• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • konserve kutuları

Sonuçlar

Konserve kutuları - Ithalat/Ihracat

 1. PIRLO GRUPPE

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Yapabilecek biri varsa -o da biziz! Yenilikçi geleneksel şirket. Şirket sloganımız bizim için hem bir söz hem de bir vazifedir. 1908'den beri metal ambalaj üreticisi olarak ulusal ve uluslararası alanda başarılı olduk. Yüz yılı aşkın deneyimimiz ve çalışanlarımızın potansiyeli, üstün ambalaj çözümleri ile sonuçlanmaktadır. Örneğin Pirlo Group, Avusturya'da kendi ürün segmentinde en büyük üreticidir ve Avrupa'da ilk 3 arasında yer almaktadır. Özel gereksinimler için ambalaj uzmanları. İster kimyasal/teknik, kozmetik, ilaç, gıda veya tehlikeli mallar için ambalaj uzmanları olsun – "made by Pirlo" kutu ve tüpler kalite, güvenlik ve maksimum güvenilirlik ile ikna eder. Ambalaj çözümlerimiz öncelikle müşteri menfaatlerine yöneliktir. Çalışanlarımızın bilgi birikimi ve onlarca yıllık deneyimimiz sayesinde bugün Avrupa'da geniş bir ambalaj ürünleri yelpazesi sunuyor ve dünya çapında 40'tan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz. „Made by Pirlo“ – güvenilir ve sağlam. Pirlo, nesiller boyunca kalite, güvenlik ve yeniliğe odaklanmıştır. Müşterilerimiz bizi özellikle şu konularda takdir eder: - iğer şeylerin yanı sıra, sipariş işleme veya ürün geliştirme konusundaki esnekliğimiz ve hızımız. - kısa ve bürokratik olmayan karar alma yollarımız. - müşteri dostu ve merkezi olmayan satış organizasyonumuz. - adil ve bağlayıcı işbirliğimiz

 2. ENVASES ÖHRINGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUBER Packaging Group kısa süre önce dünyaca ünlü Envases Group'un bir parçası oldu ve şu anda Danimarka merkezli Envases Europe A/S şirketinin bir parçasıdır. Envases şirketler grubunun bir parçası olarak, adımızı ve logomuzu değiştirerek ve grubun tek tip kimliğiyle bağlılığımızı onayladık. 1. Nisan 2021'de diğer tüm HUBER Packaging şirketleri isimlerini "Envases" olarak değiştirdi. Şirket, boyalar ve vernikler, kimyasal ürünler ve gıda için teneke ambalaj üretmektedir. İÇECEK bölümünde, Envases Öhringen tenekeden yapılmış 5 litrelik parti fıçılarının üretiminde uzmanlaşmıştır ve bu pazar segmentinde dünya pazar lideridir. Envases aynı zamanda tehlikeli malların taşınması için tehlikeli madde ambalajı alanında lider sağlayıcıdır. İsviçre'deki Aesch tesisinde üflemeli plastik ambalajlar da üretilmektedir. Online alışveriş sadece Almanya içinden mümkündür.

 3. SCATOLIFICIO EMAR SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SCATOLIFICIO EMAR SRL, yılında kurulan ve Konserve kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaplamalı kutular, kutular, metal kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serra De' Conti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S

  Türkiye

  1974 yılında Istanbul Silivride kurulan firmamız 1987 yılından bu yana teneke kutu imalatı için makine, kalıp, takım ve yedek parça tasarlamakta ve üretmektedir. Firma yıllar içinde plastik şişe ve kavanoz kapağı üretimine yönelikte hizmet vermeye başlamıştır. MARMARA MAKİNA KALIP tasarım, imalat, otomasyon ve montaj aşamalarında en ileri teknoloji yazılımları ve en hassas tezgahları kullanmaktadır. MARMARA MAKİNA KALIP Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa'nın yanı sıra pek çok ülkeye makine, kalıp, takım ve yedek parça ihraç etmektedir. Firmanın ürettiği makinelerin arasında tam otomatik zigzag kapak makası, yüksek hızlı tam otomatik tris yediricili kapak presi, yüksek hızlı tam otomatik levha yediricili cnc kapak presi, tam otomatik aerosol kapak transfer presi, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak körling makinası, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak contalama makinası, tam otomatik kapaklar için dik kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi duble makası, tam otomatik kutu gövdesi dikiş lakı kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi kesme makinası, tam otomatik kutu gövdesi boğum makinası, tam otomatik kutu gövdesi kordon makinası, tam otomatik kutu paletizörü, tam otomatik kutu delik test makinası, tam otomatik kutu gövdesi köşelendirme makinası, tam otomatik kapak punta kaynak ve delik delme makinası, tam otomatik kavanoz kapağı kapatma makinası ve başka isteğe özel makinalarda bulunmaktadır.

 5. HOFFMANN NEOPAC AG

  İsviçre

  Hoffmann yüksek kaliteli metal kutular üretmektedir. Bunlar örneğin tütün, tatlı gıdalar, kozmetik ürünleri ve gıda maddeleri için kullanılmaktadır. Tütün: Beyaz tenekeden sağlam kutular değerli tütün ürünlerini en iyi şekilde sunmakta ve ürünü adeta bir yıldız haline getirmektedir. Yenilikçi FreshPack™ kutularımız, daha taze ve tam aroma için hava sızdırmayacak şekilde mühürlenmiştir. Tatlı gıdalar: Yüksek kaliteli metal kutularımız akıllı plastik ara parçalar veya kilitler ile birleştirerek tatlı gıdalarınızı göz alıcı bir şekilde sunabilir ve bunun için çok sayıda seçeneğe sahip olursunuz. Gıda: Çözülebilir tozlar, kahve, baharatlar, çay, bebek gıdaları veya biyo ürünlerin özenli bir şekilde ambalajlanması gerekmektedir. Ayrıca çok sayıda talep söz konusudur: Işık ve aroma koruması, dayanıklılık, güvenlik, kolaylık ve tanıtım etkisi.Gıda dışı: Güvenli ve zarif ambalaj: Kozmetik ve hijyen ürünleri, takı, her türde renkli kalemler ve tanıtım ürünleri Hoffmann kutularında çok daha iyi görünmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DOSENSPEZIALIST GMBH - TIN BOXES FROM GEMANY

  Almanya

  Numune gönderimi, 100 adedin üzerindeki tüm sac kutuların yüzeylerinin kaplanması. Stoklu, geniş sac kutu ürün yelpazesi. Avrupa çapında gönderim, uygun fiyatlar ve hızlı sevkiyat. Gümüş renkli sac kutular stoktan derhal teslim. Dolgu ve köpük.

 2. DOGU MAKINA

  Türkiye

  Her türlü teneke kutu ambalaj makina ve kalıpları imalatı , aynı zamanda ikinci el makina satışıda yapılmaktadır.Gıda , boya, yağ sektörüne hizmet verilmektedir. Üretimde en son teknoloji tezgahlar kullanılmakta olup, kalite ve müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir.

 3. BWFIX

  Belçika

  BWFIX, yılında kurulan ve Konserve kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karton kutular, Yapışkan şeritler, Oluklu karton / mukavva, Karton kutular, Yapışkan şeritler, Oluklu karton / mukavva, kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Machelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. TINPLATE PRODUCTS

  Birleşik Krallık

  TINPLATE PRODUCTS, yılında kurulan ve Sipariş üzerine ambalajlama şirketleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Konserve kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malmesbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. LABRY

  Fransa

  LABRY, yılında kurulan ve Konserve kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Autruy Sur Juine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. RADEV & SONS LTD

  Bulgaristan

  RADEV & SONS LTD, yılında kurulan ve Dolap ve kasalar - elektrik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kumanda tablosu - elektrik, Konserve kutuları, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Metal mamuller, Kumanda tablosu - elektrik, Konserve kutuları, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Metal mamuller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Graf Ignatievo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. VERPACKUNGSKONTOR FRANKFURT PETER HENSS

  Almanya

  VERPACKUNGSKONTOR FRANKFURT PETER HENSS, yılında kurulan ve Konserve kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MANUEL LÓPEZ FERNÁNDEZ ENVASES METÁLICOS

  İspanya

  MANUEL LÓPEZ FERNÁNDEZ ENVASES METÁLICOS, yılında kurulan ve Konserve kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. beyaz demir ambalajlar, metal kumbaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molina De Segura-Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. VILDETA JSC

  Litvanya

  VILDETA JSC, yılında kurulan ve Metalik mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delinmiş köşebent demirleri, Emniyet dolabı, Konserve kutuları, Atölye mobilyaları, Delinmiş köşebent demirleri, Emniyet dolabı, Konserve kutuları, Atölye mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 3. MCAP AMBALAJ SAN.TIC.A.S.

  Türkiye

  MCAP AMBALAJ SAN.TIC.A.S., yılında kurulan ve Metal kapaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam şişeler ve kavanozlar, kapaklar, Cam şişeler ve kavanozlar, kavanoz kapakları, contalı kapaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. SHENZHEN XINYIYANG PACKAGING CO., LTD

  Çin

  SHENZHEN XINYIYANG PACKAGING CO., LTD, yılında kurulan ve Konserve kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zırhlı ve mikro-delikli, beyaz demir kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. TEMACO CONTENANTS

  Fransa

  TEMACO CONTENANTS, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam şişeler ve kavanozlar, Konserve kutuları, kapsüller, Cam şişeler ve kavanozlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donzenac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. TREXIM

  Belçika

  TREXIM, yılında kurulan ve Konserve kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kutular, beyaz sac, metalik ambalajlar, beyaz demir ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wommelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. MUS VERPAKKINGEN

  Hollanda

  MUS VERPAKKINGEN, yılında kurulan ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Konserve kutuları, Konserve kutuları, beyaz demir ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deventer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. GAMPAS AMBALAJ SAN. VE TIC. A.Ş

  Türkiye

  GAMPAS AMBALAJ SAN. VE TIC. A.Ş, yılında kurulan ve Konserve kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. AMPLITUDE

  Belçika

  AMPLITUDE, yılında kurulan ve Karton kutular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve kutuları, Hediye ambalaj kağıdı, Konserve kutuları, Hediye ambalaj kağıdı, kutular, Paketleme kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DOSENHANDEL

  Almanya

  DOSENHANDEL, yılında kurulan ve Konserve kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Auerbach In Der Oberpfalz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RAINER NAROSKA ENGINEERING GMBH

  Almanya

  RAINER NAROSKA ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve kutuları, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve kutuları, bidon tapaları, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lemgo, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCATOLIFICIO EMAR SRL

  İtalya

  SCATOLIFICIO EMAR SRL, yılında kurulan ve Konserve kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaplamalı kutular, kutular, metal kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serra De' Conti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MATHIAS KOLBAN HANDELSVERTRETUNG

  Almanya

  MATHIAS KOLBAN HANDELSVERTRETUNG, yılında kurulan ve Konserve kutuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. beyaz demir ambalajlar, elektronik cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ZAANLANDIA BLIK

  Hollanda

  ZAANLANDIA BLIK, yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj, Konserve kutuları, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Ambalaj, Konserve kutuları, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krommenie, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. ÖSTERREICHISCHE BLECHWARENFABRIK PIRLO GMBH & CO KG

  Avusturya

  ÖSTERREICHISCHE BLECHWARENFABRIK PIRLO GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve kutuları, Plastik malzemeden ambalajlar, Karton/Mukavva - Üretim, Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri, Konserve kutuları, Plastik malzemeden ambalajlar, Karton/Mukavva - Üretim, Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kufstein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. NEITZEL CREATION URSULA NEITZEL

  Almanya

  NEITZEL CREATION URSULA NEITZEL, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve kutuları, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Karton/Mukavva - Üretim, Konserve kutuları, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Karton/Mukavva - Üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SCATOLIFICIO MM SRL

  İtalya

  SCATOLIFICIO MM SRL, yılında kurulan ve Madeni kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve kutuları, litrogafik baskılı kutular, sipariş üzerine metal konteynırlar, Konserve kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. NUSSBAUM FRANKENBERG GMBH

  Almanya

  NUSSBAUM FRANKENBERG GMBH, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Konserve kutuları, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Konserve kutuları, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz