• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kesimlik dana ve sığırlar

Sonuçlar

Kesimlik dana ve sığırlar - Ithalat/Ihracat

 1. BEYCELIK GIDA TARIM HAYVANCILIK LTD. STI.

  Türkiye

  irmamız yurtdışında yerleşik FRANSA PARİS MERKEZLİ hayvancılık lisansına sahip Export&import Şirketinide bünyesinde barındıran direk besici, damızlık üreticisi firmalara veya müstahsil Siz değerli çiftçi ve hayvancılık ile iştigal eden müşterilerimize veya sizleri temsilen süt ve damızlık, Et üreticileri birlik ve kooperatiflere canlı besilik, damızlık küçük ve büyük baş hayvan ithal etmekteyiz .Firmamız ithalatın izin verdiği ülkeler genelinde Fransa, Macaristan, Slovakya, İtalya, Çekcumhuriyeti, Avusturya, Romanya , Litvanya, Letonya ve Estonya’ dan damızlık koç ve koyun, Damızlık boğa altı ve buzağı düve , Besilik dana , kasaplık kuzu, koyun ve dana ithalatı gerçekleştirmektedir. Firmamız ayrıca kotası ve lisansı olan et üreticileri ve kombina ile imalatçılarada , Yurtdışında tam, yarım ve çeyrek karkas şeklinde et tedariği hizmetleri vermektedir. Firmamız bünyesinde barındırdığı mimar ve inşaat mühendisi personeli, ve uzun yıllardır taşeron, usta kalfa, düz işçi ondan fazla ekip kadrosuyla profesyonel olarak tüm inşaat işlerinizi yüklenici, müteahhitlik, danışmanlık, mimarlık, mühendislik hizmetleri çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Firmamız bünyesinde tüm inşaat işlerini yardımcı konusunda uzman tekniker ve teknisyen, kadromuzla takip ve kontrolerini zamanında profesyonel şekilde yapıp hizmet konusu işlerin yapım ve teslim aşamalarında zaman ve maliyet tasarufu yaparak bunuda size fiyat olarak yansıtmak mühendisliğin gerekliği olduğu kadar firmamızın en öneml

 2. ULU ILAC KIM SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Firmamız Ulu İlaç Kimya 2001 yılından beri İstanbul’da veteriner hekimler için tek kullanımlık suni tohumlama eldiveni üretmektedir. Ürün kalitemizi geliştirmek konusunda verdiğimiz çabalar sonucunda, Avrupa standartlarında eldiven üretir ve Türkiye’nin eldiven ihtiyacının büyük bir kısmını karşılar hale gelmiş bulunmaktayız. 2012 yılında üretim kapasitemizi artırarak Almanya’ya ihracata başlamış bulunmaktayız. Hedefimiz dış pazardaki gücümüzü arttırmak ve ürünümüzü farklı ülkelere ihrac edebilmektir.

 3. AGROPLUS

  Türkiye

  Agroplus Yatırım Danışmanlığı , Canlı Hayvan İthalatı ve Dış Ticaret Yapmaktayız

 4. HOFMAN GIDA TARIM VE HAYV.ITH.IHR.SAN.VE TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Pi̇ri̇nç , siğir, toz şeker i̇thalat ve i̇haracati

 5. MEDISU BESI TARIM SAGLIK LTD.STI.

  Türkiye

  besi sığırı ithal ve satışı, danışmanlık ve ihracaat ithalat hizmetleri

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LTD.

  Yeni Zelanda

  bir teklif yoktur

 2. BERATLAR TARIM MAKİNALARI

  Türkiye

 3. EXIMWELL LIVESTOCK TRADING AND LOGISTICS TURKEY

  Türkiye

  EXIMWELL LIVESTOCK TRADING AND LOGISTICS TURKEY, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. özel üretim sığırları, Sığır ithalat ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. SECANTES DEL CANTABRICO-SECAN, S. L.

  İspanya

  SECANTES DEL CANTABRICO-SECAN, S. L., yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barros, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. MAESTRO SALES SRL - EUROPEENNE SIBIU SRL

  Romanya

  MAESTRO SALES SRL - EUROPEENNE SIBIU SRL, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kesimlik sığırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Apoldu De Sus, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. PRO DESOSSA

  Portekiz

  PRO DESOSSA, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. sığır eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Famalição, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. MIDDLE EAST AND NORTH AFRICA EXPORT S.L

  İspanya

  MIDDLE EAST AND NORTH AFRICA EXPORT S.L, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. toptan et, sanatsal kırtasiye, briket, kesimlik sığırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almacellas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR

  Almanya

  IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sığır süthaneleri, Sığır süthaneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duesseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WEGER ITALY GMBH

  İtalya

  WEGER ITALY GMBH, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sığır ithalat ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sand In Taufers, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. EURL LE LIEVRE LUC

  Fransa

  EURL LE LIEVRE LUC, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kesimlik dana ve sığırlar, Sığır süthaneleri, kesimlik sığırlar, özel üretim sığırları, Kesimlik dana ve sığırlar, Sığır süthaneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Roc Saint Andre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GREEN FIELD

  Ukrayna

  GREEN FIELD, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nikolaev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. GEORGITZIKIS FARM

  Yunanistan

  GEORGITZIKIS FARM, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sığır, kesimlik inekler, Sığır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veroia, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. J.W. EIKELENBOOM

  Hollanda

  J.W. EIKELENBOOM, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. domuz eti işçiliği, dondurulmuş sığır etleri, dondurulmuş domuz etleri, ORGANİK sığır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lith, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. FRANCE DISTRIBUTION IMPORT EXPORT

  Fransa

  FRANCE DISTRIBUTION IMPORT EXPORT, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sığır eti, kutsal süslemeler – dini eşyalar, Dini kesim, helal et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. QUALITYEXPORT

  İspanya

  QUALITYEXPORT, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tüm cins hayvanlar için tam besin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lerida, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L.

  İspanya

  AGROPECUARIA SANTAS MASAS, S.L., yılında kurulan ve Dana eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesimlik dana ve sığırlar, taze et ihracatı, Sığır ithalat ihracatı,  Sığır karkasları, Kesimlik dana ve sığırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castigaleu, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. AZIENDA AGRICOLA GLORIOSO

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA GLORIOSO, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sığır eti, Sığır ithalat ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palermo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP

  Romanya

  EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP, yılında kurulan ve Hayvanlar ve besicilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı, Kesimlik dana ve sığırlar, Koyun ve keçiler, sığır, Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı, Kesimlik dana ve sığırlar, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. CZECH LIVESTOCK - JOSEF ČADA

  Çek Cum.

  CZECH LIVESTOCK - JOSEF ČADA, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kesimlik dana ve sığırlar, büyük baş hayvanlar, Kesimlik dana ve sığırlar, Sığır ithalat ihracatı, sığır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rudolfov, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. JAKUB SZCZEPANSKI

  Polanya

  JAKUB SZCZEPANSKI, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Opatów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. COOPERATIEVE AFZET VAN VEE EN VARKENS

  Belçika

  COOPERATIEVE AFZET VAN VEE EN VARKENS, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. domuz eti, mezbahalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leuven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. GOLDEN-GARDEN SRL

  Moldavya

  GOLDEN-GARDEN SRL, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesimlik dana ve sığırlar, Dana eti, Hububat ve tahıllar, Yumurta ürünleri, Kesimlik dana ve sığırlar, Dana eti, Hububat ve tahıllar, Yumurta ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Falesti, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 8. AZIENDA AGRICOLA SPAGNUOLO ALDO

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA SPAGNUOLO ALDO, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesimlik dana ve sığırlar, kesimlik sığırlar, yarış sığırları, Kesimlik dana ve sığırlar, sığır yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Sofia D'epiro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A.

  Romanya

  INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A., yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesimlik dana ve sığırlar, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, İsleme yeri ve salamura, Koyun ve keçiler, Kesimlik dana ve sığırlar, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, İsleme yeri ve salamura, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pascani, Romanya 'de bulunmaktadır.

 10. COBOULUX

  Lüksemburg

  COBOULUX, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kesimlik dana ve sığırlar, Kesimlik dana ve sığırlar, mezbahalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wecker, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz