• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kestane

Sonuçlar

Kestane - Ithalat/Ihracat

 1. CONCEPT FRUITS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Ardèche dağlarının kalbinde yer alan CONCEPT FRUITS, 1975'ten beri kestane işleme konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Şirket, dondurulmuş meyve endüstrisinin Fransız lideri ve Avrupa'nın en büyük aktörlerinden olan ROGER DESCOURS Group'a aittir. En iyi üreticilerin kestanelerini toplayan Concept Fruits, profesyonellerden oluşan uzman bir meyve işleme ekibine sahiptir. Restoran profesyonellerine ve gıda sektörüne yönelik kestane bazlı vazgeçilmez ürünler sunuyoruz: • Kestane kreması • Kestane ezmesi • Kestane püresi • Şuruplu kestane CONCEPT FRUITS, geleneksel ve zengin mutfaklar için Ardèche'nin geleneksel tariflerine uygun otantik bir tada sahip kestane kremaları ve püreler içeren tarifler sunar. - %100 doğal içerik, aroma, koruyucu ve renklendirici içermez - Glikoz şurubu içermeyen %100 “TEMİZ ETİKET” kestane kreması - Belirgin bir kestane tadı olan, az şekerli ve vanilyasız kestane ezmesi - Hızlı ve kolay kullanım sağlayan Doypack poşette kestane püresi - Çeşitli kullanım alanları için şurup içinde doğal kestane: dekorasyon olarak parçalar halinde ve garnitür olarak Şirket, Organik Tarım kestane işleme için ECOCERT FR-BIO-01 sertifikasına sahiptir. Concept Fruits ayrıca IFS ve BRC sertifikalıdır.

 2. CLEMENT FAUGIER

  Fransa

  Verified by europages badge

  Ardèche Bölgesi Privas'ta Clément Faugier: 1882 yılından bu yana kestane kökenli her türden malzemenin üretimi ve ticareti: Ardèche yöresine ait kestane şekeri ve kestane ezmesi. Marpom's, (kestane ezmesi ve elma püresi karışımı) üretimi ve ticareti. Organik ürün yelpazesi. Clément Faugier dondurulmuş sebze ve meyve püreleri, küçük porsiyonlar, 8'li veya 15'li dilimler halinde kullanılabilecek dondurulmuş doğal kestane püresi sunmaktadır.

 3. AJ AGRO APS

  Danimarka

  Verified by europages badge

  AJ Agro ApS, küresel tarım pazarında en kaliteli tarım ürünlerinin güvenilir bir distribütörü olarak uzun süredir devam eden bir üne sahiptir. Mükemmellik ve dürüstlüğe olan bağlılığımız, tarım sektöründe güvenilir bir isim olarak yer edinmemize yardımcı oldu. Bizi diğerlerinden ayıran şey, tarımsal ürünlere olan köklü tutkumuzdur. Üretim, lojistik ve dağıtım da dahil olmak üzere tarımsal ihracat işinin her yönünü anlamak için önemli çaba sarf ettik. Bu kapsamlı bilgi birikimi bizi ihracat sektöründe zorlu bir güç haline getirdi. Özümüzde, müşterilerimize hizmet etmek için sürekli olarak ekstra yol kat eden uzmanlardan oluşan özel bir ekibiz. İhracat pazarlarında uzun yıllara dayanan deneyimimizle, kalite ve güvenilirlik konusunda çıtayı yükselterek alanımızda lider olarak ortaya çıktık. Danimarka'da, birinci sınıf tarım ürünlerinin lider tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Sunduğumuz ürünler arasında fındık, gübre ve hayvan yemi gibi çok çeşitli ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerin çeşitli endüstrilerdeki önemini anlıyoruz ve müşterilerimize yalnızca en iyi kaliteyi sunmayı taahhüt ediyoruz. Misyonumuz, en üst düzey tarımsal ürünlere ihtiyaç duyan işletmeler için güvenilir bir ortak olarak hizmet vermeye devam etmektir. Mükemmellik, dürüstlük ve müşteri memnuniyetine odaklanan AJ Agro ApS, tarım ürünleri endüstrisinin ön saflarında yer almaya devam etmeye hazırdır.

 4. RAFFAEL S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  RAFFAEL S.R.L., yılında kurulan ve Kestane sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karamelli bonbon, kestaneli dondurma, panettone, Karamelli bonbon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montoro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CC TOURISM, AGRICULTURE EXP IMP LTD.

  Türkiye

  CC Turizm, Tarım, ithalat, ihracat Ltd.Şti olarak." Doğal Tarım, Doğal Yöntemler, Doğal Ürünler " ilkesiyle Türkiye'nin en bereketli topraklarından biri olan Aydın'da faaliyet göstermekteyiz. Aydın, Kuran'da adı geçen Zeytin, İncir ve Nar'ın başkentidir. Çilek, Narenciye ve Eriğin memleketidir. Hiç bilinmez ama en çok Kestane Ağacı'nın olduğu ve en çok Kestane Hasadı'nın yapıldığı şehirdir.Temel İlkemiz; Müşterilerimize sunacağımız her ürün, mutlaka ve kesinlikle ya Doğal ve Geleneksel Yöntemlerle ya da Organik Tarım Sertikası taşıyan ürünler olacaktır. Bu ürünler; Tüm özellikleriyle Farklı ve Fark yaratıcı olacaktır. Bu fark, Seçilen ve sunulan ürününün bizzat Kendisi, hem yetiştirme sürecindeki doğallık, hem de ürününün Nitelikleri boyutunda olacaktır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KARDELEN KESTANE ŞEKERI

  Türkiye

  1991 yılında kurulan firmamız yılda 500 ton kabuklu kestane alıp tam mamul olan kestane şekeri imalatı yapmaktadır.10000 m2 açık alan üzerine 6000 m2 kare kapalı alanda tam entegre şekilde üretim yapan firmamız sektöründe ilk kez iso 22000 gıda güvenliği ve kalitesi belgesini almıştır.Kestane şekeri yanında kestane püresi, kestane ezmesi, pastaları için kırık kestane şekeri ve vakumlu poşetlerde haşlanmış kestane üretimi de yapmaktadır.

 2. KARAKASLAR TARIM LTD

  Türkiye

  Firmamız Karakaşlar Tarım ltd.şti 1999 yılından beri kuru gıda sektöründe faaliyet göstermekle beraber AYDIN bölgesinde bulunan sayılı üretici ve ihracatçı firmalarından birisidir.Nazilli de yer alan fabrikamız, hammadde tedariği öncelikle kendisine ait üretim alanlarında incir üretim ve ihracatını yapmaktadır.

 3. LEICHTE LANDWIRTSCHAFTLICHE PRODUKTE

  Türkiye

  2013 ışık tarım ürünleri adı altında olan kuruluşumuz artık ihracat seviyesinde olup yurt dışı da çalışmak amaçlı bu sitede sayfamızı yayınlamaktayım fındık ceviz kestane ıhlamur gibi tarım ürünlerinin üretimi ve teminini saglamaktayım

 4. SULTAR FRUIT LTD

  Türkiye

  We are grover and exporter of cherry chestnut fig and grapes from turkei to all world.

 5. CASA QUIROGA HORTOFRUTÍCOLA S.A.

  İspanya

  CASA QUIROGA HORTOFRUTÍCOLA S.A., yılında kurulan ve Kestane sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kestane unu, dondurulmuş meyveler, freze uçları, yabanmersini sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ourense, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ROSSI ANGELO SNC DI MELLA MARISA LUISA

  İtalya

  ROSSI ANGELO SNC DI MELLA MARISA LUISA, yılında kurulan ve Kestane sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kestane unu, taze kestane işleme, nohut unu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scagnello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DILETTO PASQUALE & C. SAS

  İtalya

  DILETTO PASQUALE & C. SAS, yılında kurulan ve Kestane sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kestane unu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cutro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. EGE KAPTAN LTD. ŞTI.

  Türkiye

  EGE KAPTAN LTD. ŞTI., yılında kurulan ve Kestane sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. taze meyveler, paketlenmiş kestane, taze kestane işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. CASTAÑAS CAMPELO EXPORT (CHESTNUT, FLOURS, GARLIC, NUTS)

  İspanya

  CASTAÑAS CAMPELO EXPORT (CHESTNUT, FLOURS, GARLIC, NUTS), yılında kurulan ve Kestane sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş unlar, kurutulmuş ürünler, sarımsak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villafranca Del Bierzo (león), İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. MARRONS IMBERT

  Fransa

  MARRONS IMBERT, yılında kurulan ve Çikolata olmayan şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurma ve Şerbetler, Kestane, Dondurma ve Şerbetler, Kestane, Kestane püresi, kestaneli dondurma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubenas Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ORTOFRUTTICOLA PAPAROZZI ACHILLE

  İtalya

  ORTOFRUTTICOLA PAPAROZZI ACHILLE, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kestane, kestane, paketlenmiş kestane, Kestane, Kestane ezmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canepina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. HERMANOS GARZA

  İspanya

  HERMANOS GARZA, yılında kurulan ve Kestane sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. patates, mantarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riós, Ourense, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. NUSSBAUMSCHULE KLOCKS

  Almanya

  NUSSBAUMSCHULE KLOCKS, yılında kurulan ve Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kestane, fidanlıklar, fındık ağacı, Kestane, ceviz ağacı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SORESA - PORTUGAL

  Portekiz

  SORESA - PORTUGAL, yılında kurulan ve Tarımsal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kestane, Küçük yumuşak meyveler, zeytin yağları, badem, Kestane, Küçük yumuşak meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valpaços, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. AGROHOUSE.GR

  Yunanistan

  AGROHOUSE.GR, yılında kurulan ve Zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kestane, kuru meyveler, Kestane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Larissa, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. ENKA FOOD GMBH

  Almanya

  ENKA FOOD GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bal ve türevleri, kestane, akasya balı, ıhlamur balı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, BOCHUM, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KASTROPOULOS DIMITRIS FUNCORN

  Yunanistan

  KASTROPOULOS DIMITRIS FUNCORN, yılında kurulan ve Ticari araştırmalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. mısır, pop-corn üretim makineleri, popcorn, kestane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aigaleo, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. COMMODITIES TRADING UK LTD

  Birleşik Krallık

  COMMODITIES TRADING UK LTD, yılında kurulan ve Kestane sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ayçiçek yağları, tarım ürünleri, gübre, enerji içecekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oakham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. KX FOOD

  Belçika

  KX FOOD, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zencefil, egzotik meyveler, Tatlı patates, kestane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. KEVRON GLOBAL

  Birleşik Krallık

  KEVRON GLOBAL, yılında kurulan ve Kestane sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. odun kömürü, kereste, ucuz çıkma otomobil parçası, Dizel - yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. AZ. AGR. "CAVAGRANDE"

  İtalya

  AZ. AGR. "CAVAGRANDE", yılında kurulan ve Kestane sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paketlenmiş kestane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'alfio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. IL BOCCETTO

  İtalya

  IL BOCCETTO, yılında kurulan ve Kestane sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kestaneli dondurma, Kestane püresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Acquasanta Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. TARKIM GIDA PLASTIK TARIM INS. TURIZM SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  TARKIM GIDA PLASTIK TARIM INS. TURIZM SAN. TIC. LTD. STI, yılında kurulan ve Kestane sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gölge ağları, tarım gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sanliurfa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. CONSERVERIE DE BERGERAC

  Fransa

  CONSERVERIE DE BERGERAC, yılında kurulan ve Sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bezelye, havuç, fasulye, kestane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergerac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. MARRON GLACÉ JOSE POSADA S.L.

  İspanya

  MARRON GLACÉ JOSE POSADA S.L., yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pastacılık, kestane, kestaneli dondurma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Cibrao Das Viñas, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz