• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kompresörler

Sonuçlar

Kompresörler - Ithalat/Ihracat

 1. LUTENA VAKUUM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her sektör için vakum sevk sistemlerinin üretimi ve satışı, sistem çözümleri ve özel filtre teknikleri. Pnömatik bileşenler ve kumanda sistemleri ile birlikte komple çözümler. Diğer ürünlerimiz: Otomasyon tekniği, pnömatik soket bağlantıları, vakum sevk sistemleri, vakum bileşenleri, vakum tekniği, basınçlı hava bileşenleri, ince toz filtresi, kaba toz filtresi.

 2. KW HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KW Hydraulik GmbH hidrolik aletler geliştirir, üretir ve satar. Aynı zamanda: DYNASET, STANLEY INFRASTRUCTURE, EDILGRAPPA, DUBUIS, DOA, DERANCOURT, OGURA marka ürünlerin servis ve satışı...Hidrolik pompalar, hidrolik gruplar, Power Pack, Power Unit, yüksek basınçlı pompalar, el pompaları, ayak pompaları, elektro hidrolik pompalar, akülü pompalar, TracHorse, PTO, ikincil tahrik, jeneratör, hidrolik invertör, basınç dönüştürücü, kesme aletleri, kablo makasları, kablo kesiciler, giyotinler, cırcırlı kablo kesiciler, el tipi kablo kesiciler, el tipi kablo makasları, kesici başlıklar, güvenli kesme sistemleri, güvenli kesme armatürleri, tel halat makasları, tel halat kesiciler, çelik halat kesiciler, çelik halat makasları, geri dönüşüm makasları, çelik kesiciler, cıvata kesiciler, yapı matı kesiciler, vidalı çubuk kesiciler, zincir kesiciler, zincir ayırıcılar, kıvırıcılar, presler, kıvırıcı penseleri, pres penseleri, ezme penseleri, kollu presler, presleme aletleri, presleme takımları, presleme başlıkları

 3. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yaklaşık bir asırlık deneyim. Dördüncü nesil olarak dizel ve gazlı motorları için yüksek kaliteli yedek parça satışı konusunda dünya çapında uzmanlaşmış durumdayız. Geliştirme merkezimizle teknolojik ilerlemeler gerçekleştiriyoruz. Sanayiyle olan direkt bağlantılarımız, tüm alanlarda yüksek esneklikle birleşerek size fayda sağlamaktadır. Ürünlerimiz: Dizel ve gazlı motor yedek parçaları, yan üniteler ve yedek parçaları, kumanda, yönetim ve takip aksamları, tahrik teknolojisi, contaların imalatı.

 4. WHITE LION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Söz konusu yüzey teknolojisine yönelik yüksek kaliteli kuru buz püskürtme sistemleri ve çözümleri olduğunda ortağınız: White Lion. Müşterilerimiz arasında otomotiv endüstrisinde önde gelen küresel şirketlerin yanı sıra uluslararası endüstriyel hizmet sağlayıcılar, enerji santralleri, kimya şirketleri, hava yolları ve daha fazlası yer almaktadır. İhtiyaçlarınıza cevap veriyor ve kuru buz ile otomatik ve manuel temizlik için kişiye özel çözümler geliştiriyoruz. Geniş aksesuar yelpazemiz ile kuru buz cihazınızı istediğiniz zaman özel bir şekilde konfigüre edebilir ve uyarlayabilirsiniz. Hava taşımacılığı sayesinde kuru buz sistemlerimiz 24 saat içinde küresel olarak mevcuttur. Bu alandaki sistem tedarikçisi olarak Made in Germany kalitesiyle öne çıkıyoruz, böylece kuru buz teknolojisi ve uygulamasında 25 yılı aşkın tecrübemizden de faydalanırsınız. White Lion kuru buz püskürtme cihazları ve portfolyosu her açıdan ikna edicidir. Kuru buz mucidi White Lion

 5. RONIX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ronix 2004 yılında Almanya'da kurulmuştur. Şirketin işleri büyümeye devam ettikçe, iki popüler iş merkezinde yeni ofisler açtık: B.A.E (Dubai) ve Çin'de. "Üstün kaliteli" araçlar sunmaya kararlıyız. Araştırma ve geliştirme ekibimiz, müşteri ihtiyaç analizi, kalite standardı belirleme ve gerçek hayattaki ürün testlerinin tüm aşamalarını ele almaktadır. Tüm inşaat ve bakım ihtiyaçlarınızda yanınızda olmayı seviyoruz ve 2000'den fazla farklı tipte alet ve 34000 çeşit yedek parça ile neredeyse her işin üstesinden gelmeye hazırız. Makul bir fiyata geniş bir yelpazede yüksek kaliteli takımlar sunmak Ronix'in amacıdır. Kalite, çeşitlilik, uygun fiyatlar, müşteri hizmetleri ve ekip üyelerimize ve müşterilerimize karşı sorumluluk; tüm Ronix üyelerinin her zaman tamamen bağlı olduğu beş temel değerdir. Mükemmellik için çabalıyoruz, bunun için yorulmadan çalışıyoruz. Hedefimiz bir: performans ve inovasyon söz konusu olduğunda ilk akla gelen olmaktır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GLOBAL GASES GROUP THAI CO LTD

  Tayland

  Verified by europages badge

  Global Gases Group (Thailand) Co., LTD olarak, kendimizi sektörde bir kıstas oluşturmak üzere soğutucu gazlar sunmaya adadık. Ürünlerimiz, verimlilik, yüksek performans ve tutarlı güvenilirliğin benzersiz bir kombinasyonunu sunmalarını sağlamak için hassasiyetle üretilmiştir. Soğutma sistemlerinizin en zorlu koşullar altında bile yalnızca dayanmasını değil, gelişmesini de sağlamaya kararlıyız. Ürün yelpazemiz HFC, HC, HFO, CFC ve HCFC soğutucu akışkanların yanı sıra Helyum gazı, MAPP gazı, soğutucu yedek parçaları ve soğutucu akışkan izo tanklarını içerir. "Mükemmelliğe Hazırlanmış Güvenilirlik" sloganımız, operasyonlarınızda temel bir destek olarak rolümüzü ifade eder. Kararlı taahhüdümüz ve iyi çalışan bir tedarik zincirimiz, zamanında ve kesintisiz teslimatlar sağlayarak soğutucu akışkan tedarik ihtiyaçlarınızda herhangi bir kesintiye karşı koruma sağlar. GG Group Thai'yi seçmek, soğutma teknolojisinin zirvesine erişmek, sistemlerinizin en yüksek verimlilikte çalışmasını ve en önemli zamanlarda optimum performansı sürdürmesini sağlamak anlamına gelir. Bizi farklı kılan sadece üstün kaliteli gazlarımız değil, aynı zamanda beklentilerinizi aşan güvenilirlik sunmaya olan sarsılmaz bağlılığımızdır. Global Gases Group (Thailand) Co., LTD ile ortaklık kurarak, bağlılığımızın soğutma çözümlerine yaklaşımınızda nasıl devrim yarattığını deneyimleyeceksiniz. Sistemlerinizin serin, sağlam kalmasını ve en iyi performansı göstermesini sağlıyoruz. Soğutmada mükemmelliğe doğru bu yolculukta bize katılın.

 2. TECNIFLON SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sesto Fiorentino'lu Tecniflon SAS, kompresörler için makine, bileşen ve aksesuarların yanı sıra mekanik, enerji ve petrokimya endüstrileri için diğer çözümlerin üretimini gerçekleştiren bir firmadır. Üçüncü şahıslar adına mekanik işleme konusunda uzmanlaşmış olan Şirket ayrıca, kendi ürünlerinin tasarlanması, gerçekleştirilmesi ve adalar da dahil olmak üzere tüm İtalya'da dağıtımı hizmetleri sağlar.

