• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • koltuklar ve salon takımları

Sonuçlar

Koltuklar ve salon takımları - Ithalat/Ihracat

 1. MP MEBLE POPLAWSCY

  Polanya

  Verified by europages badge

  MP Nidzica, 1996 yılından bu yana bir aile şirketi olarak faaliyet gösteren bir üreticidir. Şirketimiz, nesiller arası işbirliği sayesinde yılların geleneğini mobilya tasarımına çağdaş bir yaklaşımla birleştiriyor. MP Nidzica'da müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve fikirlerine öncelik veriyor, taleplerini karşılamak için sürekli çaba gösteriyoruz. Değerlerimiz neredeyse 30 yıldır değişmeden kalmıştır; trendlerden ve konseptlerden bağımsız olarak en kaliteli ürünleri ve müşteri merkezli tasarımı sağlamaya odaklanıyoruz. Her model, tasarım aşamasından uygulama ve lojistiğe kadar tamamen Polonya'da, yalnızca yerli tedarikçilerden alınan en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Ürün yelpazemizde kanepeler, çekyatlı köşe kanepeler ve yatak takımları için depolama alanı, koltuklar, puflar ve döşemeli yataklar bulunmaktadır. Çok çeşitli kumaşlar sunuyoruz ve tasarımcılar için fotoğraflar ve 3D modeller sağlıyoruz. Ayrıca, bireysel müşteri gereksinimlerine göre uyarlanmış özel tasarımlar da sunuyoruz.

 2. CUBOROSSO

  İtalya

  Verified by europages badge

  MADE IN ITALY | İtalyan malı, evrensel olarak tanınan kalitenin garantisi, korunması gereken bir marka. Puglia bölgesinin profesyonellik ve rekabet gücünden yola çıkan Cubo Rosso, döşemeli mobilya bölgesinde doğdu. Oturma odalarımız, AB üretim standartlarına uygun olarak Puglia'da Bari bölgesindeki Gravina genel merkezinde şekilleniyor. Puglia'dan Made in Italy işçiliğinin zarafetini ve değerini dünyaya ihraç ediyoruz.

 3. GESSLER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GESSLER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Koltuklar ve salon takımları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Vöhringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PASCALE DIVANI

  İtalya

  Verified by europages badge

  PASCALE DIVANI, yılında kurulan ve Koltuklar ve salon takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ofis koltukları, ölçü üzerine divanlar, PASCALE DIVANI, koltuklar, Ofis koltukları, deri koltuklar, deri divanlar, kıtık dolgulu mobilyalar, otel, restoran ve halka açık sosyal tesisler için kanepeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tricarico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LIVANNI NEWLIFE FURNITURES

  Türkiye

  Our company operates as a manufacturer under INFER SOFA brand in the Furniture sector since 2015 in Turkey. Especially, Our company has experienced export to many countries and it is a member of the Istanbul exporter's association for 3 years. Since the day we were founded our brand INFER is not only sales increased but also successfully won the trust of its customers by its always complied consistent price policy, and with the delivery time. Since we joined to the new year together, we are hardworking to produce present you for trendy, durable, preferable, designed, accessible costs with our R&dD center. We are going to be an honor if we can establish a business relation with you and contribute to your business. Hoping to be helpful and looking forward to welcoming you as our business partner as well.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RMM HOME CONCEPT

  Türkiye

  Rmm Home Concept markamızın açılımı Rahat&Modern Mobilya, şirketimiz Bereket Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi tarafından kurulmuştur. Ticari faaliyetine 1993 yılında İstanbul Pendik'te başlayan firmamız 1996 yılında Bereket Mobilya Day. Tük. Mall. Gıda. İnşaat. San. Tic. Ltd. Şti şirketini kurarak mobilya üretimi, mağazacılık ve inşaat sektörlerinde faaliyetine devam etmektedir. Bereket Mobilya Şirketi, mobilya sektöründe 25 yılı aşan tecrübesiyle perakende mağazacılık ve internetten online mağazacılık anlayışını her geçen gün geliştirmektedir. Mobilyadan Beyaz Eşyaya, Halıdan, Zücaciyeye, Küçük Ev Aletlerinden Elektronik Eşyaya kadar tüm ürün gruplarını AVM mağazalarında, özel seçilmiş mobilyalarını konsept mağazalarında sergilemektedir. Bu doğrultuda; Şirketimiz mobilya sektörünü yakından takip ederek yılın en trend, fonksiyonel, kaliteli ve tasarım ödülü almış ürünlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Mobilya sektöründe " Uygun fiyata kaliteli mobilyalar " sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize en modern mobilya çeşitlerini en ideal fiyatlar ile müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Kurulduğumuz tarihten bu yana sektörde oluşturduğumuz güven ortamı ile müşterilerimizle birlikte tercih edilen firma olmayı sürdürmekteyiz. Sektörel bazda üstlendiğimiz öncülük ve sorumluluk duygusu ile mağazacılık anlayışı ve ürün kalitemizi her yıl optimize etmeye devam etmekteyiz.

 2. SCANDIACUS FURNITURE

  Türkiye

  Our primary goal is to offer innovative designs that contribute to social welfare by creating living spaces that enrich people’s lives and reflect the style of our guests. With its production discipline and trend-following, we believe that Turkish furniture should be a set of values that provide added value, and that it should be the defining lines of our company’s brand journey.

 3. PRESTIJ DEKOR

  Türkiye

  We are your solutions partner for all chairs, sofas, tables, couches in your projects. For #Hotel, #Restaurant, #Cafe and Social Facility #Projects we have ideal solutions for you Our Story With over 20 years of experience sourcing we can connect our clients to a huge number of factories, managing every aspect of the supply chain to ensure reliable delivery to meet their requirements. With suppliers in key production markets around the world we can consolidate products within country boundaries to maximize capacity constraints and guarantee competitive pricing structures. PrestijDekor has extensive experience since 2003 manufacturing furniture in 27 countries with a renewed emphasis on European and Turkish production to augment our Asian routes. ​

 4. SIMETRI OFIS MOBILYA SISTEMLERI SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Sürekli bir gelişimin sonucu olan Simetri Ofis, bugünün üretim trendlerini ve gelecek akımlarının felsefesini somutlaştırıyor. Günlük yaşamın güzelliğini ve değerini ön plana çıkaracak mobilya ürünlerinin tasarımını ve yaratımını seçiyoruz. Güncel dizayn eğilimleri göz önünde bulundurarak birçok ilginç projeleri hayata geçirip yeni dekoratif perspektifleri açıyoruz. Mobilya tasarımı anlayışına önem vererek fonksiyonel bir iç mekan yaratıp konfor ve kusursuz bir tarz sunuyoruz. Zamanın rekabet koşullarına göre müşteri ihtiyaçlarına kısa zamanda, farklı ve yenilikçi çözümler sunabilmek. Ürünlerimizle, çözümlerimizle ve iş ahlakımızla güvenilen, bitmeyen enerjimizle aranılan bir şirket olmak. Yenilikçi ruhumuzla rekabet piyasasında her zaman takip edilebilmek.

 5. LABORIS FURNITURE

  Türkiye

 1. ASGARD MOBILYA

  Türkiye

  Asgard Mobilya, established in 1997 with 30 years experience, our the company have continuously been developing itself since the date of its establishment and taken its place near the top in the sector in a short time. Now we gained the satisfaction and fidelity of the consumers and served as a model for leading manufacturers of the sectors. Today Asgard Mobilya not just offers top quality products, meanwhile pursues a much more ambitious goal: the success of its customers throughout the world. On top of being excellent materials, Asgard Mobilya has become a business ally in the search for better solutions for its customers. https: //www.asgardmobilya.com

 2. BÄRENSCHLAF INTERNATIONAL HOLGER KLUTE E.K.

  Almanya

  Bärenschlaf-International® markalı yatak koruyucu yorgan ve, yastığın yanı sıra yüksek kaliteli bazalı yataklar, şilteler, yatak çerçeveleri, yer tasarrufu sağlayan yataklar, otel yatakları, yatak başlıkları, alezler, polimer köpük yataklar, hastane yatakları, rulo yapılabilir yataklar, yaylı yataklar, uyku sistemleri üreten bir aile şirketi olarak 1920 yılından bu yana ulusal ve uluslararası piyasada faaliyet göstermekte ve tanınmaktayız. Ayrıca elektrikli ayarlanabilir kutu yaylı yataklar, elektrikli ayarlanabilir çıtalı çerçeveler, karavan şilteleri ve tekne donatımı için özel şilte üretiminde de uzmanlaşmış bulunmaktayız. 1999 yılından bu yana markalı ürünlerimizi Litvanya'daki tesisimizde Alman kalite standartlarına göre elle üretmekteyiz.

 1. KAHYALAR TEKSTIL TICARET VE PAZARLAMA LTD.STI.

  Türkiye

  1989 yılında kurulan firmamız, Lesa markası ile ev mobilyaları üretmektedir. Ürünlerimiz arasında oturma odası grupları, yemek odası grupları ve yatak odası grupları bulunmaktadır. 100'den fazla çalışanımız sayesinde hızlı ve kaliteli üretim yapabilmekteyiz. Esnek üretim hattımız sayesinde ürünlerimiz, müşterilerimizin isteğine göre şekillendirilebilmektedir. Oturma odası gruplarında berjer koltuklar, 3lü kanepeler, 2li kanepeler ve köşe takımları yer almaktadır. Müşterilerimizin isteğine göre ürünlerin renk ve desenlerini değiştirebilmekteyiz. Oturma odası için sehpa, TV üniteleri de ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Yemek odası takımlarımız; masa, sandalye ve konsoldan oluşmaktadır. Set olarak alınabildiği gibi parça olarak da almak mümkündür. Yatak odasında ahşap mobilyaların yanı sıra yatak ve bazalar da sunulmaktadır. Yatak üretimi kendi bünyemizde yapılmaktadır. Ürünlerimizi kendi mağazalarımızın yanı sıra bayilik verdiğimiz noktalarda da sizlere sunmaktayız. Yurt içi satışımızın yanı sıra ihracatını da yaptığımız ürünlerimiz, dünyanın farklı ülkelerinde konforunuz için hizmet vermektedir.

 2. SADRI SEN KLASIK & MODERN KOLTUK

  Türkiye

  SADRİ ŞEN KOLTUK olarak 1986 yılından beri, MOBİLYANIN BAŞKENTİ İNEGÖL’de hizmet vermekteyiz. Her zaman kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti stratejisi ve ürettiğini satan bir pazarlama anlayışıyla büyümekte ve her geçen gün kendimizi yenileyerek koltuk sektöründeki hak ettiğimiz yere ulaşmanın azim ve gayreti içerisindeyiz. SADRİ ŞEN KOLTUK; KLASİK, AVANGART ve MODERN tarzda ürettiği koltuk takımlarıyla her tarzdan ve her kesimden müşteriye toptan ve perakende olarak hitap etmektedir. Ürünlerimiz A’dan Z’ye entegre olarak; en iyi malzeme ve işinin uzmanı, usta ellerle yapılan en iyi işçilikle üretilerek siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Doğru ve gerçek pazar hedefleri, akıllı ve ilkeli pazarlama stratejisi ve kaliteli üretim anlayışıyla ve başta Fransa, Almanya, Rusya, İsrail, Makedonya, İran, Irak, Afganistan, Libya, Tunus, Cezayir Dubai olmak üzere birçok Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine yaptığı ihracatlarla da uluslararası pazarda söz sahibidir.

 3. EMIN KAYA FURNITURE

  Türkiye

  Biz Eminkaya Mobilya olarak – Mehmet Emin Kaya tarafından 1987 yılında ağaç iskelet üreten bir firma olarak kurulmuştur. Şu anda 33 bayisi olan ve ağırlıklı olarak avrupa ülkerine ihracat yapan kurumsal mobilya şirketiyiz. Eminkaya Mobilya kendi çizgisindeki koltuklar, köşe koltukları, yataklı koltuklar, giydirme koltuklar, berjerleri , Tv ünitesi ve sehpaların ürünlerini tasarlayıp üretimini gerçekleştirmekteyiz. Mobilyanın başkenti olan İstanbul Modoko’ya yakın kurduğu modern , en son teknolojinin yer aldığı fabrikasında kendi çizgisini oluşturmaktadır.Konseptten üretime kadar olan tüm detaylar hesaplanarak birinci sınıf kalite mobilya üretimi . Her zaman olduğu gibi, Eminkaya ürünlerinde form fonksiyonu takip etmez, fonksiyonla bir bütündür.Daha fazla bilgi için www.eminkaya.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 4. CASSALINI MOBILYA

  Türkiye

  Cassalini Mobilya uzun yıllardır mobilya sektöründe fark yaratmakta. Klasik tarzdan başlayarak en genç en modern ve modayı yakından takip eden bir firma olan Cassalini Mobilya, çarpıcı fiyatlarıyla da müşterilerimizin favorisi. Uzman stil danışmanlarımız ve sınırsız müşteri hizmetlerimizle her zaman sizin yanınızda olan Cassalini Mobilya alışverişlerinizi en hızlı ve güvenli bir şekilde size ulaştırmaktadır. İşyerimize haftanın 6 günü saat 9: 00 ve 20: 00 arası, pazar günleri de 13: 00 ve 18: 00 arası uğrayabilirsiniz. ​

 5. ALFO MOBILYA INSAAT EMLAK OTO. ITH. SAN VE TIC. LTD. STI

  Türkiye

  With our 25 years of experience, we continue to reflect comfort and elegance to our customers without sacrificing quality. Our exports to Asia, Europe and Africa continue with more than 60 employees. We are honored to have you as part of our family. Please contact us to get a price quote about our quality and affordable products.

 6. CIERRE IMBOTTITI SRL

  İtalya

  Kapitone mobilya üretiminde lider olan Cierre, İtalyan piyasasının yanı sıra cirosunun % 90'ını gerçekleştirdiği uluslararası piyasada da faaliyet gösteren endüstriyel ve ticari bir gruptur. Groupe Cierre üretim süreçlerini birbirlerine dikey olarak entegre iki şirket olan Cierre Espansi ve Cierre Imbottiti üzerinden gerçekleştirmekte ve bu durum grubun üretimin her aşamasını azami olarak kontrol etmesine olanak sağlamaktadır.

 7. CRIVELLARI DIVANI & POLTRONE SRL

  İtalya

  Crivellari şirketi 1978 yılında kurulmuştur ve 30 yıldır, özellikle konut sektörü için kanapeler, koltuklar, berjerler ve başka kaliteli dolgulu mobilyalar tasarlar ve üretir. Yıllar boyunca, Crivelları kendine yenilikçi tasarım ve üretim esnekliği alanında isim edinmiştir. Kurucunun oğulları Francesco ve Massimo şimdi işi devir almıştır ve bu güçlü noktaları ölümsüzleştirir.

 8. EMMETI ARREDAMENTI DI ZUCCARI TIZIANA

  İtalya

  Emmeti Arredamenti ev, büro ve oteller için bir mobilya konsepti tasarlamakta ve geliştirmektedir : mutfak mobilyaları, gündüz ve gece mobilyaları, klasik ve modern mobilyalar, kayar kapılar, kanapeler, kütüphaneler, yataklar, dolaplar, gece grupları ve tamamlayıcı parçalar, siparişle mobilyalar, çocuk mobilyaları, akordeon kapıların yanı sıra çalışma masaları, koltuklar, sandalyeler, masalar, bürolar için donanımlı ara bölmeler ve ayırıcı bölmeler.

 1. SOFAMIR

  Türkiye

  We have been serving to our customers for over 5 over year in from Inegol- Bursa-Turkey. Inegol is vey well know for furniture production. and it is silicon valley of furniture worlds. we offers best quality and competitive prices . we are currently produce below furniture group. SOFA- COUGH DESIGN BEDROOM STYLE CHAIRS TABLES

 2. LEVON CONCEPT

  Türkiye

  istanbul avrupa yakasında koltuk imalatı yapmaktayız özel ölçü ve renk seçenekleri mevcuttur iskelet kasasımız fırınlanmış gürgen ağacından oluşmaktadır 14 cm 32 dns sünger kullanılmaktadır tüm ürünler 4 yıl garanti kapsamındadır 40 çeşit renk seçeneği mevcuttur sünger sert orta ve yumuşak sizin tercihizdedir instagram linkimiz : https: //instagram.com/levon_concept? utm_medium=copy_link

 3. TETRIS

  Polanya

  TETRIS geniş bir döşemelik kumaş tasarım ve renk gamı sunmaktadır. Güncel eğilimlere ve müşterilerimizin tercihlerine geliştirilmiş yüksek kaliteli ve işlevsel ürünler sunmaktayız. Toptancıları, mağazaları, kamu kuruluşlarını ve bireysel müşterileri bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz.

 4. MEBLE TAPICEROWANE JAN BUJNOWSKI I SYN

  Polanya

  MEBLE TAPICEROWANE JAN BUJNOWSKI I SYN, yılında kurulan ve Koltuklar ve salon takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için mobilyalar, kumaş kaplama salonlar, deniz sektörü için halı çalışmaları, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için mobilyalar, ölçüye göre halılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gda?sk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. PROSPECT TRADE

  Bulgaristan

  PROSPECT TRADE, yılında kurulan ve Koltuklar ve salon takımları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. klasik mobilyalar, yüksek kaliteli mobilyalar, iç mimari tasarımları, banklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. SARDES CORPORATION CO.

  Türkiye

  SARDES CORPORATION CO., yılında kurulan ve Ofis koltukları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Koltuklar ve salon takımları, Pirinç menteşeler, restoranlar için sandalye ve masalar, Koltuklar ve salon takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Menderes, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. DUSE SOFA

  Türkiye

  DUSE SOFA, yılında kurulan ve Koltuklar ve salon takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oturma odası takımları, mobilya, koltuklar , modern mobilyalar, Oturma odası takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. MMINTERIER

  Çek Cum.

  MMINTERIER, yılında kurulan ve Koltuklar ve salon takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mobilyalar, oturma yerleri, büro mobilya ve sandalyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luhacovice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 9. TREND DESIGN DIFFUSION

  Portekiz

  TREND DESIGN DIFFUSION, yılında kurulan ve Koltuklar ve salon takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Halıcılık, Otel - Mobilyalar, restoran mobilyaları, Mobilyalar, Halıcılık, Otel - Mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Gaia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 10. PAARA GMBH

  Almanya

  PAARA GMBH, yılında kurulan ve Ev mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilya tasarımcısı, Koltuklar ve salon takımları, Yatak, karyola, şilteler, Karyola çıtaları, Mobilya tasarımcısı, Koltuklar ve salon takımları, Yatak, karyola, şilteler, Karyola çıtaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Löhne, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Koltuklar ve salon takımları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.873 Şirketler