• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kitap ciltleme (işleri şirketleri) - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Kitap ciltleme (işleri şirketleri) - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. ELMET ELASTOMERE PRODUKTIONS- UND DIENSTLEISTUNGS-GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Sıvı silikon ve LSR elastomer üretiminin ve dozajlamasında en modern teknolojileri! ELMET daha kurulduğu 1996 yılında teknolojik gelişmeler için patent başvurusunda bulunmuştur. ELMET adı hızla yüksek kaliteli ve yenilikçi takımlarla beraber anılmaya başlanmıştır. Piyasadaki sistem ve bileşenlerin optimal bir LIM işlemi için uygun olmadığı durumlarda, ELMET şirket içinde ürettiği geliştirmelerle mükemmel bir çözümler bulmaktadır. Bunların arasında özellikle, ikinci nesle takılan TOP 3000 S dozajlama sisteminden söz etmek gerekir. Sistemin 2003 yılında geliştirilmiş olmasına rağmen, lansmanının yapıldığı tarihten bu yana, birçok geliştirme ve yenilikçi işlevlerin entegrasyonu sayesinde, sıvı silikon enjeksiyon kalıplama alanında bir standart belirleyici olarak kalmıştır. Bu, ELMET'i, Avusturya'da sıvı silikon veya LSR Elastomer üretiminin işlenmesi ve dozajlanması konusunda en son teknolojiler için bir uzman ve iş ortağı konumuna getirmektedir!

 2. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yukarı Swabia, Riedlingen'de 55 yılı aşkın süredir test cihazları geliştiriyor ve üretiyoruz. Güçlü yönlerimizden biri, bireysel müşteri spesifikasyonlarına göre yüksek kaliteli özel test cihazlarının tasarımı ve üretimidir. Deneyimli mühendis ve teknisyenlerden oluşan ekibimiz, birkaç newton kuvvetindeki en küçük makineden otuz tondan fazla ağırlığa sahip 10000 kN basınç test makinesine kadar en zorlu tasarımları bile gerçekleştirebilmektedir. Önde gelen enstitüler ve üniversitelerle yakın temasımız sayesinde, test teknolojisinde her zaman en ileri noktadayız. Test cihazları için uzman grup olan Alman Mühendislik Federasyonu (VDMA) üyeliğimiz, geleceğe yönelik teknolojiler, üstün kalite ve güvenilir hizmet garantisi anlamına gelir. Ayrı bir departman, elektronik tertibatların geliştirilmesi ve test makinelerimize uyarlanmasıyla ilgilenmektedir. Odak noktalarından biri, müşteriye özel gereksinimlere göre proje planlama ve geliştirmedir. Donanımın üretimi İsviçre'deki bir yan kuruluş tarafından gerçekleştirilmektedir.

 3. INTERHYDRAULIK GESELLSCHAFT FÜR HYDRAULIK-KOMPONENTEN MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hidrolik tahrik tekniği alanındaki bileşenlerde önde gelen üreticilerden biriyiz. Geliştirme ve imalat alanında danışmanlıktan Just in time ve diğer teslimat biçimlerine veya takım olarak teslimata kadar tüm ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Ayrıca, çok yönlü lojistik hizmetleri de sunuyoruz. INTERHYDRAULIK, DIN EN ISO 9001: 2008 ve DIN EN ISO 14001: 2009 uyarınca en yüksek kalite standartlarını sunar. INTERHYDRAULIK GmbH'nın merkezi Selm'dedir. Yönetim ve üretim Dortmund'dan 28 km uzaktaki bu tesiste tek açtı altında toplanmıştır. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini daha da geliştirmek yakl. 130 çalışanımızın hedefi ve görevidir. Tasarım, geliştirme, üretim ve lojistik departmanları, şirketin diğer bölümleriyle birlikte müşteriye göre optimize edilen ürünler için bir arada çalışırlar. Yenilikçi ürünler ve mükemmel hizmet sunuyoruz.

 4. CHRISTIAN MAIER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHRISTIAN MAIER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heidenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kerpen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZWICKROELL GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZwickRoell malzeme testi için dünyanın önde gelen test makineleri tedarikçisidir. Malzeme test makinelerimiz 20'den fazla sektörde ArGe ve kalite güvence bölümlerinde kullanılmaktadır.

 2. SAGLAM MUCELLIT LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  1988 Yilinda kurulmuş olup. 2010 Model müller marti̇ni̇ entegre sert kapak ci̇lt hatti i̇le hi̇zmet vermekteyi̇z.

 3. MEHRING GMBH

  Almanya

  MEHRING GMBH, yılında kurulan ve Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Troisdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHMALZ GMBH

  İsviçre

  SCHMALZ GMBH, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürensdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. GRAMAG GRAFISCHE MASCHINEN-AG

  İsviçre

  GRAMAG GRAFISCHE MASCHINEN-AG, yılında kurulan ve Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Reiden, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. BBK ETIKETTIER- UND SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  BBK ETIKETTIER- UND SONDERMASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, zımbalama makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beerfelden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CHARLOIS FAÇONNAGE

  Fransa

  CHARLOIS FAÇONNAGE, yılında kurulan ve Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Réalmont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. GMP BELGIUM-BIBLIOFILM

  Belçika

  GMP BELGIUM-BIBLIOFILM, yılında kurulan ve Ciltleme öncesi dikiş - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, cilt plastik kaplama makinaları, doküman değerlendirme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evere, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ZÖLLER-KIPPER GMBH

  Almanya

  ZÖLLER-KIPPER GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mainz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. E. BRAUN GMBH

  Almanya

  E. BRAUN GMBH, yılında kurulan ve Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kammerstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SOLUTION GRAPHIQUE

  Fransa

  SOLUTION GRAPHIQUE, yılında kurulan ve Yayıncılık - Klaptanla işleme/brokar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baskı, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, ikinci el makina alım satımı, Baskı, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colomars, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MULTI IMPORT SRL

  İtalya

  MULTI IMPORT SRL, yılında kurulan ve Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Rozzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FFG WERKE GMBH

  Almanya

  FFG WERKE GMBH, yılında kurulan ve Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Etiketleme ve markalama - Makineler, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mosbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GEORG SCHANDL GRAFISCHE MASCHINEN

  Avusturya

  GEORG SCHANDL GRAFISCHE MASCHINEN, yılında kurulan ve Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. BINDER SRL

  İtalya

  BINDER SRL, yılında kurulan ve Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ciltleme için yiv açma makineleri, katlama makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. STD RELITIQUE

  Fransa

  STD RELITIQUE, yılında kurulan ve Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Satış hedefli tanıtım - Sergi ve Salonlar, Satış hedefli tanıtım - Toptan dağıtım, ambalaj operasyonları, Depolama/Depoya yığma - ekipmanlar ve sistemler, Satış hedefli tanıtım - Sergi ve Salonlar, Satış hedefli tanıtım - Toptan dağıtım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TECHNOPOUDRE

  Fransa

  TECHNOPOUDRE, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ancenis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ATLANTIC ZEISER GMBH

  Almanya

  ATLANTIC ZEISER GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Emmingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MBM - MASSICOTS BEUVANT MOERMAN

  Fransa

  MBM - MASSICOTS BEUVANT MOERMAN, yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Kesiciler için keskiler, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Kesiciler için keskiler, masiko sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roubaix, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ZS SCHMIERANLAGEN VERTRIEBS-GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZS SCHMIERANLAGEN VERTRIEBS-GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mülheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PST PUMPEN-SERVICE GMBH

  Almanya

  PST PUMPEN-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PROFIOFFICE GMBH

  Almanya

  PROFIOFFICE GMBH, yılında kurulan ve Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Büro mobilyaları ve rafları, Mikrobilgisayarlarda elektronik veri oluşu, Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, Büro mobilyaları ve rafları, Mikrobilgisayarlarda elektronik veri oluşu, Elektronik veri işleme - Orta ve büyük boy sistemler, Ofis - Makineler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kriftel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SYSTEM-TECH-DAHMS GMBH

  Almanya

  SYSTEM-TECH-DAHMS GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Elektronik veri işleme - yazılım, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Elektronik veri işleme - yazılım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürtingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. GTW-FORMULARMASCHINEN GMBH

  Almanya

  GTW-FORMULARMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hilden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. VERDETEC GMBH NEUE VERPACKUNGSTECHNOLOGIEN

  Almanya

  VERDETEC GMBH NEUE VERPACKUNGSTECHNOLOGIEN, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kitap ciltleme (işleri şirketleri) - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.806 Şirketler