 3. AERO CONCEPT

  Fransa

  Verified by europages badge

  AERO CONCEPT, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. temizleme arındırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coutras, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TURKISH MANUFACTURERS UNION

  Türkiye

  Verified by europages badge

  TURKISH MANUFACTURERS UNION, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kompresörler, Motorsikletler, Kozmetik ürünleri, İthalat/İhracat - acentalar, Uluslararası ticaret danışmanları, Pazar stratejisinde danışmanlık, Ambalaj, taze meyveler, deterjanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yalova, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. LORDAVENUE.COM

  Fransa

  Verified by europages badge

  LORDAVENUE.COM, yılında kurulan ve Araçların onarımı için motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kompresörler, Bahçe aletleri, Kompresörler, dairesel makas, matkap, Bahçe aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. HBG KOMPRESSOREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HBG KOMPRESSOREN GMBH, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LEONIDIS INDUSTRIEWARENVERWERTUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEONIDIS INDUSTRIEWARENVERWERTUNG, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Esslingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HESSE+CO MASCHINENFABRIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HESSE+CO MASCHINENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wiener Neudorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. ATLAS COPCO KOMPRESSOREN UND DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ATLAS COPCO KOMPRESSOREN UND DRUCKLUFTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GFW GESELLSCHAFT FÜR WASSERAUFBEREITUNG MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GFW GESELLSCHAFT FÜR WASSERAUFBEREITUNG MBH, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ismaning, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GT GERÄTETECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GT GERÄTETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wels, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. HD-TECH HOCHDRUCKTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HD-TECH HOCHDRUCKTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pistonlu pompalar, Gaz sıkıştırıcılar, yüksek basınçlı vanalar, hidrolik üniteler, Pistonlu pompalar, deneme tezgahları, hidrojen, yüksek basınçlı pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wernigerode, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DIPL.-ING. JÜRGEN LENZE WERKZEUGMASCHINEN UND ZUBEHÖR

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIPL.-ING. JÜRGEN LENZE WERKZEUGMASCHINEN UND ZUBEHÖR, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Büren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PKS PUMPEN+KOMPRESSOREN-SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PKS PUMPEN+KOMPRESSOREN-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Leer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GAUL REINIGUNGS- UND INDUSTRIETECHNIK INH. FRANK GAUL

  Almanya

  Verified by europages badge

  GAUL REINIGUNGS- UND INDUSTRIETECHNIK INH. FRANK GAUL, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Handwitt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SAMEC SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SAMEC SRL, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Elektrikli motorlar ve parçalar, elektrik motorları, elektropompalar, Elektrikli motorlar ve parçalar, Monofaz motorlar, elektrik transformatörleri, elektrikli dalgıç pompalar, hidrolik pompalar, elektrik aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albinea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. WELTE KOMPRESSORTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WELTE KOMPRESSORTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Seligenstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FRATELLI GUZZABOCCA SNC UTENSILERIA

  İtalya

  Verified by europages badge

  FRATELLI GUZZABOCCA SNC UTENSILERIA, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. cıvatalar, kompresörler, elektronik aletler, metal işleme tezgah makinaları için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seregno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MASCHINENHANDEL BARBARA WILHELM UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  Verified by europages badge

  MASCHINENHANDEL BARBARA WILHELM UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Oberaudorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AF BELGIUM

  Belçika

  Verified by europages badge

  AF BELGIUM, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. vidalı kompresörler, nitrojen jeneratörleri, hava kompresörü onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braine-l'Alleud, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. FOCS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  FOCS SRL, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kompresör aksesuarları, kompresörler, kompresör ler için sökülebilir parçalar, hava kompresörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camporotondo Etneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. T.C. ARIA COMPRESSA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  T.C. ARIA COMPRESSA S.R.L., yılında kurulan ve Hava kompresör - alet ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kompresör aksesuarları, kompresörler, paletli kompresörler, pistonlu kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PLANET-AIR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PLANET-AIR GMBH, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vakumlu pompalar, Vakumlu pompalar, yan kanal üfleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ahrensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. HELMUT HEIN GMBH MASCHINEN-MIETSERVICE

  Almanya

  Verified by europages badge

  HELMUT HEIN GMBH MASCHINEN-MIETSERVICE, yılında kurulan ve Basınçlı hava tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kompresörler, Elektrik jeneratörleri, Sıkıştırılmış hava, Kompresörler, Elektrik jeneratörleri, kompresör kiralanması, Kaeser, Doosan, Pneumatech sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HEINZ SANDERS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEINZ SANDERS GMBH, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Eğme makine aletleri, Testereler, Sıkıştırılmış hava, zımbalama, metroloji, freze makineleri, Eğme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Papenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kompresörler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.973 Şirketler