BOBET MATERIEL, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarım-gıda endüstrisi makineleri, tarım-gıda sanayisi otomatizasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CHAMPAGNE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CLASS MEISTER SARL

  Romanya

  CLASS MEISTER SARL, yılında kurulan ve Kalıplı inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tirgu Neamt, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. MAREL RED MEAT SLAUGHTERING B.V.

  Hollanda

  MAREL RED MEAT SLAUGHTERING B.V., yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lichtenvoorde, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. SARL ATELIERS DE LA QUEILLE

  Fransa

  SARL ATELIERS DE LA QUEILLE, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, konveyörler, Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, asansörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tonneins, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MEYN POULTRY EQUIPMENT LTD

  Birleşik Krallık

  MEYN POULTRY EQUIPMENT LTD, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hampshire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. TEKNOMAKI

  Türkiye

  TEKNOMAKI, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeytin çekirdeği çıkarma makinaları, kalibrasyon ünitesi, zeytin hasat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. FOOD TECHNOLOGY FRANCE

  Fransa

  FOOD TECHNOLOGY FRANCE, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mezbahalar için robotlu kontrollü ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Nolff, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MADO FRANCE SARL

  Fransa

  MADO FRANCE SARL, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saverne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. COUEDIC MADORE EQUIPEMENT

  Fransa

  COUEDIC MADORE EQUIPEMENT, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plemet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. INDUSTRADE

  Fransa

  INDUSTRADE, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et kesimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schiltigheim Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MEAT ASSISTANCE

  Belçika

  MEAT ASSISTANCE, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Soğutuculu antrepolar, Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Kesilmiş et, endüstriyel hijyen, Soğutuculu antrepolar, Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Kesilmiş et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sautin, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. MAPA BLADES S.R.L.

  İtalya

  MAPA BLADES S.R.L., yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bıçak bileme, bileme makineleri, resme göre alet üretme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cinisello Balsamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. THE BEST AUTO INSERTION MACHINE CHINA

  Fransa

  THE BEST AUTO INSERTION MACHINE CHINA, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. yazı makinaları için aksesuar ve bileşenler, büro makineleri aksesuarı, ilave halkalar, doldurma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Austin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ABATTOIR EQUIPMENT SUPPLIES

  Birleşik Krallık

  ABATTOIR EQUIPMENT SUPPLIES, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. mezbahalar, besi hayvanları kesimi için tesisat ve ekipmanlar, mezbaha makineleri, domuz kesimi için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clevedon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. ASMERT MEZBAHA GIDA VE TARIM URUNLERI SANAYI TIC.LTD.STI

  Türkiye

  ASMERT MEZBAHA GIDA VE TARIM URUNLERI SANAYI TIC.LTD.STI, yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. QUICIAL S.L.

  İspanya

  QUICIAL S.L., yılında kurulan ve Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda - makineler ve ekipmanlar, besi hayvanları kesimi için tesisat ve ekipmanlar, domuz kesimi için tesisat ve ekipmanlar, Gıda - makineler ve ekipmanlar, mezbahalar için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olot, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz