• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kesimlik çiçekler

Sonuçlar

Kesimlik çiçekler - Ithalat/Ihracat

 1. FRANCE FLEURS

  Fransa

  FRANCE FLEURS, 1993 yılında Bordeaux'da kurulmuş bir aile şirketidir. Fransız taze çiçek, kurutulmuş ve stabilize çiçek toptancısı olarak, her şeyden önce profesyonellere hitap ediyoruz ve bunu 3 nesildir sürdürüyoruz. En güzel ürünleri seçiyor ve bitkilerimizi düşük fiyatlarla toptan satışa sunuyoruz. Uzun yıllardır üretici ve tedarikçilerimizden en iyi ürünleri talep etmek için onlarla güçlü bağlar kurmayı başardık. Profesyoneller için geniş bir referans yelpazesi sunuyoruz: - Fransız çiçekleri, - taze kesilmiş çiçekler, - çeşitli yapraklar, - kuru çiçekler, - stabilize çiçekler. İster paketler halinde, ister toplu olarak, ister ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilmiş olsun, ürünlerimiz her zaman isteklerinize uyum sağlar. - 10.000 pamuk dalına mı ihtiyacınız var? - Yüzlerce özel kuru çiçek buketi ile vitrinleri süslemek mi istiyorsunuz? - Anneler Günü için tek tek paketlenmiş 50.000 gül mü dağıtmak istiyorsunuz? Olasılıklar sınırsızdır. Bizden fiyat teklifi isteyin. Öncelikli kaygımız müşterilerimizi memnun etmektir. Tutkumuz, Fransız ürünlerini tercih etmek ve üreticilerimizin çalışmalarını geliştirmek için bahçeciliğimizi korumaktır. Başka bir aracı olmadan toptan fiyatlar sunuyoruz. FRANCE FLEURS, Fransa'da ve tüm Avrupa'da profesyoneller için bitki toptancısıdır.

 2. PALMEN24.DE INH. MARCO GIESE ECHTBLATTPALMEN

  Almanya

  Palmen24.de - palmiyeleri size getiriyoruz. Palmen24.de gerçek yaprakları korunmuş, sınırsız süreyle dayanabilen palmiyeler konusunda uzman bir palmiye mağazasıdır, ayrıca kiralık palmiyeler de mevcuttur. Berlin'deki şirketimiz 10 yıllık bir deneyime sahiptir. Korunmuş palmiye yapraklarıyla donatılmış ve hindistancevizi kabuklarından oluşmuş bir toprağa sahip Areca ve Phoenix palmiyelerimiz sentetik yapay palmiyeler / bitkiler değildir. Doğal görünümleri ve yüksek işleme kaliteleri ile öne çıkarlar. Ayrıca dekorasyon projeleriniz için palimye yaprakları da sevk edebiliriz. Palmiyelerimizin avantajları: Özel bir yöntemle ve doğal özlerle korumaya alınan palmiye yaprakları uzun süre dayanır, bakım gerektirmez ve ısıtılmayan mekanlarda kış şartlarına da dayanacak biçimde üretilmiştir. Mağazadaki palmiyelerimizin yüksekliği 1, 30 m ile 4, 00 m arasında değişmektedir. Aracılar olmadan doğrudan üreticiye, yani bize sipariş verebilirsiniz.

 3. FLORADOR

  İspanya

  Florador toptancılara ve avrupalı çiçekçilere 80'den fazla çeşitteki ekvator gülünü ve en zor bulunan türleri her türlü rekabetten uzak bir kalitede sağlamaktadır. Bu güller gerek büyük goncaları, gerek ise 1 metreye ulaşabilen sap uzunluklarıyla dünyanın en güzel gülleri olarak ün sahibidir. Ayrıca, bu çiçeklerin renkleri orijinaldir ve ok uzun süre taze kalabilirler. Tüm beklentileri karşılayan bu ürünlerin yanı sıra, Florador nakliye konusunu da üstlenmektedir.

 4. ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO

  İtalya

  kesilmiş çiçek, dekorasyon için yaprak ihracatı ve dağıtımı, çiçekçiler için ürün ve aksesuar tedariği. Tüm dünyaya online bitki ve çiçek gönderimi. Şirketler için çiçekli hediye programlama ve gerçekleştirme ; özel günler için çiçek ve bitki kişiselleştirilmiş kompozisyon gerçekleştirme ; ofis, butik, otel, villa için iç düzenleme danışmanlığı ve tasarımı ; tören ve etkinlikler için çiçekli süslemeler.

 5. EURO PROFESSIONAL FLORISTIK. M. BURACZEWSKI

  Polanya

  Merkezimi Gorzów Wielkopolski'dedir. Çok çeşitli çiçek buketleri üretiyoruz. Uzun yıllardan beri çiçekçilik hizmetleri sunuyoruz. Düğünler, dini törenler, cenazeler gibi farklı vesilelere göre çiçek aranjmanları hazırlıyoruz. Çiçeklerimiz güvenilir tedarikçilerden geliyor, bu sayede bunların tazeliğini güvence altına alıyoruz. Buketlerimiz Avrupa'nın her köşesine ulaşmaktadır. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Lütfen bizimle bağlantı kurmaya tereddüt etmeyiniz!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MEDI ÇIÇEKÇILIK

  Türkiye

  Medi çiçekçilik, kurulduğu 1992 yılından günümüze, « Yüksek Kalite », « Rekabetçi Fiyat » ve « Sınırsız Hizmeté » i görev edinmiştir. Her geçen gün çeşitliliği arttıran ve yeni pazarlara ulaşan Medi çiçekçilik, başta Balkan ülkeleri ve Avrupa ülkelerine yaptığı ihracatla Türk Çiçeğini Dünyaya tanıtıyor. 20 yıllık tecrübesi, ile gerbera, karanfil, ve çeşitli süs bitkileri ile yeni ürünleri de bünyesinde barındırmaktadır. Yenilikçi ve rekabetçi yapısıyla Medi Çiçekçilik « Fark Yaratır ».

 2. GORI SRL

  İtalya

  Gori Fiori heyecanlı ve motivasyonu yüksek kişiler tarafından kurulan ve desteklenen bir şirkettir, son 30 yıl boyunca çiçek ürünleri sunumunu ve mükemmel sonuçlar ile dağıtımını genişletiyoruz.

 3. URLAPACK

  Türkiye

  Urla pack çiçek jelatini ile çiçeklerinizi daha gösterişli yapacak. Daha parlak daha canlı görünen çiçekler. Sağlam jelatin ve kolay paketleme sunuyoruz. %100 memnuniyet

 4. SUN HARVEST FLOWERS

  Şili

  SUN HARVEST FLOWERS, yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ortanca, kesme çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puerto Varas, Region Los Lagos, Şili 'de bulunmaktadır.

 5. ROSES SANT JORDI GIRONA

  İspanya

  ROSES SANT JORDI GIRONA, yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Vilassar De Mar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. DIVAFLOR

  Ekvator

  DIVAFLOR, yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Quito, Ekvator 'de bulunmaktadır.

 2. MAGIC OF FLOWERS

  Ukrayna

  MAGIC OF FLOWERS, yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Dnepropetrovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. GOSPODARSTWO OGRODNICZE KALISIEWICZ ANDRZEJ I JANINA

  Polanya

  GOSPODARSTWO OGRODNICZE KALISIEWICZ ANDRZEJ I JANINA, yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Książenice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. KYTICA-EXPRES S.R.O SLOVAKIA

  Çek Cum.

  KYTICA-EXPRES S.R.O SLOVAKIA, yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kesilmiş gül, geleneksel yapay çiçek laboratuarı, kesme çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bečváry, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. MONTFLEURY SELECTION B.V.

  Hollanda

  MONTFLEURY SELECTION B.V., yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kesme çiçekler, bahçecilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, De Kwakel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. FLOWERS BY POST UK

  Birleşik Krallık

  FLOWERS BY POST UK, yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. TURKUAZ FLOWER

  Türkiye

  TURKUAZ FLOWER, yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. EAGLE-LINK FLOWERS

  Kenya

  EAGLE-LINK FLOWERS, yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nairobi, Kenya 'de bulunmaktadır.

 7. FLORA 24, S.R.O.

  Çek Cum.

  FLORA 24, S.R.O., yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kesilmiş gül sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 9-Černý Most, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. NURROSEN.DE / KREITER & SCHECK GBR

  Almanya

  NURROSEN.DE / KREITER & SCHECK GBR, yılında kurulan ve Çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kesimlik çiçekler, Kesimlik çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FLORABEL CHIPIONA

  İspanya

  FLORABEL CHIPIONA, yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bütün dünya'ya bitki ve çiçekler, toptan çiçekler, taze çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chipiona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. MAGIC FLORA

  Ukrayna

  MAGIC FLORA, yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. toptan çiçekler, kesme çiçekler, iç ve dış ortam bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donetsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. LE MIMOSA

  Belçika

  LE MIMOSA, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler, Kesimlik çiçekler, Yapma çiçekler, bitkiler ve meyveler, Çiçekçiler için ekipmanlar ve gereçler, Kesimlik çiçekler, Yapma çiçekler, bitkiler ve meyveler, düğün buketlerinin yapılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Queue-Du-Bois, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ASPIDISTRACOOPERATIVA

  İtalya

  ASPIDISTRACOOPERATIVA, yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Angri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BLUMENHAUS IRIS INH. DORIS WAGNER

  Almanya

  BLUMENHAUS IRIS INH. DORIS WAGNER, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Krozingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BLUMEN-BLUME INH. ENNO BLUME

  Almanya

  BLUMEN-BLUME INH. ENNO BLUME, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Pyrmont, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KYTICE-EXPRES 24 S.R.O.

  Çek Cum.

  KYTICE-EXPRES 24 S.R.O., yılında kurulan ve Kesimlik çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kesilmiş gül, kesme çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bečváry, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. BLUMEN HECKTOR, INH.STEFAN HECKTOR E.K

  Almanya

  BLUMEN HECKTOR, INH.STEFAN HECKTOR E.K, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. BLUMENHAUS MEINKEN

  Almanya

  BLUMENHAUS MEINKEN, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Delmenhorst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. RIEBL- GELTINGER

  Almanya

  RIEBL- GELTINGER, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pfeffenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz