• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kiremit

Sonuçlar

Kiremit - Ithalat/Ihracat

 1. LAMELIO

  Polanya

  Verified by europages badge

  Lamelio şirketi, 30 yılı aşkın bir süredir olağanüstü kalite ve tasarımda duvar dekorasyonları üretmektedir. 2021 yılında dekoratif duvar panelleri şeklinde yenilikçi bir ürünü piyasaya sunduk. Panellerimiz, iç mekanda benzersiz bir atmosfer yaratmak için mükemmel bir çözümdür. Çeşitli renklerde şık, minimalist tasarımlar, iç duvarlara yeni bir görünüm kazandırmaktadır. Sunduğumuz panellerin montajı çok kolaydır ve akustik özelliklere sahiptir ve ayrıca su geçirmezdir, bu nedenle yüksek nemli odalarda kullanılabilirler. Bu ürünü tamamen ekolojik yapan %92 geri dönüştürülmüş polistirenden yapılmış olmasıdır. Lamelio paneller, Avrupa pazarında duvar dekorasyonunda trendleri belirliyor. Ürünlerimiz Avrupa'da 16 ülkede temin edilebilmektedir ve müşteriler arasında inanılmaz bir popülerlik kazanmıştır. Bize katılın, birlikte daha fazlasını yapabiliriz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. RADHISONS

  Fransa

  Verified by europages badge

  RADHISONS, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çatı kaplamaları yenileme, kiremitler, kiremit duraklar, büyük formatlı kanal kiremitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puteaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GRENADA STONE LLC, «LOFT BRICK» TM

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  GRENADA STONE LLC, «LOFT BRICK» TM, yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bina ve çatı kaplamaları, inşaat karo ve plakaları, sanatsal karolar, kişiye özel karolar, karo, yarı saydam beton kiremitler, halk salonları için karolar ve plakalar, mimari panolar, Cüruf sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cherkasy, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. FLIESENMARKT WEHLDORF GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FLIESENMARKT WEHLDORF GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wehldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DEINE TÜR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEINE TÜR GMBH, yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DIME S.P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  DIME S.P.A., yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Fayans çiniler ve tabanlar/döşemeler, Kum taşı, Banyo - mobilyalar ve aksesuarlar, banyo odasının donatılması, döşemeler, Fayans çiniler ve tabanlar/döşemeler, seramik, Kum taşı, parkeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellanza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. REITER FLIESEN HANDELS-GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  REITER FLIESEN HANDELS-GMBH, yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Deggendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EFFET MARBELLA

  Fransa

  Verified by europages badge

  EFFET MARBELLA, yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıva tahtaları, duvar kaplamaları, Sıva tahtaları, alçı plakalar, duvar kaplamaları, duvar dekorasyonu, duvar giydirmesi, ayırma bölmeleri, dış dekorasyon işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brie-Comte-Robert, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PREVIATO ERIDANIO PAVIMENTI E RIVESTIMENTI

  İtalya

  Verified by europages badge

  PREVIATO ERIDANIO PAVIMENTI E RIVESTIMENTI, yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. döşemeler, dekorasyon, dış ortam için toprak, otoblokan zeminler, duvar giydirmesi, seramik döşemeler, vitrifiye granüle yer kaplama malzemesi, seramik zeminler, banyo odasının donatılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rovigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. HATIPOGLU GÜNES KIREMIT&TUGLA SANAYI A.S.

  Türkiye

  HATİPOĞLU GÜNEŞ KİREMİT köklü geçmişinin oluşturduğu bilgi birikimi ve teknoloji ile sağlam, güvenilir, her zevke hitap eden, yapıları sanata dönüştürecek pişmiş kil ve topraktan mamul en geniş ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır. Günümüzün en ileri teknolojisiyle el değmeden üretilen HATİPOĞLU GÜNEŞ renkli beton kiremitleri, standart ölçüleri ve kilitleme sistemi sayesinde uygulaması son derece kolaydır. Her zevke hitap eden sonsuz renk seçeneğiyle çatılarınıza estetik bir görüntü sunar. En zor hava koşullarına dayanıklı, su sızdırmaz ve donmalara karşı garanti altında olan A1 sınıfı yanmaz renkli beton kiremitlerimiz, sıcak ve soğuğa karşıda çatı izalasyonuna katkı sağlamaktadır. TSE belgeli , ISO 9001 , ISO 14001 standartlarında ve CE sertifikasına sahip HATİPOĞLU GÜNEŞ renkli beton kiremitleri uzun yıllar çatılarınızı güvenle koruyacaktır..

 1. ADAMER NATURSTEINE GMBH

  Almanya

  ABD ve Almanya'da şubeleri bulunan Türk ADAMER firması son derece kaliteli doğal taş ürünler ve fayansların üretilmesi ve tedariğinde uzmanlaşmıştır. Ürünlerimizin doğrudan pazarlanmasıyla karşılanabilir fiyatlara zamanında teslimat garantisi veriyoruz. Hannover'deki teşhir salonlarımızda ve burada bulunan kataloglarımızla ürün yelpazemizi sergiliyoruz. Depomuzda yakl. 10.000 m2 olmak üzere 15'ten farklı farklı malzeme türünde doğal taş bulunmaktadır. Standart boyutların yanı sıra ürünlerimizi yüksek kaliteli olarak kısa sürede basamak, lavabo tezgahı, kaplama plaka ve havuz çerçevesi gibi özel olarak üretebiliyoruz.

 2. MATERIALS ALT URGELL SL

  İspanya

  1980 yılından bu yana inşaat malzemeleri, sıhhi tesisata yönelik seramik malzeme, mutfak ve banyo seramik malzemeleri, yer karoları, baca tuğlaları, mutfak ve banyo mobilyaları satışı alanında uzmanlaşmış bir şirketiz. Seramik döşeme ve süslemeler. Parkeler. Her tür inşaat malzemesi. İzolasyon. 30 yılı aşkın deneyimin verdiği güçlü yüksek kaliteli hizmet.

 1. AZULEJOS MIJARES

  İspanya

  Yüzyıldan bu yana yer karosu ve fayans alanında faaliyet gösteren Azulejos El Mijares S.L. üretiminde sürekli yenilenmeyi, inovasyonu ve geliştirmeyi amaç edinmiş bir kuruluştur ve ilk başlardaki el işçiliği ile birkaç metre karelik üretimden günümüzde yıllık 3 000 000 de m² üretim kapasitesine ulaşmıştır. Sunduğumuz ürünler: zemin döşeme ve kaplama karolarında, yüksek kalite, üstün tasarım ve teknoloji. Fayans karoları ve kaplama ürünleri.

 2. MAINZU SL

  İspanya

  Mainzu seram kaplama üretimi konusunda öncü bir şirkettir. 1964'te kurulan ve Vila-Real şehrinde yer alan şirket sürekli gelişen sektörde hep ileride yer almıştır. Aynı zamanda küçük formatlar ve sektörün standartları ile bağlantılı olarak kaliteli seriler üzerine yoğunlaştık.

 3. TANDIS SRLS

  İtalya

  TANDIS SRLS, yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Terni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. EINHORN

  Ukrayna

  EINHORN, yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yer döşemesi için karolar, inşaat taşları, karo, eski cephe tuğlaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. LE COMPTOIR DES PIERRES

  Fransa

  LE COMPTOIR DES PIERRES, yılında kurulan ve İnşaat - ince işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiremit, Kiremit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Comblanchien, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. KERAMO ROSSO

  Fransa

  KERAMO ROSSO, yılında kurulan ve Fayans çiniler ve tabanlar/döşemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiremit, Seramik tabanlar/döşemeler ve kaplamalar, Çatı yapımı taşaronları, Kiremit, Seramik tabanlar/döşemeler ve kaplamalar, Çatı yapımı taşaronları, seramik döşemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maurepas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. IBEHI,S.L.

  İspanya

  IBEHI,S.L., yılında kurulan ve Granit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiremit, Mermer işleme makineleri, elektrik tabloları, endüstriyel otomasyon konusunda danışmanlık, Kiremit, Mermer işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tomelloso, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. USINES AURIOL SPRL

  Belçika

  USINES AURIOL SPRL, yılında kurulan ve Yüzme havuzu tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiremit, Kiremit, mutfak ve banyolar için plakalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wauthier-braine, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. IL MOSAICO SAS & CO DI SALEM MOHSEN

  İtalya

  IL MOSAICO SAS & CO DI SALEM MOHSEN, yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. IHR FLIESENSCHNEIDER GMBH

  Almanya

  IHR FLIESENSCHNEIDER GMBH, yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kevelaer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. POLMERTECH YAPI MALZEMELERI

  Türkiye

 4. TOMASELLO

  İtalya

  TOMASELLO, yılında kurulan ve Beton katlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiremit, döşemeler, zemin için karolar, Kiremit, beton yer döşemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Flavia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PAVIMENTI PIETRO BASILE S.R.L.

  İtalya

  PAVIMENTI PIETRO BASILE S.R.L., yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. iç mekan karo ve plakaları, dış ortam için toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casa Santa , Erice, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ISCOMA HANDELSMANAGEMENT

  İsviçre

  ISCOMA HANDELSMANAGEMENT, yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Basel, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. ZAHNA-FLIESEN GMBH

  Almanya

  ZAHNA-FLIESEN GMBH, yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zahna-Elster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MÁRMOLES VISEMAR SLU

  İspanya

  MÁRMOLES VISEMAR SLU, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Kiremit, Mermer, Kiremit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novelda-Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. OMEGA MERMER MADENCILIK LTD.STI.

  Türkiye

  OMEGA MERMER MADENCILIK LTD.STI., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Granit, Kiremit, Granit, traverten, mermer plakalar, Kiremit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elazig, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş

  Türkiye

  EDDA YAPI MIM.MÜH.INŞ.TAAH.MAD.GID.NAKL.SAN VE DIŞ TIC.A.Ş, yılında kurulan ve Granit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, Taş merdivenler, Kayağantaşı, Kiremit, Mermer ve doğal taşlar, Taş merdivenler, Kayağantaşı, Kiremit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gölbaşi/ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kiremit - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.452 Şirketler