• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • konserve açacakları

Sonuçlar

Konserve açacakları - Ithalat/Ihracat

 1. AKDENIZ EFE

  Türkiye

 2. WESTMARK GMBH

  Almanya

  1956 yılında Hubert Deimel, 'Hubert Deimel Haushaltwarenfabrik'i kurdu. 'Famos' patates soyma makinesini üretti. Bu ürün bir satış başarısıdır ve şirketin başarılı gelişimi için temel oluşturur. Bugün şirketin adı Westmark GmbH ve 2.500'den fazla ürün sunmaktadır. Ticarette uzman bir ortak olarak Westmark, ev eşyalarının yanı sıra pratik yemek ve mutfak gereçlerinden oluşan bir portföy sunmaktadır. Temel yetkinlikleri, soyma, kesme, bölme, yemek hazırlama, servis ve paket servis, kaynatmak, fırıncılık, eğlence, hediyelik eşyalar, sepetler ve masa setleri gibi alanlarda el ile ev yardımcısı olmaktır. Cironun büyük bir kısmı ALMANYA'DA ÜRETİLEN ve kendi üretimimiz olan ürünlerle sağlanmaktadır. Üretim bölümleri plastik enjeksiyon kalıplama ve ekstrüzyon, alüminyum pres döküm, çinko döküm ve metal işlemedir. Üretim Lennestadt-Elspe'deki ve Wittelsberg'deki genel merkezde gerçekleştirilmektedir.

 3. TISCH-UND-HERD.DE

  Almanya

  TISCH-UND-HERD.DE, yılında kurulan ve Konserve açacakları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Gutach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NOGENT 3 ETOILES

  Fransa

  NOGENT 3 ETOILES, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve açacakları, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Konserve açacakları, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, ağaç oyma işleri, motorsuz kesici el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biesles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BOJ OLAÑETA,S.L.

  İspanya

  BOJ OLAÑETA,S.L., yılında kurulan ve Konserve açacakları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şişe mantarı burgusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eibar, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ERALKAN METAL

  Türkiye

  ERALKAN METAL, yılında kurulan ve Konserve açacakları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel konserve açacağı üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SIEGER GMBH & CO.

  Almanya

  SIEGER GMBH & CO., yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve açacakları, Konserve açacakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.