• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kilitler- asma kilitler ve anahtarlar

Sonuçlar

Kilitler- asma kilitler ve anahtarlar - Ithalat/Ihracat

 1. AGA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Kilit imalatçısı. Yüksek güvenlik kilitleri, kulplar, menteşeli kapaklar sunuyoruz. Açma ve kapama sistemlerinde liderlik pozisyonunu sağlamlaştırıyoruz. Üç sistem ve çözüm hattı sunuyoruz: Genel Sanayi, yüksek güvenlik endüstrisi ve enerji dönüşüm endüstrisi. AGA, İspanyol ve uluslararası iç pazarda kilit sektörünü temsil ediyor. Amacımız her zaman çevremizdekilerle sosyal etkileşimi sürdürmek ve olduğumuz yerde fırsatlar yaratmak olmuştur. Yolu AGA'dan geçen, bu iş projesini mümkün kılan insanlara çok şey borçluyuz. Motive ettikleri beklentileri ve coşkuyu korumak istiyoruz.

 2. B&B LOCKS 1

  Belçika

  Verified by europages badge

  1980'lerde şirketimiz güvenlik kapıları için elektronik kilit teknolojisini optimize etti. Elektronik güvenlik kilitlerinin oluşturduğu özel pazarı kararlılıkla seçtik ve Technilock markası altında faaliyet gösterdik. Uzmanlığımız sayesinde hızlı bir şekilde yüksek kaliteli kilitleme çözümleri geliştirdik. 2000 yılında Technilock markası satıldı ve yeni bir isme geçtik: B&B Locks. Kapsamlı deneyimimiz sayesinde B&B Locks, modern kaliteli güvenlik kilitleri konusunda size derinlemesine bilgi birikimi sunar.

 3. TESI - SERRURES INDUSTRIELLES ET SYSTÈMES DE VERROUILLAGE

  Fransa

  Verified by europages badge

  TESI - SERRURES INDUSTRIELLES ET SYSTÈMES DE VERROUILLAGE, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kilitler, Kilitler, sürgüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chailloué, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DR.MIELKE.SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DR.MIELKE.SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gronau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ADP HABITAT

  Fransa

  Verified by europages badge

  ADP HABITAT, yılında kurulan ve Metal perdeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Hırdavat işleri, kilit, çelik kapı, alev önleme kapısı, garaj kapıları, Alüminyum pencere, PVC cam, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SERRURIER VACHETTE

  Fransa

  Verified by europages badge

  SERRURIER VACHETTE, yılında kurulan ve Kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Hırdavat işleri, kilitlerin tamiri, çelik kapı açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için iç tasarım/mobilyacılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Demir ve çelik zincirler, Menteşeler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, bulaşık makinesi menteşeleri, izole devamlı duvarlar, Hazır gıdalar, gemi ve tekneler için aksesuar ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VITTIDESIGN MARKETING UND VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VITTIDESIGN MARKETING UND VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Jockgrim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SOS SERRURIER DEPANNAGE

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOS SERRURIER DEPANNAGE, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal perdeler, kapıların açılması, Stor perdeler, Metal perdeler, çelik kapı açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. KIPP POLSKA SP. Z O.O

  Polanya

  HEINRICH KIPP WERK, germe teknolojisi, standart parçalar ve işletme parçaları sektöründe bir üreticidir. Şirket, Almanya’da geniş bir makine yelpazesi kullanarak kendi tesislerinde üretim yapmaktadır. Ürün yelpazesi, yerleşik lojistik merkezinden hızlı şekilde temin edilen 25000’den fazla ürünü içermektedir. KIPP bu nedenle, endüstri, tesis ve makine imalatı için güvenilir bir ortaktır. KIPP, ürünlerini tamamen kendi bünyesinde geliştirir ve kalite kontrolünü gerçekleştirir. Geniş üretim kaynakları ile, standart parça birleştirme ve tek parçalar özel bir çözüm olarak gerçekleştirilebilir. KIPP işletme parçalarının gelişimi sırasında, dikkat ergonomiye ve sabitliğe verilmiştir. HEINRICH KIPP WERK 1919’dan beri faaliyet gösterir ve 1950’den beri kendi geliştirdiğimiz klasik KIPP sıkıştırma aletlerine ağırlık vermekteyiz. Şirketin 350’den fazla çalışanı mevcuttur ve 50’den fazla ülkede faaaliyet göstermektedir.

