• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kilitler- asma kilitler ve anahtarlar - üretim i̇malat makineleri

Sonuçlar

Kilitler- asma kilitler ve anahtarlar - üretim i̇malat makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. AGA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Kilit imalatçısı. Yüksek güvenlik kilitleri, kulplar, menteşeli kapaklar sunuyoruz. Açma ve kapama sistemlerinde liderlik pozisyonunu sağlamlaştırıyoruz. Üç sistem ve çözüm hattı sunuyoruz: Genel Sanayi, yüksek güvenlik endüstrisi ve enerji dönüşüm endüstrisi. AGA, İspanyol ve uluslararası iç pazarda kilit sektörünü temsil ediyor. Amacımız her zaman çevremizdekilerle sosyal etkileşimi sürdürmek ve olduğumuz yerde fırsatlar yaratmak olmuştur. Yolu AGA'dan geçen, bu iş projesini mümkün kılan insanlara çok şey borçluyuz. Motive ettikleri beklentileri ve coşkuyu korumak istiyoruz.

 2. MASTER S.A.S. DI PASQUALI MASSIMO & C.

  İtalya

  MASTER S.A.S. DI PASQUALI MASSIMO & C., yılında kurulan ve Delme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Asma kilitler - Üretim/İmalat makineleri, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Asma kilitler - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bovisio Masciago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BISCEGLIA GROUP S.R.L.

  İtalya

 4. B STUDIO S.A.S. DI AMIONE LUCIANA

  İtalya

 5. TARTARI GIAN LUIGI

  İtalya

  TARTARI GIAN LUIGI, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponteranica, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STAMFOR S.P.A.

  İtalya

  STAMFOR S.P.A., yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Vendemiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AZETA MACCHINE UTENSILI S.R.L.

  İtalya

 3. HTM - MACCHINE UTENSILI S.R.L.

  İtalya

  HTM - MACCHINE UTENSILI S.R.L., yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ROSSI SERVICES DI VILIAM ROSSI

  İtalya

 5. SM GROUP 2 S.R.L.

  İtalya

 1. RE.MA.UT. S.R.L. MACCHINE UTENSILI

  İtalya

 2. EUROEDILE SUD S.R.L.

  İtalya

 1. SEA & KEY

  Bulgaristan

  SEA & KEY, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. M & H ITALIA S.R.L.

  İtalya

  M & H ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tagliolo Monferrato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GFR

  İtalya

 4. CORTI MACCHINE UTENSILI DI CORTI MARCO & C. S.N.C.

  İtalya

 5. FACCI MACCHINE UTENSILI S.R.L.

  İtalya

 6. FRATELLI TACCARDI S.D.F.

  İtalya

 7. C.V. GROUP S.R.L.

  İtalya

 8. E SERVICE S.A.S. DI D'ONOFRIO ALESSANDRO

  İtalya

 1. OTS S.N.C.

  İtalya

  OTS S.N.C., yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Creazzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DIA - WIN S.R.L.

  İtalya

 3. BRC SERVICES S.R.L.

  İtalya

 4. GRICOM S.R.L. CON UNICO SOCIO

  İtalya

 5. SMEL S.N.C. DI SAVINI STEFANO & C.

  İtalya

  SMEL S.N.C. DI SAVINI STEFANO & C., yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. OVER MACHINING CENTERS S.R.L.

  İtalya

  OVER MACHINING CENTERS S.R.L., yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontenure, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CREMONA MACCHINE DI PARMIGIANI ANDREA

  İtalya

  CREMONA MACCHINE DI PARMIGIANI ANDREA, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Persico Dosimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. HAUG ITALIA S.R.L.

  İtalya

 9. FERTEC S.R.L.

  İtalya

 10. HERMLE ITALIA S.R.L.

  İtalya

  HERMLE ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Delme makinaları, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rodano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz