• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • klima- havalandırma ve vantilasyon - ekipman

Sonuçlar

Klima- havalandırma ve vantilasyon - ekipman - Ithalat/Ihracat

 1. ESOLVE-SDC

  Fransa

  Verified by europages badge

  2019'dan beri ESOLVE-SDC, Avrupa'da ve çevre bölgelerde (Afrika ve DOM-TOM) klima, havalandırma, ısıtma ve hidrolik ekipmanlar konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir distribütördür. 2019'dan beri profesyonel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi tedarikçileri ve ürünleri seçiyoruz. Hizmetlerimiz: Satış öncesi teknik danışmanlık, devreye alma desteği, satış sonrası servis, yedek parça servisi, üreticilerle ortak eğitim. Ürünlerimiz: Klima, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Hidrolik, Regülasyon ve Aksesuarlar. İklimlendirme, ısıtma ve soğutma projelerinizin gerçekleştirilmesi için gerekli tüm ürünleri, tüm çevresel ürünler de dahil olmak üzere bizde bulabilirsiniz. Alakart hizmetler ve müşterilerimizin projelerinin uygulamasına (ArGe, montajcılar, yatırımcılar) yanıt verme olanağı sunuyoruz. Teknik ve ekonomik çözümler arayışında mevcut ve potansiyel müşterilerimizi destekliyoruz. Distribütörlüğünü yaptığımız birçok marka ve ürünün seçimi ve müşterilerimizin en cazip fiyatlardan yararlanabilmesi için aldıklarımızın performansı üzerinde sürekli çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. ONLINE B TRUST

  İspanya

  Verified by europages badge

  ONLINE B TRUST, İspanya'da tavan vantilatörü satışı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Özellikle, klasik, modern veya tasarım veya lambasız vantilatörler sunuyoruz. Aynı zamanda dış mekan vantilatörleri serimizi keşfedebilirsiniz. Oteller ve restoranlar için vantilatörler sunuyoruz. Aynı zamanda, ürünlerimiz tüm odalara, stillere ve bütçelere hitap etmektedir. KlassFan, Purline veya Casafan gibi üreticiler ile çalışıyoruz. Modellerimizin çoğu 10 yıl, bazılarıysa üreticisine bağlı olarak 25 yıl garantilidir. En iyi kalitede ürünler sunmak için bu güvenilir üreticilerle işbirlikleri oluşturduk. Size çok yüksek bir geri dönüş garanti ediyoruz ve ekiplerimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetinizdedir. Aynı zamanda, en kısa sürede teslimat yapmayı taahhüt ediyoruz.

 3. TEXA INDUSTRIES SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Texa industries endüstriyel soğutma ve hava koşullandırma için eksiksiz bir çözümler yelpazesi sunarak, müşterilerinin tüm ısıl yönetim gereksinimleri için tek ve komple bir iş ortağı olarak yanlarında yer alır. Şirket, spesifik olarak, tamamı kesinlikle "İtalyan yapımı" klima ve ısı değiş tokuş sistemleri, havalandırma sistemleri ve pano aksesuarları, endüstriyel soğuıtma ve ısıl düzenleme sistemleri gerçekleştirir. Texa Industries, gelişmiş ticari dağıtım ağı sayesinde beş kıtada ve yirmiiki ülkede varlığını sürdürdüğü gibi, teknisyenlerden ve mühendislerden meydana gelen uluslararası bir kompleks tüm dünyada devamlı teknik destek hizmeti garanti eder. Firma oldukça yapılandırılmış bir ürün kataloğuna sahiptir, ancak müşterilerinin talepleri doğrultusunda "kişiye özel" çözümler ve projeler de geliştirir.

 4. TMS INDUSTRIAL REFRIGERATION EUROPE B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge
 5. ELT ENTSTAUBUNGS- UND LUFTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Amacımız sadece bireysel teknik görevlere bakmak değil, aynı zamanda kârlılık, amortisman, emniyet ve çevre uyumluluğunun ön planda durduğu bütünsel çözümler geliştirmektir. Avantajınız - bizim hızımızdır. ELT şirketi, 1996 yılında, 30 yıllık hava ve toz ayırma teknolojisi deneyimi bulunan 2 mühendis tarafından kurulmuştur. Esneklik ve teknik bilgi birikimi sayesinde, yurt içi ve dışında farklı boyutlardaki sistemlerin kurulumu gerçekleştirilebilmiştir. Gücümüz, konsültasyon, detaylı planlama, hazır edim ve profesyonel montaj arasındaki kısa mesafelerdeki şirket bütünlüğünde yatmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OAG INDUSTRIES

  İtalya

  Verified by europages badge

  Elektrik enerjisi jeneratörleri, motorlu pompalar, aydınlatma kuleleri, alan koşullandırıcıları tasarlamai gerçekleştirme, satma ve kiralama alanında hem endüsriyel hem de sivil ve askeri sektörlerde faaliyet gösteriyoruz. Standart üretim yelpazemize girmeyen talepleri de karşılıyoruz. Garanti ettiğimiz hizmetler: satış sonrası destek, tüm dünyada, staj ve kurslar aracılığıyla operatörlere e kullanıcılara formasyon eğitimi. 1998 yılından beri Kalite Sertifikalı sistem. ISO 9001: 2015 kalite standardına uygundur.

 2. GALLETTI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Galletti Grubu HVACR pazarına yeni bir küresel yaklaşım sunar. Pazardaki diğer şirketlerin aksine, Galletti her biri ısınma, klima, soğutma ve yenilenebilir ürünler sektörlerinde kendi becerilerine sahip olan, tek bir partner olarak pazarda var olabilmek için birbirleriyle yakın sinerji içinde çalışan ve çığır açıcı çözümler sunan yedi farklı gerçek girişimciden oluşan bir Grup yaratmıştır.

 3. WEGER WALTER SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Hava işleme sistemleri pazarının lideri. Daha yüksek bir hava kalitesi için Weger. Şirketimizin kökleri 1977’ye dayanmaktadır. Başladığımızdan beri, Weger güçlü bir inovasyon adımı atmıştır. Pazarda elde ettiği mükemmel konum esas olarak esneklik değerlerinden gelmektedir. Aslında, sadece bir ürün sağlamakla kalmıyor, satıştan sonra bile periyodik yardım ve bakım sunan yaşam döngüsünü takip ediyoruz.

 4. EID

  Fransa

  Verified by europages badge

  EID, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. klima aksesuarları, HVAC, klima bakırı üreticisi, soğutucu bağlantısı, parça bağlantısı, klima bağlantısı, soğutma tüpü, izoleli bakır boru, izoleli bakır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avignon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DELTA-TEMP

  Belçika

  Verified by europages badge

  DELTA-TEMP, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, soğutma grubu kiralanması, endüstriyel soğutma işlemleri, Hava arıtma, havalandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oosterzele, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. FRANCE BRUMISATION

  Fransa

  Verified by europages badge

  FRANCE BRUMISATION, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Püskürtücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sainte-Foy-D'aigrefeuille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AIRVA

  Fransa

  Verified by europages badge

  AIRVA, yılında kurulan ve Taşıtlar için havalandırma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Klima/havalandırma - Ekipman, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Klima/havalandırma - Ekipman, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Ouen l Aumone, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BEPA

  Belçika

  Verified by europages badge

  BEPA, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nem gidericiler - Ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Nem gidericiler - Ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, klima, endüstriyel ısınma tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mornimont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. WEISSHAAR GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEISSHAAR GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Salzuflen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CONECT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CONECT GMBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rethwisch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PROSATECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROSATECH GMBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rötgesbüttel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CALTECH GESELLSCHAFT FÜR KÄLTE- UND KLIMATECHNIK MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CALTECH GESELLSCHAFT FÜR KÄLTE- UND KLIMATECHNIK MBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DITTEN OHG LUFTTECHNISCHE KOMPONENTEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  DITTEN OHG LUFTTECHNISCHE KOMPONENTEN, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mayen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CLEANROOM TECHNOLOGY AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  CLEANROOM TECHNOLOGY AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wiener Neudorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. GÖTZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GÖTZ GMBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Germering, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHAKO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHAKO KG, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kolbingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LAHNTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LAHNTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nassau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WEINREICH INDUSTRIEKÜHLUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEINREICH INDUSTRIEKÜHLUNG GMBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHULZ KÄLTE- UND KLIMATECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHULZ KÄLTE- UND KLIMATECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heddesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EGO KÄLTESYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EGO KÄLTESYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Regensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ERRE.GI. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  ERRE.GI. SRL, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. endüstriyel arıtım, ışıma ile ısıtan borular, hava emme sistemleri için aksesuarlar, vantilatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bene Vagienna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CLIMATIC GFKK MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CLIMATIC GFKK MBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FRYKA-KÄLTETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRYKA-KÄLTETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Esslingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. GTS GROSSKÜCHENTECHNIK & SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GTS GROSSKÜCHENTECHNIK & SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. AL-KO THERM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AL-KO THERM GMBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jettingen-Scheppach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Klima- havalandırma ve vantilasyon - ekipman - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

7.254 Şirketler