 1. SAHSUVAR KILIT

  Türkiye

 2. B&H BESCHLAGTECHNIK OHG

  Almanya

  İşimiz müşterilerimize, torna, freze parçaları, lazer parçaları, zımba ve basınçlı döküm parçalarının yanı sıra inşaatlar ve mobilyalar için her türlü metal aksamın temin edilmesidir. Uzmanlığımız küçük, orta ve büyük parti büyüklüklerindedir. Ana yetkinliğimiz paslanmaz çelik işleme alanında olsa da, diğer tüm metallerden mamul ürünlerin tedarikini de yapmaktayız. Mobilya sanayi ve mağazacılık sektörlerinin yanı sıra, otel dekorasyonu, fuar sektöründen cam ve medikal ürün sanayisine kadar tüm alanlar için torna ve freze parçaları üretmekteyiz. Bu sayfada ürünlerimiz hakkında her şeyi bulabilirsiniz ve kendimizi size yetkin bir ortak olarak tanıtmak istiyoruz. Ayrıca, çelik palanga teli, bowden kontrol telleri ve tahrik tellerinin üretiminde de uzmanız. Burada, numune ve çizime göre her türlü çekme ve itme tellerin, tahrik telleri, gaz telleri, kavrama telleri, fren telleri, vites telleri ve bowden kontrol tellerinin onarımını ve hem tek olarak hem de seri olarak üretimini yaptığımızı da belirtmek isteriz.

 1. ATAŞEHIR ÇILINGIR

  Türkiye

  Ataşehir Çilingir her zaman siz değerli müşterilerimize 7/24 çilingir be anahtarcı servisi vermektedir. Ataşehir, Dudullu, Maltepe ve çevre sakinlerine, dışarıda çilingiri saatlerce beklememeniz için mobil ataşehir çilingir hizmetimizle hızlı, güvenilir ve uygun kapı açma servisini hizmete sunmuş vaziyetteyiz. Ataşehir ve çevre bölgelerde Anahtar, kilit, mekanizma, asma kilit, pimapen kapı kilidi, oto anahtar, çelik kasa anahtar, kepenk garaj kapı anahatarı oda kapısı tamir ve bakımı, gibi işlerinizi, her türlü kapı ve kilit işlerinizi pratik çözümler bularak en iyi ve en kullanışlı hale getiriyoruz. Ata çilingir olarak hizmetimiz mobil çilingir servis aracımız ile olabildiğince kısa zamanda yanınızda olmaktadır. Kilit veya anahtar mekanizması arızalandığında veyahut daha başka kilitleme sistemleri ve anahtarlar ile alakalı tüm sorunlarınız için Ataşehir çilingir servisi0538 85 7 85 77den usta talebinde bulunabilirsinizhttps: //atasehircilingirservisi.com/sayfa-firmamiz-hakkinda-48.html

 2. KÜÇÜKBAKKALKÖY ÇILINGIR

  Türkiye

  Küçükbakkalköy civarında hizmet veren bir çilingir servisiyiz. Kapı açma, anahtar kopyalama, kepenk / garaj kapı anahtarı, çelik kasa anahtarı, oda anahtarı ve araba anahtarı gibi servislerimiz mevcuttur. İstediğiniz bir işi en kısa sürede yapabiliriz. Kapıda kaldığınızda en yakın zamanda gelir ve genellikle en büyük sorunlardan olan kapı açarken kapıya zarar verilmesi durumunu size yaşatmayız. Saat kaç olursa olsun bizi arayın ve probleminize uygun çözüm sunalım. Web sitemiz üzerinden ya da küçükkbakkalköyde yer alan işletmemize gelerek ürünlerimizi görebilirsiniz ve / veya alabilirsiniz.

 3. EZCURRA ESKO SA

  İspanya

  Yüksek güvenlikli kilit imalatçıları. Ürünlerimiz: yüksek güvenlikli kilitler, yüksek güvenlikli kilit ve anahtarları, zırhlı kapılar için özel kilitler, çubuklu yüksek güvenlikli kilitler, silindirli yüksek güvenlikli kilitler, yüksek güvenlikli anti levye sistemli kilitler.

 4. GIUSSANI TECHNIQUES SPA - DIVISIONE GIUSSANI SERRATURE

  İtalya

  Üniversal kilitler, Amerikan tipi kilitler, düşük gerilimli çalıştır/durdur anahtarlı kilitler; metal konstrüksiyonlar, elektrik panoları, taşıt araçları, mobilyalar, otomat makineleri için entegre anahtarlı kapı kolları ve butonlar üretimi alanında uzmanlaşmış fabrika. Sürgülü kilitler, fişekli kilitler, 3 noktadan saplamalı kilitler, alarmlı kilitler. Amerikan tipi kiltler, anahtarlı tutma sapları, anahtarlı topuzlar, sürgülü kilitler; fişekli kilitler konusunda uzman bir firmayız.

 5. MORCHIO FRATELLI SNC

  İtalya

  Ferramenta Fratelli Morchio şirketi, profesyonellerden ve şahıslardan oluşan beklentisi yüksek müşterilerine geniş bir hırdavat ürünü çeşidi sunar, en iyi markalardan İngiliz anahtarı, makaslar, elektrikli aletler, matkap, zincirli testere, ot biçme makineleri, yapıştırıcılar, solventler, cilalar ve boyalar, bahçivanlık ürünleri ve ev aletleri ürünleri, kilitler, asma kilitler, şifreli veya anahtarlı güvenlik kasaları, kulplar, metal kafesler, rakorlar, musluklar ve raflar.

 6. NEW AREL

  İtalya

  Elektrik panoları için kilitler. Mekanik kilitlenmeli güvenlik sistemleri. BT ve MT elektrik panoları için kilitlerin ve kolların üretimi ve pazarlaması; kimya tesisleri ve petrokimya tesislerinin elektrik trafosu kabinleri için mekanik sürgülü kilitler. Arel, üretim alanında uluslararası boyutta faaliyet göstermektedir.

 7. SELIM BULDING

  Türkiye

  Firmamız Pörtföyünde; Alüminyum kapı kolları ve aksesuarlarZamak kapı kolları ve aksesuarlar, Pirinç kapı kolları ve aksesuarlar, Paslanmaz Çelik Kapı kolları ve aksesuarlar, Mobilya kulpları, Kapı menteşeleri, Çelik kapı malzemleri, Kilitler, vb ürünleri bünyesinde barındırmaktadır.

 8. FART PRODUKT SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

  Polanya

  Fart Product, 1994 yılında Polonya sermayeli özel bir şirket olarak kurulmuştur. Garaj kapıları, panjurlar ve diğer güneş koruma sistemlerinin üretimi ve montajı konusunda uzmanız. Hem perakende hem de toptan olarak müşterilerimize hizmet veriyor ve ürünlerimizin en yüksek kalitede olmasına özen gösteriyoruz..

 1. Atasehir Cilingir Anahtarci

  Türkiye

  Atasehir Cilingir Anahtarci, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ataşehir Çilingir, Ataşehir Atatürk Çilingir, Barbaros Mahallesi Çilingir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. ARREDINFISSI

  İtalya

  ARREDINFISSI, yılında kurulan ve İç kısım için emniyet kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, çelik kapı açılması, kapı otomatizasyon sistemleri için uzaktan kumandalar, güvenlik silindirli kilitler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castel San Giovanni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CERRAJEROS ECONOMICOS ZARAGOZA

  İspanya

  CERRAJEROS ECONOMICOS ZARAGOZA, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kilit, otomatik kilit, kilit açılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. BELGIUM SECURITY GROUP

  Belçika

  BELGIUM SECURITY GROUP, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel amaçlı kaplamalı ve ateşe dayanıklı kapılar, Sanayi kapıları, elektronik kilitler, Endüstriyel amaçlı kaplamalı ve ateşe dayanıklı kapılar, Biyometrik kilit, Sanayi kapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ARTGUARD SECURITY

  Hollanda

  ARTGUARD SECURITY, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. biyometrik zorla giriş önleme sistemi, Biyometrik teşhis cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goes, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. CASTING HOUSE

  Belçika

  CASTING HOUSE, yılında kurulan ve Sanatsal döküm işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme demir parçalar, Antikalar, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Dökme demir parçalar, Antikalar, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, balmumu eritme tekniğiyle mikrofüzyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. AUFSPERRDIENST SCHLÜSSELDIENST SMARTKEY

  Avusturya

  AUFSPERRDIENST SCHLÜSSELDIENST SMARTKEY, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. LOCKFORCE LOCKSMITHS HEMEL HEMPSTEAD

  Birleşik Krallık

  LOCKFORCE LOCKSMITHS HEMEL HEMPSTEAD, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kilit değiştirme, güvenlik sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aylesbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. CIPIERRE S.R.L.

  İtalya

  CIPIERRE S.R.L., yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. duvara yakın kapılar için görünmez menteşeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tivoli Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. WEST BROMWICH LOCKSMITHS

  Birleşik Krallık

  WEST BROMWICH LOCKSMITHS, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. anahtar dolapları, biyometrik zorla giriş önleme sistemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, West Bromwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kilitler- asma kilitler ve anahtarlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.972 Şirketler