• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • konsantre ve toz içecekler

Sonuçlar

Konsantre ve toz içecekler - Ithalat/Ihracat

 1. LOOK FOOD RAW MATERIALS

  Polanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz Orta Avrupa'da önemli bir meyve suyu konsantresi üreticisi ve distribütörüdür. Biz 25 yılı aşkın süredir tutkuyla çalışıyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyim, bilgi birikimi ve üretim sürecine gösterilen özen sayesinde dinamik bir şekilde gelişiyor, en yüksek kalitede ürünler yaratıyoruz. Koyu meyve konsantrelerinde uzmanız, özellikle: •ahududu •kızılcık •çilek •kızılcık •siyah ve kırmızı frenk üzümü suyu. Alıcılarımız konsantrelerimizi başarılı bir şekilde üretimde kullanmaktadır: •şuruplar •meyve suları •çikletler •dondurma •şekerleme. Konsantrelerimiz berraktır, 250 kg'lık bidonlarda veya bidonlarda aseptik torbalarda paketlenmiştir. Piyasada rekabetçi fiyatlar ve bunların tüm sözleşme süresi boyunca (bir sezondan daha uzun süre de) garanti edilmesi, ürünleri müşterinin ihtiyaçlarına ve özelliklerine uyarlama becerisinin yanı sıra hammaddenin geniş bulunabilirliği ve çalışma hızı ile ayırt ediliyoruz. Bulgaristan ve Ukrayna'da üretim tesislerimiz ve Polonya'da depolarımız var, bu sayede Avrupa'nın ve dünyanın her yerine hızlı bir şekilde mal teslim edebiliyoruz. Hem Avrupa Birliği'nden hem de dünyanın daha uzak bölgelerinden müşterilere hizmet veriyoruz. Diğerlerinin yanı sıra Kuzey Amerika, Güney Amerika, Hindistan ve Çin'de faaliyet gösteriyoruz. Konsantrelerimizin kalitesi çok sayıda sertifika ve kuruluşlara üyelik ile onaylanmıştır: ISO, AIJN, FDA, Ulusal Meyve Suyu Üreticileri Birliği ve Polonya İhracatçılar Birliği.

 2. HUBCYCLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Hubcycle, atıkları (örneğin meyve kabukları veya keten lifleri) yeniden kullanım için diğer sanayilere sunarak geri dönüşümünü sağlayıp bitki bazlı bir ileri dönüşüm yapısı geliştiren bir girişimdir. Amacı, yan ürünlerin üretiminin sorumlu ve temiz bitki içeriklerine olan talebi karşılayabildiği gerçekten sürdürülebilir bir küresel ağ yaratmaktır. Hubcycle, gıda ve bitki atıklarını gıda ve kişisel bakım ürünleri için yenilikçi ham maddelere dönüştürerek bir bitkinin farklı bölümlerini kullanan sektörleri bir araya getiriyor. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. MILKONAL (GROUPE HAITONAL)

  Belçika

  Verified by europages badge

  Haitonal, süt ürünlerinin uluslararası dağıtımında uzmanlaşmış bir kuruluş olarak diğerlerinden ayrılmasının yanı sıra, süt, süt tozu ve toz lactoserum tedariki alanında bir referans olmasıyla da uluslararası kapsamda ün yapmış bir kuruluştur. Kurum olarak vazgeçilmez prensibimiz sadece Avrupa'nın süt ürünleri alanında en ünlü çiftliklerinden tedarik ettiğimiz ürünleri yüksek kalite garantisiyle ve her bütçeye uygun olarak satışa sunmaktır. Ünü sınırları aşan bir süt tozu olan Milkonal ile tüm dünyaya süt işleme alanında benzersiz bir deneyim sunmaktayız. Süt tozu alanında en yüksek kalitenin garantisi olan markamız süt ürünleri konusunda dünya çapında bir kalite referansı olarak kabul edilmektedir. Milkonal süt tozunun her zerresi tartışılmaz olarak yüksek kalitenin sembolü halline gelmiştir. Sütten, süt tozu üretimi prosesimiz, sütün toza dönüştürülmesi sırasında tüm doğal zenginliğini ve saflığını korumasını sağlayacak şekilde büyük hassasiyetle tasarlanmış olup özenle uygulanmaktadır. Sunduğumuz her parti ürünün mükemmel olmasına sağlamak için kullandığımız sütler büyük bir özenle seçilmekte ve son derece katı standartlardan oluşan bir kalite kontrol sürecinden geçirilmektedir.

 4. GFS LLC / YOGODA

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  GFS LLC / YOGODA, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konsantre ve toz içecekler, Çay, Bal, Baharatlar, Tropikal meyveler, çay, Meyve ve sebze suyu ve nektarı, Konsantre ve toz içecekler, egzotik içecek ve meyve suyu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporizhzhia, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. MONERO COFFEE & TEA COMPANY LTD

  Türkiye

  Monero Coffee & Tea was Founded 2017 We Product high quality coffee and herbal teas and offers special blends to the taste of the consumers. We continue to share this this excitement with businesses that work with our Monero brand by always processing fresh and high quality products. We are iproving ourselves a little more every day in order to raise the quality level in the sector to the highest level by preparing the coffee bean we import and carefully grow herbal teas with Monero-specific methods, and we work harder to carry our Monero Cofee & Tea brand to the top with the inspiration we get from you.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. A. TURNA GIDA TURIZM TEKSTIL SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  2000 yılında toz karışımlar üreterek sektöre giriş yapan ve bugün bünyesinde toplamda 7100 m2 alana sahip üç adet üretim fabrikası bulunduran A.Turna Gıda; kahve grubu, toz ürün grubu, sıvı ürün grubu ve donuk ürün grubu üretimleriyle ve başta "Caffe Nonno" ile "Chef's Dream" olmak üzere oluşturduğu markalarla yerel sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır. Alanında uzman gıda mühendisleri ve personellerimizle birlikte 550'den fazla ürün reçetesine sahip olup, ürün çeşitliliğimizi arttırma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Sürdürülebilir büyümeyi sağlamak amacıyla yeşil enerji kaynaklarından ve teknolojinin avantajlarından yararlanarak kurduğumuz modern tesislerimizde, otomatik makinelerde, üretim izinleri alınmış, ISO 22000 standartlarına uygun, kendine özgü, kalitesi stabil üretimler gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak en büyük avantajımız; gıda mühendislerimiz ile birlikte AR-GE yapabilmemiz, ürün geliştirebilmemiz ve ürün çeşitliliğimizi arttırabilmemizdir. Bu sayede 'private label' olarak yaptığımız üretimlerde, müşterilerimizin beklentilerini iyi bir şekilde karşılayabiliyor ve güvenilir tedarikçileri oluyoruz.

 2. THE ISTANBUL SALE

  Türkiye

  biz The Istanbul Sale olarak 2004 yılından beri yüksek kalite ve global satandartlarda (brc, ıfs, iso) cam şişede (ıce coffee, detox, limonade, milkshake, fruit syrup) icecekler üretmekteyiz. soğuk kahve üretimi yaparak çıktığımız yolda tüketici talepleri doğrultusunda sağlıklı detox içecekleri milkshake, limonata ve meyve şurubu grupları ile ürünlerimizin çeşitliliğini artırdık. düzenli üretim ve sevkiyat süreçlerimizle, kendi alanımızda sürkelilik sağlayan firmaların başında geliyoruz. yarattığımız lezzetler türkiye'nin en büyük zincir marketlerinde yüksek satış rakamlarına ulaştı. artık sınırlarımızın dışına çıkıyoruz. uluslararası toptan satışlarımızı başlatıyoruz. kendi markalarını ve kuruluşlarını oluşturmak isteyen yüksek müşteri portföyüne sahip şirketlerle işbirligi yapma konusunda özel bir çalışma yürütüyoruz. Kendi markalarımızın yanı sıra bir çok büyük kuruluş için fason üretim yapmaktayız. Yılların tecrübesiyle hazırladığımız bu ürünleri sizlerle buluşturmak ve talepleriniz doğrultusunda soğuk içecek üretimi, ambalaj ve görsel tasarımları yaparak satış noktarınızda sizi daha avantajlı konuma getirmek bizim başlıca hedefimiz. Sizleride tesisalerimizden faydalandırıp, satış ve pazarlama alanında birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

