• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kimyasal ve ilaç ürünleri - confezionatrici

Sonuçlar

Kimyasal ve ilaç ürünleri - confezionatrici - Ithalat/Ihracat

 1. CENTAX PHARMA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Centax Pharma, gıda takviyelerinin fason üretimi alanında yaptığı faaliyetlerle tanınmaktadır. Kendi kapsüllerimizin, tabletlerimizin ve çubuklarımızın üreticisi olarak uzmanlığımız, değişmeyen kalitede değerli ürünler için bir garantidir. Almanya'daki tesislerimiz sayesinde, sizin için özel bir fason üretici olarak hızlı ve esnek bir şekilde hareket edebilmekteyiz. Hem gıda takviyeleri, hem de özel tıbbî amaçlı gıdaların üretiminde ve paketlenmesinde. Yeni ürünlerin konseptinin oluşturulmasında teknik bilgi birikimimizi size aktarabilir ve yeni ürünlerin isteklerinize göre uyarlanmış formülasyonunu bulmak için size danışmanlık vermekten mutluluk duyarız. İş ortaklığına dayalı desteğe güveniyor ve ilk ürün fikrinden bitmiş, paketlenmiş ürüne kadar açık ve dürüst bir iş ortağı olarak size eşlik ediyoruz. Fason üretici olarak işbirliğimiz, sadece sürdürmekle kalmayıp aynı zamanda yaşadığımız sadakat ve güvene dayanmaktadır.

 2. MH MULTIPACK SDN BHD

  Malezya

  Verified by europages badge

  MH MULTIPACK SDN BHD, Malezyalıların sağlık hizmetlerine erişiminde devrim yaratmayı amaçlayan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Malezya'da lider bir mobil sağlık hizmeti sağlayıcısı olarak, sağlık hizmetlerini doğrudan bireylerin kapılarına kadar getirerek kaliteli tıbbi bakımı kolayca erişilebilir ve kullanışlı hale getiriyoruz. Tıbbi konsültasyonlar, teşhis testleri, ilaç dağıtımı ve sağlık tarama programları dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunmak için en son teknolojiyi ve son derece yetenekli sağlık uzmanlarından oluşan bir ekibi kullanıyoruz. MH MULTIPACK SDN BHD, geleneksel sağlık sistemleri ile modern yaşam tarzlarının talepleri arasındaki boşluğu doldurma misyonuyla hareket etmektedir. Dijital platformlardan ve mobil uygulamalardan yararlanarak, hastaların sağlık hizmetlerine diledikleri gibi erişebilmeleri için sorunsuz ve kullanıcı dostu bir arayüz oluşturduk. İster acil tıbbi yardım arayan meşgul bir profesyonel, ister düzenli kontrollere ihtiyaç duyan yaşlı bir vatandaş olsun, sağlık hizmetinin yalnızca birkaç dokunuş ötede olmasını sağlıyoruz. En yüksek kalite ve güvenlik standartlarını korumaya büyük önem veriyoruz. Tüm sağlık hizmetleri, lisanslı tıp pratisyenleri tarafından sunulur ve doğru teşhis ve etkili tedavi sağlamak için sıkı kalite kontrol önlemlerinden geçer. Şirket ayrıca ilaç yönetimi için katı protokoller uygular ve hasta mahremiyetine ve gizliliğine öncelik vererek en yüksek etik standartlara uyar. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 3. DOLZAN IMPIANTI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Dolzan Impianti ambalajlama makineleri üretiminde pek çok yıldır faaliyet gösteren bir firmadır. Padova ilinin Galliera Veneta bölgesinde yer alan firma mekanik, tatlıcılık, kimya, farmasötik ve gıda sektörlerine hizmet ederek kasede, kısmen vakumlama ve vakumlama sistemlerinin monte edilebileceği ambalajlama makineleri tedarik eder. Firmanın tedarik ettiği makieler farklı ağırlığa ve büyüklüğe sahip malzemelerin ambalajlanması için uygundur.

 4. STRUBL GMBH & CO. KG KUNSTSTOFFVERPACKUNGEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  STRUBL GmbH & Co. KG, 65 yıldan fazla süreli bir geleneğe sahip plastik işleme sektöründe aşağıdaki ticari alanlarda çalışan bir şirkettir. (1) Temiz oda ambalajlaması: Temiz oda folyoları ve torbaları = Temiz oda üretiminde kullanılan, GMP'ye uygun birincil ve ikincil ambalaj malzemesi (2) Plug&Pack® ambalaj sistemleri: Ambalajlama prosesleri için esnek otomasyon sistemleri sayesinde ambalajlama proseslerinde verimliliği arttırır (3) Folyo ambalajlar: Endüstriyel ürünler ve tüketici ürünleri için plastik ambalajlar.

 5. MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER SE & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER SE & CO. KG, yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ambalaj makinaları, Isıyla büzüşebilir ambalaj, Et ambalajları, Paketleme makineleri, laminasyon makinesi, Metal ambalaj makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolfertschwenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ITEK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ITEK GMBH, yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schwäbisch Hall, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALLPAX GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALLPAX GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Papenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. A&D VERPACKUNGSMASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A&D VERPACKUNGSMASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weißensberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ZAPPE PACKAGING TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZAPPE PACKAGING TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, Kıvrım ve kıvırma makineleri, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, Kıvrım ve kıvırma makineleri, Birleştirilmiş şişe kapak makineleri, laminasyon makinesi, ısıyla kalıplama, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Witten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. XENOL ENERJI

  Türkiye

  Ürün ve hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyeti sağlamayı, madeni yağ sektöründe öncü firmalar arasında yer almayı kendisine vizyon edinmiş firmamız sektörel faaliyetlerine 2006 senesinde başlamıştır. XENOL ürün gamımızla tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler sunan, kaliteyi ve ulaşılabilirliliği en üst seviyeye çıkaran, ülke ekonomisine katma değer üreten bir kurum olmak adına; Kocaeli Gebze V Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyetini sürdürmektedir. 11.000 m açık alan üzerine 13.000 m kapalı alan olan, 3 katlı olan tesisimizde çeşitli kimyasal imalatı gerçekleşecektir. Sadece motor yağı değil; gres, antifiriz ve motorlu araçlar için bazı katkı ürünlerini kendi bünyemizde markalarımız olan; XENOL ve ULTRAOIL ile ve fason olarak üretip hem iç piyasa hem de yurt dışına satışını gerçekleştiriyoruz. GEBKIM tesisimize ait (sektörel bazda) laboratuarı, sahip olduğu ekipman itibari ile Türkiye'nin en iyi 3. Laboratuarı haline getirmek ve Avrupa Standartlarına çıkartmak için TUBITAK'tan destek almaktayız. GEBKIM tesisimizde amacımız doğru ve hızlı kararlar almak, aktif organizasyon yapısı oluşturmak, düzenli eğitimlerle insan kaynaklarına yapacağımız yatırımın firmamız yarınları için bir yatırım olduğunun bilincinde olmak, ürün, hizmet ve çalışan seviyemizi en üst seviyede tutmak, misyonumuz imajımızdır felsefesiyle dürüst ve müşteri odaklı çalışarak faaliyetimize devam ediyoruz.

 1. ATEP

  Fransa

  ATEP (Atelier Technique Equipement Pharmaceutique - İlaç endüstrisi teknik donanım atölyesi) şirketi Cosmetic Valley (Fransa) kozmetik endüstrisi bölgesinin önemli bir üyesidir. ATEP işletmesi ilaç, kozmetik ve tarımsal gıda endüstrilerine yönelik ambalajlama kalıp-takımlarının tasarım ve imalatında uzmanlaşmıştır. ATEP, kendisine ait etüt bürosunda ambalajlama hatlarınızın geliştirilmesi için ihtiyaç duyduğunuz kalıp-takımları tasarlayabilir. ATEP aynı zamanda ısmarlama parçalar, makineler ve yedek parçaların imalatını da gerçekleştirmektedir. Hızlı reaksiyon gösteren ATEP işletmesi fiyat teklifi isteklerinize, parçanın karmaşıklığına bağlı olarak, en çok 7 gün içerisinde cevap vermektedir. Şirket üretiminin kalitesiyle gurur duymaktadır ve dolayısıyla BPF (İyi Üretim Uygulamaları), GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ve FDA (Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi) normlarına tabidir, böylelikle tüm uygunsuzlukların tespiti sağlanmaktadır. ATEP çabuk bir hizmet, daha kısa teslimat süreleri, daha yüksek esneklik, kaliteli satış sonrası desteği ayrıca ambalajlama makineleri imalatçılarından daha düşük fiyatlar sunmaktadır.

 2. AYDIN GRUPAS MUH. LTD. STI.

  Türkiye

  Tam Otomatik Lineer Dolum Makinası ve Kapak Kapatma Makinası İki Üniteden Oluşur.Muhtelif Şekillerdeki Teneke, Kutu, Pet, kueks, Pvc, Cam, Şişe vb Gibi Ambalajlara Elektropnömatik Sistemle Hassas Gramaj Ayarlı Dozaj Pompa Vasatasıyla Hacimsel Olarak Dolum Yapar ve Muhtelif Şekillerdeki Kapakları Otomatik Besleyerek Çakma ve Vidalama İşlemleri Yapar.Ayrıca Opsiyanel Olarak Azotlama ve Koku Emici Asprasyon Sistemleride Mevcuttur. Dolum Yaptıgı Ürünler: İlaç, Kolanya, Şampuan, Camsil, Zirai ve Tarım İlaçları, Bitkisel ve Madeni Yaglar, Temizlik Ürünleri gibi Sıvı ve Yarı sıvı Mamüller için Tasarlanmıştır. Otomatik Etiketleme Makinası Muhtelif Ebatlardaki Ambalajlara Göre Etiketleme yapar.Teneke, Kutu, Cam, Şişe, Pet, Kueks Gibi Amabalajalara Kendinden Yapışkanlı Etiketleri Sorunsuz Olarak Yapıştırır.

 1. ENVASEF, PROCESOS EFICIENTES SL

  İspanya

  ENVASEF, PROCESOS EFICIENTES SL, yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambalaj için kondisyon makineleri, ambalaj için keseye koyma makineleri, gıda endüstrisi için doseurs sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Algemesí(valencia), İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. KARMELLE LTD

  Birleşik Krallık

  KARMELLE LTD, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, şişe kapağı takma makinası, bitkisel dolum ve saklama makineleri, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Şişe etiketleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huddersfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. GRUBER A/S

  Almanya

  GRUBER A/S, yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HASSIA-REDATRON GMBH

  Almanya

  HASSIA-REDATRON GMBH, yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Butzbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WHITESTEEL GMBH

  Almanya

  WHITESTEEL GMBH, yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomatik paketleme hattı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wildau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WOLF VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH

  Almanya

  WOLF VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GDH MAKINA LTD.

  Türkiye

  GDH MAKINA LTD., yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. BRITPHARM

  Birleşik Krallık

  BRITPHARM, yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İthalat-İhracat - kimyasallar ve eczacılık ürünleri, İthalat-İhracat - kimyasallar ve eczacılık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SISMATEC

  Hollanda

  SISMATEC, yılında kurulan ve Gıda - Sanayi İmalathaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, otomatik paketleme, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, otomatik dozajlama sistemleri, ölçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almelo, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paletleme - Makineler, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Paletleme - Makineler, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crailsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CAMPAK AG

  İsviçre

  CAMPAK AG, yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Basel, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. INTROPACK MACHINERY HOLLAND

  Hollanda

  INTROPACK MACHINERY HOLLAND, yılında kurulan ve Gıda - Sanayi İmalathaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, paketleme makinaları, dikey ambalaj makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wormer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. GLOBALPACK TECNICS

  İspanya

  GLOBALPACK TECNICS, yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. ambalaj için kondisyon makineleri, otomatik paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. MARCHESINI GROUP SPA

  İtalya

  MARCHESINI GROUP SPA, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Gıda - Sanayi İmalathaneleri, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, kozmetik ürün paketleme, blister ambalajlar için makineler, Gıda - Sanayi İmalathaneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pianoro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ROPEX INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  ROPEX INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH, yılında kurulan ve Pas önleyici tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Ambalaj, termoplastik kaplamalar, termoplastik poliüretan, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Ambalaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bietigheim-bissingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ROTA VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  ROTA VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wehr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. PACKWELL INDIA

  Hindistan

  PACKWELL INDIA, yılında kurulan ve Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ahmedabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 10. BORVAL

  Belçika

  BORVAL, yılında kurulan ve Temizlik ve bakım - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toz bezleri, Ambalaj sanayi için karton, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Toz bezleri, Ambalaj sanayi için karton, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ieper, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kimyasal ve ilaç ürünleri - confezionatrici - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

237 Şirketler