• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kok kömürlü ocakları fırınları

Sonuçlar

Kok kömürlü ocakları fırınları - Ithalat/Ihracat

 1. STEINEMANN CARBON AG

  İsviçre

  STEINEMANN CARBON AG, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik - Üretim ve Dağıtımı, Demirli ve demirsiz maden cevherleri, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Kok kömürlü ocakları/fırınları, Elektrik - Üretim ve Dağıtımı, Demirli ve demirsiz maden cevherleri, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Kok kömürlü ocakları/fırınları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chur, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. NITROCHEMIE ASCHAU GMBH

  Almanya

  NITROCHEMIE ASCHAU GMBH, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kok kömürlü ocakları/fırınları, Kırtasiye - Plastik ürünler, Eczacılık ürünleri, Gübreler ve toprak verimliliği, Kok kömürlü ocakları/fırınları, Kırtasiye - Plastik ürünler, Eczacılık ürünleri, Gübreler ve toprak verimliliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aschau a. Inn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CLEANCORP NANOCOATINGS

  Almanya

  CLEANCORP NANOCOATINGS, yılında kurulan ve İthalat-İhracat - taşıtlar ve nakliye ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Konum/pozisyon ve uzaklık ölçüm aygıt ve cihazları, Kok kömürlü ocakları/fırınları, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Saatçilik/Saat yapımcılığı, Konum/pozisyon ve uzaklık ölçüm aygıt ve cihazları, Kok kömürlü ocakları/fırınları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. THERMAGLOW LTD

  Birleşik Krallık

  THERMAGLOW LTD, yılında kurulan ve Profesyonel kullanım amaçlı fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kok kömürlü ocakları/fırınları, Termik işlem için ocakları/fırınları, Kok kömürlü ocakları/fırınları, Termik işlem için ocakları/fırınları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Great Yarmouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. J L S OVENS LTD.

  Birleşik Krallık

  J L S OVENS LTD., yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kok kömürlü ocakları/fırınları, Kok kömürlü ocakları/fırınları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loughton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COELTUNNEL S.R.L.

  İtalya

  COELTUNNEL S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Termik işlem için ocakları/fırınları, Kok kömürlü ocakları/fırınları, Termik işlem için ocakları/fırınları, Kok kömürlü ocakları/fırınları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Civita Castellana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. J L S REDDITCH LTD

  Birleşik Krallık

  J L S REDDITCH LTD, yılında kurulan ve Kok kömürlü ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Redditch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. CONTROL & CONSTRUCTION LTD

  Birleşik Krallık

  CONTROL & CONSTRUCTION LTD, yılında kurulan ve Kok kömürlü ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Stoke-On-Trent, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. UNOX

  Birleşik Krallık

  UNOX, yılında kurulan ve Kok kömürlü ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Camberley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. CONTRALAC OBERFLÄCHEN UND BAUTECHNIK GMBH

  Almanya

  CONTRALAC OBERFLÄCHEN UND BAUTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kok kömürlü ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir. Ağaç işleri enerjisiz el aletleri, Ağaç işleri enerjisiz el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TOM CHANDLEY LTD

  Birleşik Krallık

  TOM CHANDLEY LTD, yılında kurulan ve Kok kömürlü ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Manchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. SHAAN TANDOORI

  Birleşik Krallık

  SHAAN TANDOORI, yılında kurulan ve Kok kömürlü ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Watford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. MELLA + MENZI AG

  İsviçre

 2. DE PAOLI AURELIO

  İtalya

 3. EBA KOHASZATI SEGEDANYAG-, FEMTOMEGCIKKGYARTO ES ERTEKESITO KFT

  Macaristan

 4. THE HAVILAND LTD

  Birleşik Krallık