 3. USER GIDA VE TUKETIM MALLARI SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  User food and products company, was established 1995 located at İstanbul-Turkey , Producer of fruit flavored instant powder, instant coffee, 3in1 and 2in1 coffee, instant dry yeast, hot chocolate, flavored pudding, whipped cream, cake flour mixes, ready powder mixture desserts, dough baking powder, sugary vanilla, cocoa powder, carbonate, ready powder mixture soup, starches, corn flour, pastry jelly and cream, and bouillion (meatballs, chicken , fish , vegetable, Mushroom , Shrimp, Tomato, onion, Seasoning ) . Please check products www.usergida.com.tr Mohammad Said Ocmaz

 4. IMKO AROMA

  Türkiye

  Imko Aroma: Unutulmaz Deneyimler için Yiyecek ve İçecek Tatlarını Yükseltiyor Yiyecek ve içecek sektöründe duyuları harekete geçiren ve kalıcı izlenimler yaratan olağanüstü lezzetlerin adresi İmko Aroma'ya hoş geldiniz. Imko Aroma'nın karşı konulmaz lezzet seçenekleriyle dondurma dünyasının keyfini çıkarın. Kadifemsi vanilya ve zengin çikolata gibi klasik favorilerden, tuzlu karamel ve egzotik matcha yeşil çay gibi yenilikçi kreasyonlara kadar tatlarımız, dondurma sunumlarınızı yeni lezzet doruklarına taşıyacak. Soğuk içecekler için ferahlatıcı lezzet seçeneklerimizle müşterilerinizin susuzluğunu giderin. İster canlandırıcı smoothie'ler için meyveli ve tropik tatlar, ister susuzluğu gideren içecekler için lezzetli ve keskin seçenekler olsun, Imko Aroma, içeceklerinizi öne çıkarmak ve kalıcı bir izlenim bırakmak için mükemmel tatlara sahiptir. Cazip sıcak içecek lezzetlerimizle müşterilerinizi ısıtın. Onları keyifle saran kadifemsi sıcak çikolata tatlarından, duyularını uyandıran aromatik kahve karışımlarına kadar, lezzetlerimiz sıradan içecekleri olağanüstü rahatlık ve keyif anlarına dönüştürecek. Imko Aroma ayrıca tatlılar ve şekerlemeler için de geniş bir tat yelpazesi sunmaktadır. Lezzetle dolu meyveli ve keskin seçeneklerden, ağızda eriyen kremsi ve yozlaşmış seçeneklere kadar tatlarımız, şekerlemelerinizi karşı konulmaz hale getirecek ve müşterilerin daha fazlası için geri gelmelerini sağlayacaktır. Imko Aroma ile ortak olun ve gerçekten unutulmaz yiyecek ve içecek ürün

 5. ICONIC DRINKS GMBH

  Almanya

  Blue Farm olarak sadece suyla karıştırılan saf, fermente edilmiş yulaf içeceği tozu - Oat Base - kullanıyoruz. Katkı maddesi eklemeden, geleneksel biçimde veya kontrollü organik ekimden. Ambalaj israfınınım azaltılması- 775 gramlık paketimiz 8 litreye varan yulaf içeceği oluşturur ve birçok süt kutusu tasarrufu sağlar. CO2 emisyonlarının azaltılması - Su taşınması gerekmediği için, daha küçük paketleme ve daha verimli nakliye yapılır. Sıfır Gıda Atığı - Yulaf içeceği taze karıştırılarak gıda israfı en aza indirilir. Uzun raf ömrü - toz halinde, Oat Base 9 aya kadar (açıldıktan sonra bile) dayanır. 100% Temiz Etiket - %100 yulaf - %100 doğal, ilave şeker veya katkı maddesi yok. Oat Base ürünümüz, unlu mamuller, karışık içecekler, dondurma, çikolata vb. ürünlerin işlenmesi için idealdir. Blue Farm Oat Base, hiçbir katkı maddesi içermeyen %100 yulaftan oluşur.

 1. AKANLAR CIKOLATA

  Türkiye

  O be a preferred brand in seven continents with quality and delicious products produced by us by synthesizing the modern production systems we combined with our experience coming from the past with quality and self developing work force. Our company which adapted the word of “quality food is everyone’s right” as principle; took having a part in the happiness of the people as a goal by producing the most delicious foods by using the best quality raw materials, completely in hygienic environments, with latest technology machine and equipment. Kali̇teli̇ gida herkesi̇n hakki” sözünü kendi̇si̇ne i̇lke olarak beni̇msemi̇ş olan fi̇rmamiz; en kali̇teli̇ hammaddeleri̇ kullanarak, tamamen hi̇jyeni̇k ortamlarda, son teknoloji̇ maki̇ne ve eki̇pmanlar i̇le en lezzetli̇ gidalari üreterek i̇nsanlarin mutluluğunda pay sahi̇bi̇ olmayi kendi̇si̇ne amaç edi̇nmi̇şti̇r. Geçmi̇şten gelen tecrübemi̇z i̇le bi̇rleşti̇rdi̇ği̇mi̇z modern üreti̇m si̇stemleri̇ni̇, ni̇teli̇kli̇ ve kendi̇ni̇ sürekli̇ geli̇şti̇ren i̇ş gücü i̇le sentezleyi̇p sevgi̇ katarak üretti̇ği̇mi̇z kali̇teli̇ ve lezzetli̇ ürünler i̇le yedi̇ kitada terci̇h edi̇len bi̇r marka olmak.

 2. ANONA GMBH

  Almanya

  anona markası 180 yılı aşkın başarılı bir gıda şirketi geleneği ile eş anlamlıdır. Geleneği ve geleceğe yönelik teknolojiyi birleştirme çabasıyla, anona, eski bir tahıl değirmeninden modern bir gıda şirketine dönüşmüştür. Bugün, Almanya, Avrupa ve tün dünyadaki müşteriler için wellness ve fitness yiyecekleri, sporcu yiyecekleri ve vegan yiyeceklerinin yanı sıra dondurma sektöründe de yüksek kaliteli, yenilikçi gıdalar geliştirmekte ve üretmekteyiz. Ve bunları 1500'ün üzerinde malzemeden oluşan bir hammadde havuzundan üretmekteyiz. 400'den fazla çalışanımız, her gün tüm müşterilerimizin yararına yüksek kalite, güvenilirlik ve müşteri hizmetleri standartlarımızı karşılamak için, yenilikçi ruh, hassasiyet, bilgi birikimi ve sıkı kalite yönetimi ile, ellerinden geleni yapmaktadırlar. Ürünlerimiz: Protein çubukları, gözlemeler, sporcu besinleri, dondurma temel maddeleri, aminoasit preparatları, içecek konsantreleri, besin takviyeleri, sporcu içecekleri, fason tabletler (gıda maddeleri)

 1. FALEZ KONSANTRE MEYVESUYU

  Türkiye

  Konsantre meyve suyu, kokteyl şurubu ve ice slush ( karlama ) sektöründe 1984 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, üstün teknoloji ve hijyen standartlarında üretim yaparak yaklaşık 32 yıllık tecrübeye sahiptir.Dilediginiz Meyve oranı su ve konsantre karışım ölçegi aynı zamanda istenilen ambalajlarda üretim yapabilme ve istenilen ölçekte üretim yapabilme olagına sahip bir firmayız. Coctail Syrups - İce Slush - Concentrate Fruit Juice e katalog : http: //www.bgsfalez.com/Resim/Upload/falezkatalog2017.pdf

 2. BEDIROGLU GIDA SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Biz sürekli büyüyoruz.Siz de bizimle birlikte büyümek istemez misiniz? Bediroğlu Gıda yaklaşık 15 yıldır sektöründe hep daha iyisini daha ucuza üretmek ilkesiyle faaliyet göstermekte dirSayısız yurtiçi ve yurtdışı siparişini başarıyla temin etmiş ve de sürekli artan müşteri kitlesine yine aynı kalitede hizmet etmektedirArtan ürün çeşitlerimizle sizleride aramızda görmekten sevinç duyarızLütfen detaylı bilgi almak için ya bizi arayınız ya da misafirimiz olup bir çayımızı içiniz : )

 3. DOLEZ

  Türkiye

  2006 yılından beri türkiyenin sayılı meyve suyu fabrikasının bölge bayiliğini yapmaktayız.her türlü 1+5 , 1+9 squash ve ice slush meyve suyu temin edilir

 4. ADDİS ABABA COFFEE

  Türkiye

 5. BARIBA

  Fransa

  BARIBA, yılında kurulan ve Konsantre ve toz içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyolojik meyve suları, egzotik içecek ve meyve suyu, biyolojik tamamlayıcı gıda katkıları, konsantre meyve şurupları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laval, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CAYEKS BEVERAGE & EXTRACTION INDUSTRY

  Türkiye

  CAYEKS BEVERAGE & EXTRACTION INDUSTRY, yılında kurulan ve Konsantre ve toz içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. SELVI SLU

  İspanya

  SELVI SLU, yılında kurulan ve Konsantre ve toz içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. krep, dondurmalar, gofretler, toptan dondurma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. SIROPERIE MEURENS

  Belçika

  SIROPERIE MEURENS, yılında kurulan ve Konsantre ve toz içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. konsantre meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SKN TUNING GMBH

  Almanya

  SKN TUNING GMBH, yılında kurulan ve Konsantre ve toz içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bebek bezleri, Bebek bezleri, talaş ile çalışan su ısıtıcı, Rafine ayçiçek yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NEKTAR NATURA, D. O. O.

  Slovenya

  NEKTAR NATURA, D. O. O., yılında kurulan ve Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konsantre ve toz içecekler, İçecek ithalat - ihracatı, Konsantre ve toz içecekler, İçecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kamnik, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 3. LEMONCONCENTRATE

  İspanya

  LEMONCONCENTRATE, yılında kurulan ve Konsantre ve toz içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. eterli yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. GREAT PRODUCTION LTD

  Birleşik Krallık

  GREAT PRODUCTION LTD, yılında kurulan ve Konsantre ve toz içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru meyveler, Dondurulmuş kuru meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. SUGAL - SUGALIDAL SA

  Portekiz

  SUGAL - SUGALIDAL SA, yılında kurulan ve Konsantre ve toz içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ketçap, Domates salçası, Domates sosu, domates püresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Benavente, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. FICURINIA

  İtalya

  FICURINIA, yılında kurulan ve Konsantre ve toz içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Augusta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PELISPEDIA.RIP

  Fransa

  PELISPEDIA.RIP, yılında kurulan ve Konsantre ve toz içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. grafikçilik ve sanatsal desen için eşya, oyun salonları için video oyunu kiralanması, hava fotoğraf filmleri işleme cihazları, gösteri işleri için uygulama yazılımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Francia, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TREE GARDEN

  Türkiye

 9. ASVITA GMBH & CO. KG

  Almanya

  ASVITA GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Konsantre ve toz içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sulingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. LAMATTINA BEVERAGES

  Avustralya

  LAMATTINA BEVERAGES, yılında kurulan ve Konsantre ve toz içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Koorlong, Avustralya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz