• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • konserve halinde kabuklu ürünler

Sonuçlar

Konserve halinde kabuklu ürünler - Ithalat/Ihracat

 1. THE GOURMET CORP

  İspanya

  İspanya'da üretilen ürünlerin kalitesine inanıyoruz, bu yüzden onları dünyanın diğer köşelerindekilerle paylaşmak istiyoruz. Asturyalılar keçi peynirleriyle, Valensiyalılar paella'larıyla, Riojans'llılar şaraplarıyla gurur duyuyorlar, ancak ürünlerimiz ve tariflerimiz sınırlarımızdan daha ileri gittiğinde tüm İspanya seviniyor. İspanyollar olarak gastronomimiz ve ülkemizde yapılan ürün çeşitliliğimizden gurur duyuyoruz. Gourmet Corporation, çeşitli İspanyol ürünlerini uluslararası pazarlara yaymak için bir girişim olarak kuruldu. Bu şekilde üreticilerimizi destekliyoruz ve müşterilerimize ülkemizin en iyilerinin geniş bir kataloğunu sunuyoruz.

 2. CONSERVAS HOYA

  İspanya

  CONSERVAS HOYA, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık konservesi, Konserve halinde kabuklu ürünler, ton balığı, Balık konservesi, Konserve halinde kabuklu ürünler, hamsi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santoña-Cantabria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ORBE SA

  İspanya

  ORBE SA, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık konservesi, Konserve halinde kabuklu ürünler, Balık konservesi, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. UGIES

  Birleşik Krallık

  UGIES, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peterhead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. SRTHXHG

  İspanya

  SRTHXHG, yılında kurulan ve Konserve halinde kabuklu ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hrtty, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SEAVINA JOINT STOCK CO.

  Vietnam

  SEAVINA JOINT STOCK CO., yılında kurulan ve Konserve halinde kabuklu ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurulmuş deniz ürünleri, Neon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Can Tho, Vietnam 'de bulunmaktadır.

 2. TWEED SMOKERY

  Birleşik Krallık

  TWEED SMOKERY, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kelso, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. UIG LODGE SMOKED SALMON

  Birleşik Krallık

  UIG LODGE SMOKED SALMON, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isle Of Lewis, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. TOBERMORY FISH CO LTD

  Birleşik Krallık

  TOBERMORY FISH CO LTD, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isle Of Mull, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. R R SPINK & SONS LTD

  Birleşik Krallık

  R R SPINK & SONS LTD, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arbroath, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. CAITHNESS SMOKE HOUSE

  Birleşik Krallık

  CAITHNESS SMOKE HOUSE, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thurso, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. DEVEREAU GEO & SON LTD

  Birleşik Krallık

  DEVEREAU GEO & SON LTD, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isle Of Man, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. BLEIKERS SMOKEHOUSE

  Birleşik Krallık

  BLEIKERS SMOKEHOUSE, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Northallerton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. INVERAWE SMOKEHOUSES

  Birleşik Krallık

  INVERAWE SMOKEHOUSES, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taynuilt, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. DEVEREAU GEO & SON LTD

  Birleşik Krallık

  DEVEREAU GEO & SON LTD, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isle Of Man, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. NORTHSEAFOOD HOLLAND B.V.

  Hollanda

  NORTHSEAFOOD HOLLAND B.V., yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Urk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. THE GALLOWAY SMOKE HOUSE

  Birleşik Krallık

  THE GALLOWAY SMOKE HOUSE, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newton Stewart, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. HIGHLAND SMOKED SALMON LTD

  Birleşik Krallık

  HIGHLAND SMOKED SALMON LTD, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fort William, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. CLEY SMOKEHOUSE

  Birleşik Krallık

  CLEY SMOKEHOUSE, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holt, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. ALFRED ENDERBY LTD

  Birleşik Krallık

  ALFRED ENDERBY LTD, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grimsby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ECCO SEAFOOD A/S

  Danimarka

  ECCO SEAFOOD A/S, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Konserve halinde kabuklu ürünler, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strandby, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. THE DARTMOUTH FOODS LTD

  Birleşik Krallık

  THE DARTMOUTH FOODS LTD, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dartmouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. ISLE OF EWE SMOKEHOUSE

  Birleşik Krallık

  ISLE OF EWE SMOKEHOUSE, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Achnasheen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. ANCHOR SMOKEHOUSE

  Birleşik Krallık

  ANCHOR SMOKEHOUSE, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lowestoft, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. DEE FISH

  Birleşik Krallık

  DEE FISH, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirkcudbright, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. CORNISH CUISINE

  Birleşik Krallık

  CORNISH CUISINE, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Penryn, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. IFB AGRO

  Hindistan

  IFB AGRO, yılında kurulan ve Konserve halinde kabuklu ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kolkata, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 8. J C MORRIS & SON

  Birleşik Krallık

  J C MORRIS & SON, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve halinde kabuklu ürünler, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anstruther, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. DANIEL'S SWEET HERRING LTD

  Birleşik Krallık

 10. LAY & ROBSON

  Birleşik Krallık

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz